Puchar GKSŻ w kategorii 250cc - Runda 2 - Rawicz 13/6/2023
1. (3)Maksymilian Pawełczak - Bydgoszcz 3 3 3 3 3 15
2. (2)Adam Putkowski - Bydgoszcz 2 3 3 3 3 14
3. (5)Krystian Gręda - Rawicz 2 3 2 2 3 13
4. (12)Kewin Nycz - Gorzów Wlkp 2 3 1 3 2 11
5. (13)Paweł Sitek - Ostrów Wlkp 3 2 3 1 1 10
6. (8)Emil Maroszek - Bydgoszcz 3 2 2 2 wsu 9
7. (10)Paweł Wyczyszczok - Rybnik 1 2 2 0 3 8
8. (11)Kacper Witrykus - Zielona Góra 3 1 3 0 wu 7
9. (15)Franciszek Dymowski - Ostrów Wlkp 2 2 0 2 wu 6
10.(9)Kornel Nowak - Ostrów Wlkp 0 1 0 3 1 5
11.(4)Bartosz Derek - Toruń 0 1 1 1 2 5
12.(14)Dominik Baryłka - Gorzów Wlkp 1 0 1 2 d 4
13.(16)Wiktor Jasiński - Toruń d 0 1 1 2 4
14.(1)Jakub Malina - Rawicz 1 0 w2 1 2 4
15.(6)Filip Gano - Leszno 1 1 2 t wu 4
16.(7)Krystian Buczyński - Leszno 0 0 0 0 0 0
66:98 68:42 68:99 68:85 69:58
68:55 68:43 68:93 67:85 68:80
69:61 66:72 65:99 66:40 67:16
66:61 68:75 67:04 68:67 68:91
Sędzia - Tomasz Ociepa tabela biegów
Klasyfikacja końcowa Puchar GKSŻ w kategorii 250cc 2023
ŁÓD RAW RZE GNI GDA BYD OPO ZIE TAR OST PIŁ POZ RYB
06/06 13/06 20/06 27/06 04/07 18/07 25/07 23/08 08/08 15/08 22/08 05/09 12/09 RAZEM
1. Maksymilian Pawełczak - Bydgoszcz 15 15 14 14 15 15 15 15 15 15 11 15 15 189
2. Emil Maroszek - Bydgoszcz 13 9 10 15 13 13 13 13 12 13 14 12 12 156
3. Paweł Sitek - Ostrów Wlkp 13 10 13 - 12 13 12 11 13 10 11 12 12 142
4. Adam Putkowski - Bydgoszcz 12 14 12 11 9 9 4 12 7 10 12 8 10 130
5. Krystian Gręda - Rawicz 9 13 7 8 11 11 11 11 9 5 12 9 7 123
6. Dominik Baryłka - Gorzów Wlkp 12 4 8 11 9 3 10 7 10 8 8 6 10 106
7. Paweł Wyczyszczok - Rybnik 9 8 6 7 10 5 4 6 7 6 7 7 7 89
8. Kacper Witrykus - Zielona Góra 4 - - 9 - 10 - 8 9 10 7 12 7 85
9. Bartosz Derek - Toruń 6 5 7 8 9 10 7 3 4 6 5 6 9 85
10.Kewin Nycz - Gorzów Wlkp 8 11 10 12 11 9 10 - 13 - - - . 84
11.Wiktor Jasiński - Toruń 4 4 5 9 5 5 - 6 6 10 6 4 10 74
12.Jakub Malina - Rawicz 4 4 2 6 5 4 6 1 4 4 5 5 3 53
13.Maksymilian Kostera - Leszno - - - - - 6 4 10 3 - 9 6 7 45
14.Filip Gano - Leszno 0 4 4 3 1 2 6 8 2 3 1 7 . 41
15.Kornel Nowak - Ostrów Wlkp 5 5 12 - - - - - - - - - . 22
16.Igor Kordun - Gorzów Wlkp - - - - - - - 7 - - 7 8 . 22
17.Oskar Kręglicki - Krosno - - - - - - - - 9 2 - - . 20
18.Franciszek Dymowski - Ostrów Wlkp 1 6 - - 3 4 2 - 0 1 - - . 17
19.Krystian Buczyński - Leszno 0 0 1 3 0 - - - - - - - . 12
20.Filip Bęczkowski - Gorzów Wlkp - - - - - - - - - 12 - - . 12
21.Emil Konieczny - Leszno - - - - - - - - 6 - - - . 11
22.Nikodem Łuczak - Ostrów Wlkp - - - - - - - 1 0 3 3 0 4 11
23.Karol Szmyd - Lublin 1 - 9 - - - ns - - - - - . 10
24.Bartosz Rudolf - Zielona Góra 3 - - - - - - 1 - 2 1 3 0 10
25.Ksawery Słomski - Toruń - - - - - - 8 - - - - - . 8
26.Mikołaj Duchiński - Toruń - - - - 5 ns - - - - - - . 5
27.Dawid Rozpędek - Częstochowa - - - - - - - - - - - - 5 5
28.Bartłomiej Kubica - Świętochłowice - - - - - - - - - - - - 2 2
29.Filip Zaborek - Lublin - - 0 - - - - - - - - - . 0
30.Alan Ciurzyński - Częstochowa - - - - - - ns - - - - - . ns
Powrót