DMP DM1L DM2L MDMP IMP MIMP MPPK MMPPK Złoty Kask Srebrny Kask Brązowy Kask Turnieje
W tym roku odeszli do wieczności...
Andrzej Bożykowski (ur.23-8-1953 zm.11-2-2003)
Robert Paśko (ur.20-4-1979 zm.27-2-2003)
Władysław Kamiński (ur.5-4-1931 zm.22-3-2003)
Krzysztof Urban (ur.19-1-1973 zm.27-3-2003)
Włodzimierz Starczewski (ur.17-1-1941 zm.31-3-2003)
Henryk Glinkowski (ur.30-11-1925 zm.11-4-2003)
Józef Boda (ur.1-12-1961 zm.2-5-2003)
Krzysztof Szczepański (ur.?-?-1989 zm.20-5-2003) (adept żużlowy) - pod nieobecność działaczy,
w grudziądzkim parku maszyn uruchomił motocykl i wjechał nim w mur
Andrzej Marklik (ur.7-10-1946 zm.5-6-2003)
Konstanty Pociejkowicz (ur.12-1-1932 zm.18-6-2003)
Jan Drewelis (ur.27-1-1907 zm.21-7-2003)
Henryk Walkowiak (ur.27-5-1943 zm.6-8-2003)
Jerzy Gonet (ur.24-7-1947 zm.5-9-2003)
Kazmierz Kaszewski ur.8-3-1934 zm.24-9-2003)
Alojzy Brzeskot (ur.11-10-1933 zm.28-10-2003)
Marian Psionka (ur.21-11-1954 zm.28-10-2003)
Czesław Długosz (ur.2-7-1928 zm.19-11-2003)
Edward Gburek (ur.31-5-1923 zm.12-12-2003)
Zdzisław Walewski (ur.22-4-1936 zm.24-12-2003)
Andrzej Krzesiński (ur.?-?-1934 zm.26-12-2003)
Chronologiczne zestawienie zawodów żużlowych w ...
Bydgoszcz
Chorzów
Częstochowa
Gdańsk
Gniezno
Gorzów Wlkp
Grudziądz
Krosno
Kraków
Leszno
Łódź
Lublin
Opole
Ostrów Wlkp
Piła
Rawicz
Rybnik
Rzeszów
Tarnów
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zielona Góra
Ekstraliga
RUNDA ZASADNICZA
CZĘS. TORUŃ BYDG. WROC. ZIEL. LESZ. GDAŃ. PIŁA
CZĘSTOCHOWA ** ** 48-42 65-25 44-46 60-30 55-35 59-31 68-22
TORUŃ 43-46 ** ** 59-30 53-37 58-32 60-28 62-28 58-31
BYDGOSZCZ 46-43 51-39 ** ** 25-23 54-36 47-43 56-34 48-42
WROCŁAW 32-58 50-40 38-22 ** ** 55-35 47-43 58-32 58-31
ZIELONA GÓRA 49-41 43-47 48-42 50-40 ** ** 46-44 67-23 62-28
LESZNO 41-49 40-50 58-32 46-44 46-43 ** ** 66-24 57-33
GDAŃSK 38-52 44-45 42-48 45-45 43-47 35-55 ** ** 46-44
PIŁA 38-52 30-60 41-49 36-54 30-60 31-58 51-38 ** **1 runda 30/3/2003: Częstochowa-Leszno, Toruń-Gdańsk, Zielona Góra-Bydgoszcz, Piła-Wrocław
2 runda 6/4/2003: Bydgoszcz-Częstochowa, Wrocław-Zielona Góra, Leszno-Toruń, Gdańsk-Piła
3 runda 13/4/2003: Toruń-Bydgoszcz, Zielona Góra-Leszno, (25/4)Gdańsk-Wrocław, Piła-Częstochowa
4 runda 21/4/2003 (Lany Poniedziałek): Częstochowa-Zielona Góra, Bydgoszcz-Gdańsk, Wrocław-Toruń, Leszno-Piła
5 runda 27/4/2003: Toruń-Częstochowa, Wrocław-Bydgoszcz, Gdańsk-Leszno, Piła-Zielona Góra
6 runda 11/5/2003: (23/5)Częstochowa-Gdańsk, Bydgoszcz-Piła, Zielona Góra-Toruń, Leszno-Wrocław
7 runda 18/5/2003: Toruń-Piła, (8/6)Wrocław-Częstochowa, Leszno-Bydgoszcz, Gdańsk-Zielona Góra
