Eliminacje MPPK - Rybnik 27/5/1999
1.Kuntersztyn-Roleski Grudziądz 24
(11)Robert Dados 3 3 3 3 3 2 17
(12)Jacek Rempała 0 2 1 1 2 1 7
(20)Paweł Staszek ns
2.Lotos-Wybrzeże Gdańsk 24
(9)Sebastian ułamek 2 3 3 2 3 3 16
(10)Adam Fajfer 1 1 3 1 2 8
(19)Marek Dera 0 0
3.Atlas Wrocław 20
(1)Jacek Krzyżaniak 3 3 2 2 2 1 13+3
(2)Adam Łabędzki 2 0 2
(15)Mariusz węgrzyk 3 d3 wu 2 5
4.RKM Energo Inwest Rybnik 20
(7)Adam Pawliczek 2 2 3 3 3 3 16+d2
(8)Eugeniusz Skupień d4 d4 2 2 d4 d4 4
(18)Piotr Padowski ns
5.Apator-Netia Toruń 16
(5)Wiesław Jaguś 3 3 1 2 3 1 13
(6)Waldemar Walczak 1 1 0 0 1 0 3
(17)Łukasz Pawlikowski ns
6.Iskra Ostrów Wlkp 15
(13)Marek Latosi 1 1 2 1 2 3 10
(14)Tomasz Jędrzejak 2 0 1 w2 0 2 5
(21)Arkadiusz Matuszak ns
7.ŻKS Leżajsk 1525 Krosno 7
(3)Waldemar Szuba 1 d4 d4 1 2
(4)Paweł Grygolec 0 2 1 w2 1 1 5
67:60 68:02 68:95 66:77 68:30 67:31
65:74 66:88 68:71 67:09 69:75 69:24
66:35 69:78 67:11 67:84 68:88
67:14 68:26 67:84 68:40 68:41
Sędzia - Włodzimierz Kowalski tabela biegów
Awans: trzy najlepsze pary klubowe.Eliminacje MPPK - Rzeszów 27/5/1999
1.Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz 28
(11)Tomasz Gollob 2 2 2 2 2 3 13
(12)Piotr Protasiewicz 3 3 3 3 3 u4 15
(20)Przemysław Tajchert ns
2.Włókniarz-Malma Częstochowa 24
(3)Sławomir Drabik 3 2 2 2 1 3 13
(4)Rafał Osumek 0 0
(16)Mariusz Staszewski 3 3 3 0 2 11
3.Trilux-Start Gniezno 23
(7)Robert Sawina 3 2 1 3 3 2 14
(8)Krzysztof Jabłoński 2 3 0 2 1 1 9
(18)Tomasz Fajfer ns
4.KKER-Stal Rzeszów 21
(1)Piotr Świst 1 2 2 0 2 7
(2)Maciej Kuciapa 2 3 3 1 3 wu3 12
(15)Piotr Winiarz 2 2
5.TŻ Noban Opole 14
(9)Sławomir Dudek 1 1 3 0 1 3 9
(10)Krzysztof Zieliński d4 0 2 1 w2 2 5
6.Kolejarz Rawicz 8
(13)Piotr Dym 1 1 wu 1 3 1 7
(14)Mariusz Szmanda 0 d4 1 0 d4 t 1
(21)Tomasz wojcieszak ns
7.LKŻ Lublin 8
(5)Sławomir Sitek 0 0 2 1 3
(6)Marek Muszyński 1 1 1 1 1 5
(17)Marcin Nowoszyński 0 0 0 0
68:15 68:46 67:62 67:74 70:68 68:07
69:41 69:15 70:86 69:75 69:36
67:84 70:15 67:46 69:26 71:47
68:67 69:73 69:24 67:85 71:43
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.Eliminacje MPPK - Leszno 27/5/1999
1.Unia Leszno 27
(9)Roman Jankowski 1 2 3 2 3 3 14
(10)Adam Skórnicki 3 3 2 3 1 1 13
(19)Andreys Korolovs ns
2.ZKŻ Polmos Zielona Góra 22
(7)Andrzej Huszcza 2 0 2
(8)Andrzej Szymański 1 2 2 1 1 7
(18)Grzegorz Kłopot 1 3 3 3 3 13
3.Pergo Gorzów Wlkp 20
(11)Rafał Okoniewski 0 3 0 0 3
(12)Tomasz Bajerski 2 2 2 2 8
(20)Piotr Paluch 3 3 1 2 9
4.Ludwik-Polonia Piła 20
(1)Rafał Dobrucki 3 3 d3 2 2 0 10
(2)Jacek Gollob 2 2 3 1 0 2 10
(15)Robert Flis ns
5.Unia Tarnów 17
(5)Georgi Petranov 0 3 2 5
(6)Krzysztof Mikuta 3 1 2 1 2 0 9
(17)Robert Wardzała 2 1 d4 3
6.Śląsk Świętochłowice 14
(3)Zenon Kasprzak 1 3 1 1 3 3 12
(4)Krzysztof Bas 0 0 0 2 2
(16)Zbigniew Krakowski t 0 0
7.ŁTŻ Sansot Łódź 5
(13)Marek Hućko 1 1 1 d3 d4 1 4
(14)Sławomir Figiel wu 0
(21)Krzysztof Fliegert 0 d4 t 1 d4 1
62:90 62:20 63:40 64:70 64:40 64:50
63:20 63:50 64:10 63:80 64:30
62:80 63:40 63:10 62:80 64:60
63:10 64:90 64:10 62:80 64:10
Sędzia - Ryszard Głód tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
26. Finał MPPK - Leszno 25/6/1999
1.Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz 28
(7)Tomasz Gollob 3 3 2 2 3 3 16
(8)Piotr Protasiewicz 2 2 3 3 1 2 13
(18)Przemysław Tajchert ns
2.Unia Leszno 22
(11)Roman Jankowski 3 3 3 1 3 0 13
(12)Adam Skórnicki 2 1 1 2 2 1 9
(20)Damian Baliński ns
3.Atlas Wrocław 19
(9)Adam Łabędzki d4 1 2 1 4
(10)Jacek Krzyżaniak 1 d4 3 3 2 1 10
(19)Dariusz Śledź 3 2 5
4.Włókniarz-Malma Częstochowa 15
(1)Sławomir Drabik 3 2 3 2 0 2 12
(2)Mariusz Staszewski 1 0 0 1
(15)Artur Pietrzyk 1 0 1 2
5.ZKŻ Polmos Zielona Góra 15
(5)Andrzej Huszcza 1 1 2 0 2 3 9
(6)Grzegorz Kłopot 0 u4 0
(17)Grzegorz walasek 0 3 3 0 6
6.Lotos-Wybrzeże Gdańsk 14
(3)Sebastian ułamek d3 2 1 2 u4 5
(4)Adam Fajfer 2 3 0 dst 5
(16)Krzysztof Pecyna 0 1 3 4
7.Kuntersztyn-Roleski Grudziądz 12
(13)Jacek Rempała 1 2 1 1 2 7
(14)Robert Dados 3 dst 0 d3 1 4
(21)Jarosław Szymkowiak 0 1 1
62:60 62:20 61:60 61:70 62:50 62:50
62:30 62:30 62:90 63:50 61:50
61:90 62:70 62:40 63:30 63:60
62:30 62:90 62:90 63:10 62:80
Sędzia - Roman Siwiak tabela biegów