Puchar GKSŻ w kategorii 250cc - Runda 5 - Gniezno 9/8/2022
1. (9)Marcel Kowolik - Częstochowa 3 3 3 3 3 15
2. (6)Emil Maroszek - Bydgoszcz 3 2 3 2 3 13+3()
3. (2)Antoni Kawczyński - Gdańsk 2 3 3 3 2 13+2()
4. (15)Kacper Mania - Leszno 3 3 2 1 3 12
5. (1)Eryk Kamiński - Gdańsk 3 2 1 3 2 11
6. (16)Eryk Farański - Wrocław 2 3 2 3 0 10
7. (7)Denis Andrzejczak - Gorzów Wlkp 2 2 3 u 1 8
8. (4)Krystian Gręda - Rawicz 1 2 1 0 2 6
9. (14)Krzysztof Skorczyk - Leszno 1 1 1 2 1 6
10.(17)Krystian Buczyński - Leszno 2 3 5
11.(3)Tymon Kotala - Wrocław u 1 2 2 w2 5
12.(13)Szymon Tomaszewski - Rybnik d3 1 2 1 1 5
13.(8)Adam Putkowski - Bydgoszcz 1 0 0 2 1 4
14.(12)Jakub Panicz - Wrocław 1 1 1 1 wsu 4
15.(10)Emil Konieczny - Leszno 2 0 0 wu 0 2
16.(11)Kacper Król - Gdańsk 0 0 0 0 0 0
17.(5)Kamil Witkowski - Leszno d4 0 0 wsu 0
70:12 68:66 69:29 70:19 70:19 ??:??
69:91 68:40 69:96 68:87 68:66
69:29 69:42 70:12 70:82 70:26
69:29 70:47 69:91 69:22 71:57
Sędzia - Paweł Michalak tabela biegów
Zmiany: 17 w 19 biegu za 3, 17 w 20 biegu za 5.
Klasyfikacja końcowa Puchar GKSŻ w kategorii 250cc 2022
GNI KRO ZIE LOD GNI
09/08 13/07 29/08 06/09 10/08 RAZEM
1. Antoni Kawczyński - Gdańsk 15 14 14 14 13 70
2. Emil Maroszek - Bydgoszcz 13 14 13 9 13 62
3. Marcel Kowolik - Częstochowa 12 11 - 12 15 50
4. Eryk Kamiński - Gdańsk 11 9 8 11 11 50
5. Kacper Mania - Leszno 12 2 12 8 12 46
6. Eryk Farański - Wrocław 8 14 8 3 10 43
7. Denis Andrzejczak - Gorzów Wlkp 12 7 5 11 8 43
8. Krystian Gręda - Rawicz 5 8 6 10 6 35
9. Adam Putkowski - Bydgoszcz 6 5 8 6 4 29
10.Marcel Juskowiak - Leszno - - 11 13 - 24
11.Jakub Panicz - Wrocław 8 6 1 3 4 22
12.Kamil Witkowski - Leszno 2 4 9 7 0 22
13.Szymon Tomaszewski - Rybnik 7 8 0 - 5 20
14.Tymon Kotala - Wrocław 2 5 - 1 5 13
15.Krzysztof Skorczyk - Leszno 0 3 - 4 6 13
16.Damian Miller - Grudziądz - - 6 7 - 13
17.Mikołaj Krok - Gorzów Wlkp - - 10 . - 10
18.Gracjan Szostak - Ostrów Wlkp - 9 - - - 9
19.Krystian Buczyński - Leszno 3 0 - - 5 8
20.Emil Konieczny - Leszno 1 1 - - 2 4
21.Kacper Król - Gdańsk 3 - - - 0 3
22.Jakub Wierucki - Grudziądz - - 2 0 - 2
23.Bartosz Rudolf - Zielona Góra 0 - - - - 0
24.Paweł Wyczyszczok - Rybnik - - - 0 - 0
Powrót