Indywidualny Puchar Polski w kategorii 80-140cc - Runda 6 - Rędziny 31/8/2023
GRUPA 1
1. (.)Mieszko Mudło - Bydgoszcz 3 3 3 3 12+3() 23 pkt.IPP
2. (.)Jakub Plutowski - Częstochowa 2 3 3 3 11+2() 20 pkt.IPP
3. (.)Oskar Funtowicz - Bydgoszcz 2 2 3 3 10 13 pkt.IPP
4. (.)Dorian Biedrzycki - Toruń 3 2 2 1 8 12 pkt.IPP
5. (.)Nikodem Leśnik - Rybki Rybnik 2 1 1 3 7 10 pkt.IPP
6. (.)Michał Głębocki - Wawrów 1 3 1 2 7 9 pkt.IPP
7. (.)Szymon Kazaniecki - Toruń 1 1 3 0 5 8 pkt.IPP
8. (.)Konrad Wujek - Leszno 0 2 2 u 4 7 pkt.IPP
9. (.)Wiktor Klecha - Rybki Rybnik w w 2 2 4 6 pkt.IPP
10.(.)Julian Wronecki - Zielona Góra 0 1 w 2 3 5 pkt.IPP
11.(.)Piotr Morawiak - Leszno 1 1 0 1 3 4 pkt.IPP
12.(.)Marcel Pawłowski - Rędziny w w 0 2 2 3 pkt.IPP
13.(.)Jakub Kuszewski - Bydgoszcz 1 0 w 1 2 2 pkt.IPP
biegi rozgrywano na przemian: grupa 1-grupa 2-grupa 1-... wg. tabela biegów
GRUPA 2
1. (.)Krzysztof Harendarczyk - Rybki Rybnik 3 3 3 3 12+w() 15 pkt.IPP
2. (.)Franciszek Szczyrba - Rybki Rybnik 3 3 2 3 11+1() 17 pkt.IPP
3. (.)Dawid Oscenda - Leszno 1 3 3 3 10 13 pkt.IPP
4. (.)Piotr Reszka - Rybki Rybnik 2 3 2 2 9 12 pkt.IPP
5. (.)Bartosz Byszewski - Toruń 0 3 2 3 8 10 pkt.IPP
6. (.)Marcel Zwierzyński - Wawrów 2 2 d 2 6 9 pkt.IPP
7. (.)Marcel Chylarecki - Bydgoszcz 2 w 2 1 5 8 pkt.IPP
8. (.)Antoni Jabłoński - Gdańsk 1 1 1 2 5 7 pkt.IPP
9. (.)Konrad Cieciera - Zielona Góra 2 1 1 1 5 6 pkt.IPP
10.(.)Maja Jona - Rybki Rybnik 1 1 1 0 3 5 pkt.IPP
11.(.)Adam Syguda - Częstochowa 2 0 u 0 2 4 pkt.IPP
12.(.)Kacper Wołyniec - Rybki Rybnik 0 0 0 1 1 3 pkt.IPP
13.(.)brak zawodnika ns ns ns ns ns 0 pkt.IPP
biegi rozgrywano na przemian: grupa 1-grupa 2-grupa 1-... wg. tabela biegów
I (1) Mudło, Plutowski, Kuszewski, Wronecki
II (2) Szczyrba, Syguda, Jona, Wołyniec
III (1) Plutowski, Funtowicz, Głębocki, Pawłowski(w)
IV (2) Harendarczyk, Zwierzyński, Jabłoński, Syguda
V (1) Mudło, Funtowicz, Kazaniecki, Wujek
VI (2) Harendarczyk, Cieciera, Jona, brak zawodnika
VII (1) Biedrzycki, Wujek, Wronecki, Pawłowski(w)
VIII (2) Szczyrba, Reszka, Jabłoński, brak zawodnika
IX (1) Funtowicz, Leśnik, Morawiak, Wronecki(w)
X (2) Harendarczyk, Szczyrba, Oscenda, Byszewski
XI (1) Plutowski, Wujek, Morawiak, Klecha(w)
XII (2) Byszewski, Chylarecki, Syguda(u), brak zawodnika
XIII (1) Głębocki, Wronecki, Kazaniecki, Klecha(w)
XIV (2) Szczyrba, Zwierzyński, Cieciera, Chylarecki(w)
XV (1) Mudło, Biedrzycki, Głębocki, Morawiak
XVI (2) Reszka, Byszewski, Jona, Zwierzyński(d)
XVII (1) Mudło, Klecha. Leśnik, Pawłowski
XVIII (2) Oscenda, Chylarecki, Jabłoński, Jona
