Eliminacje MPPK - Rawicz 2/6/2005
1.Budlex-Polonia Bydgoszcz 23
(9)Piotr Protasiewicz 3 3 3 3 3 15
(10)Robert Sawina 1 2 2 2 7
(17)Michał Robacki 1 1
2.Apator-Adriana Toruń 19
(7)Wiesław Jaguś 3 3 3 3 1 13
(8)Mariusz Puszakowski 2 1 2 1 d4 6
(16)Karol Ząbik ns
3.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 16
(3)Grzegorz Walasek 2 d4 0 2
(4)Sławomir Drabik 3 2 1 2 2 10
(14)Sebastian Ułamek 1 3 4
4.RKM Rybnik 13
(5)Łukasz Romanek 1 2 3 3 d4 9
(6)Roman Chromik 0 d4 2 1 1 4
(15)Marek Szczyrba ns
5.Kunter GTŻ Grudziądz 10
(11)Paweł Staszek 2 3 1 2 0 8
(12)Grzegorz Knapp 0 0 d1 w2 2 2
(18)Robert Kempiński ns
6.Kolejarz Rawicz 11
(1)Marcin Jankowski 0 0 1 1 2
(2)Marcin Bzdęga 1 2 0 0 3
(13)Bartosz Kasprowiak 1 3 4
64:27 62:72 63:47 64:12
62:36 63:13 63:81 64:01
62:44 63:78 64:05 64:56
63:57 63:77 63:47
Sędzia - Krzysztof Woźniak tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.Eliminacje MPPK - Piła 2/6/2005
1.KM Intar Ostrów Wlkp 29
(13)Michał Szczepaniak 2 3 2 1 2 2 12
(14)Tomasz Jędrzejak 3 2 3 3 3 3 17
(21)Piotr Dym ns
2.Mars RTV AGD Gorzów Wlkp 23
(7)Piotr Paluch 3 1 3 2 2 3 14
(8)Paweł Hlib 2 dst 2 0 3 2 9
(18)Michał Rajkowski ns
3.Lotos Gdańsk 22
(9)Grzegorz Kłopot 2 2 0 1 3 0 8
(10)Krzysztof Jabłoński 3 3 1 2 2 3 14
4.ZKŻ Kronopol Zielona Góra 18
(3)Mariusz Staszewski 3 3 1 3 1 11
(4)Andrzej Huszcza 2 0 3 2 7
(14)Krzysztof Stojanowski d4 0 0 0
5.Kolejarz Opole 13
(1)Adam Czechowicz t 1 2 3 1 1 8
(2)Marcin Sekula 1 0 3 1 0 t 5
6.Fular Gniezno 13
(5)Łukasz Linette 1 1 1 2 5
(6)Dawid Cieślewicz 0 2 d2 2 d3 4
(17)Rafał Kowalski 3 t 1 4
7.Polonia Piła 7
(11)Maciej Kierzkowski 1 2 d2 0 3
(12)Łukasz Związko 0 1 0 1 1 1 4
(20)Łukasz Nowak d4 d4 0
66:99 66:35 66:70 67:65 68:12 68:74
67:38 67:34 67:31 67:45 67:97
68:02 65:89 68:04 68:06 67:31
66:77 67:52 67:95 68:22 68:02
Sędzia - Jerzy Mądrzak tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.Eliminacje MPPK - Krosno 2/6/2005
1.Unia Leszno 21
(3)Jacek Rempała 2 0 2 1 2 7
(4)Damian Baliński 3 2 3 3 3 14
(14)Adam Skórnicki ns
2.Marma Polskie Folie Rzeszów 21
(7)Maciej Kuciapa 3 3 3 2 2 13
(8)Dariusz Śledź 2 1 0 3 6
(18)Rafał Trojanowski 2 2
3.Unia Tarnów 19
(11)Marcin Rempała 1 1 0 2
(12)Janusz Kołodziej 2 3 2 3 3 13
(20)Grzegorz Rempała 2 2 4
4.KSŻ Krosno 12
(9)Rafał Wilk 3 1 d2 0 4
(10)Tomasz Łukaszewicz 0 3 1 d2 4
(19)Łukasz Golonka 3 1 4
5.TŻ Łódź 10
(5)Jordan Jurczyński 1 2 3 u3 1 7
(6)Piotr Domagała ns
(15)Wojciech Żurawski d4 d4 2 1 0 3
75:40 72:10 73:40 76:80
72:50 71:10 73:90 73:70
72:00 74:80 76:90 74:00
73:60 71:10 72:70
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
32. Finał MPPK - Wrocław 18/9/2005
1.Marma Polskie Folie Rzeszów 24+3
(11)Maciej Kuciapa d4 2 2 2 0 2 8
(12)Dariusz Śledź 3 3 3 1 3 3 16+3
(20)Tomasz Rempała ns
2.Budlex-Polonia Bydgoszcz 24+2
(3)Piotr Protasiewicz 1 2 2 wsu 2 3 10
(4)Robert Sawina 3 3 3 2 1 2 14+2
(16)Krystian Klecha ns
3.KM Intar Ostrów Wlkp 22
(1)Michał Szczepaniak 2 2 2 0 1 3 10
(2)Tomasz Jędrzejak wu 3 3 1 3 2 12
(15)Piotr Dym ns
4.Atlas Wrocław 20
(5)Krzysztof Słaboń 2 1 3 3 3 12
(6)Piotr Świderski 3 0 0 0 3
(17)Robert Miśkowiak 1 2 2 5
5.Apator-Adriana Toruń 19
(9)Wiesław Jaguś 1 3 2 3 2 1 12
(10)Mariusz Puszakowski 2 u/- 2
(18)Karol Ząbik 1 3 1 0 0 5
6.Mars RTV AGD Gorzów Wlkp 9
(7)Piotr Paluch 1 2 0 1 0 0 4
(8)Paweł Hlib dst wsu 0
(18)Krzysztof Pecyna 1 2 1 1 5
7.Unia Leszno 8
(13)Krzysztof Kasprzak 1 t 1 3 d4 5
(14)Łukasz Jankowski 0 1 0 1 2
(21)Norbert Kościuch 0 1 0 1
65:00 64:70 65:10 64:90 65:00 66:50
64:70 65:20 65:20 65:30 66:20 66:10
65:40 65:60 65:70 65:50 65:90
65:80 66:00 65:30 65:90 65:30
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów