Ćwierćfinał IMP - Kraków 5/6/2003
1. (3)Damian Baliński - Leszno 1 3 3 3 3 13
2. (13)Mariusz Franków - Piła 3 3 1 3 1 11
3. (11)Dariusz Śledź - Lublin 1 2 3 2 3 11
4. (5)Wiesław Jaguś - Toruń 3 1 3 1 2 10+3
5. (1)Grzegorz Walasek - Częstochowa 3 2 1 1 3 10+2
6. (6)Janusz Kołodziej - Tarnów 2 1 2 3 2 10+1
7. (12)Piotr Markuszewski - Grudziądz 3 3 1 3 d4 10+0
8. (10)Grzegorz Knapp - Lublin 2 d4 3 2 1 8
9. (15)Robert Kużdżał - Tarnów 2 1 2 1 2 8
10.(14)Dariusz Fijałkowski - Warszawa 1 2 1 2 1 7
11.(4)Artur Pietrzyk - Częstochowa 2 2 d4 2 d4 6
12.(9)Mariusz Puszakowski - Grudziądz 0 d4 2 d4 3 5
13.(2)Tomasz Łukaszewicz - Leszno 0 3 0 1 1 5
14.(7)Georgi Petranov - Kraków w2 wzd 2 d4 2 4
15.(8)Adam Pawliczek - Rybnik 1 t 0 d4 ns 1
16.(16)Mirosław Kowalik - Bydgoszcz d4 1 ns ns ns 1
71:60 71:20 71:30 73:20 72:50 71:60
70:60 71:10 71:20 71:80 73:50
71:20 71:30 72:50 72:80 71:80
71:20 71:30 72:50 73:50 71:80
Sędzia - Marek Smyła tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.Ćwierćfinał IMP - Łódź 5/6/2003
1. (10)Sebastian Ułamek - Częstochowa 3 3 3 d1 3 12
2. (5)Adam Fajfer - Gdańsk 2 2 2 3 2 12
3. (9)Jarosław Hampel - Wrocław 1 1 3 3 3 11
4. (12)Zbigniew Czerwiński - Częstochowa 2 3 3 1 2 11
5. (1)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 3 3 2 2 0 10
6. (3)Mariusz Staszewski - Rybnik d2 3 2 2 3 10
7. (7)Tomasz Chrzanowski - Gdańsk 0 2 2 3 2 9+3
8. (6)Krzysztof Pecyna - Piła 1 2 3 2 1 9+2
9. (16)Piotr Dym - Rawicz 3 2 1 1 1 8
10.(15)Tomasz Rempała - Tarnów 2 1 1 1 2 7
11.(R1)Tomasz Zywertowski - Łódź 1 0 3 0 2 6
12.(8)Robert Miśkowiak - Piła 3 0 0 d1 1 4
13.(4)Piotr Rembas - Łódź 2 1 1 d4 ns 4
14.(11)Marek Mróz - Rawicz d4 d4 0 2 ns 2
15.(14)Robert Kempiński - Grudziądz 1 1 2
16.(13)Łukasz Pawlikowski - Grudziądz 0 d4 0 w2 w2 0
17.(2)Mariusz Fierlej - Łódź wu 0 0 ns ns 0
68:40 68:00 68:80 69:20 71:60 69:80
68:60 69:00 68:80 72:20 69:60
68:80 70:00 70:20 71:40 70:40
70:80 70:80 70:80 72:60 73:00
Sędzia - Ryszard Głód tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.
Zmiany: Rl w biegach 11,13,20 za 14, w biegach 14,18 za 2.Ćwierćfinał IMP - Krosno 5/6/2003
1. (7)Jacek Rempała - Leszno 1 3 3 3 3 13
2. (13)Stanisław Burza - Tarnów 2 3 2 2 3 12
3. (16)Grzegorz Rempała - Tarnów 3 wu 3 3 2 11
4. (12)Rune Holta - Częstochowa 1 3 3 2 2 11
5. (9)Michał Robacki - Bydgoszcz 3 1 3 2 1 10
6. (4)Tomasz Jędrzejak - Wrocław 1 1 1 3 3 9+u
7. (8)Janusz Ślączka - Krosno 2 2 2 0 3 9+wsu
8. (11)Robert Sawina - Toruń 2 2 1 3 d1 8
9. (1)Rafał Wilk - Rzeszów 3 2 d3 0 2 7
10.(2)Piotr Winiarz - Rzeszów 2 3 1 1 0 7
11.(14)Grzegorz Kłopot - Zielona Góra 1 2 1 1 2 7
12.(6)Robert Wardzała - Tarnów 3 1 2 d4 w2 6
13.(15)Sławomir Dudek - Opole wsu 1 2 1 1 5
14.(5)Mirosław Cierniak - Krosno 0 0 0 2 1 3
15.(10)Daniel Nowotyński - Krosno 0 0 0 1 0 1
16.(3)Rafał Trojanowski - Rzeszów ns
71:70 72:00 73:00 73:20 72:90 --:--
72:10 73:90 73:00 71:90 73:50
71:60 73:00 72:80 74:10 74:00
72:10 73:20 73:80 73:00 74:50
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.Ćwierćfinał IMP - Ostrów Wlkp 5/6/2003
1. (7)Rafał Szombierski - Rybnik 3 3 2 3 3 14
2. (15)Jacek Gollob - Bydgoszcz 2 2 3 3 2 12
3. (5)Krzysztof Kasprzak - Leszno 2 2 2 3 3 12
4. (14)Rafał Okoniewski - Zielona Góra 3 3 3 2 w2 11
5. (9)Sławomir Drabik - Wrocław 3 3 2 1 2 11
6. (13)Robert Kościecha - Gdańsk d4 1 3 3 3 10
7. (12)Piotr Świderski - Rawicz 1 3 1 1 2 8
8. (1)Krzysztof Stojanowski - Ostrów Wlkp 2 0 2 d4 3 7
9. (6)Tomasz Kwiatkowski - Ostrów Wlkp 1 1 3 0 1 6
10.(16)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 1 1 1 2 1 6
11.(3)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 3 0 1 1 w2 5
12.(2)Przemysław Tajchert - Ostrów Wlkp 1 2 d4 2 d4 5
13.(11)Tomasz Gapiński - Piła 2 1 d4 1 w2 4
14.(8)Łukasz Romanek - Rybnik 0 2 0 0 1 3
15.(Rl)Marcin Dąbrowski - Ostrów Wlkp 2 0 2
16.(10)Michał Szczepaniak - Piła 0 0 1 0 1
17.(4)Marek Latosi - Ostrów Wlkp 0 0 0 ns 0
66:59 67:93 68:72 67:22 68:94
65:99 67:71 67:67 68:47 67:32
67:69 67:46 67:65 67:64 68:56
67:78 68:56 67:32 68:43 72:34
Sędzia - Stanisław Pieńkowski tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 16 biegu za 4, w 17 bieg za 10.Półfinał IMP - Zielona Góra 17/7/2003
1. (10)Tomasz Jędrzejak - Wrocław 3 2 3 3 0 11
2. (4)Rune Holta - Częstochowa 2 3 0 3 3 11
3. (6)Rafał Okoniewski - Zielona Góra 3 3 3 2 w2 11
4. (15)Piotr Protasiewicz - Toruń 3 2 2 1 3 11
5. (9)Sławomir Drabik - Wrocław 2 3 3 0 2 10
6. (7)Robert Kościecha - Gdańsk 1 1 2 3 3 10
7. (13)Rafał Dobrucki - Leszno 1 2 1 3 3 10
8. (5)Stanisław Burza - Tarnów 2 0 3 2 1 8
9. (3)Jacek Gollob - Bydgoszcz 0 3 2 d1 2 7+3
10.(14)Krzysztof Stojanowski - Ostrów Wlkp 2 1 1 1 2 7+2
11.(1)Grzegorz Rempała - Tarnów 1 1 1 2 2 7+1
12.(2)Krzysztof Kasprzak - Leszno 3 d4 0 2 d4 5
13.(11)Jacek Rempała - Leszno 1 0 2 0 0 3
14.(12)Michał Robacki - Bydgoszcz dst 2 1 dst w2 3
15.(8)Piotr Świderski - Rawicz 0 1 0 1 1 3
16.(R1)Janusz Ślączka - Krosno 0 1 1 1 3
17.(16)Rafał Szombierski - Rybnik 0 d4 0
(RT)Bartosz Kasprowiak - Zielona Góra 0
64:05 64:59 64:28 64:58 64:36 64:86
63:16 63:62 63:49 64:49 65:41
63:63 63:49 64:75 65:09 64:36
63:37 64:37 64:12 64:11 64:97
Sędzia - Stanisław Pieńkowski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 9,15,18 za 16, w 19 biegu za 19, RT w 19 biegu za 12.Półfinał IMP - Warszawa 17/7/2003
1. (1)Tomasz Gollob - Bydgoszcz 3 3 3 3 3 15
2. (6)Wiesław Jaguś - Toruń 3 3 1 3 3 13
3. (11)Damian Baliński - Leszno 2 3 2 3 dst 10
4. (9)Tomasz Chrzanowski - Gdańsk 1 2 2 2 3 10
5. (5)Jarosław Hampel - Wrocław 1 1 3 3 1 9
6. (4)Tomasz Bajerski - Toruń 2 2 2 1 2 9
7. (13)Mariusz Staszewski - Rybnik 3 0 3 2 d4 8
8. (16)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 2 3 0 2 1 8
9. (14)Dariusz Śledź - Lublin 1 1 d2 2 3 7+3
10.(12)Mariusz Franków - Piła 3 1 wu 1 2 7+2
11.(15)Zbigniew Czerwiński - Częstochowa 0 2 2 0 2 6
12.(2)Janusz Kołodziej - Tarnów 1 2 1 d3 2 6
13.(8)Sebastian Ułamek - Częstochowa w2 0 3 1 wu 4
14.(R1)Piotr Markuszewski - Grudziądz 2 0 2
15.(10)Grzegorz Walasek - Częstochowa 0 0 1 d4 d4 1
16.(3)Piotr Świst - Zielona Góra 0 0 1 1
17.(7)Jacek Krzyżaniak - Bydgoszcz 0 1 d4 d4 1
(RT)Waldemar Walczak - Warszawa 1 1
Adam Fajfer - Gdańsk qns
71:20 72:00 72:50 74:00 73:80 73:10
70:90 71:00 73:00 73:10 73:00
72:10 72:31 72:15 73:00 73:20
72:00 72:50 72:20 72:90 73:90
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 2 biegu za 8, RT w biegach 15,19 za 3, R1 w 18 biegu za 7.
59. Finał IMP - Bydgoszcz 15/8/2003
1. (12)Rune Holta - Częstochowa 3 3 3 3 3 15
2. (5)Tomasz Gollob - Bydgoszcz 3 3 2 3 3 14
3. (14)Tomasz Jędrzejak - Wrocław 3 2 3 2 2 12
4. (9)Wiesław Jaguś - Toruń 1 1 2 3 3 10
5. (6)Jarosław Hampel - Wrocław 1 3 3 1 2 10
6. (8)Tomasz Bajerski - Toruń 2 2 0 2 3 9
7. (11)Damian Baliński - Leszno 2 1 d3 3 1 7
8. (7)Rafał Dobrucki - Leszno 0 2 2 1 2 7
9. (4)Sławomir Drabik - Wrocław 0 1 3 2 0 6
10.(3)Rafał Okoniewski - Zielona Góra 1 3 1 1 0 6
11.(1)Piotr Protasiewicz - Toruń 2 2 2 0 wu 6
12.(16)Stanisław Burza - Tarnów 2 0 1 2 1 6
13.(2)Tomasz Chrzanowski - Gdańsk 3 1 1 0 dst 5
14.(15)Mariusz Staszewski - Rybnik 1 0 0 0 2 3
15.(13)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 0 0 1 1 1 3
16.(10)Robert Kościecha - Gdańsk d2 0 0 d4 1 1
(R1)Jacek Gollob - Bydgoszcz ns
(R2)Dariusz Śledź - Lublin ns
66:56 64:32 65:20 64:81 65:39
65:53 65:65 64:27 65:09 64:70
65:68 65:63 64:99 64:81 64:73
66:09 64:37 65:38 64:89 65:05
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów