Indywidualny Puchar Polski w kategorii 80-140cc - Runda 2 - Bydgoszcz 27/5/2023
GRUPA 1
1. (.)Oskar Funtowicz - Bydgoszcz 3 3 2 3 11+1() 17 pkt.IPP
2. (.)Franciszek Szczyrba - Rybki Rybnik 3 3 3 3 12+w() 15 pkt.IPP
3. (.)Bartosz Byszewski - Toruń 3 2 2 3 10 13 pkt.IPP
4. (.)Michał Głębocki - Wawrów/Gorzów 3 2 1 3 9 12 pkt.IPP
5. (.)Dawid Oscenda - Leszno 2 1 2 3 8 10 pkt.IPP
6. (.)Tycjan Jackowiak - Leszno 3 0 2 2 7 9 pkt.IPP
7. (.)Wiliam Forstner - Wawrów/Gorzów 1 2 2 1 6 8 pkt.IPP
8. (.)Robert Downar - Toruń 0 2 2 ? 4 7 pkt.IPP
9. (.)Antoni Jabłoński - Gdańsk 1 1 1 1 4 6 pkt.IPP
10.(.)Maja Jona - Rybki Rybnik w 2 1 0 3 5 pkt.IPP
11.(.)Kacper Spalding - Rybki Rybnik 1 0 w 1 2 4 pkt.IPP
12.(.)Felix Górniak - Toruń 0 0 ? ns 0 3 pkt.IPP
13.(.)brak zawodnika ns ns ns ns ns 0 pkt.IPP
biegi rozgrywano na przemian: grupa 1-grupa 2-grupa 1-... wg. tabela biegów
GRUPA 2
1. (.)Krzysztof Harendarczyk - Rybki Rybnik 3 3 3 2 11+3() 23 pkt.IPP
2. (.)Mieszko Mudło - Bydgoszcz 3 3 3 3 12+2() 20 pkt.IPP
3. (.)Jakub Plutowski - Częstochowa 2 3 2 1 8 13 pkt.IPP
4. (.)Piotr Reszka - Rybki Rybnik 2 2 0 3 7 12 pkt.IPP
5. (.)Marcel Chylarecki - Bydgoszcz 3 0 2 2 7 10 pkt.IPP
6. (.)Wiktor Klecha - Rybki Rybnik 1 1 3 1 6 9 pkt.IPP
7. (.)Hubert Frejter - Toruń w 1 1 3 5 8 pkt.IPP
8. (.)Szymon Kazaniecki - Toruń 1 0 2 2 5 7 pkt.IPP
9. (.)Julian Wronecki - Zielona Góra w 2 2 1 5 6 pkt.IPP
10.(.)Dorian Biedrzycki - Toruń w w 1 3 4 5 pkt.IPP
11.(.)Maciej Sibiński - Wrocław 0 2 2 0 4 4 pkt.IPP
12.(.)Kacper Wołyniec - Rybki Rybnik d d 1 1 2 3 pkt.IPP
13.(.)brak zawodnika ns ns ns ns ns 0 pkt.IPP
biegi rozgrywano na przemian: grupa 1-grupa 2-grupa 1-... wg. tabela biegów
I (1) Głębocki, Oscenda, Forstner, Downar
II (2) Mudło, Reszka, Kazaniecki, Skibiński
III (1) Byszewski, Downar, Spalding, brak zawodnika
IV (2) Mudło, Plutowski, Klecha, Wołyniec(d)
V (1) Funtowicz, Głębocki, Jabłoński, Spalding
VI (2) Harendarczyk, Reszka, Wołyniec(d), Biedrzycki(w)
VII (1) Jackowiak, Forstner, Jabłoński, brak zawodnika
VIII (2) Plutowski, Skibiński, Biedrzycki(w), Frejter(w)
IX (1) Szczyrba, Forstner, Spalding(w), Jona(w)
X (2) Chylarecki, Skibiński, Wołyniec, brak zawodnika
XI (1) Szczyrba, Downar, Jabłoński, Górniak
XII (2) Mudło, Wronecki, Biedrzycki, Chylarecki
XIII (1) Funtowicz, Byszewski, Forstner, Górniak
XIV (2) Harendarczyk, Wronecki, Klecha, Skibiński
XV (1) Szczyrba, Byszewski, Głębocki, Jackowiak
XVI (2) Klecha, Chylarecki, Frejter, Reszka
XVII (1) Głębocki, Jona, Górniak(?), brak zawodnika
XVIII (2) Reszka, Plutowski, Wronecki, brak zawodnika
XIX (1) Szczyrba, Funtowicz, Oscenda, brak zawodnika
XX (2) Harendarczyk, Chylarecki, Plutowski, Kazaniecki
XXI (1) Funtowicz, Jackowiak, Jona, Downar(?)
