Półfinał Brązowego Kasku - Łódź 8/7/2003
1. (12)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 3 3 3 3 15
2. (15)Adrian Miedziński - Toruń 3 3 2 3 wu 11
3. (14)Karol Ząbik - Toruń 1 2 3 2 3 11
4. (7)Dawid Stachyra - Lublin 3 2 2 1 3 11
5. (6)Marek Cieślewicz - Gdańsk 1 3 3 2 2 11
6. (10)Marcin Rempała - Tarnów wu 1 3 3 3 10
7. (5)Sławomir Dąbrowski - Gorzów Wlkp 2 3 1 2 2 10
8. (16)Norbert Kościuch - Leszno 2 2 2 1 2 9
9. (3)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz 3 1 2 w2 1 7+u1
10.(8)Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp 0 1 1 3 2 7+wsu
11.(9)Krystian Klecha - Piła 2 2 0 1 1 6
12.(13)Paweł Miesiąc - Rzeszów 0 1 1 2 0 4
13.(11)Tomasz Nowicki - Łódź 1 u4 1 1 u3 3
14.(4)Grzegorz Musiał - Bydgoszcz 2 0 0 u4 t 2
15.(1)Marek Nawrot - Leszno u2 0 0 u4 1 1
16.(2)Krzysztof Dominiczak - Gniezno 1 d4 0 ns 1
17.(R1)Sebastian Kasprzak - Łódź d4 ust 0
70:80 71:40 70:20 70:80 71:40 --:--
70:40 70:60 70:00 72:00 72:60
69:60 69:40 71:20 71:20 70:20
69:40 69:80 70:40 70:60 72:00
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegu 14 za 2, w 15 za 3.Półfinał Brązowego Kasku - Opole 8/7/2003
1. (4)Marcin Jaguś - Toruń 3 1 3 3 3 13
2. (16)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 2 2 2 3 3 12
3. (3)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 2 3 2 2 3 12
4. (8)Krzysztof Kasprzak - Leszno 3 3 3 wu 9
5. (15)Marcin Nowaczyk - Rawicz 3 wu 2 1 3 9
6. (10)Marcin Sekula - Opole 3 2 2 1 1 9
7. (11)Mirosław Jabłoński - Gniezno 2 2 1 3 1 9
8. (14)Jakub Śpiewanek - Gorzów Wlkp 1 3 1 3 wu 8
9. (1)Arkadiusz Kalwasiński - Toruń u2 3 0 2 2 7
10.(6)Adam Jaziewicz - Ostrów Wlkp 2 0 3 2 u/ns 7
11.(5)Oskar Wolsztyński - Leszno 1 1 3 d4 5
12.(R1)Jarosław Jankowski - Leszno 0 2 2 4
13.(2)Alan Marcinkowski - Zielona Góra 1 1 0 wu 2 4
14.(7)Mateusz Szczepaniak - Piła u4 1 1 0 1 3
15.(12)Kamil Brzozowski - Gorzów Wlkp 1 d4 1 1 w 3
16.(9)Mariusz Pacholak - Gniezno 0 2 0 0 0 2
17.(R2)Grzegorz Blaut - Opole d4 0 2 2
18.(13)Marcin Kędziora - Rawicz d4 0
64:60 64:80 62:60 63:80 63:80
63:00 63:40 64:80 65:20 64:20
63:40 63:80 62:60 61:60 64:20
63:20 62:80 62:80 62:60 63:00
Sędzia - Marek Smyła tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 5,14,19 za 13, R2 w 12 biegu za 13, R2 w 17 biegu za 8,
R2 w 20 biegu za 5.
27. Finał Brązowego Kasku - 13. Memoriał Kazimierza Araszewicza - Toruń 25/7/2003
1. (14)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 3 3 3 3 15
2. (2)Krzysztof Kasprzak - Leszno 3 2 3 3 3 14
3. (4)Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp 2 3 3 2 2 12
4. (9)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 1 3 2 3 2 11
5. (1)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz 1 2 2 2 3 10
6. (12)Adrian Miedziński - Toruń 3 2 2 wu2 wu1 7
7. (10)Marcin Rempała - Tarnów 2 1 2 d 2 7
8. (5)Arkadiusz Kalwasiński - Toruń 3 1 0 2 0 6
9. (11)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra u d 3 2 1 6
10.(15)Mirosław Jabłoński - Gniezno 2 3 1 wu 6
11.(13)Jakub Śpiewanek - Gorzów Wlkp 1 0 1 1 3 6
12.(3)Dawid Stachyra - Lublin 0 2 0 1 2 5
13.(R1)Krystian Klecha - Piła 3 1 4
14.(7)Sławomir Dąbrowski - Gorzów Wlkp 2 wu wu 1 0 3
15.(6)Marcin Nowaczyk - Rawicz 1 wu4 1 wu 1 3
16.(8)Marcin Sekula - Opole 0 0 1 0 1 2
17.(16)Norbert Kościuch - Leszno 0 1 wu 1
18.(R2)Adam Jaziewicz - Ostrów Wlkp 0 0
Karol Ząbik - Toruń qns
Marek Cieślewicz - Gdańsk qns
Marcin Jaguś - Toruń qns
63:66 64:28 65:09 64:31 64:66
64:56 64:22 63:97 64:81 64:28
63:75 65:47 64:34 66:22 67:03
64:60 65:35 65:32 65:50 64:42
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegów