Finał Indywidualnego Pucharu Polski 250cc - Toruń 12/10/2019
1. (5)Oskar Paluch - Gorzów Wlkp 2 3 3 3 11+3(B)
2. (7)Franciszek Karczewski - Częstochowa 1 2 3 3 9+2(C)
3. (6)Damian Ratajczak - Leszno 3 3 1 3 10+1(D)
4. (16)Mateusz Jabłoński - Gniezno 3 3 3 3 12+w(A)
5. (1)Mateusz Panicz - Wrocław u 2 3 2 7+3(D)
6. (17)Krzysztof Lewandowski - Gniezno 3 2 0 2 7+2(C)
7. (10)Dawid Pecyna - Gorzów Wlkp 2 1 2 3 8+1(B)
8. (20)Hubert Jabłoński - Leszno 1 3 2 2 8+0(A)
9. (4)Wiktor Przyjemski - Bydgoszcz 3 d 3 wsu 6+3(C)
10.(11)Antoni Mencel - Leszno 1 2 2 2 7+2(A)
11.(9)Jan Rachubik - Lublin 3 1 1 1 6+1(D)
12.(2)Maksym Borowiak - Leszno 2 1 2 2 7+w(B)
13.(6)Wiktor Rafalski - Grudziądz 2 3 wu d 5+3(B)
14.(3)Lech Chlebowski - Rybnik 1 1 1 1 4+2(?)
15.(15)Jakub Staszewski - Gdańsk 1 0 0 1 2+1(?)
16.(19)Seweryn Orgacki - Grudziądz 2 2 2 wu 6+ns(?)
17.(14)Tymon Tomiak - Lublin 0 0 wu 0 0+3(B)
18.(12)Dawid Rybak - Wrocław 0 1 1 wu 2+2(A)
19.(18)Jan Młynarski - Lublin t wu w ns 0+ns(?)
20.(8)Mateusz Affelt - Toruń ns ns ns ns ns+ns(?)
67:53 66:41 66:63 67:34 67:56 69:91 65:68
67:07 67:78 66:28 66:78 67:47 68:01
68:19 68:19 68:22 65:72 67:87 67:12
66:59 66:50 ??:?? 67:62 66:37 67:63
bieg po biegu:
1. Przyjemski, Borowiak, Chlebowski, Panicz-u
2. Ratajczak, Paluch, Karczewski, Affelt-ns
3. Rachubik, Pecyna, Mencel, Rybak
4. M.Jabłoński, Rafalski, Staszewski, Tomiak
5. Lewandowski, Orgacki, H.Jabłoński, Młynarski-t
6. M.Jabłoński, Panicz, Pecyna, Affelt-ns
7. H.Jabłoński, Karczewski, Borowiak, Tomiak
8. Paluch, Orgacki, Rachubik, Staszewski
9. Rafalski, Mencel, Chlebowski, Młynarski-wu
10. Ratajczak, Lewandowski, Rybak, Przyjemski-d
11. Panicz, H.Jabłoński, Rachubik, Tomiak-wu
12. Przyjemski, Orgacki, Rafalski-wu, Affelt-ns
13. Karczewski, Mencel, Chlebowski, Młynarski-w
14. M.Jabłoński, Pecyna, Ratajczak, Lewandowski
15. Paluch, Borowiak, Rybak, Staszewski
16. Paluch, Panicz, Rafalski-d, ?
17. M.Jabłoński, Mencel, Orgacki-u/ns, Przyjemski-wsu
18. Ratajczak, H.Jabłoński, Rachubik, Tomiak
19. Pecyna, Lewandowski, Chlebowski, ?
20. Karczewski, Borowiak, Staszewski, Rybak-wu
21. (miejsca 17-20) Tomiak, Rybak, Młynarski-ns, Affelt-ns
22. (miejsca 13-16) Rafalski, Chlebowski, Staszewski, Orgacki-ns
23. (miejsca 9-12) Przyjemski, Mencel, Rachubik, Borowiak-w
24. (miejsca 5-8) Panicz, Lewandowski, Pecyna, H.Jabłoński
25. (miejsca 1-4) Paluch, Karczewski, Ratajczak, M.Jabłoński-w
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów