Indywidualny Puchar Polski w kategorii 80-140cc - Runda 1 - Rybnik-Chwałowice 2/5/2023
GRUPA 1
1. (.)Mieszko Mudło - Bydgoszcz 3 3 3 3 12+3() 23 pkt.IPP
2. (.)Krzysztof Harendarczyk - Rybki Rybnik 2 3 3 3 11+1() 17 pkt.IPP
3. (.)Piotr Reszka - Rybki Rybnik 2 1 3 3 9 13 pkt.IPP
4. (.)Felix Górniak - Toruń 3 2 1 2 8 12 pkt.IPP
5. (.)Wiktor Klecha - Rybki Rybnik 3 2 2 1 8 10 pkt.IPP
6. (.)Dorian Biedrzycki - Toruń 2 2 3 u 7 9 pkt.IPP
7. (.)Wiliam Forstner - Wawrów 2 1 2 1 6 8 pkt.IPP
8. (.)Robert Downar - Toruń 0 3 0 2 5 7 pkt.IPP
9. (.)Adam Bożek - Krosno 1 1 2 0 4 6 pkt.IPP
10.(.)Piotr Morawiak - Leszno 1 1 w 2 4 5 pkt.IPP
11.(.)Adam Syguda - Częstochowa 0 0 1 1 2 4 pkt.IPP
12.(.)Daniel Blewąska - Rybki Rybnik 0 1 1 0 2 3 pkt.IPP
13.(.)Tycjan Jackowiak - Leszno ns ns ns ns ns 0 pkt.IPP
biegi rozgrywano na przemian: grupa 1-grupa 2-grupa 1-... wg. tabela biegów
GRUPA 2
1. (.)Franciszek Szczyrba - Rybki Rybnik 3 3 3 3 12+2() 20 pkt.IPP
2. (.)Jakub Plutowski - Częstochowa 3 3 3 2 11+0() 15 pkt.IPP
3. (.)Bartosz Byszewski - Toruń 2 3 2 3 10 13 pkt.IPP
4. (.)Dawid Oscenda - Leszno 2 2 3 2 9 12 pkt.IPP
5. (.)Nikodem Leśnik - Rybki Rybnik 2 2 3 1 8 10 pkt.IPP
6. (.)Michał Głębocki - Wawrów 2 1 2 1 6 9 pkt.IPP
7. (.)Szymon Kazaniecki - Toruń 1 3 1 0 5 8 pkt.IPP
8. (.)Maciej Sibiński - Wrocław w 3 1 0 4 7 pkt.IPP
9. (.)Marcel Chylarecki - Bydgoszcz d 0 2 1 3 6 pkt.IPP
10.(.)Oskar Funtowicz - Bydgoszcz d 1 d 2 3 5 pkt.IPP
11.(.)Gabriel Kaczmarz - Krosno 2 0 u 0 2 4 pkt.IPP
12.(.)Antoni Jabłoński - Gdańsk 1 0 0 1 2 3 pkt.IPP
13.(.)Hubert Frejter - Toruń 1 d 1 d 2 2 pkt.IPP
biegi rozgrywano na przemian: grupa 1-grupa 2-grupa 1-... wg. tabela biegów
I (1) Górniak, Forstner, Morawiak, Jackowiak(ns)
II (2) Plutowski, Leśnik, Chylarecki(d), Sibiński(w)
III (1) Klecha, Reszka, Morawiak, Syguda
IV (2) Sibiński, Kaczmarz, Jabłoński, Funtowicz(d)
V (1) Mudło, Harendarczyk, Reszka, Jackowiak(ns)
VI (2) Szczyrba, Oscenda, Funtowicz, Chylarecki
VII (1) Harendarczyk, Klecha, Forstner, Downar
VIII (2) Plutowski, Oscenda, Kazaniecki, Jabłoński
IX (1) Reszka, Forstner, Bożek, Blewąska
X (2) Plutowski, Byszewski, Frejter, Funtowicz(d)
XI (1) Harendarczyk, Biedrzycki, Bożek, Morawiak(w)
XII (2) Oscenda, Głębocki, Sibiński, Frejter(d)
XIII (1) Mudło, Biedrzycki, Forstner, Syguda
XIV (2) Szczyrba, Plutowski, Głębocki, Kaczmarz
XV (1) Downar, Bożek, Syguda, Jackowiak(ns)
XVI (2) Kazaniecki, Chylarecki, Frejter, Kaczmarz(u)
XVII (1) Biedrzycki, Klecha, Blewąska, Jackowiak(ns)
XVIII (2) Byszewski, Głębocki, Chylarecki, Jabłoński
XIX (1) Mudło, Górniak, Klecha, Bożek
