DMP DM1L DM2L MDMP IMP MIMP MPPK MMPPK Złoty Kask Srebrny Kask Brązowy Kask Turnieje
W tym roku odeszli do wieczności...
Alfons Zakrzewski (ur.27-11-1918 zm.10-2-2007)
Zygmunt Stefański (ur.13-4-1932 zm.11-4-2007)
Ryszard Bielecki (ur.23-9-1937 zm.12-4-2007)
Jerzy Szmytkowski (ur.20-4-1944 zm.30-4-2007)
Marek Iwaniec (ur.7-4-1966 zm.13-5-2007)
Tadeusz Gomoliński (ur.19-9-1932 zm.13-5-2007)
Grzegorz Blaut (ur.3-9-1984 zm.20-5-2007)
Feliks Błajda (ur.29-5-1916 zm.20-5-2007)
Michal Matula (ur.8-5-1987 zm.27-5-2007) - wypadek na torze w Krośnie
Bernard Kacperak (ur.24 lub 25-6-1933 zm.23-8-2007)
Florian Kapała (ur.28-3-1929 zm.19-11-2007)
Wojciech Jurasz (ur.18-2-1938 zm.18-12-2007)
Tomasz Jurczyński (ur.7-10-1958 zm.22-12-2007)
Benedykt Kosek (ur.9-4-1948 zm.27-12-2007)
Chronologiczne zestawienie zawodów żużlowych w ...
Bydgoszcz
Częstochowa
Daugavpils
Gdańsk
Gniezno
Gorzów Wlkp
Grudziądz
Krosno
Kraków
Leszno
Łódź
Lublin
Miskolc
Opole
Ostrów Wlkp
Piła
Praga
Rawicz
Rybnik
Rzeszów
Tarnów
Toruń
Wrocław
Zielona Góra
Ekstraliga
RUNDA ZASADNICZA
TORUŃ LESZ. RZES. WROC. CZĘS. TARN. ZIEL. BYDG.
TORUŃ ** ** 49-44 54-39 40-00 54-39 58-35 52-41 60-32
LESZNO 44-46 ** ** 55-35 50-43 53-40 52-41 50-40 54-36
RZESZÓW 50-40 49-41 ** ** 47-46 48-42 47-43 55-34 52-39
WROCŁAW 58-35 42-47 52-40 ** ** 54-39 56-37 44-46 59-30
CZĘSTOCHOWA 39-54 38-55 58-35 50-42 ** ** 50-43 47-43 50-40
TARNÓW 45-45 51-39 48-42 46-44 44-46 ** ** 51-39 49-41
ZIELONA GÓRA 33-57 47-43 48-45 49-41 46-44 48-43 ** ** 43-46
BYDGOSZCZ 58-34 40-49 42-48 41-49 48-42 51-40 45-45 ** **1 runda 9/4/2007 (Lany Poniedziałek): Częstochowa-Rzeszów, Toruń-Leszno, (8/4)Zielona Góra-Bydgoszcz, Tarnów-Wrocław
2 runda 15/4/2007: Leszno-Tarnów, Bydgoszcz-Częstochowa, Wrocław-Toruń, Rzeszów-Zielona Góra
3 runda 22/4/2007: Leszno-Częstochowa, Toruń-Zielona Góra, Wrocław-Rzeszów, Tarnów-Bydgoszcz
4 runda 29/4/2007: Częstochowa-Toruń, Bydgoszcz-Leszno, Zielona Góra-Wrocław, Rzeszów-Tarnów
5 runda 3/5/2007: Leszno-Zielona Góra, (13/5)Toruń-Rzeszów, Wrocław-Bydgoszcz, Tarnów-Częstochowa
6 runda 6/5/2007: (13/5)Częstochowa-Wrocław, Toruń-Bydgoszcz, Zielona Góra-Tarnów, Rzeszów-Leszno
7 runda 20/5/2007: Leszno-Wrocław, Bydgoszcz-Rzeszów, (16/5)Zielona Góra-Częstochowa, Tarnów-Toruń
8 runda 27/5/2007: Częstochowa-Zielona Góra, Toruń-Tarnów, Wrocław-Leszno, Rzeszów-Bydgoszcz
9 runda 10/6/2007: Leszno-Rzeszów, Bydgoszcz-Toruń, Wrocław-Częstochowa, (27/6)Tarnów-Zielona Góra
