Minispeedway - Drużynowe Mistrzostwa Polski - 1 runda - Rybnik-Chwałowice 13/8/2011
1.MKMŻ Rybki Rybnik 39
(1)Kamil Wieczorek 2 3 - - 5
(2)Mike Trzensiok wu 3 3 - 6
(3)Krzysztof Wojaczek 2 2 3 - 7
(4)Kacper Woryna 3 3 3 - 9
(17)Robert Chmiel 3 3 3 3 12
2.GUKS Speedway Wawrów 24
(9)Kamil Nowacki 3 2 3 - - 8
(10)Alan Szczotka 3 2 1 - 6
(11)Marcel Studziński 1 2 1 2 - 6
(12)Rafał Karczmarz 2 wu 1 - 3
(19)Patryk Zalewski wu 1 1
3.UŚKS Speedway Częstochowa 19
(5)Krystian Dyjan 1 1 2 - - 4
(6)Przemysław Portas wu 1 2 2 - 5
(7)Kacper Kupczak 1 1 1 1 - 4
(8)Michał Gruchalski 2 1 1 2 - 6
4.Lotos Wybrzeże Gdańsk 7
(13)Dominik Kossakowski 3 2 2 - - 7
(14)brak zawodnika ns ns ns ns - ns
(15)brak zawodnika ns ns ns ns - ns
(16)brak zawodnika ns ns ns ns - ns
Sędzia przerwał zawody po 15-tym biegu z powodu opadów deszczu.
43:03 44:47 44:37 47:00
45:81 45:10 45:22 46:41
47:25 42:83 45:81 46:63
46:25 45:40 45:37
IX runda Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
Bieg po biegu:
I (:)Jakub Piątek, Jacek Fajfer, Sebastian Borszcz, Marcel Fabisiak
II (:)Sindy Weber, Jakub Isański, Wojciech Fajfer
III (:)Jacek Fajfer, Sindy Weber, Jakub Isański, Jakub Piątek
IV (:)Wojciech Fajfer, Sebastian Borszcz, Marcel Fabisiak
V (:)Sindy Weber, Jakub Piątek, Marcel Fabisiak-wzd
VI (:)Jacek Fajfer, Jakub Isański, Wojciech Fajfer, Sebastian Borszcz
Wyniki IX rundy Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
1. Jacek Fajfer - Wawrów 2 3 3 8 15 pkt.
2. Sindy Weber - Wawrów 3 2 3 8 13 pkt.
3. Jakub Piątek - Wałbrzych 3 2 5 11 pkt.
4. Wojciech Fajfer - Wawrów 3 1 1 5 10 pkt.
5. Jakub Isański - Wałbrzych 2 1 2 5 9 pkt.
6. Sebastian Borszcz - Rybnik 1 2 0 3 8 pkt.
7. Marcel Fabisiak - Wawrów 0 1 wzd 1 7 pkt.
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów
Minispeedway - Drużynowe Mistrzostwa Polski - 2 runda - Częstochowa 27/8/2011
1.MKMŻ Rybki Rybnik 53
(13)Mike Trzensiok 3 3 3 3 3 15
(14)Kacper Woryna 3 3 3 3 12
(15)Kamil Wieczorek 2 3 3 2 10
(16)Krzysztof Wojaczek 2 t 2 4
(20)Robert Chmiel 3 3 3 3 12
2.GUKS Speedway Wawrów 31
(5)Kamil Nowacki 2 2 3 1 2 10
(6)Alan Szczotka 2 1 2 d 2 7
(7)Marcel Studziński 1 1 1 1 3 7
(8)Rafał Karczmarz w 0 2 2 3 7
3.Lotos Wybrzeże Gdańsk 20
(9)Dominik Kossakowski 3 3 2 2 0 10
(10)Dawid Dawidowski t 1 0 2 1 4
(11)Patryk Rydlewski u 1 2 2 1 6
(12)brak zawodnika - - - - - ns
4.UŚKS Speedway Częstochowa 15
(1)Przemysław Portas 2 2 1 w 1 6
(2)Bartosz Pych 1 2 w 1 4
(3)Krystian Dyjan 1 0 1 d 2
(4)Kacper Kupczak 1 1 0 1 3
(17)Michał Gruchalski u 0 0 0
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 7,16,4 XVIII - 8,15,10,3 XIX - 20,6,11,17 XX - 13,5,1,9
47:38 49:38 47:94 48:43 48:50
47:44 48:06 47:21 48:44 47:57
47:72 48:34 48:59 47:07 48:22
47:94 46:66 49:68 47:81 48:65
X runda (28-8-2011) Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
Bieg po biegu:
I (60:50)Oliwier Zabrzeski, Sindy Weber, Jakub Isański, Kacper Jeleń, Marcel Fabisiak