8 runda 25/5/2003: Częstochowa-Wrocław, Bydgoszcz-Leszno, Zielona Góra-Gdańsk, Piła-Toruń
9 runda 1/6/2003: Toruń-Zielona Góra, Wrocław-Leszno, Gdańsk-Częstochowa, Piła-Bydgoszcz
10 runda 19/6/2003 (Boże Ciało): Częstochowa-Toruń, Bydgoszcz-Wrocław, Zielona Góra-Piła, Leszno-Gdańsk
11 runda 6/7/2003: Toruń-Wrocław, Zielona Góra-Częstochowa, Gdańsk-Bydgoszcz, Piła-Leszno
12 runda 13/7/2003: Częstochowa-Piła, Bydgoszcz-Toruń, Wrocław-Gdańsk, Leszno-Zielona Góra
13 runda 20/7/2003: Częstochowa-Bydgoszcz, Toruń-Leszno, Zielona Góra-Wrocław, Piła-Gdańsk
14 runda 27/7/2003: Bydgoszcz-Zielona Góra, Wrocław-Piła, Leszno-Częstochowa, Gdańsk-ToruńKolejność drużyn po rundzie zasadniczej
1. TOP SECRET-WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 22 11 0 3 +222
2. APATOR-ADRIANA TORUŃ 20 10 0 4 +178
3. PLUSSSZ-POLONIA BYDGOSZCZ 18 9 0 5 -36
4. ATLAS WROCŁAW 17 8 1 5 +67
--------------------------------------------------------------
5. ZKŻ QUICK-MIX ZIELONA GÓRA 16 8 0 6 +37
6. UNIA LESZNO 14 7 0 7 +64
7. LOTOS GDAŃSK 3 1 1 12 -252
8. POLONIA PIŁA 2 1 0 13 -280RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 1-4) RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 5-8)
CZĘS. TORUŃ BYDG. WROC. ZIEL. LESZ. GDAŃ. PIŁA
CZĘSTOCHOWA ** ** 49-41 53-37 51-38 ZIELONA GÓRA ** ** 54-35 53-37 58-32
TORUŃ 46-44 ** ** 51-39 49-41 LESZNO 53-37 ** ** 48-42 49-41
BYDGOSZCZ 48-42 36-53 ** ** 47-43 GDAŃSK 49-41 49-41 ** ** 47-43
WROCŁAW 43-47 42-47 48-41 ** ** PIŁA 50-40 58-30 51-39 ** **15 runda 10/8/2003: Częstochowa-Wrocław, Bydgoszcz-Toruń, Zielona Góra-Piła, Gdańsk-Leszno
16 runda 24/8/2003: Toruń-Częstochowa, Bydgoszcz-Wrocław, Leszno-Zielona Góra, Piła-Gdańsk
17 runda 31/8/2003: Częstochowa-Bydgoszcz, Wrocław-Toruń, Zielona Góra-Gdańsk, Piła-Leszno
18 runda 7/9/2003: Toruń-Wrocław, Bydgoszcz-Częstochowa, Leszno-Piła, Gdańsk-Zielona Góra
19 runda 14/9/2003: Toruń-Bydgoszcz, Wrocław-Częstochowa, Leszno-Gdańsk, Piła-Zielona Góra
20 runda 21/9/2003: Częstochowa-Toruń, Wrocław-Bydgoszcz, Zielona Góra-Leszno, Gdańsk-PiłaOstateczna kolejność drużyn w DMP 2003
1. TOP SECRET-WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 30 15 0 5 +255
2. APATOR-ADRIANA TORUŃ 30 15 0 5 +214
3. PLUSSSZ-POLONIA BYDGOSZCZ 22 11 0 9 -78
4. ATLAS WROCŁAW 19 9 1 10 +40
5. ZKŻ QUICK-MIX ZIELONA GÓRA 22 11 0 9 +64
6. UNIA LESZNO 20 10 0 10 +39
--------------------------------------------------------------
7. LOTOS GDAŃSK 9 4 1 15 -266
8. POLONIA PIŁA 8 4 0 16 -268Baraż o prawo startu w ekstralidze w roku 2004
1 Liga
RUNDA ZASADNICZA
RYBN. TARN. LUBL. GORZ. GNIE. RZES. RAWI. WARS.