10 runda 22/6/2007: Częstochowa-Tarnów, Bydgoszcz-Wrocław, Zielona Góra-Leszno, Rzeszów-Toruń
11 runda 6/7/2007: Leszno-Bydgoszcz, (1/8)Toruń-Częstochowa, (2/8)Wrocław-Zielona Góra, Tarnów-Rzeszów
12 runda 22/7/2007: Częstochowa-Leszno, Bydgoszcz-Tarnów, Zielona Góra-Toruń, Rzeszów-Wrocław
13 runda 29/7/2007: Częstochowa-Bydgoszcz, (4/8)Toruń-Wrocław, (30/7)Zielona Góra-Rzeszów, Tarnów-Leszno
14 runda 5/8/2007: Leszno-Toruń, Bydgoszcz-Zielona Góra, Wrocław-Tarnów, Rzeszów-CzęstochowaKolejność drużyn po rundzie zasadniczej
1. UNIBAX TORUŃ 28 10 1 3 (7) +121
2. UNIA LESZNO 23 9 0 5 (5) +79
3. MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW 18 8 0 6 (2) -10
4. ATLAS WROCŁAW 16 6 0 8 (4) +33
5. ZŁOMREX-WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 16 6 0 8 (4) -35
6. UNIA TARNÓW 14 5 1 8 (3) -42
7. ZKŻ KRONOPOL ZIELONA GÓRA 14 6 1 7 (1) -61
8. POLONIA BYDGOSZCZ 11 4 1 9 (2) -851 RUNDA FINAŁOWA
TARNÓW - TORUŃ 41-51
TORUŃ - TARNÓW 56-37
CZĘSTOCHOWA - LESZNO 45-48
LESZNO - CZĘSTOCHOWA 48-42
WROCŁAW - RZESZÓW 48-42
RZESZÓW - WROCŁAW 51-42Kolejność drużyn po 1 rundzie finałowej
1. UNIBAX TORUŃ 4 2 0 0 +29
2. UNIA LESZNO 4 2 0 0 +9
3. MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW 2 1 0 1 +3
4. ATLAS WROCŁAW 2 1 0 1 -3
-------------------------------------------------------
5. ZŁOMREX-WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 0 0 0 2 -9
6. UNIA TARNÓW 0 0 0 2 -292 RUNDA FINAŁOWA - PÓŁFINAŁY (MIEJSCA 1-4)
WROCŁAW - TORUŃ 44-45 RZESZÓW - LESZNO 42-48
TORUŃ - WROCŁAW 47-43 LESZNO - RZESZÓW 51-39
2 RUNDA FINAŁOWA - MECZ O 7 MIEJSCE
BYDGOSZCZ - ZIELONA GÓRA 44-46
ZIELONA GÓRA - BYDGOSZCZ 55-35
3 RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ
LESZNO - TORUŃ 49-41
TORUŃ - LESZNO 44-46
3 RUNDA FINAŁOWA - MECZ O 3 MIEJSCE
WROCŁAW - RZESZÓW 60-31
RZESZÓW - WROCŁAW 35-54Ostateczna kolejność drużyn w DMP 2007
1. UNIA LESZNO
2. UNIBAX TORUŃ
3. ATLAS WROCŁAW
4. MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW
5. ZŁOMREX-WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
6. UNIA TARNÓW
7. ZKŻ KRONOPOL ZIELONA GÓRA
---------------------------------------
8. POLONIA BYDGOSZCZBaraż o prawo startu w ekstralidze w roku 2008
OSTRÓW WLKP - ZIELONA GÓRA 43-50
ZIELONA GÓRA - OSTRÓW WLKP 58-32
1 Liga
W rozgrywkach DM1L i DM2L nie przyznawano punktów bonusowych tak jak w latach poprzednich, a w rundzie zasadniczej za zwycięstwo w meczu drużyna, która była gościem meczu, otrzymywała 3 punkty meczowe.
