Eliminacje 2 ligi MPPK - Opole 9/4/1987
1.Włókniarz Częstochowa 20
(11)Józef Kafel 3 u 2 2 3 10
(12)Sławomir Drabik 2 3 3 d 8
(18)Dariusz Rachwalik 2 2
2.Śląsk Świętochłowice 17
(3)Krzysztof Zarzecki 2 1 1 3 d 7
(4)Antoni Bielica 1 2 3 1 3 10
(14)Krzysztof Bas ns
3.Motor Lublin 16
(1)Marek Kępa 3 3 3 3 1 13
(2)Roman Feld 0 2 0 2
(13)Marek Iwaniec 0 1 1
4.Kolejarz Opole 15
(5)Wojciech Załuski 3 w 3 2 8
(6)Roland Wieczorek 1 2 1 4
(15)Karol Lis 2 u 1 3
5.Sparta Wrocław 12
(7)Marek Bzdęga 0 2 w 2 3 7
(8)Arkadiusz Zielonko 2 1 1 0 4
(16)Grzegorz Malinowski 1 1
6.GKM Grudziądz 10
(9)Lech Kędziora 1 3 2 0 2 8
(10)Krzysztof Kwiatkowski 0 1 0 1 2
(17)Jerzy Bałtrukowicz 0 0
65:20 66:40 66:00 66:60
65:20 66:40 66:40 67:40
67:00 65:60 66:80 67:40
66:80 66:60 67:00
Sędzia - Jolant Szczepanek tabela biegów
Awans: cztery najlepsze pary klubowe.Półfinał MPPK - Świętochłowice 16/4/1987
1.Unia Leszno 28
(5)Roman Jankowski 2 3 2 2 3 2 14
(6)Zenon Kasprzak 3 2 1 3 2 3 14
(17)Mariusz Okoniewski ns
2.Falubaz Zielona Góra 19+3
(1)Andrzej Huszcza 3 2 3 3 3 3 17
(2)Zbigniew Błażejczak 1 1 0 0 2+3(D)
(15)Jarosław Szymkowiak 0 0 0
3.ROW Rybnik 19+2
(9)Henryk Bem 2 2 1 d 2 1 8
(10)Mirosław Korbel 1 3 3 3 1 0 11+2(B)
(19)Bronisław Klimowicz ns
4.Unia Tarnów 18
(7)Eugeniusz Błaszak 1 d 3 3 2 3 12
(8)Sławomir Tronina 0 1 2 1 1 1 6
(18)Janusz Kapustka ns
5.Stal Rzeszów 16
(13)Ryszard Czarnecki 3 3 2 2 1 3 14
(14)Antoni Krzywonos 0 2 0 0 u u 2
6.Śląsk Świętochłowice 15
(11)Krzysztof Zarzecki 0 1 1 2
(12)Antoni Bielica 3 w 2 0 3 2 10
(20)Krzysztof Bas 1 2 0 3
7.Kolejarz Opole 11
(3)Roland Wieczorek 0 0 2 2
(4)Stanisław Pogorzelski 2 1 0 2 1 1 7
(16)Piotr Żyto 1 1 0 2
74:02 73:67 74:48 74:34 73:03 75:21
73:47 74:63 74:59 74:09 74:84 74:28
72:49 75:30 74:03 76:17 75:01
71:69 74:09 75:62 74:49 73:69
Sędzia - Irena Nadolna tabela biegów
Awans: cztery najlepsze pary klubowe.Półfinał MPPK - Grudziądz 16/4/1987
1.Wybrzeże Gdańsk 23
(9)Grzegorz Dzikowski 3 2 2 3 2 3 15
(10)Mirosław Berliński 2 3 0 1 1 1 8
(19)Dariusz Stenka ns
2.Stal Gorzów Wlkp 21
(7)Ryszard Franczyszyn 2 0 d 2 2 3 9
(8)Piotr Świst 3 1 2 3 1 2 12
(18)Cezary Owiżyc ns
