Półfinał Srebrnego Kasku - Tarnów 2/8/2003
1. (16)Zbigniew Czerwiński - Częstochowa 3 3 3 3 2 14
2. (6)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 3 1 3 3 13
3. (10)Robert Miśkowiak - Piła 2.5 2 3 2 1 10.5
4. (13)Adam Pietraszko - Częstochowa 2 3 2 3 d2 10
5. (11)Łukasz Romanek - Rybnik 2.5 3 2 1 d1 8.5
6. (12)Michał Szczepaniak - Piła 0 2 3 1 2 8
7. (3)Adam Jaziewicz - Ostrów Wlkp 3 2 2 0 1 8
8. (2)Daniel Jeleniewski - Lublin 1 1 1 2 3 8
9. (1)Krystian Klecha - Piła 2 0 0 3 2 7+3
10.(15)Marcin Jankowski - Warszawa 1 1 d1 2 3 7+wkz
11.(5)Marcin Rempała - Tarnów d1 1 2 1 2 6
12.(8)Jordan Jurczyński - Częstochowa 2 0 3 0 0 5
13.(4)Norbert Kościuch - Leszno d4 1 1 0 3 5
14.(9)Paweł Miesiąc - Rzeszów 1 2 1 1 u3 5
15.(7)Bartosz Kasprowiak - Zielona Góra 1 0 0 2 1 4
16.(14)Przemysław Kłos - Grudziądz 0 0 0 0 1 1
(R1)Dawid Bendzera - Rzeszów ns
(R2)Tomasz Kliś - Rzeszów ns
73:61 72:81 71:87 74:23 74:07 81:24
74:01 71:74 73:86 73:02 73:84
76:00 72:87 73:61 72:36 72:93
74:87 72:79 73:18 73:08 74:31
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Srebrnego Kasku - Grudziądz 3/8/2003
1. (4)Piotr Świderski - Rawicz 1 3 3 3 3 13
2. (3)Adrian Miedziński - Toruń 3 3 3 2 1 12
3. (14)Tomasz Gapiński - Piła 1 3 2 3 2 11
4. (15)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz 2 2 2 2 3 11
5. (13)Krzysztof Kasprzak - Leszno 0 3 1 3 3 10
6. (10)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 3 2 2 3 wu 10
7. (2)Marcin Jaguś - Toruń 2 1 3 1 3 10
8. (16)Łukasz Pawlikowski - Grudziądz 3 2 1 1 2 9+3
9. (6)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 3 0 3 1 2 9+u2
10.(8)Marcin Rajkowski - Gorzów Wlkp d3 1 1 2 2 6
11.(1)Marcin Nowaczyk - Rawicz d4 2 2 2 d1 6
12.(5)Robert Umiński - Bydgoszcz 2 1 1 0 1 5
13.(12)Łukasz Loman - Łódź 2 0 0 w2 u4 2
67:66 70:04 68:25 70:07 68:99 69:10
68:99 67:69 67:90 68:75 69:06
68:25 68:25 68:01 68:81 68:23
69:20 67:80 68:05 69:18 69:10
Sędzia - Sławomir Jędraś tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + reprezentant Polonii Bydgoszcz.
38. Finał Srebrnego Kasku - Bydgoszcz 5/9/2003
1. (11)Robert Miśkowiak - Piła 3 2 3 3 3 14
2. (9)Janusz Kołodziej - Tarnów 1 3 3 3 3 13
3. (3)Tomasz Gapiński - Piła 3 3 1 3 2 12+3
4. (R1)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 2 2 3 2 3 12+2
5. (6)Łukasz Romanek - Rybnik 3 3 2 2 1 11
6. (1)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz 1 0 1 3 3 8
7. (7)Marcin Jaguś - Toruń 2 0 3 1 2 8
8. (2)Adam Pietraszko - Częstochowa 2 2 1 2 1 8
9. (5)Zbigniew Czerwiński - Częstochowa 0 1 2 2 2 7
10.(8)Michał Szczepaniak - Piła 1 1 2 1 2 7
11.(14)Piotr Świderski - Rawicz 3 1 0 w2 1 5
12.(4)Łukasz Pawlikowski - Grudziądz 0 3 0 1 d 4
13.(13)Jordan Jurczyński - Częstochowa 2 w2 2 0 0 4
14.(R2)Grzegorz Czechowski - Bydgoszcz 2 0 1 1 0 4
15.(15)Marcin Rempała - Tarnów 0 1 0 0 1 2
16.(16)Robert Umiński - Bydgoszcz 1 0 d 0 0 1
17.(12)Adrian Miedziński - Toruń u/- 0
18.(10)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra wsu 0
Krzysztof Kasprzak - Leszno qns
Adam Jaziewicz - Ostrów Wlkp qns
Daniel Jeleniewski - Lublin qns
64:77 65:64 65:34 65:06 65:47 64:38
64:99 64:25 65:39 64:29 64:13
65:52 63:49 64:44 64:06 65:13
65:66 64:99 64:85 64:92 65:27
Sędzia - Maciej Spychała tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 3,8,10,13,19 za 12, R2 w 5 biegu za 13, R2 w biegach 6,12,15,17 za 10.