RYBNIK ** ** 53-37 66-24 63-27 55-35 48-42 58-28 65-25
TARNÓW 45-44 ** ** 64-26 59-31 45-45 33-27 63-27 40-00
LUBLIN 45-45 46-44 ** ** 62-28 48-42 58-31 58-32 59-31
GORZÓW WLKP 37-53 47-43 49-41 ** ** 46-44 60-28 55-34 54-35
GNIEZNO 48-42 41-49 68-22 56-34 ** ** 55-35 64-26 65-25
RZESZÓW 30-60 48-42 40-47 55-35 50-40 ** ** 45-39 63-27
RAWICZ 39-51 41-49 39-51 32-58 49-40 54-36 ** ** 50-40
WARSZAWA 35-55 40-50 46-44 36-54 38-52 42-47 61-29 ** **1 runda 30/3/2003: Tarnów-Gniezno, Lublin-Rybnik, Rawicz-Gorzów Wlkp, Warszawa-Rzeszów
2 runda 6/4/2003: (16/4)Rybnik-Tarnów, Gorzów Wlkp-Lublin, Gniezno-Warszawa, (16/4)Rzeszów-Rawicz
3 runda 13/4/2003: (4/5)Lublin-Gniezno, (4/5)Rzeszów-Gorzów Wlkp, Rawicz-Tarnów, (1/5)Warszawa-Rybnik
4 runda 21/4/2003 (Lany Poniedziałek): Rybnik-Rzeszów, Tarnów-Lublin, Gorzów Wlkp-Warszawa, Gniezno-Rawicz
5 runda 27/4/2003: Gorzów Wlkp-Rybnik, (16/6)Rzeszów-Gniezno, Rawicz-Lublin, Warszawa-Tarnów
6 runda 11/5/2003: Rybnik-Rawicz, Tarnów-Rzeszów, Lublin-Warszawa, Gniezno-Gorzów Wlkp
7 runda 18/5/2003: Gorzów Wlkp-Tarnów, Gniezno-Rybnik, Rzeszów-Lublin, Warszawa-Rawicz
8 runda 25/5/2003: (9/6)Rybnik-Gniezno, Tarnów-Gorzów Wlkp, Lublin-Rzeszów, Rawicz-Warszawa
9 runda 1/6/2003: (2/6)Gorzów Wlkp-Gniezno, Rzeszów-Tarnów, Rawicz-Rybnik, Warszawa-Lublin
10 runda 19/6/2003 (Boże Ciało): Rybnik-Gorzów Wlkp, Tarnów-Warszawa, Lublin-Rawicz, Gniezno-Rzeszów
11 runda 6/7/2003: (18/7)Lublin-Tarnów, Rzeszów-Rybnik, Rawicz-Gniezno, Warszawa-Gorzów Wlkp
12 runda 13/7/2003: Rybnik-Warszawa, Tarnów-Rawicz, Gorzów Wlkp-Rzeszów, Gniezno-Lublin
13 runda 20/7/2003: Tarnów-Rybnik, Lublin-Gorzów Wlkp, Rawicz-Rzeszów, Warszawa-Gniezno
14 runda 27/7/2003: Rybnik-Lublin, Gorzów Wlkp-Rawicz, Gniezno-Tarnów, Rzeszów-WarszawaKolejność drużyn po rundzie zasadniczej
1. RKM RYBNIK 23 11 1 2 +261
2. UNIA TARNÓW 19 9 1 4 +147
3. TŻ SIPMA LUBLIN 17 8 1 5 +6
4. STAL-STRABAG GORZÓW WLKP 16 8 0 6 -26
--------------------------------------------------------------
5. DARK DOG GNIEZNO 15 7 1 6 +131
6. JASOL RZESZÓW 12 6 0 8 -63
7. KOLEJARZ RAWICZ 6 3 0 11 -210
8. WKM WARSZAWA 4 2 0 12 -246RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 1-4) RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 5-8)
RYBN. TARN. LUBL. GORZ. GNIE. RZES. RAWI. WARS.