XXII (2) Mudło, Harendarczyk, Frejter, brak zawodnika
XXIII (1) Oscenda, Jackowiak, Spalding, brak zawodnika
XXIV (2) Frejter, Kazaniecki, Wołyniec, Wronecki(w)
XXV (1) Byszewski, Oscenda, Jabłoński, Jona
XXVI (2) Biedrzycki, Kazaniecki, Klecha, brak zawodnika
Finał: Harendarczyk, Mudło, Funtowicz, Szczyrba(w)
48:14(1) 46:52(1) 49:65(1) 46:55(1) 49:99(1) 48:86(1) 47:30(1)
44:84(2) 46:42(2) 47:80(2) 48:05(2) 47:72(2) 46:05(2) 47:36(2)
48:68(1) 49:95(1) 47:71(1) 46:71(1) 46:27(1) 48:27(1) 45:17(F)
45:30(2) 48:99(2) 45:58(2) 49:27(2) 46:17(2) 47:71(2)
Sędzia - tabela biegów
Klasyfikacja końcowa Indywidualny Puchar Polski w kategorii 80-140cc 2023
RYB BYD CZĘ GDA WAW RĘD TOR
02/05 27/05 03/06 01/07 09/09 31/08 02/09 RAZEM
1. Mieszko Mudło - Bydgoszcz 23 20 23 17 17 23 20 143
2. Krzysztof Harendarczyk - Rybnik 17 23 17 23 20 15 17 132
3. Franciszek Szczyrba - Rybnik 20 15 13 20 23 17 23 131
4. Jakub Plutowski - Częstochowa 15 13 20 13 15 20 15 111
5. Oskar Funtowicz - Bydgoszcz 5 17 12 12 13 13 7 79
6. Piotr Reszka - Rybnik 13 12 12 10 7 12 10 76
7. Dawid Oscenda - Leszno 12 10 10 7 12 13 10 74
8. Dorian Biedrzycki - Toruń 9 5 15 9 12 12 12 74
9. Bartosz Byszewski - Toruń 13 13 13 5 1 10 13 68
10.Wiktor Klecha - Rybnik 10 9 9 9 10 6 13 66
11.Marcel Chylarecki - Bydgoszcz 6 10 5 15 12 8 9 65
12.Nikodem Leśnik - Rybnik 10 - 10 12 13 10 9 64
13.Felix Górniak - Toruń 12 3 5 13 10 - 12 55
14.Szymon Kazaniecki - Toruń 8 7 9 6 5 8 8 51
15.Michał Głębocki - Wawrów 9 12 7 - 6 9 6 49
16.William Forstner - Wawrów 8 8 7 10 9 - - 42
17.Antoni Jabłoński - Gdańsk 3 6 4 7 5 7 4 36
18.Tycjan Jackowiak - Leszno 0 9 8 - 8 - 5 30
19.Julian Wronecki - Zielona Góra - 6 4 8 2 5 - 25
20.Robert Downar - Toruń 7 7 8 - - - - 22
21.Marcel Zwierzyński - Wawrów - - - - 6 9 7 22
22.Kacper Wołyniec - Rybnik - 3 - 8 4 3 2 20
23.Konrad Cieciera - Zielona Góra - - - 6 7 6 - 19
24.Adam Syguda - Częstochowa 4 - 2 - 4 4 4 18
25.Jakub Kuszewski - Bydgoszcz - - - 5 8 2 3 18
26.Hubert Frejter - Toruń 2 8 6 - - - - 16
27.Maja Jona - Rybnik - 5 3 - 0 5 3 16
28.Marcel Pawłowski - Rędziny - - - - 3 3 8 14
29.Maciej Sibiński - Wrocław 7 4 3 - - - - 14
30.Konrad Wujek - Leszno - - - 4 - 7 - 11
31.Gabriel Kaczmarz - Krosno 4 - 6 - - - - 10
32.Piotr Morawiak - Leszno 5 - - - - 4 - 9
33.Adam Bożek - Krosno 6 - 2 - - - - 8
34.Alan Kielan - Częstochowa - - - - 2 - 6 8
35.Filip Malchrzycki - Lezno - - - - - - 5 5
36.Patryk Balina - Grudziądz - - - - 3 - 2 5
37.Karol Spalding - Rybnik - 4 - - - - 0 4
38.Daniel Blewąska - Rybnik 3 - - - - - - 3
Powrót