1 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Piła 15/5/2003
1.Polonia Piła 41
(1)Krystian Klecha 3 3 3 0 2 11
(2)Robert Miśkowiak 3 3 3 2 2 13
(3)Paweł Kowalewski d4 2 0 2
(4)Mateusz Szczepaniak 1 2 1 3 3 10
(17)Łukasz Nowak 2 3 5
2.Unia Tarnów 28
(5)Janusz Kołodziej 3 3 2 2 3 13
(6)Paweł Baran 1 1 2 ns ns 4
(7)Marcin Rempała 1 2 3 d1 0 6
(8)Dawid Bendzera d3 ns ns 3 2 5
3.Kolejarz Rawicz 27
(9)Piotr Świderski 2 3 2 3 1 11
(10)Marcin Kędziora 2 0 2 1 2 7
(11)Marcin Nowaczyk 2 1 1 2 1 7
(12)Robert Kaźmierczak 0 0 0 1 1 2
4.TŻ Łódź 23
(13)Łukasz Loman 3 1 3 1 3 11
(14)Przemysław Pyzik 2 2 1 3 0 8
(15)Tomasz Nowicki 1 1 1 1 d2 4
(16)Jacek Pokorski 0 u4 ns ns ns 0
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 17,8,12,16 XVIII - 4,10,15,6 XIX - 13,1,11,7 XX - 5,2,9,14
69:30 70:40 70:60 70:75 71:23
70:36 68:50 69:09 69:70 69:40
69:68 67:95 67:88 70:02 68:60
69:87 68:84 68:28 68:02 67:15
Sędzia - Jerzy Kaczmarek tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Tarnów 29/5/2003
1.Unia Tarnów 51
(1)Janusz Kołodziej 3 3 3 3 3 15
(2)Dawid Bendzera 1 3 2 3 3 12
(3)Paweł Baran 3 3 3 2 1 12
(4)Marcin Rempała 3 3 d1 3 3 12
(17)Adrian Stóś ns
2.Kolejarz Rawicz 28
(5)Piotr Świderski 2 d3 3 2 3 10
(6)Marcin Kędziora 1 0 1 1 2 5
(7)Robert Kaźmierczak 0 1 1 0 2 5
(8)Marcin Nowaczyk 2 2 3 1 1 9
3.Polonia Piła 26
(13)Krystian Klecha 2 2 1 d4 1 6
(14)Mateusz Szczepaniak 1 u3 ns ns ns 1
(15)Tomasz Gapiński 3 2 2 2 2 11
(16)Michał Szczepaniak 2 2 1 3 wu 8
4.TŻ Łódź 15
(9)Łukasz Loman d4 1 2 1 2 6
(10)Przemysław Pyzik 1 1 2 2 u3 6
(11)Tomasz Nowicki d4 1 0 1 ns 2
(12)Sebastian Kasprzak 0 d3 ns ns 1 1
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 2,7,12,14 XVIII - 4,6,13,11 XIX - 5,9,3,16 XX - 1,15,8,10
70:15 71:78 74:79 73:38 73:23
71:75 72:39 72:72 72:49 72:86
71:29 73:99 72:86 73:31 73:26
70:87 71:80 71:90 71:42 72:97
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Rawicz 24/6/2003
1.Polonia Piła 43
(9)Robert Miśkowiak 3 3 3 3 1 13
(10)Michał Szczepaniak 1 2 3 3 3 12
(11)Krystian Klecha 1 3 2 3 2 11
(12)Paweł Kowalewski 2 1 1 1 2 7
2.Kolejarz Rawicz 32
(1)Marcin Nowaczyk 2 2 3 w 1 8
(2)Marcin Kędziora d2 2 1 2 1 6
(3)Piotr Świderski 3 3 2 2 3 13
(4)Robert Kaźmierczak 1 1 1 1 1 5
3.Unia Tarnów 21
(RT-13)Artur Bogińczuk 2 3 2 2 2
(14)Dawid Bendzera 3 1 d3 1 3 8
(RT-15)Marcin Jankowski 2 2 2 3
(16)Janusz Kołodziej 3 2 3 3 2 13
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 14,12,4 XVIII - 15,11,2 XIX - 10,13,1 XX - 3,16,9
63:50 63:42 63:97 63:40 64:63
63:41 63:40 63:49 63:49 64:77
64:03 64:27 63:52 64:05 63:63
63:83 63:43 65:05 63:48 63:40
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Drużyna TŻ Łódź nie dojechała na zawody.4 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Łódź 15/7/2003
1.Unia Tarnów 49
(9)Janusz Kołodziej 3 3 3 3 3 15
(10)Dawid Bendzera t 3 3 2 3 11
(11)Marcin Rempała 3 3 3 3 3 15
(12)Adrian Stós 2 2 1 1 2 8
2.Polonia Piła 42
(5)Mateusz Szczepaniak 3 w 2 2 3 10
(6)Krystian Klecha 2 2 3 3 w 10
(7)Michał Szczepaniak 3 3 2 2 2 12
(8)Paweł Kowalewski 2 1 2 3 2 10
3.TŻ Łódź 19
(1)Przemysław Pyzik 2 2 2 1 1 8
(2)Jacek Pokorski w 1 1 1 2 5
(3)Tomasz Nowicki t u 1 2 u 3
(4)Sebastian Kasprzak 1 1 d w 1 3
(RT-14)Jakub Rogala u u 0 u w
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 5,12,4 XVIII - 10,8,3 XIX - 11,2,6 XX - 9,7,1,14
70:40 69:60 72:40 74:60 74:20
69:80 72:00 69:20 ??:?? 77:20
70:00 72:20 72:20 72:80 74:20
70:80 71:60 72:60 70:80 70:00
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Drużyna Kolejarza Rawicz nie dojechała na zawody.Ostateczna kolejność w GRUPIE 2
1.Polonia Piła 9 152
2.Unia Tarnów 9 149
3.Kolejarz Rawicz 5 87
4.TŻ Łódź 1 57