Półfinał MIMP - Gdańsk 12/6/2003
1. (7)Marek Cie¶lewicz - Gdańsk 3 3 1 3 3 13
(13)Marcin Jagu¶ - Toruń 1 3 3 3 3 13
(15)Łukasz Romanek - Rybnik 3 1 3 3 3 13
4. (3)Robert Mi¶kowiak - Piła 3 2 3 3 0 11
5. (14)Rafał Szombierski - Rybnik 0 3 2 2 3 10
6. (11)Jarosław Hampel - Wrocław 3 d1 3 2 2 10
7. (16)Adrian Miedziński - Toruń 2 3 1 2 1 9
8. (6)Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp 2 2 2 1 2 9
9. (12)Daniel Jeleniewski - Lublin 2 2 2 1 2 8
10.(2)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 2 1 1 1 2 7
11.(4)Tomasz Gapiński - Piła 1 1 2 2 1 7
12.(1)Łukasz Loman - ŁódĽ 0 2 0 0 1 3
13.(8)Łukasz Pawlikowski - Grudzi±dz 0 0 1 d4 2 3
14.(5)Przemysław Kłos - Grudzi±dz 1 1 0 1 0 3
15.(10)Grzegorz Czechowski - Bydgoszcz 1 0 0 wu 0 1
16.(R1)Robert Umiński - Bydgoszcz 0 0 0 0 0
17.(9)Łukasz Stanisławski - Bydgoszcz 0 u/- 0
65:00 64:93 67:54 65:90 68:12
65:38 65:37 67:03 65:38 67:15
65:19 66:12 66:19 66:59 66:41
65:69 66:34 65:78 66:94 66:09
Sędzia - Józef Piekarski tabela biegów
Awans: o¶miu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 5,11,16,18 za 9.Półfinał MIMP - Gniezno 12/6/2003
1. (10)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 3 3 2 2 13
2. (9)Mirosław Jabłoński - Gniezno 2 1 3 3 3 12
3. (4)Artur Bogińczuk - Wrocław 3 2 2 2 3 12
4. (8)Krzysztof Kasprzak - Leszno 3 0 2 3 3 11
5. (3)Rafał Kurmański - Zielona Góra 2 3 1 3 1 10
6. (13)Adam Pietraszko - Częstochowa 2 2 1 2 3 10
7. (12)Łukasz Linette - Gniezno 0 1 3 3 2 9
8. (16)Zbigniew Czerwiński - Częstochowa 3 3 wsu 1 2 9
9. (5)Karol Z±bik - Toruń 2 3 2 0 0 7
10.(7)Piotr ¦widerski - Rawicz 1 2 0 2 1 6
11.(1)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 1 0 2 1 1 5
12.(11)Mirosław Szczurek - Krosno 1 0 1 1 2 5
13.(6)Marcin Nowaczyk - Rawicz d4 wu 3 1 0 4
14.(14)Przemysław Pyzik - ŁódĽ 0 2 0 0 1 3
15.(15)Michał Szczepaniak - Piła 1 1 1 0 0 3
16.(4)Oskar Wolsztyński - Leszno 0 0 0 0
17.(2)Adam Jaziewicz - Ostrów Wlkp wu wu 0
(R2)Marcin Rempała - Tarnów ns
(R3)Marcin Sekula - Opole ns
65:66 65:22 66:60 66:63 65:77
65:77 66:00 66:15 65:90 65:41
66:12 65:70 64:80 65:05 66:85
66:26 65:80 65:44 65:84 66:66
Sędzia - Aleksander Janas tabela biegów
Awans: o¶miu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 10,14,18 za 2.
37. Finał MIMP - Rybnik 10/7/2003
1. (14)Łukasz Romanek - Rybnik 2 3 1 3 3 12+3
2. (7)Adrian Miedziński - Toruń 2 3 3 2 2 12+2
3. (13)Zbigniew Czerwiński - Częstochowa 3 2 2 2 3 12+wu
4. (10)Jarosław Hampel - Wrocław 3 2 0 3 3 11
5. (5)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 3 1 2 2 11
6. (2)Krzysztof Kasprzak - Leszno 0 1 3 3 3 10
7. (4)Rafał Szombierski - Rybnik 1 3 1 3 1 9
8. (8)Adam Pietraszko - Częstochowa 1 2 2 1 2 8
9. (1)Robert Mi¶kowiak - Piła 3 d1 3 wsu 1 7
10.(3)Marcin Jagu¶ - Toruń 2 2 3 wu 7
11.(12)Marek Cie¶lewicz - Gdańsk 1 1 2 1 2 7
12.(9)Mirosław Jabłoński - Gniezno 2 1 d4 2 1 6
13.(11)Artur Bogińczuk - Wrocław 0 1 2 0 0 3
14.(R2)Karol Z±bik - Toruń 1 1 2
15.(16)Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp 0 0 0 1 0 1
16.(15)Łukasz Linette - Gniezno 1 0 d4 d4 wzd 1
17.(R1)Daniel Jeleniewski - Lublin 1 0 1
18.(6)Rafał Kurmański - Zielona Góra d4 d4 0
65:72 67:18 66:88 66:78 65:84 66:62
66:89 66:65 66:93 66:57 66:78
67:18 66:44 66:18 65:94 67:03
65:56 65:75 66:60 66:22 66:62
Sędzia - Ryszard Głód tabela biegów
Zmiany: R1 w 9 biegu za 6, R2 w 16 za 6, R1 w 19 za 6, R2 w 19 za 3.