RUNDA ZASADNICZA
GORZ. OSTR. GDAŃ. RYBN. POZN. GRUD. LUBL. GNIE.
GORZÓW WLKP ** ** 50-39 57-33 55-38 66-23 55-37 53-36 67-26
OSTRÓW WLKP 47-43 ** ** 43-47 52-38 50-40 54-39 56-33 61-32
GDAŃSK 53-39 58-33 ** ** 47-43 58-33 57-35 55-37 58-35
RYBNIK 40-52 43-50 46-44 ** ** 57-36 59-34 54-38 59-33
POZNAŃ 33-60 48-42 47-42 48-40 ** ** 58-34 45-32 51-39
GRUDZIĄDZ 46-44 58-33 48-41 41-52 58-30 ** ** 51-42 59-31
LUBLIN 54-36 41-49 42-51 38-53 50-40 65-26 ** ** 53-37
GNIEZNO 26-66 41-48 47-43 48-42 40-50 45-45 40-50 ** **1 runda 9/4/2007 (Lany Poniedziałek): Ostrów Wlkp-Gniezno, (17/4)Gdańsk-Gorzów Wlkp, Poznań-Rybnik, (27/4)Grudziądz-Lublin
2 runda 15/4/2007: Gorzów Wlkp-Grudziądz, Rybnik-Ostrów Wlkp, Lublin-Poznań, Gniezno-Gdańsk
3 runda 22/4/2007: (12/5)Gorzów Wlkp-Gniezno, Ostrów Wlkp-Poznań, Gdańsk-Lublin, Grudziądz-Rybnik
4 runda 29/4/2007: Rybnik-Gorzów Wlkp, Poznań-Gdańsk, Lublin-Ostrów Wlkp, Gniezno-Grudziądz
5 runda 3/5/2007: Gorzów Wlkp-Lublin, Gdańsk-Ostrów Wlkp, Grudziądz-Poznań, Gniezno-Rybnik
6 runda 6/5/2007: (3/6)Ostrów Wlkp-Grudziądz, Rybnik-Gdańsk, Poznań-Gorzów Wlkp, (3/6)Lublin-Gniezno
7 runda 20/5/2007: Gorzów Wlkp-Ostrów Wlkp, Rybnik-Lublin, Grudziądz-Gdańsk, Gniezno-Poznań
8 runda 27/5/2007: Ostrów Wlkp-Gorzów Wlkp, Gdańsk-Grudziądz, Poznań-Gniezno, Lublin-Rybnik
9 runda 10/6/2007: Gorzów Wlkp-Poznań, Gdańsk-Rybnik, Grudziądz-Ostrów Wlkp, Gniezno-Lublin
10 runda 24/6/2007: Ostrów Wlkp-Gdańsk, Rybnik-Gniezno, Poznań-Grudziądz, Lublin-Gorzów Wlkp
11 runda 8/7/2007: Gorzów Wlkp-Rybnik, Ostrów Wlkp-Lublin, Gdańsk-Poznań, Grudziądz-Gniezno
12 runda 22/7/2007: Rybnik-Grudziądz, Poznań-Ostrów Wlkp, Lublin-Gdańsk, Gniezno-Gorzów Wlkp
13 runda 29/7/2007: Ostrów Wlkp-Rybnik, Gdańsk-Gniezno, Poznań-Lublin, Grudziądz-Gorzów Wlkp
14 runda 5/8/2007: Gorzów Wlkp-Gdańsk, Rybnik-Poznań, Lublin-Grudziądz, Gniezno-Ostrów WlkpKolejność drużyn po rundzie zasadniczej
1. STAL GORZÓW WLKP 23 10(3) 0 4 +212
2. KM INTAR LAZUR OSTRÓW WLKP 21 9(3) 0 5 +46
3. LOTOS GDAŃSK 20 9(2) 0 5 +102
4. RKM RYBNIK 16 7(2) 0 7 +48
5. PSŻ MILION TEAM POZNAŃ 15 7(1) 0 7 -86
6. GTŻ GRUDZIĄDZ 13 6(0) 1 7 -55
7. TŻ SIPMA LUBLIN 11 5(1) 0 9 -35
8. START GNIEZNO 5 2(0) 1 11 -232Uwaga! Liczby w nawiasach oznaczają ilość zwycięstw za trzy punkty.
Jeżeli w meczach rund PLAY-OFF każda z drużyn zdobyła po 2 punkty meczowe - to rozgrywany był trzeci mecz.
1 RUNDA PLAY-OFF (MIEJSCA 1-4) (do dwóch zwycięstw)
RYBNIK - GORZÓW WLKP 46-44 GDAŃSK - OSTRÓW WLKP 52-41
GORZÓW WLKP - RYBNIK 56-34 OSTRÓW WLKP - GDAŃSK 51-41
GORZÓW WLKP - RYBNIK 56-35 OSTRÓW WLKP - GDAŃSK 47-43
1 RUNDA PLAY-OFF (MIEJSCA 5-8) (do dwóch zwycięstw)
GNIEZNO - POZNAŃ 50-41 LUBLIN - GRUDZIĄDZ 53-38
POZNAŃ - GNIEZNO 49-41 GRUDZIĄDZ - LUBLIN 47-43
POZNAŃ - GNIEZNO 45+3-45+2 GRUDZIĄDZ - LUBLIN 64-28
2 RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ (do dwóch zwycięstw)
OSTRÓW WLKP - GORZÓW WLKP 56-36
GORZÓW WLKP - OSTRÓW WLKP 49-40
GORZÓW WLKP - OSTRÓW WLKP 49-41
2 RUNDA FINAŁOWA - MECZ O 7 MIEJSCE (do dwóch zwycięstw)
GNIEZNO - LUBLIN 53-39
LUBLIN - GNIEZNO 54-39
LUBLIN - GNIEZNO 65-25Ostateczna kolejność drużyn w DM1L 2007
1. STAL GORZÓW WLKP
---------------------------------------
2. KM INTAR LAZUR OSTRÓW WLKP
3. LOTOS GDAŃSK
4. RKM RYBNIK
5. PSŻ MILION TEAM POZNAŃ
6. GTŻ GRUDZIĄDZ
---------------------------------------
7. TŻ SIPMA LUBLIN
8. START GNIEZNOBaraż o prawo startu w 1 lidze w roku 2008
2 Liga
RAWI. DAUG. ŁÓDŹ OPOLE MISK. KROS. PRAGA
RAWICZ ** ** 51-42 50-43 55-35 58-34 59-34 71-20
DAUGAVPILS 54-37 ** ** 44-40 53-36 57-36 66-24 38-10
ŁÓDŹ 37-55 46-44 ** ** 59-30 67-23 52-37 59-31
OPOLE 53-38 36-56 59-33 ** ** 66-27 58-32 67-24
MISKOLC 48-42 39-51 43-48 48-42 ** ** 58-32 51-40
KROSNO 38-52 45-45 41-52 48-45 45-45 ** ** 22-14
PRAGA 37-55 45-45 00-40 32-58 34-26 41-49 ** **1 runda 9/4/2007: Rawicz-Krosno, Opole-Łódź, (22/4)Miskolc-Praga
2 runda 15/4/2007: Daugavpils-Miskolc, Krosno-Opole, Praga-Rawicz
3 runda 29/4/2007: Rawicz-Daugavpils, Łódź-Krosno, Opole-Praga
4 runda 6/5/2007: Daugavpils-Opole, (12/5)Miskolc-Rawicz, Praga-Łódź
5 runda 20/5/2007: Łódź-Daugavpils, Opole-Miskolc, (27/5)Krosno-Praga
6 runda 7/6/2007: Rawicz-Opole, Daugavpils-Krosno, Miskolc-Łódź
7 runda 17/6/2007: Łódź-Rawicz, (8/7)Krosno-Miskolc, (10/7)Praga-Daugavpils
8 runda 1/7/2007: Rawicz-Łódź, (7/7)Daugavpils-Praga, (7/7)Miskolc-Krosno
9 runda 29/7/2007: Łódź-Miskolc, (22/7)Opole-Rawicz, Krosno-Daugavpils,
10 runda 5/8/2007: Daugavpils-Łódź, Miskolc-Opole, (7/8)Praga-Krosno
11 runda 12/8/2007: Rawicz-Miskolc, (19/8)Łódź-Praga, Opole-Daugavpils
