Minispeedway - "Indywidualny Puchar Europy" - Rybnik Chwałowice 20-21/8/2005
I półfinał - 20/8/2005
1. (12)Rene Bach - Dania 3 3 3 2 3 14
2. (7)Simon Nielsen - Dania 3 3 2 3 2 13
3. (9)Steffen Anderssen - Dania 0 3 3 3 3 12
4. (2)Nicolai Carlsen - Dania 3 3 2 3 0 11
5. (14)Tobias Ingesson - Szwecja 3 2 1 1 3 10
6. (13)Johannes Kikkenborg - Dania 2 1 3 2 2 10
7. (1)Robin Bergqvist - Szwecja 2 2 2 0 3 9
8. (16)Morten Frahm - Dania wsu 1 3 3 1 8
9. (8)Niclas Larsson - Szwecja 2 2 2 0 2 8
10.(11)Jari Makinen - Finlandia 1 2 1 1 1 6
11.(10)Ludvig Lindgren - Szwecja 2 1 1 2 d3 6
12.(5)Kamil Cieślar - Polska 1 wsu 1 1 2 5
13.(15)Cyprian Szymko - Polska 1 1 0 2 1 5
14.(4)Szymon Woźniak - Polska 1 0 0 1 0 2
15.(6)Piotr Foltyński - Polska 0 u4 wu dst 1 1
16.(3)Dawid Bąk - Polska 0 dst d4 0 ns 0
45:88 45:59 45:81 45:34 46:50 47:60
44:03 45:66 44:88 45:53 44:75
44:81 45:56 44:65 45:82 45:65
44:72 44:68 45:44 45:31 45:93
Sędzia - Niels Munk Nielsen tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników, z zastrzeżeniem że z każdego półfinału
mogło awansować nie więcej jak 4 zawodników z jednego kraju.
II półfinał - 20/8/2005
1. (5)Michael Jepsen Jensen - Dania 3 3 2 3 3 14
2. (2)Thomas Jorgensen - Dania 3 2 1 3 3 12
3. (4)Jonas Messing - Szwecja 2 3 3 3 1 12
4. (15)Patrick Tarp - Dania 3 2 3 2 1 11
5. (8)Anders Mellgren - Szwecja 2 2 3 2 2 11
6. (11)Mateusz Kowalczyk - Polska 3 3 2 0 2 10
7. (10)Denis Andersson - Szwecja wsu 3 2 1 3 9
8. (12)Michael Melchiorsen - Dania 2 1 0 2 3 8+3
9. (7)Peter Juul - Dania 1 1 1 3 2 8+2
10.(6)Aki-Pekka Mustonnen - Finlandia 0 1 3 1 2 7
11.(9)Kalle Katajisto - Finlandia 1 2 2 0 1 6
12.(16)Daniel Sjogren - Dania 2 0 1 2 u4 5
13.(14)Mateusz Magiera - Polska 1 u4 1 1 0 3
14.(1)Mateusz Chochliński - Polska 1 1 0 wsu 0 2
15.(13)Marcel Szymko - Polska 0 0 0 1 1 2
16.(3)Adrian Osmólski - Polska 0 0 wu 0 0 0
43:47 45:71 46:62 45:78 45:94 46:44
44:57 45:37 44:94 45:32 45:78
45:21 45:35 46:44 45:65 46:66
45:32 45:91 45:44 46:13 45:81
Sędzia - Niels Munk Nielsen tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników, z zastrzeżeniem że z każdego półfinału
mogło awansować nie więcej jak 4 zawodników z jednego kraju.
FINAŁ - 21/8/2005
1. (9)Michael Jepsen Jensen - Dania 3 2 3 3 3 14
2. (13)Rene Bach - Dania 2 3 3 3 2 13
3. (16)Patrick Tarp - Dania 3 2 2 3 1 11
4. (3)Robin Bergqvist - Szwecja 2 3 wu 2 3 10
5. (2)Thomas Jorgensen - Dania 1 2 3 1 2 9
6. (5)Simon Nielsen - Dania 3 1 1 d2 3 8
7. (14)Anders Mellgren - Szwecja 1 3 2 0 2 8
8. (12)Michael Melchiorsen - Dania 2 0 2 3 0 7
9. (15)Mateusz Kowalczyk - Polska 0 2 wu 2 3 7
10.(1)Jonas Messing - Szwecja 3 0 0 2 2 7
11.(4)Nicolai Carlsen - Dania 0 3 2 1 1 7
12.(6)Steffen Anderssen - Dania 2 1 3 0 1 7
13.(8)Denis Andersson - Szwecja 1 1 1 2 0 5
14.(10)Jari Makinen - Finlandia 1 0 1 1 1 4
15.(7)Niclas Larsson - Szwecja 0 1 wsu 1 0 2
16.(11)Tobias Ingesson - Szwecja 0 0 1 0 0 1
(R1)Ludvig Lindgren - Szwecja ns
(R2)Aki-Pekka Mustonnen - Finlandia ns
44:00 44:41 43:88 45:29 45:50
44:12 44:97 44:87 45:05 44:00
43:75 45:00 44:00 45:16 45:44
44:16 44:50 45:48 44:88 45:39
Sędzia - Niels Munk Nielsen tabela biegów
Powrót