Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata - Lublin 3/4/2003
1. (15)Sebastian Ułamek - Częstochowa 3 2 2 3 3 13
2. (4)Jacek Rempała - Leszno 0 3 3 2 3 11
3. (1)Sławomir Drabik - Wrocław 3 2 3 3 d 11
4. (2)Wiesław Jaguś - Toruń 2 3 3 wu 3 11
5. (13)Grzegorz Walasek - Częstochowa 2 3 2 3 1 11
6. (10)Tomasz Chrzanowski - Gdańsk 3 2 1 3 1 10
7. (3)Tomasz Bajerski - Toruń 1 3 2 1 3 10
8. (14)Tomasz Piszcz - Lublin 1 1 3 2 2 9
9. (11)Piotr Winiarz - Rzeszów 2 1 2 2 1 8+3
10.(8)Mariusz Staszewski - Rybnik 3 2 0 1 2 8+d
11.(5)Grzegorz Knapp - Lublin 2 d2 1 2 0 5
12.(9)Maciej Kuciapa - Rzeszów 1 1 1 1 1 5
13.(7)Dariusz Fijałkowski - Warszawa 0 0 0 1 2 3
(R1)Jerzy Mordel - Lublin 1 0 1 0 2
70:24 69:66 70:70 70:40 70:18 73:38
69:54 69:33 69:57 70:15 71:01
70:01 70:02 70:57 70:12 70:74
69:22 70:69 70:72 69:80 71:33
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 2,6,9,16,19 za 6.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata - Zielona Góra 3/4/2003
1. (9)Rafał Kurmański - Zielona Góra 3 2 3 3 3 14
2. (2)Rafał Dobrucki - Leszno 3 1 3 3 1 11
3. (5)Robert Sawina - Toruń 2 3 1 3 2 11
4. (14)Damian Baliński - Leszno 3 3 1 3 d4 10
5. (8)Jacek Gollob - Bydgoszcz 1 3 2 1 3 10
6. (16)Jarosław Hampel - Wrocław 1 2 3 2 2 10
7. (6)Piotr Protasiewicz - Toruń 3 2 1 d3 3 9
8. (11)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 2 2 2 0 3 9
9. (12)Janusz Kołodziej - Tarnów 1 1 2 2 2 8+3
10.(13)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 2 1 2 2 1 8+2
11.(10)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 0 d4 3 1 2 6
12.(3)Roman Chromik - Rybnik 2 3 0 0 d4 5
13.(4)Tomasz Jędrzejak - Wrocław 1 0 1 2 1 5
14.(15)Piotr Dym - Rawicz 0 1 0 1 d4 2
15.(7)Krzysztof Pecyna - Piła 0 0 0 1 0 1
16.(1)Tomasz Cieślewicz - Gdańsk d3 d4 0
(R1)Krzysztof Stojanowski - Zielona Góra 0 1
(R2)Bartosz Kasprowiak - Zielona Góra 0
64:42 64:44 64:88 65:29 67:17 66:38
63:99 64:99 65:29 65:03 66:03
64:06 65:53 65:06 66:47 66:09
64:53 65:24 65:85 66:50 66:79
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 9,17 za 1, R2 w 13 biegu za 1.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata - Rybnik 15/4/2003
1. (6)Grzegorz Walasek - Częstochowa 3 3 3 3 0 12
2. (5)Sebastian Ułamek - Częstochowa 2 3 2 3 2 12
3. (7)Piotr Protasiewicz - Toruń 1 3 2 2 3 11
4. (9)Jacek Rempała - Leszno 3 2 1 2 2 10
5. (12)Rafał Dobrucki - Leszno 2 2 1 3 2 10
6. (3)Robert Sawina - Toruń 2 2 2 wu 3 9
7. (10)Janusz Kołodziej - Tarnów 1 1 3 2 1 8
8. (14)Rafał Kurmański - Zielona Góra 0 0 3 1 3 7
9. (16)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 3 3 1 wsu 0 7
10.(1)Damian Baliński - Leszno 1 0 2 d4 3 6
11.(2)Wiesław Jaguś - Toruń 0 2 3 wu 1 6
12.(15)Tomasz Chrzanowski - Gdańsk 2 1 0 1 2 6
13.(13)Tomasz Piszcz - Lublin 1 1 1 2 1 6
14.(4)Jacek Gollob - Bydgoszcz 3 0 d4 d4 d3 3
15.(R1)Piotr Winiarz - Rzeszów 0 3 u4 3
16.(R2)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 1 1 w2 2
17.(11)Sławomir Drabik - Wrocław 0 0 0 w2 d4 0
18.(8)Tomasz Bajerski - Toruń wu 0
Jarosław Hampel - Wrocław qns
66:47 67:28 67:26 68:07 68:57
66:03 66:33 67:07 68:06 67:77
67:03 66:69 67:28 67:63 67:49
66:73 67:00 67:37 67:53 67:62
Sędzia - Maciej Spychała tabela biegów
Zmiany: R2 w biegach 8,17 za 8, R1 w biegach 11,14 za 8, R2 w 14 biegu za 11, R1 w 17 biegu za R2.
Nominacja: pięciu najlepszych zawodników + "dzika karta" dla Jarosława Hampela.