Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Krosno 23/4/2003
1. (6)Rafał Szombierski - Rybnik 3 2 3 3 3 14
2. (15)Stanisław Burza - Tarnów 3 3 3 2 1 12
3. (3)Grzegorz Knapp - Lublin 3 2 3 2 2 12
4. (12)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 3 2 2 1 11
5. (1)Robert Mi¶kowiak - Piła 2 3 2 1 3 11
6. (14)Maciej Kuciapa - Rzeszów 2 3 2 0 3 10
7. (16)Piotr Winiarz - Rzeszów 1 2 1 3 3 10
8. (7)Tomasz Rempała - Tarnów 1 1 3 3 1 9
9. (8)Mariusz Fierlej - ŁódĽ 2 1 0 3 2 8
10.(2)Dariusz Fijałkowski - Warszawa 0 1 1 2 2 6
11.(9)Karol Baran - Rzeszów d1 2 1 1 0 4
12.(13)Mirosław Cierniak - Krosno 0 1 2 1 0 4
13.(4)Roman Chromik - Rybnik 1 0 1 wd 2 4
14.(10)Mirosław Szczurek - Rybnik 2 0 0 1 u4 3
15.(5)Łukasz Golonka - Rzeszów 0 0 0 0 1 1
72:80 73:10 73:10 74:50 74:50
73:10 73:20 73:90 73:90 75:00
74:00 73:90 73:90 74:10 73:40
73:40 73:80 74:60 73:90 75:00
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów
Awans: o¶miu najlepszych zawodników.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - ŁódĽ 23/4/2003
1. (10)Robert Sawina - Toruń 3 3 3 3 ns 12
2. (5)Rafał Okoniewski - Leszno 3 3 3 2 11
3. (8)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 2 3 1 2 3 11
4. (3)Krzysztof Kasprzak - Leszno 1 3 2 1 3 10
5. (9)Wiesław Jagu¶ - Toruń 2 1 3 2 2 10
6. (11)Sławomir Drabik - Wrocław 1 2 2 3 2 10
7. (1)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 0 3 2 1 9
8. (2)Damian Baliński - Leszno 2 2 2 u 3 9
9. (14)Tomasz Jędrzejak - Wrocław 1 1 wu 3 3 8
10.(6)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 1 0 1 3 2 7
11.(13)Tomasz Piszcz - Lublin 2 2 1 1 1 7
12.(16)Tomasz Cie¶lewicz - Gdańsk 3 2 d 0 ns 5
13.(7)Piotr Rembas - ŁódĽ 0 1 2 1 1 5
14.(R1)Tomasz Zywertowski - ŁódĽ 0 1 2 0 w2 3
15.(4)Krzysztof Pecyna - Piła 0 1 0 ns 1
16.(12)Piotr Padowski - ŁódĽ 0 0 1 1
17.(15)Waldemar Walczak - Warszawa 0 0 d ns 0
69:20 68:20 68:80 70:40 70:60
69:20 68:60 68:80 70:20 70:60
69:40 69:20 70:40 69:60 69:40
70:20 69:60 70:60 70:20 70:10
Sędzia - Marek Wojaczek tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 13,19 za 12, w 16 biegu za 4,
w 17 biegu za 15, w 20 biegu za 5.
Awans: o¶miu najlepszych zawodników.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Częstochowa 8/5/2003
1. (5)Rafał Szombierski - Rybnik 3 3 0 3 3 12
2. (2)Janusz Kołodziej - Tarnów 1 2 3 3 3 12
3. (1)Krzysztof Kasprzak - Leszno 3 1 3 0 3 10+3+3
4. (7)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 2 2 2 1 3 10+3+2
5. (10)Sławomir Drabik - Wrocław 3 3 0 2 2 10+2+2+1
6. (12)Tomasz Jędrzejak - Wrocław 2 3 2 1 2 10+wnz+3+u2
7. (7)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 0 3 2 3 2 10+2+1
8. (14)Robert Sawina - Toruń 1 1 3 2 2 9
9. (13)Tomasz Rempała - Tarnów 3 2 1 1 1 8
10.(15)Piotr Winiarz - Rzeszów 2 1 1 3 1 8
11.(4)Piotr Rembas - ŁódĽ 0 2 3 1 1 7
12.(6)Mariusz Fierlej - ŁódĽ 1 0 2 2 0 5
13.(8)Maciej Kuciapa - Rzeszów 2 u3 1 2 0 5
14.(16)Dariusz Fijałkowski - Warszawa 0 1 1 0 1 3
15.(11)Grzegorz Knapp - Lublin 1 0 d4 d4 0 1
16.(9)Stanisław Burza - Tarnów 0 0 0 0 0 0
(R1)Adam Pietraszko - Częstochowa ns
Robert Mi¶kowiak - Piła qns
Rafał Okoniewski - Leszno qns
Wiesław Jagu¶ - Toruń qns
Damian Baliński - Leszno qns
Kolejno¶ć w biegach dodatkowych:
XXI. K.Jabłoński(B), Drabik(A), Jędrzejak(C)-wnz
XXII. Kasprzak(B), Huszcza(A)
XXIII. Jędrzejak(A), Drabik(C), Huszcza(B)
XXIV. Kasprzak(D), K.Jabłoński(A), Drabik(B), Jędrzejak(C)-u2
64:11 65:32 66:05 65:65 65:91 68:49
65:63 65:87 66:65 66:91 66:56 66:96
64:74 65:25 66:29 66:09 66:35 66:97
66:21 66:55 66:27 66:69 65:78 65:63
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegów
Nominacja: czterech najlepszych zawodników + "dzika karta" dla Sławomira Drabika.