1 Runda - Indywidualnych Mistrzostw Polski w miniżużlu - Wawrów 5/6/2011
1. (6)Krzysztof Wojaczek - Rybnik 2 2 3 3 10
2. (2)Kacper Woryna - Rybnik 3 wu 3 3 9
3. (3)Kamil Wieczorek - Rybnik wu 3 3 3 9
4. (4)Robert Chmiel - Rybnik 1 3 3 2 9
5. (1)Dominik Kossakowski - Gdańsk 2 3 wsu 3 8
6. (10)Kamil Nowacki - Wawrów 3 3 wu wu 6
7. (15)Alan Szczotka - Wawrów 3 wu 2 1 6
8. (5)Mike Trzensiok - Rybnik 3 2 1 wu 6
9. (16)Marcel Studziński - Wawrów 1 0 2 2 5
10.(12)Bartosz Pych - Częstochowa 0 2 0 2 4
11.(9)Przemysław Portas - Częstochowa 1 1 2 0 4
12.(14)Rafał Karczmarz - Wawrów 2 1 d u 3
13.(11)Dawid Dawidowski - Gdańsk 2 wu 2
14.(13)Paweł Portas - Częstochowa 0 0 wu 2 2
15.(7)Kacper Kupczak - Częstochowa 0 wu 2 u 2
16.(8)Patryk Rydlewski - Bydgoszcz 1 1 wu 2
17.(R1)Michał Gruchalski - Częstochowa 1 0 1
18.(R2)Karol Kubacki - Wawrów 1 1
Biegi eliminacyjne o pięć miejsc w zawodach indywidualnych:
(49:12)Rafał Karczmarz, Bartosz Pych, Michał Gruchalski(d)
(62:28)Kacper Kupczak, Karol Kubacki, Patryk Hernet(w/u)
(49:37)Patryk Rydlewski, Marcel Studziński, Krystian Dyjan
(50:47)Bartosz Pych, Marcel Studziński, Karol Kubacki
Bieg o pozycję rezerwowego w zawodach:
(51:23)Michał Gruchalski, Karol Kubacki, Patryk Hernet(d), Krystian Dyjan(u)
46:21 47:63 48:06 47:94
46:94 45:69 47:66 44:66
47:18 47:27 44:97 46:63
47:31 47:37 46:84 48:53
II runda Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
Bieg po biegu:
I (48:12)Jacek Fajfer, Jakub Isański, Oskar Pawłowicz, Oliwier Zabrzeski(w/u)
II (45:11)Jakub Piątek, Wojciech Fajfer, Kacper Jeleń
III (47:59)Jakub Piątek, Wojciech Fajfer (w/u), Oliwier Zabrzeski(w2x), Jakub Isański(w/u)
IV (52:38)Oskar Pawłowicz, Kacper Jeleń, Jacek Fajfer(w2)
V (48:24)Oskar Pawłowicz, Oliwier Zabrzeski, Wojciech Fajfer(ns)
VI (44:65)Jakub Piątek, Jakub Isański, Jacek Fajfer, Kacper Jeleń
VII (47:44)Jacek Fajfer, Oliwier Zabrzeski, Kacper Jeleń, Wojciech Fajfer(ns)
VIII (44:26)Jakub Isański, Jakub Piątek, Oskar Pawłowicz
Wyniki II rundy Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
1. Jakub Piątek - Wałbrzych 3 3 3 2 11 15 pkt.
2. Oskar Pawłowicz - Wałbrzych 1 3 3 1 8 13 pkt.
3. Jacek Fajfer - Wawrów 3 wu 1 3 7 11 pkt.
4. Jakub Isański - Wałbrzych 2 wu 2 3 7 10 pkt.
5. Oliwier Zabrzeski - Wałbrzych wu w2x 2 2 4 9 pkt.
6. Kacper Jeleń - Wałbrzych 1 2 0 1 4 8 pkt.
7. Wojciech Fajfer - Wawrów 2 wu ns ns 2 7 pkt.
Sędzia - Piotr Jąder tabela biegów
Zmiany: R1 w 9 biegu za 11, R2 w 14 biegu za 11, R1 w 14 biegu za 8.
