Indywidualny Puchar Polski w kategorii 80-140cc - Runda 3 - Częstochowa 3/6/2023
GRUPA 1
1. (.)Mieszko Mudło - Bydgoszcz 3 3 3 3 12+3() 23 pkt.IPP
2. (.)Jakub Plutowski - Częstochowa 3 2 3 2 10 20 pkt.IPP
3. (.)Bartosz Byszewski - Toruń 2 3 2 3 10 13 pkt.IPP
4. (.)Oskar Funtowicz - Bydgoszcz 3 w 2 3 7 12 pkt.IPP
5. (.)Nikodem Leśnik - Rybki Rybnik 2 1 3 1 7 10 pkt.IPP
6. (.)Szymon Kazaniecki - Toruń 2 0 1 3 6 9 pkt.IPP
7. (.)Robert Downar - Toruń 1 0 1 3 5 8 pkt.IPP
8. (.)Michał Głębocki - Wawrów/Gorzów 1 1 2 1 5 7 pkt.IPP
9. (.)Gabriel Kaczmarz - Krosno w 0 2 2 4 6 pkt.IPP
10.(.)Marcel Chylarecki - Bydgoszcz 1 1 2 w 4 5 pkt.IPP
11.(.)Antoni Jabłoński - Gdańsk 0 0 2 1 3 4 pkt.IPP
12.(.)Maciej Sibiński - Wrocław 2 0 0 0 2 3 pkt.IPP
13.(.)Adam Bożek - Krosno 0 1 1 0 2 2 pkt.IPP
biegi rozgrywano na przemian: grupa 1-grupa 2-grupa 1-... wg. tabela biegów
GRUPA 2
1. (.)Krzysztof Harendarczyk - Rybki Rybnik 2 3 3 3 11+1() 17 pkt.IPP
2. (.)Dorian Biedrzycki - Toruń 3 3 2 2 10+0() 15 pkt.IPP
3. (.)Franciszek Szczyrba - Rybki Rybnik d 3 3 3 9 13 pkt.IPP
4. (.)Piotr Reszka - Rybki Rybnik 3 1 2 3 9 12 pkt.IPP
5. (.)Dawid Oscenda - Leszno 3 2 1 1 7 10 pkt.IPP
6. (.)Wiktor Klecha - Rybki Rybnik u 1 3 2 6 9 pkt.IPP
7. (.)Tycjan Jackowiak - Leszno 2 3 u d 5 8 pkt.IPP
8. (.)Wiliam Forstner - Wawrów/Gorzów 2 1 0 2 5 7 pkt.IPP
9. (.)Hubert Frejter - Toruń d 2 2 1 5 6 pkt.IPP
10.(.)Felix Górniak - Toruń 2 1 1 0 4 5 pkt.IPP
11.(.)Julian Wronecki - Zielona Góra 2 0 0 1 3 4 pkt.IPP
12.(.)Maja Jona - Rybki Rybnik 1 0 1 0 2 3 pkt.IPP
13.(.)Adam Syguda - Częstochowa 0 1 1 0 2 2 pkt.IPP
biegi rozgrywano na przemian: grupa 1-grupa 2-grupa 1-... wg. tabela biegów
I (1) Funtowicz, Kazaniecki, Głębocki, Bożek
II (2) Biedrzycki, Górniak, Jona, Syguda
III (1) Mudło, Leśnik, Chylarecki, Kazaniecki
IV (2) Oscenda, Forstner, Górniak, Klecha(u)
V (1) Mudło, Byszewski, Głębocki, Jabłoński
VI (2) Biedrzycki, Wronecki, Klecha, Frejter(d)
VII (1) Byszewski, Sibiński, Chylarecki, Funtowicz(w)
VIII (2) Reszka, Oscenda, Syguda, Wronecki
IX (1) Mudło, Funtowicz, Downar, Kaczmarz(w)
X (2) Klecha, Harendarczyk, Syguda, Szczyrba(d)
XI (1) Plutowski, Byszewski, Kazaniecki, Downar
XII (2) Harendarczyk, Jackowiak, Górniak, Wronecki
XIII (1) Funtowicz, Plutowski, Leśnik, Jabłoński
XIV (2) Jackowiak, Frejter, Forstner, Syguda
XV (1) Leśnik, Głębocki, Downar, Sibiński
XVI (2) Harendarczyk, Biedrzycki, Reszka, Forstner
XVII (1) Plutowski, Chylarecki, Głębocki, Kaczmarz
XVIII (2) Szczyrba, Biedrzycki, Oscenda, Jackowiak(u)
XIX (1) Downar, Jabłoński, Bożek, Chylarecki(w)
