Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Gniezno 8/4/2003
1. (2)Mirosław Jabłoński - Gniezno 2 3 3 3 3 14
2. (14)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 2 2 3 3 3 13
3. (15)Krzysztof Kasprzak - Leszno 3 3 t 3 3 12
4. (9)Rafał Kurmański - Zielona Góra 3 3 2 2 2 12
5. (5)Robert Miśkowiak - Piła 3 2 2 3 2 12
6. (7)Tomasz Gapiński - Piła 2 2 3 2 1 10
7. (11)Przemysław Kłos - Grudziądz 1 1 3 2 1 8+3
8. (12)Piotr Świderski - Rawicz 2 2 1 0 3 8+2
9. (1)Adam Pietraszko - Częstochowa 3 0 2 1 2 8+1
10.(4)Zbigniew Czerwiński - Częstochowa 1 3 wzd 1 d4 5
11.(3)Łukasz Loman - Łódź 0 d4 1 2 2 5
12.(16)Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp 1 1 1 1 0 4
13.(8)Robert Umiński - Bydgoszcz 1 0 0 1 1 3
14.(10)Marcin Kryśkiewicz - Grudziądz d4 0 2 0 0 2
15.(6)Grzegorz Czechowski - Bydgoszcz d3 1 0 t 1 2
16.(R1)Grzegorz Musiał - Bydgoszcz 1 dst 0 1
17.(R2)Oskar Wolsztyński - Leszno w2 0 0 0
18.(13)Norbert Kościuch - Leszno wu 0
67:14 67:57 68:96 68:59 68:63 68:05
66:13 66:78 66:50 67:23 67:74
67:19 67:26 68:55 68:30 69:02
67:30 68:39 69:13 67:52 68:17
Sędzia - Ryszard Głód tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 5,12, za 13, R2 w 10 biegu za 15,
R2 w 14 biegu za 13, R1 w 16 biegu za 6.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Toruń 8/4/2003
1. (1)Rafał Szombierski - Rybnik 3 3 3 3 3 15
2. (3)Adrian Miedziński - Toruń 2 3 3 3 2 13
3. (4)Łukasz Romanek - Rybnik 1 2 2 3 3 11
4. (8)Marcin Rempała - Tarnów 3 3 t 2 2 10
5. (6)Janusz Kołodziej - Tarnów 2 3 2 wsu 3 10
6. (13)Łukasz Jankowski - Leszno 3 2 3 1 1 10
7. (15)Daniel Jeleniewski - Lublin 2 2 3 2 1 10
8. (2)Marcin Jaguś - Toruń 0 2 1 3 3 9
9. (12)Marcin Jankowski - Warszawa 2 0 2 2 u2 6
10.(9)Marek Cieślewicz - Gdańsk 1 d4 2 wu 2 5
11.(5)Michał Szczepaniak - Piła 1 1 0 2 1 5
12.(16)Krystian Klecha - Piła 1 1 1 1 1 5
13.(10)Łukasz Dados - Grudziądz 3 0 1 u4 0 4
14.(14)Jakub Śpiewanek - Gorzów Wlkp 0 1 0 1 2 4
15.(11)Konrad Ryszka - Rybnik 0 1 0 0 0 1
16.(R1)Karol Ząbik - Toruń 1 1
17.(7)Marek Szczyrba - Rybnik 0 0 0 d4 0 0
18.(R2)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz t 0
63:78 63:25 63:78 63:75 63:93
63:85 64:22 64:41 64:72 65:10
64:85 64:37 64:51 64:78 65:84
65:03 64:28 66:10 65:41 65:53
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R2 w 11 biegu za 8, R1 w 11 biegu za R2.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Leszno 17/4/2003
1. (1)Rafał Kurmański - Zielona Góra 3 3 3 3 3 15
2. (3)Krzysztof Kasprzak - Leszno 2 3 3 3 3 14
3. (11)Łukasz Romanek - Rybnik 3 2 2 3 0 10
4. (4)Robert Miśkowiak - Piła 1 2 3 2 2 10
5. (5)Rafał Szombierski - Rybnik 3 1 2 2 1 9+3
6. (14)Mirosław Jabłoński - Gniezno 1 3 0 2 3 9+2
7. (6)Janusz Kołodziej - Tarnów 2 wsu 1 3 2 8+3
8. (10)Tomasz Gapiński - Piła 2 2 2 d4 2 8+2
9. (16)Piotr Świderski - Rawicz 2 1 0 1 2 6
10.(8)Łukasz Jankowski - Leszno 0 3 2 u/- 5
11.(12)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 1 0 3 d2 1 5
12.(9)Adrian Miedziński - Toruń wu d4 1 1 3 5
13.(15)Daniel Jeleniewski - Lublin 3 0 1 0 0 4
14.(2)Marcin Rempała - Tarnów 0 1 u4 2 1 4
15.(13)Marcin Jaguś - Toruń 0 2 1 wsu 3
16.(7)Przemysław Kłos - Grudziądz 1 1 0 1 w2 3
(R1)Adam Pietraszko - Częstochowa 1 0 1
(R2)Marcin Jankowski - Warszawa 1 0 1
62:10 60:70 62:40 62:20 63:50 64:00(7)
61:40 63:00 63:10 62:60 63:60 63:70(5)
61:80 62:10 61:80 62:90 62:20
62:90 62:40 63:00 62:50 63:20
Sędzia - Aleksander Janas tabela biegów
Zmiany: R1 w 14 biegu za 10, R2 w 17 biegu za 10, R1 w 18 biegu za 7, R2 w 19 biegu za 13.
Nominacja: sześciu najlepszych zawodników + "dzika karta" dla Jarosława Hampela.