Minispeedway - "Indywidualny Puchar Europy" - Wawrów 23-24/8/2003
I półfinał - 23/8/2003
1. (5)Klaus Jakobsen - Dania 3 2 3 3 3 14
2. (15)Ricki Kling - Szwecja 3 3 2 3 2 13
3. (1)Kenneth Hansen - Dania 3 3 wu 3 3 12
4. (16)Nicki Glanz - Dania 2 1 3 2 3 11
5. (8)Robin Torngvist - Szwecja 1 3 3 3 w 10
6. (11)Jurica Pavlic - Chorwacja 1 2 2 2 2 9
7. (9)Tommy Petersen - Dania 3 1 2 2 wzd 8+3
8. (10)Rene Bach - Dania 2 2 2 1 1 8+2
9. (13)Patrick Tarp - Dania 1 0 3 1 2 7
10.(6)Damian Romańczuk - Polska 2 wsu 1 1 3 7
11.(14)Steffen Jespersen - Dania 0 3 1 2 wu 6
12.(12)Jonas Raun - Dania wu 2 1 1 1 5
13.(4)Aki-Pekka Mustonnen - Finlandia 2 0 1 0 1 4
14.(2)Patryk Kawa - Polska 2 2
15.(R1)Daniel Pytel - Polska 1 1 0 0 wu 2
16.(7)Mateusz Mikorski - Polska 0 1 u d - 1
17.(3)Evgueny Sidorin - Rosja 0 0 wu 0 d 0
47:28 46:28 47:93 48:03 46:15 48:59
45:78 47:87 45:44 46:50 52:53
47:22 46:44 46:93 46:82 47:91
45:60 47:03 47:94 47:59 46:03
Sędzia - Brian Svendsen tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników, ale nie więcej jak
4 zawodników z jednego kraju (łącznie z rezerwowym).
II półfinał - 23/8/2003
1. (4)Nicki Barrett - Dania 3 3 3 3 3 15
2. (5)Patrick Hougaard - Dania 3 3 3 2 2 13
3. (8)Nicklas Lund - Dania 1 2 3 3 3 12
4. (3)Billy Forsberg - Szwecja 2 3 d4 3 3 11
5. (13)Erik Pudel - Niemcy 3 2 2 2 2 11
6. (16)Patrick Norgaard - Dania 2 1 2 1 3 9
7. (7)John Larsson - Szwecja 2 1 1 3 2 9
8. (10)Roar Hobberstad - Norwegia 3 3 0 0 2 8
9. (11)Mateusz Kowalczyk - Polska 2 2 1 1 1 7
10.(14)Kalle Katajisto - Finlandia 0 2 2 2 0 6
11.(6)Simon Gustafsson - Szwecja 0 0 3 1 d3 4
12.(9)Simon Nielsen - Dania wu 1 wu 2 1 4
13.(15)Jesper Kristiansen - Dania 1 0 2 u3 3
14.(2)Marcin Podlaszewski - Polska 1 1 1 u2 0 3
15.(1)Emil Saifutdinov - Rosja 0 0 0 1 1 2
16.(12)Marko Oto - Chorwacja wu 0 0 0 1 1
17.(R1)Cyprian Szymko - Polska 0
45:44 47:31 46:56 48:50 48:13
46:60 47:91 48:18 47:95 47:91
48:35 47:41 48:25 47:09 47:82
47:56 49:06 47:95 47:57 47:87
Sędzia - Brian Svendsen tabela biegów
Zmiany: R1 w 17 biegu za 15.
Awans: siedmiu najlepszych zawodników, ale nie więcej jak
4 zawodników z jednego kraju (łącznie z rezerwowym) + nominowany
przez gospodarzy finału - Adrian Szewczykowski.
FINAŁ - 24/8/2003
1. (13)Klaus Jakobsen - Dania 3 3 3 3 3 15
2. (1)Patrick Hougaard - Dania 2 2 3 3 3 13
3. (15)Nicki Barrett - Dania 2 2 3 3 2 12
4. (11)Ricki Kling - Szwecja 1 3 2 1 3 10
5. (8)Nicklas Lund - Dania wsu 3 3 2 1 9
6. (2)Robin Torngvist - Szwecja 3 1 2 w2x 3 9
7. (3)Erik Pudel - Niemcy 1 1 2 3 wu 7
8. (5)Tommy Petersen - Dania 2 1 1 2 1 7
9. (10)Kenneth Hansen - Dania 3 3 wu 6
10.(7)Jurica Pavlic - Chorwacja 3 0 1 0 2 6
11.(14)Nicki Glanz - Dania 1 2 0 1 2 6
12.(4)Patrick Norgaard - Dania 0 2 2 1 0 5
13.(9)John Larsson - Szwecja 0 0 1 2 1 4
14.(16)Adrian Szewczykowski - Polska 0 1 1 1 0 3
15.(R1)Roar Hobberstad - Norwegia 2 0 2
16.(12)Billy Forsberg - Szwecja 2 wu 2
17.(6)Damian Romańczuk - Polska wu 0 u d3 2 2
18.(R2)Aki-Pekka Mustonnen - Finlandia 0 0 1 1
46:31 46:16 46:72 46:63 46:15
46:91 47:04 46:63 47:15 46:50
46:03 45:90 48:06 47:34 46:66
45:97 47:69 46:81 46:75 47:56
Sędzia - Brian Svendsen tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 13,17 za 10, R2 w biegach 10,15,19 za 12.
Powrót