RYBNIK ** ** 50-40 50-40 63-27 GNIEZNO ** ** 49-41 55-35 40-00
TARNÓW 47-36 ** ** 70-20 55-35 RZESZÓW 59-31 ** ** 66-24 40-00
LUBLIN 42-47 41-49 ** ** 43-46 RAWICZ 47-43 43-45 ** ** 40-00
GORZÓW WLKP 45-45 36-53 42-48 ** ** WARSZAWA 00-40 00-40 00-40 ** **15 runda 10/8/2003: Rybnik-Gorzów Wlkp, Lublin-Tarnów, Gniezno-Warszawa, Rawicz-Rzeszów
16 runda 24/8/2003: Tarnów-Rybnik, Gorzów Wlkp-Lublin, Rzeszów-Gniezno, Warszawa-Rawicz
17 runda 31/8/2003: Rybnik-Lublin, Gorzów Wlkp-Tarnów, Gniezno-Rawicz, Warszawa-Rzeszów
18 runda 7/9/2003: Tarnów-Gorzów Wlkp, Lublin-Rybnik, Rzeszów-Warszawa, Rawicz-Gniezno
19 runda 14/9/2003: Tarnów-Lublin, Gorzów Wlkp-Rybnik, Rzeszów-Rawicz, Warszawa-Gniezno
20 runda 21/9/2003: Rybnik-Tarnów, Lublin-Gorzów Wlkp, Gniezno-Rzeszów, Rawicz-WarszawaOstateczna kolejność drużyn w DM 1 Ligi 2003
1. RKM RYBNIK 32 15 2 3 +311
2. UNIA TARNÓW 29 14 1 5 +243
--------------------------------------------------------------
3. TŻ SIPMA LUBLIN 19 9 1 10 -64
4. STAL-STRABAG GORZÓW WLKP 19 9 1 10 -102
5. DARK DOG GNIEZNO 23 11 1 8 +207
6. JASOL RZESZÓW 22 11 0 9 +81
--------------------------------------------------------------
7. KOLEJARZ RAWICZ 12 6 0 14 -190
8. WKM WARSZAWA 4 2 0 18 -486UWAGA! Przed rozegraniem 16 rundy z rozgrywek wycofała się drużyna WKM Warszawa - pozostałe do rozegrania mecze uznano za wygrane przez rywali walkowerem 40-00.
Baraż o prawo startu w 1 lidze w roku 2004
2 Liga
GRUD. OSTR. ŁÓDŹ KROS. OPOLE KRAK.
GRUDZIĄDZ ** ** 59-30 48-42 64-25 58-32 40-00
OSTRÓW WLKP 44-46 ** ** 50-39 66-23 67-22 40-00
ŁÓDŹ 34-55 45-44 ** ** 53-36 59-31 63-27
KROSNO 25-62 44-46 29-61 ** ** 47-40 53-36
OPOLE 33-57 39-51 45-43 38-52 ** ** 40-00
KRAKÓW 21-68 22-68 00-40 00-40 27-61 ** **
1 runda 21/4/2003: Grudziądz-Łódź, Opole-Krosno, Kraków-Ostrów Wlkp
2 runda 27/4/2003: Ostrów Wlkp-Grudziądz, Łódź-Opole, (9/5)Krosno-Kraków
3 runda 11/5/2003: Krosno-Łódź, (1/6)Opole-Ostrów Wlkp, (18/5)Kraków-Grudziądz
4 runda 25/5/2003: Grudziądz-Opole, Ostrów Wlkp-Krosno, Łódź-Kraków
5 runda 19/6/2003: Łódź-Ostrów Wlkp, Krosno-Grudziądz, Kraków-Opole
6 runda 6/7/2003: Grudziądz-Krosno, (13/7)Ostrów Wlkp-Łódź, Opole-Kraków
7 runda 20/7/2003: Krosno-Ostrów Wlkp, Opole-Grudziądz, Kraków-Łódź
8 runda 10/8/2003: Grudziądz-Kraków, Ostrów Wlkp-Opole, Łódź-Krosno,
9 runda 31/8/2003: Grudziądz-Ostrów Wlkp, Opole-Łódź, Kraków-Krosno
10 runda 14/9/2003: Ostrów Wlkp-Kraków, Łódź-Grudziądz, Krosno-OpoleOstateczna kolejność drużyn w DM 2 Ligi 2003
1. GTŻ PRIMUS GRUDZIĄDZ 20 10 0 0 +271
2. INTAR PRZEGLĄDŻUŻLOWY.PL OSTRÓW WLKP 14 7 0 3 +167
--------------------------------------------------------------
3. TŻ ŁÓDŹ 12 6 0 4 +114
4. KSŻ KROSNO 8 4 0 6 -92
5. KŻ KOLEJARZ OPOLE 6 3 0 7 -80
6. WANDA KRAKÓW 0 0 0 10 -380UWAGA! Przed rozegraniem 6 rundy z rozgrywek wycofała się drużyna Wandy Kraków - pozostałe do rozegrania mecze uznano za wygrane przez rywali walkowerem 40-00. Przed rozpoczęciem rozgrywek wycofały się zespoły Śląska Świętochłowice i Pogoni Szczecin.
Eliminacje grupowe
GRUPA 1 GRUPA 2
1.Częstochowa 10 159 1.Piła 9 152
2.Toruń 9,5 162 2.Tarnów 9 149
3.Rybnik 6,5 130 3.Rawicz 5 87
4.Lublin 4 105 4.Łódź 1 57
5.Krosno 0 32
GRUPA 3 GRUPA 4
1.Zielona Góra 11 182 1.Grudziądz 11 180
2.Gniezno 6 138 2.Gorzów Wlkp 9 163
3.Bydgoszcz 5 94 3.Leszno 3 74
4.Opole 2 55 4.Gdańsk 1 3624. Finał MDMP - Zielona Góra 25/9/2003
1. Polonia Piła 45
2. Top Secret-Włókniarz Częstochowa 29
3. ZKŻ Quick-mix Zielona Góra 23
59. Finał IMP - Bydgoszcz 15/8/2003
1. Rune Holta Top Secret-Włókniarz Częstochowa
2. Tomasz Gollob Plusssz-Polonia Bydgoszcz
3. Tomasz Jędrzejak Atlas Wrocław
37. Finał MIMP - Rybnik 10/7/2003
1. Łukasz Romanek RKM Rybnik
2. Adrian Miedziński Apator-Adriana Toruń
3. Zbigniew Czerwiński Top Secret-Włókniarz Częstochowa
30. Finał MPPK - Leszno 1/8/2003
1. Unia Leszno 26
2. ZKŻ Quick-mix Zielona Góra 23
3. Apator-Adriana Toruń 22
22. Finał MMPPK - Piła 15/6/2003
1. RKM Rybnik 23
2. Top Secret-Włókniarz Częstochowa 21
3. Polonia Piła 18+3
43. Finał Złotego Kasku - Wrocław 18/10/2003
1. Rafał Okoniewski ZKŻ Quick-mix Zielona Góra
2. Tomasz Jędrzejak Atlas Wrocław
3. Jarosław Hampel Atlas Wrocław
38. Finał Srebrnego Kasku - Bydgoszcz 5/9/2003
1. Robert Miśkowiak Polonia Piła
2. Janusz Kołodziej Unia Tarnów
3. Tomasz Gapiński Polonia Piła
27. Finał Brązowego Kasku - Memoriał Kazimierza Araszewicza - Toruń 25/7/2003
1. Janusz Kołodziej Unia Tarnów
2. Krzysztof Kasprzak Unia Leszno
3. Michał Rajkowski Stal-Strabag Gorzów Wlkp
"Puchar ZKŻ Zielona Góra" - Zielona Góra 22/3, 7/6, 27/9/2003
1. Rafał Okoniewski ZKŻ Quick-mix Zielona Góra
2. Piotr Protasiewicz Apator-Adriana Toruń
3. Andrzej Huszcza ZKŻ Quick-mix Zielona Góra
22. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych "Memoriał Mieczysława Połukarda" - Bydgoszcz 28/3/2003
1. Tomasz Gollob Plusssz-Polonia Bydgoszcz
2. Wiesław Jaguś Apator-Adriana Toruń
3. Jacek Gollob Plusssz-Polonia Bydgoszcz
1. Grzegorz Walasek Top Secret-Włókniarz Częstochowa
2. Sebastian Ułamek Top Secret-Włókniarz Częstochowa
3. Piotr Protasiewicz Apator-Adriana Toruń
1. Rafał Kurmański ZKŻ Quick-mix Zielona Góra
2. Krzysztof Kasprzak Unia Leszno
3. Łukasz Romanek RKM Rybnik
"Puchar Gorących Serc" - Częstochowa 4/5/2003
1. Tomasz Jędrzejak Atlas Wrocław
2. Wiesław Jaguś Apator-Adriana Toruń
3. Sebastian Ułamek Top Secret-Włókniarz Częstochowa
1. Rafał Szombierski RKM Rybnik
2. Janusz Kołodziej Unia Tarnów
3. Krzysztof Kasprzak Unia Leszno
Grand Prix Europy - Chorzów 17/5/2003
1. Tony Rickardsson Szwecja