2 Runda - Indywidualnych Mistrzostw Polski w miniżużlu - Gdańsk 12/6/2011
1. (13)Mike Trzensiok - Rybnik 1 3 3 3 3 13
2. (9)Kamil Wieczorek - Rybnik 2 2 3 2 2 11
3. (14)Robert Chmiel - Rybnik 3 0 2 3 2 10
4. (2)Dominik Kossakowski - Gdańsk d2 3 2 2 3 10
5. (6)Kamil Nowacki - Wawrów 3 2 2 3 wu 10
6. (10)Alan Szczotka - Wawrów 3 1 2 2 2 10
7. (5)Kacper Woryna - Rybnik wu wu 3 3 3 9
8. (7)Patryk Rydlewski - Bydgoszcz 2 3 1 2 1 9
9. (8)Krystian Dyjan - Częstochowa 1 3 1 1 1 9
10.(1)Krzysztof Wojaczek - Rybnik 3 u2 wu u3 3 6
11.(4)Rafał Karczmarz - Wawrów 2 2 0 1 1 6
12.(11)Bartosz Pych - Częstochowa 1 0 3 w2 4
13.(15)Przemysław Portas - Częstochowa 2 2 4
14.(12)Paweł Portas - Częstochowa 0 d4 1 wu3 2 3
15.(3)Marcel Studziński - Wawrów u4 1 0 1 dst 2
16.(16)Kacper Kupczak - Częstochowa 0 1 u3 0 0 1
17.(R1)Michał Gruchalski - Częstochowa 0 d4 0 0
18.(R2)Karol Kubacki - Wawrów 0 dst 0
Biegi eliminacyjne o cztery miejsca w zawodach indywidualnych:
(47:44)Patryk Rydlewski, Kacper Kupczak, Karol Kubacki, Patryk Hernet(wu)
(47:03)Krystian Dyjan, Paweł Portas, Michał Gruchalski
(49:37)Paweł Portas, Kacper Kupczak, Michał Gruchalski, Karol Kubacki
46:19 46:42 53:03 46:81 46:75
45:37 45:32 44:41 46:15 46:72
45:41 48:38 46:47 45:34 50:00
46:06 49:12 45:38 46:68 46:00
IV runda Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
Bieg po biegu:
I (41:78)Jakub Piątek, Jakub Isański, Oliwier Zabrzeski, Jakub Kalousek
II (41:37)Sindy Weber, Jacek Fajfer, Oskar Pawłowicz, Wojciech Fajfer
III (42:28)Jakub Piątek, Oskar Pawłowicz, Jakub Kalousek, Wojciech Fajfer
IV (40:72)Jakub Isański, Jacek Fajfer, Sindy Weber, Oliwier Zabrzeski
V (41:56)Jakub Isański, Jacek Fajfer, Jakub Piątek, Oskar Pawłowicz
VI (43:60)Sindy Weber, Wojciech Fajfer, Jakub Kalousek, Oliwier Zabrzeski
VII (43:93)Sindy Weber, Oliwier Zabrzeski, Jakub Piątek(u2), Oskar Pawłowicz(u3)
VIII (41:78)Jakub Isański, Jacek Fajfer, Wojciech Fajfer, Jakub Kalousek
Wyniki IV rundy Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
1. Jakub Isański - Wałbrzych 2 3 3 3 11 15 pkt.
2. Sindy Weber - Wawrów 3 1 3 3 10 13 pkt.
3. Jacek Fajfer - Wawrów 2 2 2 2 8 11 pkt.
4. Jakub Piątek - Wałbrzych 3 3 1 u2 7 10 pkt.
5. Wojciech Fajfer - Wawrów 0 0 2 3 5 9 pkt.
6. Oliwier Zabrzeski - Wałbrzych 1 0 0 2 3 8 pkt.
7. Oskar Pawłowicz - Wałbrzych 1 2 0 u3 3 7 pkt.
8. Jakub Kalousek - Wałbrzych 0 1 1 0 2 6 pkt.
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 10,16 za 15, R2 w 14 biegu za 11, R2 w 17 biegu za 15, R1 w 20 biegu za 11.
