Eliminacje MPPK - Gorzów Wlkp 16/6/2006
1.RKM Rybnik 20
(5)Roman Poważnyj 3 2 2 3 0 10
(6)Roman Chromik u1 3 3 2 2 10
(15)Wojciech Druchniak ns
2.KM Intar-Lazur Ostrów Wlkp 20
(3)Mariusz Węgrzyk 3 0 2 3 8
(4)Tomasz Jędrzejak 2 2 3 7
(14)Michał Szczepaniak 1 3 1 5
3.Stal Gorzów Wlkp 19
(11)Piotr Paluch 3 3 3 1 3 13
(12)Andrzej Głuchy wu 0
(18)Michał Rajkowski 2 2 0 2 6
4.Marma Polskie Folie Rzeszów 12
(9)Maciej Kuciapa wu 0 1 3 3 7
(10)Karol Baran t 1 0 2 2 5
5.Kolejarz Rawicz 8
(1)Bolesław Kułtucki 1 1 1 1 4
(2)Krzysztof Nowacki d4 0
(13)Adrian Płuska 0 3 1 0 w2 4
6.Orzeł Łódź 8
(7)Tomasz Zywertowski 1 2 1 0 0 4
(8)Marcin Kozdraś 2 0 0 1 1 4
64:28 65:44 65:28 65:69
64:55 64:74 65:88 66:34
65:65 65:61 65:76 66:47
65:15 65:34 65:76
Sędzia - Józef Komakowski tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.Eliminacje MPPK - Częstochowa 16/6/2006
1.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 22
(11)Sebastian Ułamek 2 3 2 3 10
(12)Sławomir Drabik 3 0 3 3 9
(18)Mateusz Szczepaniak 2 1 3
2.Atlas Wrocław 18
(3)Jarosław Hampel 1 2 3 3 3 12
(4)Ronnie Jamroży 3 1 0 1 1 6
3.PSŻ Milion Team Poznań 15
(7)Adam Skórnicki 1 3 1 0 1 6
(8)Andrzej Huszcza 2 2 0 3 2 9
(16)Sławomir Dudek ns
4.TŻ Lublin 15
(9)Daniel Jeleniewski 0 2 2 1 0 5
(10)Jacek Rempała 1 3 1 3 2 10
(17)Grzegorz Knapp ns
5.ZKŻ Kronopol Zielona Góra 11
(1)Zbigniew Suchecki 2 0 3 2 2 9
(2)Marcin Nowaczyk 0 1 0 1
(13)Grzegorz Zengota 1 0 0
6.GTŻ Grudziądz 9
(5)Dariusz Fijałkowski 3 1 2 1 2 9
(6)Krystian Barański 0 0 0 0 0 0
65:68 65:71 65:66 65:60
65:93 65:36 65:59 66:67
65:59 66:43 65:83 65:86
65:84 66:14 65:66
Sędzia - Leszek Demski tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.Eliminacje MPPK - Krosno 16/6/2006
1.Unia Leszno 23
(5)Robert Miśkowiak 3 1 2 2 2 10
(6)Rafał Dobrucki 2 2 3 3 3 13
2.KSŻ Krosno 19
(11)Robert Wardzała 2 1 3 0 3 9
(12)Łukasz Szmid 3 3 1 1 2 10
3.Adriana Toruń 15
(7)Mariusz Puszakowski d4 2 wu 1 1 4
(8)Karol Ząbik 1 3 2 2 3 11
4.Unia Tarnów 12
(3)Marcin Rempała 3 0 1 4
(4)Paweł Hlib t 2 2 3 1 8
(14)Kamil Zieliński 0 0 0
5.Kolejarz Opole 10
(1)Tomasz Schmidt 2 t 0 3 1 6
(2)Łukasz Kasperek 1 1 1 1 d4 4
6.KSŻ Krosno II 11
(RT-1)Tomasz Łukaszewicz 1 3 3 2 2 11
(RT-2)Daniel Bienia 0 0 0 0
(RT-3)Krzysztof Bęben 0 0 0
Zespół Fularu Gniezno nie dojechał na zawody.
Zawodników z numerami 9,10 zastępowali zawodnicy rezerwy toru.
72:90 72:00 73:20 74:40
72:40 72:90 74:50 74:10
71:10 73:40 75:70 74:30
72:50 73:40 74:10
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
33. Finał MPPK - Bydgoszcz 1/9/2006
1.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 29
(11)Sebastian Ułamek 2 2 2 3 3 3 15
(12)Sławomir Drabik 3 3 3 2 2 1 14
(20)Mateusz Szczepaniak ns
2.Budlex-Polonia Bydgoszcz 23
(1)Piotr Protasiewicz 2 3 1 1 3 2 12
(2)Andreas Jonsson 3 2 3 0 3 11
(15)Robert Kościecha 0 0
3.RKM Rybnik 18
(9)Roman Poważnyj 1 1 3 3 1 1 10
(10)Roman Chromik 0 2 0 2 2 2 8
(19)Patryk Pawlaszczyk ns
4.Atlas Wrocław 16
(13)Tomasz Gapiński 1 0 1 2 2 0 6
(14)Piotr Świderski 0 1 2 3 1 3 10
5.KM Intar-Lazur Ostrów Wlkp 15
(7)Mariusz Węgrzyk wu 3 3 0 1 2 9
(8)Michał Szczepaniak 3 0 2 1 0 0 6
(18)Marcin Liberski ns
6.Unia Leszno 15
(5)Rafał Dobrucki 2 3 2 1 3 0 11
(6)Krzysztof Kasprzak 1 w2 0 3 4
(17)Damian Baliński 0 0 0
7.KSŻ Krosno 10
(3)Rafał Trojanowski 1 2 0 1 1 1 6
(4)Robert Wardzała 0 1 1 0 0 2 4
(16)Janusz Ślączka ns
66:19 66:12 65:42 65:03 65:07 64:96
65:27 65:63 65:66 64:64 64:67
65:30 64:76 64:77 65:82 65:39
65:95 64:97 66:04 65:65 65:08
Sędzia - Leszek Demski tabela biegów