2. Nicki Pedersen Dania
3. Lukas Dryml Czechy
Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2003:
1. Nicki Pedersen Dania
2. Jason Crump Australia
3. Tony Rickardsson Szwecja
Turniej "O Złotą Lampkę Antoniego Woryny" - Rybnik 31/5/2003
1. Krzysztof Kasprzak Unia Leszno
2. Rafał Szombierski RKM Rybnik
3. Zbigniew Czerwiński Top Secret-Włókniarz Częstochowa
Speedway Gala - Leszno 7/6/2003
1. Tomasz Gollob Plusssz-Polonia Bydgoszcz
2. Jacek Gollob Plusssz-Polonia Bydgoszcz
3. Wiesław Jaguś Apator-Adriana Toruń
"Puchar Prezydenta Miasta" - Łódź 8/6/2003
1. Piotr Paluch Stal-Strabag Gorzów Wlkp
2. Piotr Winiarz Jasol Rzeszów
3. Tomasz Chrzanowski Lotos Gdańsk
8. Memoriał Rifa Saitgariejewa - Ostrów Wlkp 15/6/2003
1. Robert Dados Atlas Wrocław
2. Krzysztof Stojanowski Intar-Przeglądżużlowy.pl Ostrów Wlkp
3. Tomasz Jędrzejak Atlas Wrocław
"Puchar Piasta" - Wrocław 21/6/2003
1. Tomasz Gollob Plusssz-Polonia Bydgoszcz
2. Sebastian Ułamek Top Secret-Włókniarz Częstochowa
3. Rune Holta Norwegia
Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Świata - Rybnik 22/6/2003
1. Roman Povazhny Rosja
2. Jesper B. Jensen Dania
3. Bjarne Pedersen Dania
20. Memoriał Eugeniusza Nazimka - Rzeszów 29/6/2003
1. Maciej Kuciapa Jasol Rzeszów
2. Piotr Winiarz Jasol Rzeszów
3. Janusz Kołodziej Unia Tarnów
Memoriał Gerarda Stacha - Opole 29/6/2003
1. Zbigniew Suchecki ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra
2. Bartosz Kasprowiak ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra
3. Marcin Dąbrowski Intar-Przeglądżużlowy.pl Ostrów Wlkp
"Puchar Prezydenta Miasta" - Ostrów Wlkp 29/6/2003
1. Tomasz Jędrzejak Atlas Wrocław
2. Sławomir Drabik Atlas Wrocław
3. Michał Robacki Plusssz-Polonia Bydgoszcz
Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów - Gorzów Wlkp 22/7/2003
1. Janusz Kołodziej Unia Tarnów
2. Adrian Miedziński Apator-Adriana Toruń
3. Mirosław Jabłoński Dark Dog Gniezno
53. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno 17/8/2003
1. Sławomir Drabik Atlas Wrocław
2. Krzysztof Kasprzak Unia Leszno
3. Damian Baliński Unia Leszno
Minispeedway - "Indywidualny Puchar Europy" - Wawrów 23-24/8/2003
1. Klaus Jakobsen Dania
2. Patrick Hougaard Dania
3. Nicki Barrett Dania
20. Memoriał Jana Ciszewskiego - Rybnik 13/9/2003
1. Rune Holta Norwegia
2. Rafał Dobrucki Unia Leszno
3. Wiesław Jaguś Apator-Adriana Toruń
Grand Prix Polski - Bydgoszcz 20/9/2003
1. Tomasz Gollob Polska
2. Jason Crump Australia
3. Nicki Pedersen Dania
Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2003:
