Indywidualny Puchar Polski w kategorii 80-140cc - Runda 5 - Wawrów 9/9/2023
GRUPA 1
1. (.)Franciszek Szczyrba - Rybki Rybnik 2 3 3 3 11+3() 23 pkt.IPP
2. (.)Krzysztof Harendarczyk - Rybki Rybnik 3 3 3 3 12+2() 20 pkt.IPP
3. (.)Oskar Funtowicz - Bydgoszcz 2 2 3 3 10 13 pkt.IPP
4. (.)Marcel Chylarecki - Bydgoszcz 1 3 3 1 8 12 pkt.IPP
5. (.)Wiktor Klecha - Rybki Rybnik 3 2 2 1 8 10 pkt.IPP
6. (.)Dawid Oscenda - Leszno 1 3 w2x 2 6 9 lub 12? pkt.IPP
7. (.)Jakub Kuszewski - Bydgoszcz 2 2 0 1 5 8 pkt.IPP
8. (.)Konrad Cieciera - Zielona Góra 1 2 1 0 4 7 pkt.IPP
9. (.)Michał Głębocki - Wawrów wsu 1 1 2 4 6 pkt.IPP
10.(.)Antoni Jabłoński - Gdańsk 0 0 2 1 3 5 pkt.IPP
11.(.)Patryk Balina - Grudziądz 0 1 0 2 3 4 lub 3? pkt.IPP
12.(.)Maja Jona - Rybki Rybnik 1 0 2 0 3 3 lub 0? pkt.IPP
13.(.)Alan Kielan - Częstochowa d u 0 wu 0 2 pkt.IPP
biegi rozgrywano na przemian: grupa 1-grupa 2-grupa 1-... wg. tabela biegów
GRUPA 2
1. (.)Mieszko Mudło - Bydgoszcz 3 3 3 3 12+1() 17 pkt.IPP
2. (.)Jakub Plutowski - Częstochowa 3 2 3 3 11+0() 15 pkt.IPP
3. (.)Nikodem Leśnik - Rybki Rybnik 2 3 2 3 10 13 pkt.IPP
4. (.)Dorian Biedrzycki - Toruń 2 0 2 3 7 12 pkt.IPP
5. (.)Felix Górniak - Toruń 1 3 0 2 6 10 pkt.IPP
6. (.)William Forstner - Wawrów 2 0 3 5 9 pkt.IPP
7. (.)Tycjan Jackowiak - Leszno 0 3 1 1 5 8 pkt.IPP
8. (.)Piotr Reszka - Rybki Rybnik 2 1 2 d 5 7 pkt.IPP
9. (.)Marcel Zwierzyński - Wawrów 1 2 2 wu 5 6 pkt.IPP
10.(.)Szymon Kazaniecki - Toruń 1 0 2 1 4 5 pkt.IPP
11.(.)Adam Syguda - Częstochowa 1 1 1 1 4 4 pkt.IPP
12.(.)Marcel Pawłowski - Rędziny 0 0 1 2 3 3 pkt.IPP
13.(.)Jakub Wronecki - Zielona Góra 0 0 0 0 0 2 pkt.IPP
14.(.)Bartosz Byszewski - Toruń wu w2 0 1 pkt.IPP
biegi rozgrywano na przemian: grupa 1-grupa 2-grupa 1-... wg. tabela biegów
I (1) Harendarczyk, Funtowicz, Chylarecki, Balina
II (2) Plutowski, Biedrzycki, Syguda, Pawłowski
III (1) Chylarecki, Kuszewski, Jona, Jabłoński
IV (2) Mudło, Leśnik, Zwierzyński, Biedrzycki
V (1) Harendarczyk, Szczyrba, Oscenda, Jabłoński
VI (2) Mudło, Plutowski, Kazaniecki, Byszewski(wu)
VII (1) Oscenda, Kuszewski, Balina, Kielan(D)
VIII (2) Leśnik, Forstner(za Byszewski-w2), Syguda, Wronecki
IX (1) Klecha, Jabłoński, Cieciera, Balina
X (2) Mudło, Reszka, Syguda, Jackowiak
XI (1) Chylarecki, Cieciera, Oscenda(w2x), Głębocki(wsu)
XII (2) Jackowiak, Biedrzycki, Górniak, Forstner(za Byszewski)
XIII (1) Szczyrba, Balina, Głębocki, Jona
XIV (2) Górniak, Zwierzyński, Syguda, Kazaniecki
XV (1) Harendarczyk, Jona, Cieciera, Kielan(u)
XVI (2) Plutowski, Zwierzyński, Jackowiak, Wronecki
XVII (1) Harendarczyk, Klecha, Głębocki, Kuszewski
XVIII (2) Plutowski, Leśnik, Reszka, Górniak