3 Runda - Indywidualnych Mistrzostw Polski w miniżużlu - Rybnik-Chwałowice 26/6/2011
1. (2)Kacper Woryna - Rybnik 3 3 3 3 3 15
2. (6)Kamil Nowacki - Wawrów 3 2 3 3 3 14
3. (5)Mike Trzensiok - Rybnik 2 3 2 3 3 13
4. (1)Kamil Wieczorek - Rybnik 2 2 2 3 3 12
5. (14)Dominik Kossakowski - Gdańsk 3 1 3 2 2 11
6. (4)Przemysław Portas - Częstochowa 1 3 3 1 1 9
7. (9)Robert Chmiel - Rybnik 3 t 2 2 2 9
8. (11)Rafał Karczmarz - Wawrów 1 3 1 2 u4 7
9. (10)Alan Szczotka - Wawrów 2 0 wu 2 2 6
10.(15)Bartosz Pych - Częstochowa 2 2 1 0 1 6
11.(3)Patryk Rydlewski - Bydgoszcz 0 1 1 d2 2 4
12.(7)Michał Gruchalski - Częstochowa 0 0 2 0 1 3
13.(16)Kacper Kupczak - Częstochowa 1 1 0 1 0 3
14.(12)Patryk Hernet - Bydgoszcz 0 2 wu 2
15.(13)Patryk Zalewski - Wawrów 0 1 d4 0 1 2
16.(R1)Paweł Portas - Częstochowa 0 1 1 0 0 2
17.(8)Krystian Dyjan - Częstochowa 1 wu 0 1
Biegi eliminacyjne o pięć miejsc w zawodach indywidualnych:
(50:50)Michał Gruchalski, Paweł Portas, Patryk Zalewski(u2)
(47:56)Krystian Dyjan, Patryk Hernet, Kacper Kupczak
(49:28)Patryk Hernet, Patryk Zalewski, Kacper Kupczak, Paweł Portas
44:16 46:00 45:87 45:63 46:56
44:56 44:85 44:28 44:87 44:69
45:90 47:41 45:40 46:31 45:96
44:20 46:81 47:12 45:78 45:53
VI runda Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
Bieg po biegu:
I (:)Wojciech Fajfer, Jacek Fajfer, Jakub Kalousek, Oliwier Zabrzeski
II (:)Jakub Isański, Sindy Weber, Oskar Pawłowicz, Sebastian Borszcz
III (:)Sindy Weber, Wojciech Fajfer, Jacek Fajfer, Oskar Pawłowicz
IV (:)Jakub Isański, Jakub Kalousek, Oliwier Zabrzeski, Sebastian Borszcz
V (:)Jacek Fajfer, Oskar Pawłowicz, Oliwier Zabrzeski, Sebastian Borszcz
VI (:)Sindy Weber, Jakub Isański, Wojciech Fajfer, Jakub Kalousek
VII (:)Jacek Fajfer, Jakub Isański, Oskar Pawłowicz, Jakub Kalousek
VIII (:)Sindy Weber, Wojciech Fajfer, Oliwier Zabrzeski, Sebastian Borszcz
Wyniki VI rundy Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
1. Sindy Weber - Wawrów 2 3 3 3 11 15 pkt.
2. Jakub Isański - Wałbrzych 3 3 2 2 10 13 pkt.
3. Jacek Fajfer - Wawrów 2 1 3 3 9 11 pkt.
4. Wojciech Fajfer - Wawrów 3 2 1 2 8 10 pkt.
5. Oskar Pawłowicz - Wałbrzych 1 0 2 1 4 9 pkt.
6. Jakub Kalousek - Wałbrzych 1 2 0 0 3 8 pkt.
7. Oliwier Zabrzeski - Wałbrzych 0 1 1 1 3 7 pkt.
8. Sebastian Borszcz - Rybnik 0 0 0 0 0 6 pkt.
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów
4 Runda - Indywidualnych Mistrzostw Polski w miniżużlu - Częstochowa 31/7/2011
1. (1)Kacper Woryna - Rybnik 3 3 3 3 3 15
2. (5)Mike Trzensiok - Rybnik 3 2 3 3 3 14
3. (14)Kamil Nowacki - Wawrów 3 3 2 2 2 12
4. (6)Robert Chmiel - Rybnik 2 1 2 3 3 11
5. (13)Przemysław Portas - Częstochowa 2 1 3 3 2 11
6. (9)Kamil Wieczorek - Rybnik 3 0 3 d2 3 9
7. (15)Patryk Rydlewski - Bydgoszcz 1 3 2 2 u4 8
8. (4)Bartosz Pych - Częstochowa 1 3 2 1 0 7
9. (8)Marcel Studziński - Wawrów 0 2 1 2 2 7
10.(7)Krystian Dyjan - Częstochowa 1 2 1 1 2 7
11.(10)Alan Szczotka - Wawrów 2 2 d4 w2x 1 5
12.(12)Michał Gruchalski - Częstochowa 1 1 1 0 1 4
13.(3)Rafał Karczmarz - Wawrów 2 1 d4 w2 ns 3
14.(2)Kacper Kupczak - Częstochowa 0 0 0 1 1 2
15.(11)Patryk Zalewski - Wawrów 0 d4 t 0 1 1
16.(16)Paweł Portas - Częstochowa u4 u3 ns ns ns 0
4: 4: 4: 4: 4: 4:
4: 4: 4: 4: 4:
4: 4: 4: 4: 4:
4: 4: 4: 4: 4:
VIII runda Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
Bieg po biegu:
I (61:13)Sindy Weber, Jacek Fajfer, Wojciech Fajfer, Marcel Fabisiak
II (61:25)Jakub Isański, Jakub Piątek, Oliwier Zabrzeski, Sebastian Borszcz
III (59:10)Jakub Isański, Wojciech Fajfer, Oliwier Zabrzeski, Marcel Fabisiak
IV (59:59)Jacek Fajfer, Jakub Piątek, Sindy Weber, Sebastian Borszcz
V (61:09)Jakub Isański, Sindy Weber, Sebastian Borszcz, Marcel Fabisiak
VI (60:60)Jakub Piątek, Jacek Fajfer, Wojciech Fajfer, Oliwier Zabrzeski
VII (61:08)Jakub Isański, Jakub Piątek, Marcel Fabisiak, Jacek Fajfer-u1
VIII (60:53)Sindy Weber, Oliwier Zabrzeski, Wojciech Fajfer, Sebastian Borszcz
Wyniki VIII rundy Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
1. Jakub Isański - Wałbrzych 3 3 3 3 12 15 pkt.
2. Sindy Weber - Wawrów 3 1 2 3 9 13 pkt.
3. Jakub Piątek - Wałbrzych 2 2 3 2 9 11 pkt.
4. Jacek Fajfer - Wawrów 2 3 2 u1 7 10 pkt.
5. Wojciech Fajfer - Wawrów 1 2 1 1 5 9 pkt.
6. Oliwier Zabrzeski - Wałbrzych 1 1 0 2 4 8 pkt.
7. Sebastian Borszcz - Rybnik 0 0 1 0 1 7 pkt.
8. Marcel Fabisiak - Wawrów 0 0 0 1 1 6 pkt.
Sędzia - tabela biegów
5 Runda - Indywidualnych Mistrzostw Polski w miniżużlu - Bydgoszcz 3/9/2011
1. (1)Kacper Woryna - Rybnik 3 2 3 3 3 14
2. (14)Kamil Wieczorek - Rybnik 3 3 d 2 3 11
3. (5)Mike Trzensiok - Rybnik 2 3 wu 3 2 10
4. (15)Rafał Karczmarz - Wawrów 1 3 3 1 2 10
5. (13)Alan Szczotka - Wawrów d 0 3 3 3 9
6. (4)Krzysztof Wojaczek - Rybnik 2 3 wzd 3 1 9
7. (9)Kamil Nowacki - Wawrów 3 1 wu 2 3 9
8. (3)Patryk Rydlewski - Bydgoszcz wzd 2 3 1 2 8
9. (16)Dawid Dawidowski - Gdańsk 2 2 2 2 wu 8
10.(2)Robert Chmiel - Rybnik 1 1 2 1 2 7
11.(11)Bartosz Pych - Częstochowa 2 1 1 2 u 6
12.(6)Dominik Kossakowski - Gdańsk 3 2 d d ns 5
13.(12)Marcel Studziński - Wawrów 1 1 1 1 1 5
14.(7)Michał Gruchalski - Częstochowa 1 w d ns ns 1
15.(10)Krystian Dyjan - Częstochowa wu d ns ns ns 0
16.(8)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
45:41 45:47 44:43 44:64 45:88
46:09 45:38 45:73 47:51 46:65
46:39 45:91 51:55 46:72 46:87
46:30 46:47 49:63 46:53 45:66
XI runda Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
Bieg po biegu:
I (--:--)Wojciech Fajfer, Jakub Isański, Oliwier Zabrzeski, Marcel Fabisiak
II (--:--)Jacek Fajfer, Sindy Weber, Jakub Piątek
III (--:--)Jacek Fajfer, Wojciech Fajfer, Sindy Weber, Oliwier Zabrzeski
IV (--:--)Jakub Isański, Jakub Piątek, Marcel Fabisiak
V (--:--)Jacek Fajfer, Oliwier Zabrzeski, Marcel Fabisiak
VI (--:--)Jakub Isański, Sindy Weber, Jakub Piątek, Wojciech Fajfer-w
VII (--:--)Jacek Fajfer, Jakub Isański, Jakub Piątek, Oliwier Zabrzeski-u
VIII (--:--)Wojciech Fajfer, Sindy Weber, Marcel Fabisiak
Wyniki XI rundy Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
1. Jacek Fajfer - Wawrów 3 3 3 3 12 15 pkt.
2. Jakub Isański - Wałbrzych 2 3 3 2 10 13 pkt.
3. Wojciech Fajfer - Wawrów 3 2 w 3 8 11 pkt.
4. Sindy Weber - Wawrów 2 1 2 2 7 10 pkt.
5. Jakub Piątek - Wałbrzych 1 2 1 1 5 9 pkt.
6. Oliwier Zabrzeski - Wałbrzych 1 0 2 u 3 8 pkt.
7. Marcel Fabisiak - Wawrów 0 1 1 1 3 7 pkt.
XII runda Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
Bieg po biegu:
I (--:--)Wojciech Fajfer, Oliwier Zabrzeski, Jakub Isański, Marcel Fabisiak
II (--:--)Jacek Fajfer, Jakub Piątek, Sindy Webber
III (--:--)Sindy Weber, Jacek Fajfer, Wojciech Fajfer, Oliwier Zabrzeski-wu
IV (--:--)Jakub Isański, Jakub Piątek, Marcel Fabisiak
V (--:--)Jacek Fajfer, Oliwier Zabrzeski, Marcel Fabisiak
VI (--:--)Sindy Weber, Jakub Piątek, Jakub Isański, Wojciech Fajfer
VII (--:--)Jacek Fajfer, Jakub Piątek, Jakub Isański, Oliwier Zabrzeski
VIII (--:--)Sindy Weber, Wojciech Fajfer, Marcel Fabisiak
Wyniki XII rundy Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
1. Jacek Fajfer - Wawrów 3 2 3 3 11 15 pkt.
2. Sindy Weber - Wawrów 1 3 3 3 10 13 pkt.
3. Jakub Piątek - Wałbrzych 2 2 2 2 8 11 pkt.
4. Wojciech Fajfer - Wawrów 3 1 0 2 6 10 pkt.
5. Jakub Isański - Wałbrzych 1 3 1 1 6 9 pkt.
6. Oliwier Zabrzeski - Wałbrzych 2 w 2 0 4 8 pkt.
7. Marcel Fabisiak - Wawrów 0 1 1 1 3 7 pkt.
Sędzia - Remigiusz Substyk tabela biegów
KLASYFIKACJA KOŃCOWA INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI W MINIŻUŻLU 2011
1. Kacper Woryna - Rybnik 9 9 15 15 14 62
2. Mike Trzensiok - Rybnik 6 13 13 14 10 56
3. Kamil Wieczorek - Rybnik 9 11 12 9 11 52
4. Kamil Nowacki - Wawrów 6 10 14 12 9 51
5. Robert Chmiel - Rybnik 9 10 9 11 7 46
6. Alan Szczotka - Wawrów 6 10 6 5 9 36
7. Dominik Kossakowski - Gdańsk 8 10 11 - 5 34
8. Patryk Rydlewski - Bydgoszcz 2 9 4 8 8 31
9. Rafał Karczmarz - Wawrów 3 6 7 3 10 29
10. Przemysław Portas - Częstochowa 4 4 9 11 - 28
11. Bartosz Pych - Częstochowa 4 4 6 7 6 27
12. Krzysztof Wojaczek - Rybnik 10 6 - - 9 25
13. Marcel Studziński - Wawrów 5 2 - 7 5 19
14. Krystian Dyjan - Częstochowa - 7 1 7 0 15
15. Dawid Dawidowski - Gdańsk 2 - - - 8 10
16. Michał Gruchalski - Częstochowa 1 0 3 4 1 9
17. Kacper Kupczak - Częstochowa 2 1 3 2 - 8
18. Paweł Portas - Częstochowa 2 3 2 0 - 7
19. Patryk Zalewski - Wawrów - - 2 1 - 3
20. Patryk Hernet - Bydgoszcz - - 2 - - 2
21. Karol Kubacki - Wawrów 1 0 - - - 1
Klasyfikacja Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
1. Jacek Fajfer - Wawrów 15 11 15 11 13 11 9 10 15 15 15 15 15 13 15 15 213
2. Sindy Weber - Wawrów - - 10 13 15 15 11 13 13 11 10 13 11 15 11 11 172
3. Jakub Isański - Wałbrzych - 10 11 15 - 13 15 15 9 13 13 9 13 11 13 - 160
4. Wojciech Fajfer - Wawrów 13 7 8 9 11 10 10 9 10 7 11 10 7 10 9 13 154
5. Jakub Piątek - Wałbrzych - 15 13 10 - - 13 11 11 10 9 11 9 9 10 - 131
6. Oliwier Zabrzeski - Wałbrzych - 9 7 8 - 7 8 8 - 9 8 8 10 8 7 - 97
7. Marcel Fabisiak - Wawrów - - - - - - 7 6 7 4 7 7 6 6 6 10 66
8. Sebastian Borszcz - Rybnik - - - - 10 6 - 7 8 8 - - - - 8 - 47
9. Oskar Pawłowicz - Wałbrzych - 13 9 7 - 9 - - - - - - - - - - 38
8. Jakub Kalousek - Wałbrzych - - 6 6 - 8 - - - - - - 8 7 - - 35
10.Kacper Jeleń - Wałbrzych - 8 - - - - - - - 6 - - - - - - 14
12.Maksymilian Bieniek - Częstochowa - - - - - - - - - 5 - - - - 5 - 10