XX (2) Harendarczyk, Frejter, Oscenda, Jona
XXI (1) Kazaniecki, Kaczmarz, Jabłoński, Sibiński
XXII (2) Szczyrba, Reszka, Frejter, Górniak
XXIII (1) Mudło, Plutowski, Bożek, Sibiński
XXIV (2) Reszka, Klecha, Jona, Jackowiak(d)
XXV (1) Byszewski, Kaczmarz, Leśnik, Bożek
XXVI (1) Szczyrba, Forstner, Wronecki, Jona
Finał: Mudło, Plutowski, Harendarczyk, Biedrzycki
47:38(1) 46:37(1) 47:19(1) 46:63(1) 45:84(1) 48:22(1) 48:28(1)
46:41(2) 47:43(2) 47:84(2) 47:56(2) 45:85(2) 45:03(2) 45:43(2)
46:34(1) 48:50(1) 45:47(1) 47:28(1) 49:29(1) 45:50(1) 45:78(F)
48:03(2) 46:91(2) 46:75(2) 45:72(2) 46:62(2) 46:39(2)
Sędzia - tabela biegów
Klasyfikacja końcowa Indywidualny Puchar Polski w kategorii 80-140cc 2023
RYB BYD CZĘ GDA WAW RĘD TOR
02/05 27/05 03/06 01/07 09/09 31/08 02/09 RAZEM
1. Mieszko Mudło - Bydgoszcz 23 20 23 17 17 23 20 143
2. Krzysztof Harendarczyk - Rybnik 17 23 17 23 20 15 17 132
3. Franciszek Szczyrba - Rybnik 20 15 13 20 23 17 23 131
4. Jakub Plutowski - Częstochowa 15 13 20 13 15 20 15 111
5. Oskar Funtowicz - Bydgoszcz 5 17 12 12 13 13 7 79
6. Piotr Reszka - Rybnik 13 12 12 10 7 12 10 76
7. Dawid Oscenda - Leszno 12 10 10 7 12 13 10 74
8. Dorian Biedrzycki - Toruń 9 5 15 9 12 12 12 74
9. Bartosz Byszewski - Toruń 13 13 13 5 1 10 13 68
10.Wiktor Klecha - Rybnik 10 9 9 9 10 6 13 66
11.Marcel Chylarecki - Bydgoszcz 6 10 5 15 12 8 9 65
12.Nikodem Leśnik - Rybnik 10 - 10 12 13 10 9 64
13.Felix Górniak - Toruń 12 3 5 13 10 - 12 55
14.Szymon Kazaniecki - Toruń 8 7 9 6 5 8 8 51
15.Michał Głębocki - Wawrów 9 12 7 - 6 9 6 49
16.William Forstner - Wawrów 8 8 7 10 9 - - 42
17.Antoni Jabłoński - Gdańsk 3 6 4 7 5 7 4 36
18.Tycjan Jackowiak - Leszno 0 9 8 - 8 - 5 30
19.Julian Wronecki - Zielona Góra - 6 4 8 2 5 - 25
20.Robert Downar - Toruń 7 7 8 - - - - 22
21.Marcel Zwierzyński - Wawrów - - - - 6 9 7 22
22.Kacper Wołyniec - Rybnik - 3 - 8 4 3 2 20
23.Konrad Cieciera - Zielona Góra - - - 6 7 6 - 19
24.Adam Syguda - Częstochowa 4 - 2 - 4 4 4 18
25.Jakub Kuszewski - Bydgoszcz - - - 5 8 2 3 18
26.Hubert Frejter - Toruń 2 8 6 - - - - 16
27.Maja Jona - Rybnik - 5 3 - 0 5 3 16
28.Marcel Pawłowski - Rędziny - - - - 3 3 8 14
29.Maciej Sibiński - Wrocław 7 4 3 - - - - 14
30.Konrad Wujek - Leszno - - - 4 - 7 - 11
31.Gabriel Kaczmarz - Krosno 4 - 6 - - - - 10
32.Piotr Morawiak - Leszno 5 - - - - 4 - 9
33.Adam Bożek - Krosno 6 - 2 - - - - 8
34.Alan Kielan - Częstochowa - - - - 2 - 6 8
35.Filip Malchrzycki - Lezno - - - - - - 5 5
36.Patryk Balina - Grudziądz - - - - 3 - 2 5
37.Karol Spalding - Rybnik - 4 - - - - 0 4
38.Daniel Blewąska - Rybnik 3 - - - - - - 3
Powrót