Minispeedway - "Złote Trofeum FIM" - Wawrów 13-16/7/2005
I ćwierćfinał - 13/7/2005
1. (16)Nicolai Carlsen - Dania 2 2 3 3 3 13
2. (9)Jonas Messing - Szwecja 0 3 3 3 2 11
3. (6)Tobias Ingesson - Szwecja 1 3 2 2 2 10
4. (5)Morten Frahm - Dania 3 2 3 d 2 10
5. (4)Jari Makinen - Finlandia 2 3 3 1 1 10
6. (14)Marc Randrup - Dania 0 2 1 3 3 9
7. (8)Dennis Spicker - Dania 2 1 2 1 3 9
8. (3)Kim Bergström - Szwecja 0 3 u 2 3 8
9. (13)Nicklas Haggblad - Szwecja 3 u 1 3 1 8
10.(2)Daniel Sjögren - Dania 3 w 2 2 1 8
11.(10)Simon Fisher - Dania 3 1 0 1 2 7
12.(1)Łukasz Piecha - Polska 1 1 1 2 1 6
13.(15)Marcel Szymko - Polska 1 2 w 0 0 3
14.(11)Renato Cvetko - Chorwacja 2 1 0 0 0 3
15.(12)Jarkko Palmi - Finlandia 1 0 1 1 0 3
16.(7)Paweł Foltyński - Polska 0 u 2 d 0 2
17.(17)Cyprian Szymko - Polska ns
: : : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Brian Svendsen tabela biegów
Awans: jedenastu najlepszych zawodników.
II ćwierćfinał - 13/7/2005
1. (4)Johannes Kikkenborg - Dania 2 3 3 3 3 14
2. (7)Niklas Larsson - Szwecja 3 3 2 3 3 14
3. (16)Anders Mellgren - Szwecja 3 2 3 2 2 12
4. (8)Thomas Jorgensen - Dania 2 w 3 3 2 10
5. (1)Kalle Katajisto - Finlandia 3 3 u d 3 9
6. (9)Mateusz Chochliński - Polska 3 2 1 2 1 9
7. (12)Mateusz Kowalczyk - Polska 0 1 3 2 2 8
8. (2)Adrian Osmólski - Polska 1 3 1 2 0 7
9. (14)Sebastian Carlsson - Szwecja 2 2 0 1 2 7
10.(3)Ludvig Lindgren - Szwecja d d 2 1 3 6
11.(10)Michael Palm Toft - Dania 2 0 0 3 0 5
12.(6)Lasse Raun Nielsen - Dania 1 1 2 0 1 5
13.(11)Nicklas Porsing - Dania 1 2 1 1 0 5
14.(15)Morten G.Hansen - Dania 1 1 d 1 1 4
15.(5)Niko Saltaniemi - Finlandia 0 u 2 0 1 3
16.(13)Nana W.Jorgensen - Dania 0 1 1 0 0 2
17.(17)Szymon Woźniak - Polska ns
: : : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Brian Svendsen tabela biegów
Awans: jedenastu najlepszych zawodników.
III ćwierćfinał - 14/7/2005
1. (7)Steffen S.Andersen - Dania 3 3 1 2 3 12
2. (5)Simon Nielsen - Dania 2 3 3 1 3 12
3. (9)Michael Jepsen Jensen - Dania 3 2 3 2 1 11
4. (1)Peter Juul Larsen - Dania 3 1 2 3 2 11
5. (2)Marcus Andersson - Szwecja 2 1 2 3 2 10
6. (12)Rene Bach - Dania 2 3 1 0 3 9
7. (6)Robin Berqvist - Szwecja 1 0 3 3 2 9
8. (14)Jurica Pavlic - Chorwacja 3 3 0 1 1 8
9. (10)Linus Sundström - Szwecja 1 2 2 3 0 8
10.(8)Ari-Pekka Mustonen - Finlandia 0 2 2 0 3 7
11.(13)Michael Melchiorsen - Dania 1 0 3 2 1 7
12.(11)Paweł Zmarzlik - Polska 0 2 1 1 2 6
13.(15)Nicklas Eriksson - Szwecja 2 1 0 1 1 5
14.(16)Wille Wasenius - Finlandia 0 0 0 2 0 2
15.(3)Nicklas Sonne - Dania 1 0 1 0 0 2
16.(4)Kamil Cieślar - Polska 0 1 0 0 0 1
17.(17)Mateusz Magiera - Polska ns
18.(18)Dawid Bąk - Polska ns
: : : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Brian Svendsen tabela biegów
Awans: dziesięciu najlepszych zawodników.
