Eliminacje MPPK - Ostrów Wlkp 31/5/2001
1.Bractwo-Polonia Bydgoszcz 21
(3)Tomasz Gollob 3 2 2 3 10
(4)Piotr Protasiewicz 2 3 3 wu 3 11
(14)Przemysław Tajchert 0 0
2.RKM Rybnik 18
(11)Mariusz Węgrzyk 3 1 1 3 3 11
(12)Dariusz Śledź 2 0 3 wu2 2 7
(18)Adam Pawliczek ns
3.Iskra Ostrów Wlkp 17
(5)Paweł Łęcki 3 1 2 2 2 10
(6)Marek Latosi 2 2 1 1 1 7
(15)Maciej Jąder ns
4.Kuntersztyn-Quick Mix Grudziądz 13
(7)Grzegorz Knapp 1 3 2 2 3 11
(8)Paweł Staszek 0 1 w2 wu 1
(16)Piotr Markuszewski 1 1
5.Unia Leszno 12
(1)Mariusz Fierlej 0 d4 d4 3 dst 3
(2)Jacek Rempała 1 2 3 2 1 9
(13)Krzysztof Kasprzak ns
6.Start Gniezno 9
(9)Robert Mikołajczak 1 3 1 0 5
(10)Mariusz Franków 0 0 1 1 2
(17)Rafał Kowalski 0 2 2
66:03 66:51 66:41 67:60
66:19 66:62 66:81 68:57
66:50 66:66 67:28 68:57
66:00 67:57 67:50
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.Eliminacje MPPK - Opole 31/5/2001
1.Radson-Malma Włókniarz Częstochowa 24
(9)Grzegorz Walasek 2 2 3 3 3 3 16
(10)Artur Pietrzyk 1 2 2 2 7
(19)Tomasz Jędrzejak 1 wu 1
2.Atlas Wrocław 24
(13)Sebastian ułamek 3 2 2 2 3 3 15
(14)Robert Sawina 0 3 2 2 7
(21)Jacek Krzyżaniak 1 1 2
3.Stal Rzeszów 23
(11)Grzegorz Rempała 3 3 3 3 wsu 3 15
(12)Piotr Winiarz 0 0 2 2 2 2 8
(20)Tomasz Rempała ns
4.TŻ Noban Opole 18
(1)Adam Łabędzki 3 2 3 d4 0 1 9
(2)Krzysztof Mikuta 2 1 2 1 1 2 9
(15)Adam Czechowicz ns
5.Śląsk Świętochłowice 15
(7)Rafał Osumek 3 3 3 1 3 1 14
(8)Marcel Maliński 0 0 1 0 0 1
(18)Adrian Marczak 0 0
6.Unia Tarnów 13
(3)Robert Wardzała 1 3 2 1 3 1 11
(4)Janusz Kołodziej 0 1 0 0 1 0 2
(16)brak zawodnika ns
7.Kolejarz Rawicz 9
(5)Waldemar Walczak 2 2 1 1 0 6
(6)Mariusz Szmanda 1 0 0 1 1 3
(17)Zbigniew Krakowski 0 d4 0
63:80 63:20 63:00 63:40 64:40 65:80
63:20 62:80 62:80 63:80 65:00
62:60 63:40 63:40 63:40 64:10
63:40 64:20 63:40 63:20 64:20
Sędzia - Józef Piekarski tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.Eliminacje MPPK - Gdańsk 31/5/2001
1.ZKŻ Polmos Zielona Góra 28
(1)Andrzej Huszcza 3 3 2 3 3 2 16
(2)Dawid Kujawa 0 0
(15)Maciej Kuciapa 2 3 2 2 3 12
2.Pergo Gorzów Wlkp 25
(7)Piotr Świst 2 1 2 2 1 2 10
(8)Rafał Okoniewski 3 3 3 3 0 3 15
(18)Robert Flis ns
3.Apator-Adriana Toruń 22
(9)Mirosław Kowalik 2 d4 2 1 1 3 9
(10)Tomasz Bajerski 3 2 3 3 0 2 13
(19)Wiesław Jaguś ns
4.Wybrzeże Gdańsk 21
(3)Adam Fajfer 2 2 0 0 4
(4)Krzysztof Cegielski 1 3 1 2 3 2 12
(16)Tomasz Cieślewicz 2 3 5
5.TŻ Lublin 11
(13)Jerzy Mordel 1 2 1 3 1 8
(14)Ryszard Brzozowski d4 1 0 1 1 3
6.ŁTŻ Łódź 10
(11)Mariusz Lisiak 1 3 1 3 1 1 10
(12)Mariusz Puszakowski d4 d4 w2 d4 0 0 0
7.WTŻ Warszawa 9
(5)Wojciech Żurawski 1 1 2 u3 4
(6)Wiesław Ośkiewicz 0 1 1 2 0 4
(17)Remigiusz Wronkowski d4 d4 1 1
64:59 64:90 63:88 66:10 65:76 65:56
64:56 64:28 65:44 64:88 65:60
65:03 66:10 65:56 64:94 64:13
64:59 65:09 64:78 64:94 67:63
Sędzia - Marek Czernecki tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
28. Finał MPPK - Piła 22/6/2001
1.Atlas Wrocław 25
(1)Jacek Krzyżaniak 3 3 2 1 2 2 13
(2)Sebastian Ułamek 1 0 1
(15)Robert Sawina 3 2 3 3 11
2.Bractwo-Polonia Bydgoszcz 23
(11)Tomasz Gollob 2 2 3 2 2 3 14
(12)Piotr Protasiewicz 1 1 0 3 3 1 9
(20)Michał Robacki ns
3.Radson-Malma Włókniarz Częstochowa 21
(9)Grzegorz Walasek 3 1 3 2 1 3 13
(10)Artur Pietrzyk 0 3 0 3 0 2 8
(19)Tomasz Jędrzejak ns
4.Pergo Gorzów Wlkp 17
(13)Piotr Świst 1 3 2 2 u2 1 9
(14)Rafał Okoniewski 2 0 1 0 2 3 8
(21)Mariusz Staszewski ns
5.RKM Rybnik 14
(3)Mariusz Węgrzyk 2 3 3 1 1 2 12
(4)Dariusz Śledź 0 0 2 0 d4 0 2
(16)Rafał Szombierski ns
6.ZKŻ Polmos Zielona Góra 13
(5)Andrzej Huszcza 3 2 1 1 3 1 11
(6)Maciej Kuciapa 0 1 0 1 0 2
(17)Rafał Kurmański 0 0
7.BGŻ S.A.-Polonia Piła 13
(7)Jacek Gollob 1 2 0 1 d4 4
(8)Sławomir Drabik 2 0 1 3 1 2 9
(18)Tomasz Gapiński 0 0
66:45 64:80 65:18 65:44 65:06 65:63
65:70 64:72 65:64 65:09 65:33
65:05 64:53 65:02 65:30 64:75
65:30 64:80 65:13 65:80 65:85
Sędzia - Józef Piekarski tabela biegów