3.Polonia Bydgoszcz 20
(1)Ryszard Dołomisiewicz u 1 2 0 w 3
(2)Zbigniew Rutecki 3 3 2 3 3 3 17
(15)Piotr Glücklich d 0
4.Start Gniezno 20
(13)Leon Kujawski 2 3 3 1 3 2 14
(14)Grzegorz Śniegowski d u 1 0
(21)Piotr Podrzycki 0 2 3 6
5.Motor Lublin 18
(3)Marek Kępa 1 2 1 2 2 1 9
(4)Roman Feld 2 1 3 0 3 0 9
(16)Marek Iwaniec ns
6.Apator Toruń 16
(5)Wojciech Żabiałowicz 0 3 3 3 1 2 12
(6)Eugeniusz Miastkowski 1 0 1
(17)Stanisław Miedziński 1 2 0 0 3
7.Włókniarz Częstochowa 8
(11)Józef Kafel 0 1 1
(12)Sławomir Drabik 1 2 0 1 1 0 5
(20)Dariusz Rachwalik 1 0 0 1 2
73:00 73:40 73:00 76:40 72:40 74:20
73:80 72:80 72:80 75:00 72:00
74:00 72:80 72:00 72:80 73:60
74:80 72:20 73:00 74:00 72:80
Sędzia - Józef Rzepa tabela biegów
Awans: cztery najlepsze pary klubowe.
14. Finał MPPK - Ostrów Wlkp 7/5/1987
1.Unia Leszno 49
(1)Roman Jankowski 4 4 4 3 2 17
(2)Zenon Kasprzak 3 5 5 5 5 5 28
(19)Jan Krzystyniak 4 4
2.Stal Gorzów Wlkp 39
(5)Ryszard Franczyszyn 5 5 5 4 5 4 28
(6)Piotr Świst 1 3 4
(21)Krzysztof Okupski 2 2 2 1 7
3.Wybrzeże Gdańsk 37
(15)Grzegorz Dzikowski 5 4 4 3 5 3 24
(16)Dariusz Stenka 3 3 3 2 2 d 13
(26)Mirosław Berliński ns
4.Polonia Bydgoszcz 39
(9)Ryszard Dołomisiewicz 4 5 2 5 4 4 24
(10)Marek Ziarnik 3 2 1 6
(23)Zdzisław Rutecki 3 3 3 9
5.Falubaz Zielona Góra 27
(7)Andrzej Huszcza 5 3 1 5 4 5 23
(8)Zbigniew Błażejczak 1 0 0 1
(22)Wiesław Pawlak 1 1 1 3
6.Unia Tarnów 22
(17)Sławomir Tronina 2 1 0 3
(18)Bogusław Nowak 4 0 3 2 3 2 14
(27)Janusz Łukasik 4 1 w 5
7.ROW Rybnik 25
(13)Mirosław Korbel 1 1 4 1 0 2 9
(14)Piotr Pyszny 0 0
(25)Henryk Bem 2 5 0 4 5 16
8.Ostrovia Ostrów Wlkp 19
(11)Jacek Brucheiser 2 4 3 1 1 4 15
(12)Ryszard Małecki 0 2 0 2
(24)Franciszek Jaziewicz 1 0 1 2
9.Start Gniezno 13
(3)Leon Kujawski 2 1 2 0 2 3 10
(4)Mieczysław Woźniak 0 3 0 3
(20)Piotr Podrzycki w 0 0 0
Ustawienia zawodników na starcie w wyścigach XIII..XVIII:
XIII - 5,18,13,27,21,25 XIV - 1,7,3,2,22,4 XV - 15,9,11,16,23,12
XVI - 13,11,3,25,24,20 XVII - 9,7,18,23,22,27 XVIII - 1,5,15,2,21,16
69:20 68:80 69:80 70:20 69:60
68:80 70:60 69:60 69:40 69:00
69:60 69:20 69:80 69:80
69:80 70:60 69:40 70:60
Sędzia - Stanisław Pieńkowski tabela biegów