Minispeedway - "Indywidualny Puchar Europy" - Rybnik Chwałowice 4-5/8/2007
I półfinał - 4/8/2007
1. (6)Thomas Jorgensen - Dania 3 3 3 3 3 15
2. (11)Lasse Bjerre - Dania 3 2 1 3 3 12+3
3. (3)Michael Jepsen Jensen - Dania 3 3 3 3 d2 12+t
4. (12)Simon Fischer - Dania 1 2 3 3 2 11
5. (8)Jeppe Schmidt - Dania 2 3 2 2 2 11
6. (9)Joel Larsson - Szwecja 2 3 0 2 3 10
7. (14)Pontus Aspgren - Szwecja 3 2 1 2 2 10
8. (1)Kamil Cieślar - Polska 2 2 2 1 3 10
9. (4)Marcel Szymko - Polska 1 1 2 1 1 6+3
10.(5)Adrian Cyfer - Polska 1 1 2 2 0 6+2
11.(13)Mateusz Liszka - Polska 0 0 3 1 1 5
12.(16)Karol Mitko - Polska 1 wu 0 wzd 2 3
13.(15)Oliver Berntzon - Szwecja 2 u/ns ns ns ns 2
43:34 45:13 43:78 44:97 45:09 46:31(9)
42:87 44:19 45:16 45:34 45:85 --:--(2)
44:53 43:41 44:99 44:44 43:96
45:63 45:13 46:13 44:28 44:96
Sędzia - Thierry Bouin tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
II półfinał - 4/8/2007
1. (6)Mikkel Michelsen - Dania 3 3 3 3 2 14
2. (1)Szymon Woźniak - Polska 3 2 2 3 2 12
3. (9)Marc Randrup - Dania 3 3 1 1 3 11+3
4. (8)Rasmus Jensen - Dania 1 1 3 3 3 11+2
5. (5)Victor Palovaara - Szwecja 2 1 3 2 3 11+w2
6. (4)Anders Mellgren - Szwecja 2 3 3 2 d 10
7. (16)Niklas Porsing - Dania 3 2 1 3 1 10
8. (3)Mikkel B.Jensen - Dania 1 3 2 wu 3 9
9. (7)Mathias Thornblom - Szwecja 0 2 2 2 2 8
10.(11)Aleksander Loktajev - Rosja 2 1 wzd 1 2 6
11.(15)Roland Benko - Węgry 2 wu 2 0 1 5
12.(10)Łukasz Piecha - Polska 1 2 1 1 0 5
13.(13)Mikołaj Curyło - Polska 1 0 0 2 1 4
14.(2)Damian Synowiec - Polska 0 1 1 d4 ns 2
43:29 44:06 45:11 44:96 44:78 44:81
43:26 43:84 44:79 48:03 45:14
44:28 44:31 43:44 45:19 43:97
44:65 44:78 44:25 44:13 46:10
Sędzia - Thierry Bouin tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
FINAŁ - 5/8/2007
1. (9)Michael Jepsen Jensen - Dania 2 3 3 3 3 14
2. (1)Anders Mellgren - Szwecja 3 2 3 2 3 13+3
3. (5)Mikkel Michelsen - Dania 3 1 3 3 3 13+2
4. (8)Kamil Cieślar - Polska 1 3 1 3 2 10
5. (6)Thomas Jorgensen - Dania 2 1 2 2 3 10
6. (2)Rasmus Jensen - Dania 2 3 1 2 1 9
7. (14)Simon Fischer - Dania 2 2 2 1 2 9
8. (7)Lasse Bjerre - Dania 0 3 wu 3 2 8
9. (10)Marc Randrup - Dania 3 0 3 0 0 6
10.(15)Szymon Woźniak - Polska 3 1 0 1 1 6
11.(11)Joel Larsson - Szwecja 1 2 1 1 1 6
12.(4)Marcel Szymko - Polska 0 2 2 0 0 4
13.(3)Niklas Porsing - Dania 1 0 0 1 2 4
14.(16)Mathias Thornblom - Szwecja 1 1 0 2 u4 4
15.(12)Victor Palovaara - Szwecja 0 0 2 0 1 3
16.(R2)Adrian Cyfer - Polska 1 0 1
17.(R1)Aleksander Loktajev - Rosja 0 0 0
18.(13)Pontus Aspgren - Szwecja wu 0
Jeppe Schmidt - Dania qns
Mikkel B.Jensen - Dania qns
42:93 43:47 44:00 44:32 45:10 44:39
43:15 43:76 44:22 45:30 44:97
43:87 44:09 45:01 44:18 45:44
44:28 45:28 47:18 44:37 44:53
Sędzia - Thierry Bouin tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 5,14 za 13, R2 w biegach 12,19 za 13.
Powrót