II (61:16)Jacek Fajfer, Wojciech Fajfer, Sebastian Borszcz, Jakub Piątek(u2), Maksymilian Bieniek(wzd)
III (59:72)Jakub Isański, Sindy Weber, Jakub Piątek, Wojciech Fajfer, Marcel Fabisiak
IV (60:97)Jacek Fajfer, Oliwier Zabrzeski, Sebastian Borszcz, Kacper Jeleń, Maksymilian Bieniek
V (60:31)Jakub Isański, Jacek Fajfer, Sindy Weber, Wojciech Fajfer, Oliwier Zabrzeski
VI (63:50)Jakub Piątek, Sebastian Borszcz, Kacper Jeleń, Maksymilian Bieniek, Marcel Fabisiak
VII (59:56)Sindy Weber, Jacek Fajfer, Oliwier Zabrzeski, Sebastian Borszcz, Kacper Jeleń
VIII (--:--)Jakub Isański, Jakub Piątek, Jacek Fajfer, Marcel Fabisiak, Maksymilian Bieniek(u5)
Wyniki X rundy (28-8-2011) Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
1. Jacek Fajfer - Wawrów 4 4 3 3 14 15 pkt.
2. Jakub Isański - Wałbrzych 2 4 4 4 14 13 pkt.
3. Sindy Weber - Wawrów 3 3 2 4 12 11 pkt.
4. Jakub Piątek - Wałbrzych u2 2 4 3 9 10 pkt.
5. Oliwier Zabrzeski - Wałbrzych 4 3 0 2 9 9 pkt.
6. Sebastian Borszcz - Rybnik 1 2 3 1 7 8 pkt.
7. Wojciech Fajfer - Wawrów 3 1 1 2 7 7 pkt.
8. Kacper Jeleń - Wałbrzych 1 1 2 0 4 6 pkt.
9. Maksymilian Bieniek - Częstochowa wzd 0 1 u5 1 5 pkt.
10.Marcel Fabisiak - Wawrów 0 0 0 1 1 4 pkt.
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegów
Minispeedway - Drużynowe Mistrzostwa Polski - 3 runda - Gdańsk 10/9/2011
1.MKMŻ Rybki Rybnik 48
(5)Kacper Woryna 3 3 3 3 12
(6)Robert Chmiel 3 3 2 3 2 13
(7)Kamil Wieczorek 3 3 2 3 11
(8)Mike Trzensiok 2 u d 3 5
(18)Krzysztof Wojaczek 3 3 1 7
2.GUKS Speedway Wawrów 34
(13)Kamil Nowacki 2 2 2 1 2 9
(14)Alan Szczotka 2 2 w 2 2 8
(15)Marcel Studziński 1 1 1 3 2 8
(16)Rafał Karczmarz 2 1 2 3 1 9
3.UŚKS Speedway Częstochowa 21
(9)Przemysław Portas 3 2 3 0 0 8
(10)Bartosz Pych 1 2 d 1 1 5
(11)Michał Gruchalski 1 1 1 2 0 5
(12)Kacper Kupczak 1 1 0 u 1 3
4.Lotos Wybrzeże Gdańsk 12
(1)Dominik Kossakowski 0 3 3 2 3 11
(2)Patryk Rydlewski u 0 d 0 1 1
(3)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(4)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 8,15,12 XVIII - 7,14,10 XIX - 5,13,2,11 XX - 1,6,16,9
--:-- --:-- --:-- --:-- --:--
--:-- --:-- --:-- --:-- --:--
--:-- --:-- --:-- --:-- --:--
--:-- --:-- --:-- --:-- --:--
XIII runda Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
Bieg po biegu:
I (--:--)Jacek Fajfer, Jakub Piątek, Oliwier Zabrzeski, Wojciech Fajfer(u2)
II (--:--)Jakub Isański, Sindy Weber, Jakub Kalousek, Marcel Fabisiak(wzd)
III (--:--)Jakub Isański, Jakub Piątek, Jakub Kalousek, Wojciech Fajfer(d3)
IV (--:--)Jacek Fajfer, Sindy Weber, Oliwier Zabrzeski, Marcel Fabisiak(wzd)
V (--:--)Oliwier Zabrzeski, Jakub Piątek, Jakub Kalousek, Marcel Fabisiak(ns)
VI (--:--)Jacek Fajfer, Sindy Weber, Jakub Isański, Wojciech Fajfer
VII (--:--)Jacek Fajfer, Sindy Weber, Jakub Piątek, Jakub Kalousek
VIII (--:--)Jakub Isański, Oliwier Zabrzeski, Wojciech Fajfer, Marcel Fabisiak(ns)