I półfinał - 15/7/2005
1. (3)Michael Jepsen Jensen - Dania 3 3 3 1 3 13
2. (6)Rene Bach - Dania 3 3 2 3 2 13
3. (13)Anders Mellgren - Szwecja 2 3 3 3 1 12
4. (14)Robin Berqvist - Szwecja 3 2 2 3 2 12
5. (11)Thomas Jorgensen - Dania 3 2 3 d 3 11
6. (15)Kim Bergström - Szwecja 1 1 3 1 3 9
7. (9)Marcus Andersson - Szwecja 2 1 1 2 3 9
8. (16)Niklas Larsson - Szwecja w 2 1 3 2 8
9. (4)Morten Frahm - Dania 1 3 1 0 1 6
10.(1)Nicolai Carlsen - Dania 2 2 w 2 d 6
11.(10)Nicklas Haggblad - Szwecja 1 1 2 0 2 6
12.(5)Ludvig Lindgren - Szwecja 2 0 1 2 0 5
13.(12)Daniel Sjögren - Dania 0 1 2 1 0 4
14.(8)Adrian Osmólski - Polska 0 0 0 2 1 3
15.(2)Mateusz Chochliński - Polska 0 0 0 1 1 2
16.(7)Simon Fisher - Dania 1 0 0 0 0 1
17.(17)Łukasz Piecha - Polska ns
18.(18)Paweł Zmarzlik - Polska ns
: : : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Brian Svendsen tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + reprezentant gospodarzy - Adrian Osmólski.
II półfinał - 15/7/2005
1. (1)Steffen S.Andersen - Dania 3 3 2 3 3 14
2. (3)Sebastian Carlsson - Szwecja 2 2 3 3 3 13
3. (6)Kalle Katajisto - Finlandia 2 2 3 3 2 12
4. (15)Johannes Kikkenborg - Dania 3 3 3 2 w 11
5. (5)Jonas Messing - Szwecja 3 2 1 2 2 10
6. (8)Tobias Ingesson - Szwecja 1 3 2 2 2 10
7. (4)Peter Juul Larsen - Dania 0 2 3 1 3 9
8. (10)Simon Nielsen - Dania 3 3 1 1 1 9
9. (7)Kim Johansson - Szwecja 0 1 w 2 3 6
10.(16)Jurica Pavlic - Chorwacja 2 1 1 0 2 6
11.(2)Dennis Spicker - Dania 1 0 0 3 0 4
12.(13)Ari-Pekka Mustonen - Finlandia 0 0 2 1 1 4
13.(9)Michael Palm Toft - Dania 1 1 1 0 1 4
14.(11)Jari Makinen - Finlandia 2 0 0 0 1 3
15.(14)Marc Randrup - Dania 1 1 0 1 0 3
16.(12)Mateusz Kowalczyk - Polska 0 0 2 0 0 2
17.(17)Michael Melchiorsen - Dania ns
18.(18)Lasse Raun Nielsen - Dania ns
Linus Sundstrom - Szwecja qns
: : : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Brian Svendsen tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
FINAŁ - 16/7/2005
1. (8)Simon Nielsen - Dania 2 3 2 2 2 11+3
2. (11)Thomas Jorgensen - Dania 3 t 1 3 3 10+2
3. (10)Steffen S.Andersen - Dania 2 2 3 2 3 12+1
4. (1)Michael Jepsen Jensen - Dania 3 3 2 3 u2 11+wu4
5. (5)Anders Mellgren - Szwecja 3 2 3 d3 2 10
6. (3)Rene Bach - Dania 2 2 3 wsu 3 10
7. (6)Peter Juul Larsen - Dania 1 0 3 3 2 9
8. (16)Johannes Kikkenborg - Dania 2 2 0 3 1 8
9. (14)Kalle Katajisto - Finlandia 0 3 1 2 1 7
10.(7)Robin Berqvist - Szwecja 0 u3 2 1 3 6
11.(15)Marcus Andersson - Szwecja 3 1 1 0 1 6
12.(4)Tobias Ingesson - Szwecja 1 1 0 2 0 4
13.(9)Adrian Osmólski - Polska 1 0 dst 1 2 4
14.(13)Kim Bergström - Szwecja 1 1 1 1 0 4
15.(R1)Niklas Larsson - Szwecja 3 3
16.(12)Sebastian Carlsson - Szwecja 0 u 2 w 1 3
17.(2)Jonas Messing - Szwecja wu 1 0 u2 0 1
18.(R2)Kim Johansson - Szwecja ns
46:35 46:76 47:01 45:89 46:34 46:02
47:31 47:49 47:47 46:23 47:88
46:68 47:90 46:67 46:77 46:87
47:82 46:63 46:21 46:50 45:97
Sędzia - Brian Svendsen tabela biegów
Zmiany: R1 w 7 biegu za 11.
Powrót