12 runda 2/9/2007: Daugavpils-Rawicz, Krosno-Łódź, (4/9)Praga-Opole
13 runda 16/9/2007: Rawicz-Praga, Opole-Krosno, Miskolc-Daugavpils
14 runda 30/9/2007: Łódź-Opole, Krosno-Rawicz, (2/10)Praga-MiskolcOstateczna kolejność drużyn w rozgrywkach DM 2 Ligi 2007
1. KOLEJARZ RAWICZ 21 9(3) 0 3 +148
2. LOKOMOTIVE DAUGAVPILS 20 8(2) 2 2 +150
-----------------------------------------------------------
3. ORZEŁ ŁÓDŹ 19 8(3) 0 4 +119
4. KOLEJARZ OPOLE 13 6(1) 0 6 +80
5. SPEEDWAY MISKOLC 9 4(0) 1 6 -104
6. KSM KROSNO 9 3(1) 2 7 -140
7. MARKETA PRAGA 3 1(0) 1 10 -253Uwaga! Liczby w nawiasach oznaczają ilość zwycięstw za trzy punkty.
Eliminacje grupowe
GRUPA 1 GRUPA 2
1.Gorzów Wlkp 12 144 1.Rybnik 12 145
2.Bydgoszcz 7 112 2.Rzeszów 8 131
3.Zielona Góra 7 100 3.Tarnów 7 120
4.Toruń 4 81 4.Lublin 3 58
5.Gdańsk 0 23 5.Krosno 0 10
GRUPA 3
1.Leszno 8,5 107
2.Poznań 8 109
3.Częstochowa 5 84
4.Ostrów Wlkp 2,5 7428. Finał MDMP - Rybnik 4/10/2007
1. RKM Rybnik 45
2. Stal Gorzów Wlkp 34
3. Marma Polskie Folie Rzeszów 33
63. Finał IMP - Wrocław 15/8/2007
1. Rune Holta Unia Tarnów
2. Tomasz Gollob Unia Tarnów
3. Damian Baliński Unia Leszno
41. Finał MIMP - Rzeszów 2/8/2007
1. Paweł Hlib Stal Gorzów Wlkp
2. Karol Ząbik Unibax Toruń
3. Daniel Pytel PSŻ Milion Team Poznań
34. Finał MPPK - Częstochowa 3/8/2007
1. Unia Tarnów 24
2. Atlas Wrocław 20+3
3. Unia Leszno 20+2
26. Finał MMPPK - Leszno 31/8/2007
1. Unibax Toruń 25+3
2. Stal Gorzów Wlkp 25+2
3. RKM Rybnik 21
47. Finał Złotego Kasku - Bydgoszcz 6/6/2007
1. Grzegorz Walasek ZKŻ Kronopol Zielona Góra
2. Rafał Dobrucki Marma Polskie Folie Rzeszów
3. Krzysztof Kasprzak Unia Leszno
42. Finał Srebrnego Kasku - Rybnik 9/10/2007
1. Marcin Jędrzejewski Budlex-Polonia Bydgoszcz
2. Grzegorz Zengota ZKŻ Kronopol Zielona Góra
3. Adrian Gomólski Start Gniezno
31. Finał Brązowego Kasku - Gorzów Wlkp 27/9/2007
1. Adam Kajoch Unia Leszno
2. Michał Mitko RKM Rybnik
3. Patryk Pawlaszczyk RKM Rybnik
Gorzów Wlkp 25/3/2007 testmecz STAL GORZÓW WLKP - ZKŻ KRONOPOL ZIELONA GÓRA ?? - ??
-
Sędzia - ? tabela biegów
Zmiany:
Czasy: :,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:
Toruń 25/3/2007 testmecz UNIBAX TORUŃ - INTAR LAZUR OSTRÓW WLKP ?? - ??