1. Nicki Pedersen Dania
2. Jason Crump Australia
3. Tony Rickardsson Szwecja
Memoriał Jerzego Białka i Jacka Maraszka - Gdańsk 23/9/2003
1. Marcin Jaguś Apator-Adriana Toruń
2. Krzysztof Buczkowski GTŻ Primus Grudziądz
3. Mirosław Giżycki Lotos Gdańsk
9. Memoriał Andrzeja Zarzeckiego i Artura Pawlaka - Zielona Góra 25/9/2003
1. Bartosz Kasprowiak ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra
2. Robert Miśkowiak Polonia Piła
3. Zbigniew Czerwiński Top Secret-Włókniarz Częstochowa
"Puchar Winobrania" - Zielona Góra 27/9/2003
1. Lee Richardson Wielka Brytania
2. Piotr Świst ZKŻ Quick-mix Zielona Góra
3. Rafał Okoniewski ZKŻ Quick-mix Zielona Góra
"Puchar Burmistrza Rawicza" - Rawicz 28/9/2003
1. Robert Dados Atlas Wrocław
2. Piotr Dym Kolejarz Rawicz
3. Robert Miśkowiak Polonia Piła
Turniej im. Roberta Nawrockiego - Świętochłowice 11/10/2003
1. Roman Chromik RKM Rybnik
2. Adam Pawliczek RKM Rybnik
3. Krzysztof Bas KSŻ Krosno
36. Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego - Częstochowa 12/10/2003
1. Rune Holta Norwegia
2. Ryan Sullivan Australia
3. Mariusz Węgrzyk RKM Rybnik
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów - Krosno 12/10/2003
1. Drużyna Czerwona 49
2. Drużyna Niebieska 30
3-4. Drużyna Biała 19
3-4. Drużyna Żółta 19
"Puchar Zakładów Azotowych" - Memoriał Zygmunta Pytki i Ryszarda Chrupka - Tarnów 15/10/2003
Wyniki Turnieju o "Puchar Zakładów Azotowych":
1. Robert Wardzała Unia Tarnów
2. Tomasz Jędrzejak Atlas Wrocław
3. Grzegorz Rempała Unia Tarnów
Wyniki Memoriału Zygmunta Pytki:
1. Janusz Kołodziej Unia Tarnów
2. Tomasz Jędrzejak Atlas Wrocław
3. Grzegorz Rempała Unia Tarnów
Wyniki Memoriału Ryszarda Chrupka:
1. Janusz Kołodziej Unia Tarnów
2. Robert Miśkowiak Polonia Piła
3. Marcin Rempała Unia Tarnów
"Mistrz Świata - Jerzy Szczakiel zaprasza" - Opole 18/10/2003
1. Sebastian Ułamek Top Secret-Włókniarz Częstochowa
2. Grzegorz Walasek Top Secret-Włókniarz Częstochowa
3. Adam Pawliczek RKM Rybnik
Turniej Par "O Puchar Prezydenta Miasta Rybnika" - Rybnik 19/10/2003
1. Tomasz Jędrzejak - Sławomir Drabik Atlas Wrocław
2. Sebastian Ułamek - Grzegorz Walasek Top Secret-Włókniarz Częstochowa
3. Rafał Dobrucki - Jacek Rempała Unia Leszno
51. Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów Wlkp 9/11/2003
1. Sebastian Ułamek Top Secret-Włókniarz Częstochowa
2. Matej Ferjan Słowenia
3. Tomasz Jędrzejak Atlas Wrocław
11. Turniej Gwiazdkowy - Piła 6/12/2003
1. Rafał Dobrucki Unia Leszno
2. Roman Povazhny Rosja
3. Robert Miśkowiak Polonia Piła