1 RUNDA DMPJ - Grupa 3 - Gorzów Wlkp 25/7/2023
1.Stal Gorzów Wlkp 47
(1)Jakub Stojanowski 3 3 3 3 3 2 17
(2)Oskar Hurysz 3 3 2 3 3 1 15
(3)Mateusz Bartkowiak ns ns 0
(4)Oskar Paluch 3 3 3 3 dst 3 15
(17)brak zawodnika ns
2.GKM Grudziądz 35
(5)Wiktor Rafalski 2 1 3 1 2 2 11
(6)Kevin Małkiewicz wu ns 0
(7)Jan Przanowski 2 2 3 wu 3 2 12
(8)Kacper Łobodziński 2 1 2 2 2 3 12
(18)brak zawodnika ns
3.Orzeł Łódź 22
(13)Aleksander Grygolec 3 1 1 1 1 7
(14)Jakub Sroka 1 2 1 1 1 6
(15)Miłosz Grygolec 0 2 2 2 3 9
(16)Jakub Kiciński wsu w2 ns ns ns 0
(20)brak zawodnika ns
4.Unia Tarnów 12
(9)Mateusz Gzyl 1 2 2 0 0 5
(10)Jan Heleniak 1 d4 1
(11)Brajan Gromniak 2 0 1 wu 3
(12)Piotr Wardzała 0 0 0 1 0 1
(19)Sebastian Madej 0 0 2 0 2
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 7(za 6),19(za 10),4(za 3),16(ns) XVIII - 4,7,14,12 XIX - 15,5,2,19(za 11) XX - 8,1,13,9
60:56 59:87 60:47 61:04 61:81
61:51 61:07 60:91 61:03 60:63
60:25 61:18 61:41 61:29 61:92
61:02 61:00 60:14 60:78 61:11
Sędzia - Arkadiusz Kalwasiński, praktykant: Paweł Wawrzyniak tabela biegów
Zmiany: 1-VI 2-XIII 4-XVII 5-XII 7-XVII 8-XV 19-IX,XV,XVII,XIX2 RUNDA DMPJ - Grupa 3 - Grudziądz 26/7/2023
1.Stal Gorzów Wlkp 45
(13)Jakub Stojanowski 2 2 3 3 wu w 10
(14)Oskar Paluch 3 3 3 3 3 2 17
(15)Mateusz Bartkowiak ns ns 0
(16)Oskar Hurysz 3 3 3 3 3 3 18
(20)brak zawodnika ns
2.GKM Grudziądz 41
(1)Jan Przanowski 2 2 2 1 2 9
(2)Wiktor Rafalski 1 3 1 2 2 11
(3)Kacper Pludra 3 3 2 2 3 13
(4)Kacper Łobodziński 2 1 1 3 3 10
(17)Kacper Warduliński ns
3.Orzeł Łódź 25
(9)Aleksander Grygolec 2 2 1 3 1 9
(10)Jakub Sroka 1 2 2 1 1 7
(11)Miłosz Grygolec 1 1 2 2 6
(12)Jakub Kiciński 0 0 0
(19)Mateusz Dul u3 2 1 wu 3
4.Unia Tarnów 9
(5)Mateusz Gzyl 1 1 0 2 0 4
(6)Jan Heleniak 0 0 1 0 1 2
(7)Brajan Gromniak 0 1 1 0 2
(8)Piotr Wardzała 0 0 0 0
(18)Paweł Pikul 0 0 1 1
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 16(za 15),1,18(za 8),19(za 12) XVIII - 4,11,6,13(w) XIX - 16,2,10,7 XX - 3,14,9,5
65:04 65:83 66:54 66:64 66:85
65:03 66:22 66:46 67:76 68:32
66:08 66:99 66:95 66:97 67:43
65:65 66:77 67:83 68:13 66:80
Sędzia - Tomasz Fiałkowski tabela biegów
Zmiany: 13-XII 14-III 16- 18-VIII,X,XVII 19-VII,XI,XIII,XVII3 RUNDA DMPJ - Grupa 3 - Tarnów 2/8/2023