-
Sędzia - ? tabela biegów
Zmiany:
Czasy: :,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:
Gorzów Wlkp 28/3/2007 testmecz STAL GORZÓW WLKP - UNIA LESZNO ?? - ??
-
Sędzia - ? tabela biegów
Zmiany:
Czasy: :,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:
Częstochowa 31/3/2007 testmecz ZŁOMREX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - UNIA TARNÓW ?? - ??
-
Sędzia - ? tabela biegów
Zmiany:
Czasy: :,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:,:
26. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych "Memoriał Mieczysława Połukarda" - Bydgoszcz 1/4/2007
1. Matej Ferjan Słowenia
2. Wiesław Jaguś Unibax Toruń
3. Michał Szczepaniak Budlex-Polonia Bydgoszcz
"Puchar Prezydenta Miasta" - Ostrów Wlkp 1/4/2007
1. Robert Kościecha Unibax Toruń
2. Rune Holta Norwegia
3. Ryan Sullivan Australia
1. Paweł Hlib Stal Gorzów Wlkp
2. Krzysztof Buczkowski Budlex-Polonia Bydgoszcz
3. Kamil Brzozowski GTŻ Grudziądz
Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów - Opole 14/4/2007
1. Maciej Piaszczyński PSŻ Milion Team Poznań
2. Michał Mitko RKM Rybnik
3. Grzegorz Zengota ZKŻ Kronopol Zielona Góra
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Tarnów 19/4/2007
1. Maciej Kuciapa Marma Polskie Folie Rzeszów
2. Daniel Jeleniewski TŻ Sipma Lublin
3. Karol Ząbik Unibax Toruń
Zachodnia Liga Młodzieżowa - Leszno 25/4, Ostrów Wlkp 9/5, Zielona Góra 30/5, Gorzów Wlkp 14/6, Rawicz 19/6/2007
1. ? ? ??
2. ? ? ??
3. ? ? ??
4. ? ? ??
5. ? ? ??
Grand Prix Europy - Wrocław 12/5/2007
1. Nicki Pedersen Dania
2. Hans N. Andersen Dania
3. Chris Harris Wielka Brytania
Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2007:
1. Nicki Pedersen Dania
2. Leigh Adams Australia
3. Jason Crump Australia
Półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów - Poznań 3/6/2007
1. POLSKA 39
2. DANIA 31
3. AUSTRALIA 30
4. ROSJA 20
Memoriał Gerarda Stacha - Opole 3/6/2007
1. Sławomir Drabik Złomrex-Włókniarz Częstochowa
2. Adam Pawliczek Kolejarz Opole
3. Rafał Szombierski RKM Rybnik
10. Memoriał Edwarda Jancarza - Gorzów Wlkp 16/6/2007
1. Jason Crump Australia
2. Chris Harris Wielka Brytania
3. Leigh Adams Australia
55. Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów Wlkp 17/6/2007
1. Nicki Pedersen Dania
2. Jason Crump Australia
3. Ryan Sullivan Australia
Minispeedway - 4. Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Rybnik Chwałowice 23/6/2007
1. Kamil Cieślar MKMŻ Rybki Rybnik
2. Szymon Woźniak Polonia Bydgoszcz
3. Marcel Szymko Lotos Gdańsk
Minispeedway - "Złote Trofeum FIM" - Częstochowa 11-14/7/2007
1. Anders Mellgren Szwecja
2. Mikkel Michelsen Dania
3. Michael Jepsen Jensen Dania
1. DANIA 46
2. SZWECJA 37
3. POLSKA 18
4. AUSTRALIA 17
Drużynowy Puchar Świata - Baraż - Leszno 19/7/2007
1. AUSTRALIA 53
2. POLSKA 52
3. SZWECJA 40
4. ROSJA 7
Finał Drużynowego Pucharu Świata - Leszno 21/7/2007
1. POLSKA 55
2. DANIA 52
3. AUSTRALIA 29
4. WIELKA BRYTANIA 15
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Zachodniego PZM - Leszno 31/7, Zielona Góra 14/8, Gorzów Wlkp 28/8, Ostrów Wlkp 25/9, Rawicz 2/10/2007
1. ? ?
2. ? ?
