1 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Leszno 29/5/2003
1.GTŻ Primus Grudziądz 41
(13)Krzysztof Buczkowski 1 2 3 1 3 10
(14)Łukasz Dados 2 1 wsu 1 3 7
(15)Przemysław Kłos 3 1 2 3 3 12
(16)Łukasz Pawlikowski 2 2 3 3 2 12
2.Stal-Starbag Gorzów Wlkp 39
(9)Paweł Hlib 2 3 3 2 1 11
(10)Andrzej Głuchy 1 3 2 2 2 10
(11)Kamil Brzozowski 0 2 2 2 1 7
(12)Michał Rajkowski 3 3 1 2 2 11
3.Unia Leszno 30
(1)Krzysztof Kasprzak 3 3 3 3 3 15
(2)Oskar Wolsztyński 1 1 1 d3 dst 3
(3)Norbert Kościuch 3 2 d2 5
(4)Marek Nawrot 1 0 1 1 2 5
(17)Jarosław Jankowski 1 1 2
4.Lotos Gdańsk 6
(6)Mirosław Giżycki 2 1 0 3 dst 6
(7)Robert Fedeczko ust d4 u/ns ns ns 0
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 14,4,11 XVIII - 13,10,2 XIX - 15,12,17,7 XX - 1,16,9,6
64:80 62:30 63:70 63:30 65:60
63:20 64:00 62:70 63:70 64:50
63:50 63:20 63:30 64:70 63:20
63:10 62:80 61:90 62:70 61:60
Sędzia - Jerzy Kaczmarek tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Gorzów Wlkp 24/6/2003
1.GTŻ Primus Grudziądz 50
(5)Łukasz Pawlikowski 3 2 2 3 1 12
(6)Łukasz Dados 3 3 3 2 3 14
(7)Przemysław Kłos 2 3 3 2 3 13
(8)Krzysztof Buczkowski 2 1 3 3 3 12
2.Stal-Starbag Gorzów Wlkp 42
(1)Michał Rajkowski 3 3 wu 2 2 10
(2)Jakub Śpiewanek 3 2 3 3 2 13
(3)Andrzej Głuchy 2 3 2 2 9
(4)Kamil Brzozowski t 1 3 2 6
(17)Sławomir Dąbrowski 2 2 4
3.Unia Leszno 23
(9)Jarosław Jankowski 1 1 d3 d3 1 3
(10)Oskar Wolsztyński 1 1 2 1 1 6
(11)Norbert Kościuch 1 2 1 1 3 8
(12)Marek Nawrot 2 1 2 1 d3 6
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 8,4,9 XVIII - 7,1,10 XIX - 11,17,5 XX - 6,2,12
65:38 65:78 65:25 66:28 65:28
66:10 65:22 64:53 65:38 65:19
64:88 64:78 65:66 65:50 66:21
65:07 64:75 66:78 65:47 66:82
Sędzia - Jerzy Mądrzak tabela biegów
Drużyna Lotosu Gdańsk zrezygnowała z występu w zawodach.3 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Gdańsk 15/7/2003
1.Stal-Starbag Gorzów Wlkp 39
(5)Paweł Hlib 3 3 3 2 2 13
(6)Jakub Śpiewanek d3 3 2 d1 3 8
(7)Michał Rajkowski 2 3 3 3 3 14
(8)Sławomir Dąbrowski 1 0 1
(18)Kamil Brzozowski 2 1 wsu 3
2.GTŻ Primus Grudziądz 33
(9)Krzysztof Buczkowski 3 2 2 d3 t 9
(10)Łukasz Dados u3 0
(11)Łukasz Pawlikowski 2 2 2 2 1 9
(12)Przemysław Kłos 1 0 1 3 5
(19)Maciej Kierzkowski 2 3 2 3 3 12
3.Lotos Gdańsk 30
(1)Marek Cieślewicz 3 3 3 3 3 15
(2)Mirosław Giżycki 2 2 1 3 2 10
(3)Rafał Wielemborek 1 t 1 2 0 4
(4)Robert Fedeczko 0 1 u/ns 1
(17)Bartosz Miaśkiewicz wu 0 0
4.Unia Leszno 13
(13)Norbert Kościuch 3 1 1 1 wu 6
(14)Oskar Wolsztyński 2 1 w2 1 1 5
(15)Jarosław Jankowski 0 1 d4 0 1 2
(16)Marek Nawrot 0 wdef w2 ns ns 0
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 19,4,18 XVIII - 6,19,15,3 XIX - 7,2,14,9 XX - 1,5,11,13
65:00 65:90 65:90 67:38 69:20
64:78 66:22 65:87 66:41 68:53
65:34 65:97 65:96 68:20 67:18
65:51 65:62 66:88 66:44 66:97
Sędzia - Sławomir Jędraś tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Grudziądz 26/8/2003
1.GTŻ Primus Grudziądz 56
(1)Krzysztof Buczkowski 3 3 3 3 12
(2)Łukasz Dados 2 3 3 2 10
(3)Przemysław Kłos 3 3 2 3 11
(4)Łukasz Pawlikowski 3 3 3 3 12
(17)Maciej Kierzkowski 2 3 3 3 11
2.Stal-Starbag Gorzów Wlkp 43
(13)Paweł Hlib 2 1 2 2 3 10
(14)Michał Rajkowski 2 2 3 3 2 12
(15)Kamil Brzozowski 3 2 2 2 2 11
(16)Sławomir Dąbrowski 2 2 2 2 2 10
3.Unia Leszno 8
(5)Norbert Kościuch 1 1 1 d 1 4
(7)Marek Nawrot 1 2 1 d ns 4
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 13,3 XVIII - 4,16 XIX - 17,15,5 XX - 17,14,7(ns)
69:23 69:73 70:09 70:25 69:33
68:24 70:00 69:81 70:41 70:65
70:06 69:09 68:71 70:37 71:15
69:07 69:47 69:10 69:35 70:50
Sędzia - Jerzy Mądrzak tabela biegów
Drużyna Lotosu Gdańsk nie przyjechała na zawody.Ostateczna kolejność w GRUPIE 4
1.GTŻ Primus Grudziądz 11 180
2.Stal-Strabag Gorzów Wlkp 9 163
3.Unia Leszno 3 74
4.Lotos Gdańsk 1 36