XIX (1) Kazaniecki, Pawłowski, Morawiak, Kuszewski
XX (2) Byszewski, Jabłoński, Cieciera, Wołyniec
XXI (1) Plutowski, Biedrzycki, Leśnik, Kazaniecki
XXII (2) Oscenda, Reszka, Cieciera, Syguda
XXIII (1) Funtowicz, Klecha, Biedrzycki, Kuszewski(w)
XXIV (2) Harendarczyk, Reszka, Chylarecki, Wołyniec
XXV (1) Leśnik, Głębocki, Kuszewski, Wujek(u)
XXVI (2) Oscenda, Zwierzyński, Wołyniec, brak zawodnika
Finał: Mudło, Plutowski, Szczyrba, Harendarczyk(w)
:(1) :(1) :(1) :(1) :(1) :(1) :(1)
:(2) :(2) :(2) :(2) :(2) :(2) :(2)
:(1) :(1) :(1) :(1) :(1) :(1) :(F)
:(2) :(2) :(2) :(2) :(2) :(2)
Sędzia - tabela biegów
Klasyfikacja końcowa Indywidualny Puchar Polski w kategorii 80-140cc 2023
RYB BYD CZĘ GDA WAW RĘD TOR
02/05 27/05 03/06 01/07 09/09 31/08 02/09 RAZEM
1. Mieszko Mudło - Bydgoszcz 23 20 23 17 17 23 20 143
2. Krzysztof Harendarczyk - Rybnik 17 23 17 23 20 15 17 132
3. Franciszek Szczyrba - Rybnik 20 15 13 20 23 17 23 131
4. Jakub Plutowski - Częstochowa 15 13 20 13 15 20 15 111
5. Oskar Funtowicz - Bydgoszcz 5 17 12 12 13 13 7 79
6. Piotr Reszka - Rybnik 13 12 12 10 7 12 10 76
7. Dawid Oscenda - Leszno 12 10 10 7 12 13 10 74
8. Dorian Biedrzycki - Toruń 9 5 15 9 12 12 12 74
9. Bartosz Byszewski - Toruń 13 13 13 5 1 10 13 68
10.Wiktor Klecha - Rybnik 10 9 9 9 10 6 13 66
11.Marcel Chylarecki - Bydgoszcz 6 10 5 15 12 8 9 65
12.Nikodem Leśnik - Rybnik 10 - 10 12 13 10 9 64
13.Felix Górniak - Toruń 12 3 5 13 10 - 12 55
14.Szymon Kazaniecki - Toruń 8 7 9 6 5 8 8 51
15.Michał Głębocki - Wawrów 9 12 7 - 6 9 6 49
16.William Forstner - Wawrów 8 8 7 10 9 - - 42
17.Antoni Jabłoński - Gdańsk 3 6 4 7 5 7 4 36
18.Tycjan Jackowiak - Leszno 0 9 8 - 8 - 5 30
19.Julian Wronecki - Zielona Góra - 6 4 8 2 5 - 25
20.Robert Downar - Toruń 7 7 8 - - - - 22
21.Marcel Zwierzyński - Wawrów - - - - 6 9 7 22
22.Kacper Wołyniec - Rybnik - 3 - 8 4 3 2 20
23.Konrad Cieciera - Zielona Góra - - - 6 7 6 - 19
24.Adam Syguda - Częstochowa 4 - 2 - 4 4 4 18
25.Jakub Kuszewski - Bydgoszcz - - - 5 8 2 3 18
26.Hubert Frejter - Toruń 2 8 6 - - - - 16
27.Maja Jona - Rybnik - 5 3 - 0 5 3 16
28.Marcel Pawłowski - Rędziny - - - - 3 3 8 14
29.Maciej Sibiński - Wrocław 7 4 3 - - - - 14
30.Konrad Wujek - Leszno - - - 4 - 7 - 11
31.Gabriel Kaczmarz - Krosno 4 - 6 - - - - 10
32.Piotr Morawiak - Leszno 5 - - - - 4 - 9
33.Adam Bożek - Krosno 6 - 2 - - - - 8
34.Alan Kielan - Częstochowa - - - - 2 - 6 8
35.Filip Malchrzycki - Lezno - - - - - - 5 5
36.Patryk Balina - Grudziądz - - - - 3 - 2 5
37.Karol Spalding - Rybnik - 4 - - - - 0 4
38.Daniel Blewąska - Rybnik 3 - - - - - - 3
Powrót