1.GKM Grudziądz 43
(13)Kevin Małkiewicz 2 3 3 1 3 12
(14)Jan Przanowski 1 2 2 2 3 10
(15)Kacper Łobodziński 3 3 3 2 1 12
(16)Wiktor Rafalski 3 1 2 3 dst 9
(20)Kacper Warduliński ns
2-3.Orzeł Łódź 33
(5)Aleksander Grygolec 3 2 1 2 3 11
(6)Jakub Sroka 1 2 2 1 2 8
(7)Miłosz Grygolec 2 2 1 1 1 7
(8)Bartosz Śmigielski 1 d4 2 2 2 7
(18)brak zawodnika ns
2-3.Stal Gorzów Wlkp 33
(9)Oskar Paluch 0 3 3 3 3 12
(10)Jakub Stojanowski 0 1 1 3 2 7
(11)Oskar Hurysz 3 3 3 3 2 14
(12)Oliwier Ralcewicz ns ns ns ns ns 0
(20)brak zawodnika ns
4.Unia Tarnów 9
(1)Mateusz Gzyl 1 1 d2 0 1 3
(2)Jan Heleniak 2 1 d4 0 0 3
(3)Paweł Pikul 0 0 1 1
(4)Brajan Gromniak 2 0 0 0 2
(17)Piotr Wardzała 0 0 1 1
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 14,8,17(za 3),12 XVIII - 13,107,4, XIX - 9,6,1,16(dst) XX - 5,11,15,2
80:18 69:67 71:62 71:88 71:77
69:45 70:68 70:03 70:53 71:54
71:19 71:11 70:65 70:96 70:77
71:16 70:62 71:12 71:34 70:89
Sędzia - Bartosz Ignaszewski tabela biegów
Zmiany: 17-X,XIV,XVII4 RUNDA DMPJ - Grupa 3 - Tarnów 9/8/2023
1.GKM Grudziądz 40
(9)Kacper Łobodziński 3 2 3 2 2 12
(10)Wiktor Rafalski u 2 3 1 3 9
(11)Kacper Warduliński 1 3 1 3 0 8
(12)Jan Przanowski 2 1 2 3 3 11
(19)brak zawodnika ns
2.Stal Gorzów Wlkp 32
(5)Oskar Paluch 3 3 3 3 3 15
(6)Jakub Stojanowski 3 3 u 3 3 12
(7)Oskar Hurysz 2 3 u w2 ns 5
(8)Oliwier Ralcewicz w2 ns ns ns ns 0
(18)brak zawodnika ns
3.Orzeł Łódź 28
(1)Aleksander Grygolec 3 w2 3 1 2 9
(2)Jakub Sroka 2 2 2 2 1 9
(3)Miłosz Grygolec 2 1 1 2 wu 6
(4)Jakub Kiciński 0 1 1 2 4
(17)Mateusz Dul d 0
4.Unia Tarnów 18
(13)Jan Heleniak wsu 0 2 0 2
(14)Brajan Gromniak 1 2 0 0 3
(15)Piotr Wardzała 1 0 1 2 4
(16)Sebastian Madej 1 0 1 1 3
(20)Mateusz Gzyl 1 2 2 1 6
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 10,4,16,8(ns) XVIII - 12,15,3(wu),7(ns) XIX - 6,1,20,11 XX - 5,9,2,14
59:60 58:12 60:13 60:39 61:44
60:17 59:31 60:49 61:78 60:88
59:39 58:37 59:99 60:68 60:46
59:65 62:31 60:78 59:95 59:83
Sędzia - Bartosz Ignaszewski tabela biegów
Zmiany: 17-V 20-V,X,XIV,XIXOstateczna kolejność w GRUPIE 3
1.GKM Grudziądz 14 159
2.Stal Gorzów Wlkp 13.5 157
3.Orzeł Łódź 8.5 108
4.Unia Tarnów 4 49Punktacja drużynowa w każdym turnieju: 4-3-2-1