Wyniki XIII rundy Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
1. Jacek Fajfer - Wawrów 3 3 3 3 12 15 pkt.
2. Jakub Isański - Wałbrzych 3 3 1 3 10 13 pkt.
3. Sindy Weber - Wawrów 2 2 2 2 8 11 pkt.
4. Oliwier Zabrzeski - Wałbrzych 1 1 3 2 7 10 pkt.
5. Jakub Piątek - Wałbrzych 2 2 2 1 7 9 pkt.
6. Jakub Kalousek - Wałbrzych 1 1 1 0 3 8 pkt.
7. Wojciech Fajfer - Wawrów u d 0 1 1 7 pkt.
8. Marcel Fabisiak - Wawrów w w ns ns 0 6 pkt.
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Minispeedway - Drużynowe Mistrzostwa Polski - 4 runda - Wawrów 24/9/2011
1.MKMŻ Rybki Rybnik 51
(9)Kamil Wieczorek 3 3 3 d1 9
(10)Krzysztof Wojaczek 2 1 2 5
(11)Mike Trzensiok 2 3 3 2 3 13
(12)Kacper Woryna 3 3 3 3 12
(19)Robert Chmiel 3 3 3 3 12
2.GUKS Speedway Wawrów 41
(1)Kamil Nowacki 3 2 2 1 3 11
(2)Alan Szczotka 2 2 2 3 2 11
(3)Marcel Studziński 0 1 2 2 2 7
(4)Rafał Karczmarz 2 2 3 3 2 12
(17)brak zawodnika ns
3.UŚKS Speedway Częstochowa 15
(13)Oskar Polis 1 1 2 2 1 7
(14)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(15)Michał Gruchalski 1 0 1 1 1 4
(16)Kacper Kupczak 1 1 0 t 2 4
(20)brak zawodnika ns
4.Lotos Wybrzeże Gdańsk 7
(5)Patryk Rydlewski 1 2 1 0 wu4 4
(6)Dominik Kossakowski 3 dst ns ns ns 3
(7)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(8)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 19,3 XVIII - 1,16,9 XIX - 12,2,15 XX - 11,4,13,5
46:50 47:87 46:13 47:97 46:59
45:34 46:78 46:69 47:21 48:37
45:97 45:38 46:62 48:37 45:47
47:19 46:50 45:78 48:59 47:25
XVI runda Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
Bieg po biegu:
I (--:--)Jacek Fajfer, Sindy Weber, Marcel Fabisiak, Wojciech Fajfer(w2)
II (--:--)Jacek Fajfer, Sindy Weber, Wojciech Fajfer, Marcel Fabisiak
III (--:--)Wojciech Fajfer, Jacek Fajfer, Sindy Weber, Marcel Fabisiak
IV (--:--)Jacek Fajfer, Wojciech Fajfer, Sindy Weber, Marcel Fabisiak
V (--:--)Jacek Fajfer, Wojciech Fajfer, Sindy Weber, Marcel Fabisiak
Wyniki XVI rundy Pucharu Przewodniczącego GKSŻ w klasie 50 ccm
1. Jacek Fajfer - Wawrów 3 3 2 3 3 14 15 pkt.
2. Wojciech Fajfer - Wawrów w 1 3 2 2 8 13 pkt.
3. Sindy Weber - Wawrów 2 2 1 1 1 7 11 pkt.
4. Marcel Fabisiak - Wawrów 1 0 0 0 0 1 10 pkt.
Sędzia - Krzysztof Meyze tabela biegówOstateczna kolejność w DMP
1.MKMŻ Rybki Rybnik 12 191
2.GUKS Speedway Wawrów 8 130
3.UŚKS Speedway Częstochowa 3 70
4.Lotos Wybrzeże Gdańsk 1 46