XIX (1) Szczyrba, Funtowicz, Kuszewski, Cieciera
XX (2) Leśnik, Kazaniecki, Jackowiak, Pawłowski
XXI (1) Szczyrba, Klecha, Chylarecki, Kielan
XXII (2) Biedrzycki, Reszka, Kazaniecki, Wronecki
XXIII (1) Funtowicz, Głębocki, Jabłoński, Funtowicz
XXIV (2) Mudło, Górniak, Wronecki, Pawłowski
XXV (1) Funtowicz, Oscenda, Klecha, Jona
XXVI (2) Forstner(za Byszewski), Pawłowski, Zwierzyński(wu), Reszka(d)
Finał: Szczyrba, Harendarczyk, Mudło, Plutowski
45:10(1) 44:90(1) 46:37(1) 44:27(1) 44:83(1) 44:80(1) 47:09(1)
45:23(2) 44:87(2) 44:99(2) 46:73(2) 45:43(2) 46:54(2) 49:64(2)
48:65(1) 45:17(1) 47:49(1) 45:10(1) 45:08(1) 46:15(1) 44:83(F)
45:35(2) 46:98(2) 47:56(2) 46:32(2) 47:57(2) 45:04(2)
Sędzia - tabela biegów
Klasyfikacja końcowa Indywidualny Puchar Polski w kategorii 80-140cc 2023
RYB BYD CZĘ GDA WAW RĘD TOR
02/05 27/05 03/06 01/07 09/09 31/08 02/09 RAZEM
1. Mieszko Mudło - Bydgoszcz 23 20 23 17 17 23 20 143
2. Krzysztof Harendarczyk - Rybnik 17 23 17 23 20 15 17 132
3. Franciszek Szczyrba - Rybnik 20 15 13 20 23 17 23 131
4. Jakub Plutowski - Częstochowa 15 13 20 13 15 20 15 111
5. Oskar Funtowicz - Bydgoszcz 5 17 12 12 13 13 7 79
6. Piotr Reszka - Rybnik 13 12 12 10 7 12 10 76
7. Dawid Oscenda - Leszno 12 10 10 7 12 13 10 74
8. Dorian Biedrzycki - Toruń 9 5 15 9 12 12 12 74
9. Bartosz Byszewski - Toruń 13 13 13 5 1 10 13 68
10.Wiktor Klecha - Rybnik 10 9 9 9 10 6 13 66
11.Marcel Chylarecki - Bydgoszcz 6 10 5 15 12 8 9 65
12.Nikodem Leśnik - Rybnik 10 - 10 12 13 10 9 64
13.Felix Górniak - Toruń 12 3 5 13 10 - 12 55
14.Szymon Kazaniecki - Toruń 8 7 9 6 5 8 8 51
15.Michał Głębocki - Wawrów 9 12 7 - 6 9 6 49
16.William Forstner - Wawrów 8 8 7 10 9 - - 42
17.Antoni Jabłoński - Gdańsk 3 6 4 7 5 7 4 36
18.Tycjan Jackowiak - Leszno 0 9 8 - 8 - 5 30
19.Julian Wronecki - Zielona Góra - 6 4 8 2 5 - 25
20.Robert Downar - Toruń 7 7 8 - - - - 22
21.Marcel Zwierzyński - Wawrów - - - - 6 9 7 22
22.Kacper Wołyniec - Rybnik - 3 - 8 4 3 2 20
23.Konrad Cieciera - Zielona Góra - - - 6 7 6 - 19
24.Adam Syguda - Częstochowa 4 - 2 - 4 4 4 18
25.Jakub Kuszewski - Bydgoszcz - - - 5 8 2 3 18
26.Hubert Frejter - Toruń 2 8 6 - - - - 16
27.Maja Jona - Rybnik - 5 3 - 0 5 3 16
28.Marcel Pawłowski - Rędziny - - - - 3 3 8 14
29.Maciej Sibiński - Wrocław 7 4 3 - - - - 14
30.Konrad Wujek - Leszno - - - 4 - 7 - 11
31.Gabriel Kaczmarz - Krosno 4 - 6 - - - - 10
32.Piotr Morawiak - Leszno 5 - - - - 4 - 9
33.Adam Bożek - Krosno 6 - 2 - - - - 8
34.Alan Kielan - Częstochowa - - - - 2 - 6 8
35.Filip Malchrzycki - Lezno - - - - - - 5 5
36.Patryk Balina - Grudziądz - - - - 3 - 2 5
37.Karol Spalding - Rybnik - 4 - - - - 0 4
38.Daniel Blewąska - Rybnik 3 - - - - - - 3
Powrót