Puchar GKSŻ w kategorii 250cc - Runda 6 - Bydgoszcz 18/7/2023
1. (9)Maksymilian Pawełczak - Bydgoszcz 3 3 3 3 3 15
2. (16)Paweł Sitek - Ostrów Wlkp 2 3 3 3 2 13+3()
3. (7)Emil Maroszek - Bydgoszcz 3 3 3 3 1 13+2()
4. (10)Krystian Gręda - Rawicz 2 3 2 2 2 11
5. (13)Bartosz Derek - Toruń 3 1 1 3 2 10
6. (12)Kacper Witrykus - Zielona Góra 1 2 2 2 3 10
7. (5)Kewin Nycz - Gorzów Wlkp 1 2 3 0 3 9
8. (8)Adam Putkowski - Bydgoszcz 2 1 2 1 3 9
9. (2)Maksymilian Kostera - Leszno 3 w 1 2 0 6
10.(14)Paweł Wyczyszczok - Rybnik 1 2 0 0 2 5
11.(3)Wiktor Jasiński - Toruń 1 1 1 1 1 5
12.(4)Jakub Malina - Rawicz 2 0 0 2 0 4
13.(6)Franciszek Dymowski - Ostrów Wlkp 0 1 2 1 0 4
14.(15)Dominik Baryłka - Gorzów Wlkp 0 2 0 d 1 3
15.(11)Filip Gano - Leszno 0 0 1 0 1 2
16.(1)Mikołaj Duchiński - Toruń ns ns ns ns ns ns
70:40 68:42 68:84 70:53 68:90 --:--
68:67 69:08 69:26 69:54 67:95
66:95 68:94 67:09 67:46 69:35
68:47 67:45 68:54 67:18 68:44
Sędzia - tabela biegów
Klasyfikacja końcowa Puchar GKSŻ w kategorii 250cc 2023
ŁÓD RAW RZE GNI GDA BYD OPO ZIE TAR OST PIŁ POZ RYB
06/06 13/06 20/06 27/06 04/07 18/07 25/07 23/08 08/08 15/08 22/08 05/09 12/09 RAZEM
1. Maksymilian Pawełczak - Bydgoszcz 15 15 14 14 15 15 15 15 15 15 11 15 15 189
2. Emil Maroszek - Bydgoszcz 13 9 10 15 13 13 13 13 12 13 14 12 12 156
3. Paweł Sitek - Ostrów Wlkp 13 10 13 - 12 13 12 11 13 10 11 12 12 142
4. Adam Putkowski - Bydgoszcz 12 14 12 11 9 9 4 12 7 10 12 8 10 130
5. Krystian Gręda - Rawicz 9 13 7 8 11 11 11 11 9 5 12 9 7 123
6. Dominik Baryłka - Gorzów Wlkp 12 4 8 11 9 3 10 7 10 8 8 6 10 106
7. Paweł Wyczyszczok - Rybnik 9 8 6 7 10 5 4 6 7 6 7 7 7 89
8. Kacper Witrykus - Zielona Góra 4 - - 9 - 10 - 8 9 10 7 12 7 85
9. Bartosz Derek - Toruń 6 5 7 8 9 10 7 3 4 6 5 6 9 85
10.Kewin Nycz - Gorzów Wlkp 8 11 10 12 11 9 10 - 13 - - - . 84
11.Wiktor Jasiński - Toruń 4 4 5 9 5 5 - 6 6 10 6 4 10 74
12.Jakub Malina - Rawicz 4 4 2 6 5 4 6 1 4 4 5 5 3 53
13.Maksymilian Kostera - Leszno - - - - - 6 4 10 3 - 9 6 7 45
14.Filip Gano - Leszno 0 4 4 3 1 2 6 8 2 3 1 7 . 41
15.Kornel Nowak - Ostrów Wlkp 5 5 12 - - - - - - - - - . 22
16.Igor Kordun - Gorzów Wlkp - - - - - - - 7 - - 7 8 . 22
17.Oskar Kręglicki - Krosno - - - - - - - - 9 2 - - . 20
18.Franciszek Dymowski - Ostrów Wlkp 1 6 - - 3 4 2 - 0 1 - - . 17
19.Krystian Buczyński - Leszno 0 0 1 3 0 - - - - - - - . 12
20.Filip Bęczkowski - Gorzów Wlkp - - - - - - - - - 12 - - . 12
21.Emil Konieczny - Leszno - - - - - - - - 6 - - - . 11
22.Nikodem Łuczak - Ostrów Wlkp - - - - - - - 1 0 3 3 0 4 11
23.Karol Szmyd - Lublin 1 - 9 - - - ns - - - - - . 10
24.Bartosz Rudolf - Zielona Góra 3 - - - - - - 1 - 2 1 3 0 10
25.Ksawery Słomski - Toruń - - - - - - 8 - - - - - . 8
26.Mikołaj Duchiński - Toruń - - - - 5 ns - - - - - - . 5
27.Dawid Rozpędek - Częstochowa - - - - - - - - - - - - 5 5
28.Bartłomiej Kubica - Świętochłowice - - - - - - - - - - - - 2 2
29.Filip Zaborek - Lublin - - 0 - - - - - - - - - . 0
30.Alan Ciurzyński - Częstochowa - - - - - - ns - - - - - . ns
Powrót