3. ? ?
Minispeedway - "Indywidualny Puchar Europy" - Rybnik Chwałowice 4-5/8/2007
1. Michael Jepsen Jensen Dania
2. Anders Mellgren Szwecja
3. Mikkel Michelsen Dania
Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów - Częstochowa 19/8/2007
1. Nikolai Klindt Dania
2. Jurica Pavlic Chorwacja
3. Filip Sitera Czechy
Grand Prix Polski - Bydgoszcz 8/9/2007
1. Tomasz Gollob Polska
2. Krzysztof Kasprzak Polska
3. Nicki Pedersen Dania
Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2007:
1. Nicki Pedersen Dania
2. Leigh Adams Australia
3. Jason Crump Australia
Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Ostrów Wlkp 9/9/2007
1. Emil Sayfutdinov Rosja
2. Chris Holder Australia
3. Paweł Hlib Polska
"Puchar Prezydenta Miasta" - Grudziądz 16/9/2007
1. Norbert Kościuch PSŻ Milion Team Poznań
2. Grzegorz Knapp Lotos Gdańsk
3. Adam Skórnicki PSŻ Milion Team Poznań
"Puchar Gorących Serc" - Częstochowa 22/9/2007
1. Łukasz Jankowski KM Intar Lazur Ostrów Wlkp
2. Krzysztof Słaboń Atlas Wrocław
3. Maciej Kuciapa Marma Polskie Folie Rzeszów
Młodzieżowy Turniej Indywidualny - Pomorska Liga Młodzieżowa - Ostrów Wlkp 22/9/2007
1. ? ?
2. ? ?
3. ? ?
"Puchar Burmistrza Rawicza" - Rawicz 23/9/2007
1. Robert Miśkowiak Unia Leszno
2. Zbigniew Suchecki ZKŻ Kronopol Zielona Góra
3. Norbert Kościuch PSŻ Milion Team Poznań
57. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno 23/9/2007
1. Jarosław Hampel Unia Leszno
2. Fredrik Lindgren Szwecja
3. Piotr Świderski ZKŻ Kronopol Zielona Góra
1. Turniej Pamięci Łukasza Romanka - Rybnik 23/9/2007
1. Andreas Jonsson Szwecja
2. Piotr Protasiewicz ZKŻ Kronopol Zielona Góra
3. Rafał Dobrucki Marma Polskie Folie Rzeszów
12. Memoriał Andrzeja Zarzeckiego i Artura Pawlaka - Zielona Góra 26/9/2007
1. Grzegorz Zengota ZKŻ Kronopol Zielona Góra
2. Alan Marcinkowski Unibax Toruń
3. Marcin Jędrzejewski Budlex-Polonia Bydgoszcz
"Puchar Gdańska" - Gdańsk 30/9/2007
1. Piotr Protasiewicz ZKŻ Kronopol Zielona Góra
2. Krzysztof Jabłoński Lotos Gdańsk
3. Bjarne Pedersen Dania
"Mistrz Świata - Jerzy Szczakiel zaprasza" - Opole 13/10/2007
1. Rafał Dobrucki Marma Polskie Folie Rzeszów
2. Filip Sitera Czechy
3. Tomasz Bajerski Lokomotiv Daugavpils
Turniej Pamięci Szczepana Bukowskiego - Tarnów 13/10/2007
1. Martin Vaculik Słowacja
2. Dawid Lampart Marma Polskie Folie Rzeszów
3. Kamil Zieliński Unia Tarnów
Turniej Indywidualany "Grand Prix II ligi" - Łódź 14/10/2007
1. Matthias Kröger Niemcy
2. Freddie Eriksson Szwecja
3. Bartosz Kasprowiak KSM Krosno
24. Memoriał Eugeniusza Nazimka - Rzeszów 14/10/2007
1. Nicki Pedersen Marma Polskie Folie Rzeszów
2. Rafał Dobrucki Marma Polskie Folie Rzeszów
3. Paweł Miesiąc Marma Polskie Folie Rzeszów
Żużlowy Turniej Mikołajkowy - Częstochowa 8/12/2007
1. ? ?
2. ? ?
3. ? ?