Turniej nr 1 - Zielona Góra 22/3/2003
1. (5)Rafał Okoniewski - Zielona Góra 3 3 3 3 2 14+3
2. (10)Rafał Kurmański - Zielona Góra 3 3 3 2 3 14+2
3. (11)Krzysztof Cegielski - Wrocław 2 d4 3 3 3 11+3
4. (15)Maciej Kuciapa - Rzeszów 2 3 2 3 1 11+2
5. (6)Grzegorz Kłopot - Zielona Góra 2 2 0 2 3 9
6. (13)Piotr ¦wist - Zielona Góra 3 2 2 2 0 9
7. (1)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 1 2 3 u2 8
8. (12)Tomasz Kruk - Rawicz 1 3 t 2 2 8
9. (8)Piotr Protasiewicz - Toruń 1 2 2 1 2 8
10.(2)Grzegorz Walasek - Częstochowa 3 1 1 0 2 7
11.(9)Antonin Svab jr. - Czechy 0 0 3 d4 3 6
12.(4)Krzysztof Stojanowski - Zielona Góra 1 1 1 1 1 5
13.(16)Sławomir Dudek - Opole 1 0 1 1 1 4
14.(3)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 0 1 1 0 1 3
15.(7)Bartosz Kasprowiak - Zielona Góra 0 2 0 0 0 2
16.(14)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra 0 0 d4 1 0 1
(R1)Tomasz Grabowski - Zielona Góra 0
63:77 63:81 64:44 67:38 65:96 66:14
63:08 63:95 64:81 64:60 66:19 67:20
65:06 66:00 66:34 64:66 67:59
65:23 66:76 65:92 67:34 65:19
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Zmiany: R1 w 10 biegu za 12.Turniej nr 2 - Zielona Góra 7/6/2003
1. (13)Rafał Okoniewski - Zielona Góra 3 3 2 3 3 14
2. (14)Robert Ko¶ciecha - Gdańsk 2 3 2 3 3 13
3. (10)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 2 3 3 1 12+3
4. (1)Rafał Kurmański - Zielona Góra 3 2 3 2 2 12+2
5. (8)Piotr Protasiewicz - Toruń 3 1 3 2 3 12+d
6. (5)Mariusz Staszewski - Rybnik 1 1 3 2 2 9
7. (4)Krzysztof Stojanowski - Ostrów Wlkp 2 2 1 3 1 9
8. (7)Grzegorz Kłopot - Zielona Góra 2 2 d3 1 3 8
9. (6)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp 0 1 2 2 2 7
10.(16)Marek Hućko - Gniezno 1 3 0 1 0 5
11.(12)Bartosz Kasprowiak - Zielona Góra 2 0 2 0 1 5
12.(15)Sławomir Dudek - Opole 1 3 1 u3 0 5
13.(2)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 0 0 0 1 2 3
14.(9)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra 0 0 1 1 1 3
15.(11)Tomasz Kruk - Rawicz 1 t 1 0 0 2
16.(3)Grzegorz Walasek - Częstochowa 1 d3 1
(R1)Tomasz Grabowski - Zielona Góra 0 0 0
65:54 64:31 65:07 65:00 64:71 66:04
64:70 65:05 65:07 64:91 64:50
64:91 65:11 65:15 65:11 65:49
64:78 65:04 64:90 65:50 66:02
Sędzia - Aleksander Janas tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 11,15,19 za 3.Turniej nr 3 - Zielona Góra 11/10/2003
1. (11)Rafał Dobrucki - Leszno 3 3 3 3 1 13+3(B)
2. (7)Piotr Protasiewicz - Toruń 3 2 3 2 3 13+wu(A)
3. (1)Piotr ¦wist - Zielona Góra 3 3 1 3 2 12
4. (6)Maciej Kuciapa - Rzeszów 0 3 2 3 3 11
5. (5)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 1 3 2 3 11
6. (8)Grzegorz Walasek - Częstochowa 1 2 3 2 3 11
7. (10)Rafał Okoniewski - Zielona Góra d1 2 2 3 d2 7
8. (4)Tomasz Gapiński - Piła 1 3 1 2 0 7
9. (14)Robert Mi¶kowiak - Piła 3 1 0 0 2 6
10.(2)Krzysztof Stojanowski - Ostrów Wlkp 2 0 1 1 2 6
11.(3)Grzegorz Kłopot - Zielona Góra 0 1 2 1 2 6
12.(12)Mariusz Staszewski - Rybnik 2 1 2 1 w 6
13.(13)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp 2 2 0 0 1 5
14.(9)Sławomir Dudek - Opole 1 0 1 1 1 4
15.(15)Bartosz Kasprowiak - Zielona Góra 0 0 0 0 1 1
16.(16)Tomasz Kruk - Rawicz 1 d4 w2 1
(R1)Marcin Rutkowski - Zielona Góra 0 0 0
67:26 66:16 65:91 66:56 66:30 --:--
65:96 65:69 66:59 66:23 67:48
67:10 65:89 66:82 66:77 67:64
66:49 66:90 66:21 66:73 67:91
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 9,15,18 za 16.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA "PUCHARU ZKŻ ZIELONA GÓRA" 2003
1. Rafał Okoniewski - Zielona Góra 14 14 7 35
2. Piotr Protasiewicz - Toruń 8 12 13 33
3. Andrzej Huszcza - Zielona Góra 8 12 11 31
4. Rafał Kurmański - Zielona Góra 14 12 - 26
5. Grzegorz Kłopot - Zielona Góra 9 8 6 23
6. Maciej Kuciapa - Rzeszów 11 - 11 22
7. Piotr ¦wist - Zielona Góra 9 - 12 21
8. Krzysztof Stojanowski - Ostrów Wlkp 5 9 6 20
9. Grzegorz Walasek - Częstochowa 7 1 11 19
10. Mariusz Staszewski - Rybnik - 9 6 15
11. Robert Ko¶ciecha - Gdańsk - 13 - 13
Rafał Dobrucki - Leszno - - 13 13
13. Sławomir Dudek - Opole 4 4 4 12
Piotr Paluch - Gorzów Wlkp - 7 5 12
15. Krzysztof Cegielski - Wrocław 11 - - 11
Tomasz Kruk - Rawicz 8 2 1 11
17. Bartosz Kasprowiak - Zielona Góra 2 5 1 7
Tomasz Gapiński - Piła - - 7 7
19. Antonin Svab jr. - Czechy 6 - - 6
Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 3 3 - 6
Robert Mi¶kowiak - Piła - - 6 6
22. Marek Hućko - Gniezno - 5 - 5
23. Alan Marcinkowski - Zielona Góra - 3 - 3
24. Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra 1 - - 1