XX (2) Szczyrba, Leśnik, Jabłoński, Frejter(d)
XXI (1) Mudło, Morawiak, Blewąska, Downar
XXII (2) Szczyrba, Byszewski, Kazaniecki, Sibiński
XXIII (1) Reszka, Downar, Górniak, Biedrzycki(u)
XXIV (2) Leśnik, Funtowicz, Głębocki, Kazaniecki
XXV (1) Harendarczyk, Górniak, Syguda, Blewąska
XXVI (2) Byszewski, Oscenda, Leśnk, Kaczmarz
Finał: Mudło, Szczyrba, Harendarczyk, Plutowski
46:93(1) 45:06(1) 46:31(1) 45:15(1) 48:09(1) 45:09(1) 45:56(1)
45:87(2) 45:28(2) 46:12(2) 45:46(2) 47:31(2) 45:37(2) 46:60(2)
45:31(1) 45:37(1) 45:31(1) 50:78(1) 45:40(1) 45:96(1) 44:68(F)
47:09(2) 46:71(2) 46:78(2) 48:87(2) 46:12(2) 47:06(2)
Sędzia - tabela biegów
Klasyfikacja końcowa Indywidualny Puchar Polski w kategorii 80-140cc 2023
RYB BYD CZĘ GDA WAW RĘD TOR
02/05 27/05 03/06 01/07 09/09 31/08 02/09 RAZEM
1. Mieszko Mudło - Bydgoszcz 23 20 23 17 17 23 20 143
2. Krzysztof Harendarczyk - Rybnik 17 23 17 23 20 15 17 132
3. Franciszek Szczyrba - Rybnik 20 15 13 20 23 17 23 131
4. Jakub Plutowski - Częstochowa 15 13 20 13 15 20 15 111
5. Oskar Funtowicz - Bydgoszcz 5 17 12 12 13 13 7 79
6. Piotr Reszka - Rybnik 13 12 12 10 7 12 10 76
7. Dawid Oscenda - Leszno 12 10 10 7 12 13 10 74
8. Dorian Biedrzycki - Toruń 9 5 15 9 12 12 12 74
9. Bartosz Byszewski - Toruń 13 13 13 5 1 10 13 68
10.Wiktor Klecha - Rybnik 10 9 9 9 10 6 13 66
11.Marcel Chylarecki - Bydgoszcz 6 10 5 15 12 8 9 65
12.Nikodem Leśnik - Rybnik 10 - 10 12 13 10 9 64
13.Felix Górniak - Toruń 12 3 5 13 10 - 12 55
14.Szymon Kazaniecki - Toruń 8 7 9 6 5 8 8 51
15.Michał Głębocki - Wawrów 9 12 7 - 6 9 6 49
16.William Forstner - Wawrów 8 8 7 10 9 - - 42
17.Antoni Jabłoński - Gdańsk 3 6 4 7 5 7 4 36
18.Tycjan Jackowiak - Leszno 0 9 8 - 8 - 5 30
19.Julian Wronecki - Zielona Góra - 6 4 8 2 5 - 25
20.Robert Downar - Toruń 7 7 8 - - - - 22
21.Marcel Zwierzyński - Wawrów - - - - 6 9 7 22
22.Kacper Wołyniec - Rybnik - 3 - 8 4 3 2 20
23.Konrad Cieciera - Zielona Góra - - - 6 7 6 - 19
24.Adam Syguda - Częstochowa 4 - 2 - 4 4 4 18
25.Jakub Kuszewski - Bydgoszcz - - - 5 8 2 3 18
26.Hubert Frejter - Toruń 2 8 6 - - - - 16
27.Maja Jona - Rybnik - 5 3 - 0 5 3 16
28.Marcel Pawłowski - Rędziny - - - - 3 3 8 14
29.Maciej Sibiński - Wrocław 7 4 3 - - - - 14
30.Konrad Wujek - Leszno - - - 4 - 7 - 11
31.Gabriel Kaczmarz - Krosno 4 - 6 - - - - 10
32.Piotr Morawiak - Leszno 5 - - - - 4 - 9
33.Adam Bożek - Krosno 6 - 2 - - - - 8
34.Alan Kielan - Częstochowa - - - - 2 - 6 8
35.Filip Malchrzycki - Lezno - - - - - - 5 5
36.Patryk Balina - Grudziądz - - - - 3 - 2 5
37.Karol Spalding - Rybnik - 4 - - - - 0 4
38.Daniel Blewąska - Rybnik 3 - - - - - - 3
Powrót