Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski - Leszno 11/6/1996
1. (1)Maciej Jąder - Leszno 3 1 3 3 3 13
2. (3)Adam Skórnicki - Leszno 2 2 2 3 3 12
3. (4)Robert Mikołajczak - Leszno 0 2 3 3 3 11
4. (11)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp 3 3 1 2 2 11
5. (5)Rafał Kowalski - Piła 2 3 3 2 1 11
6. (12)Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp d 3 2 2 2 9
7. (8)Rafał Okoniewski - Piła 3 u t 3 2 8
8. (10)Konrad Szymura - Ostrów Wlkp 2 3 2 0 1 8
9. (8)Andrzej Szymański - Leszno 1 2 1 1 3 8
10.(16)Przemysław Fajfer - Rawicz 3 1 2 1 1 8
11.(13)Marek Rypień - Rawicz 1 2 1 0 1 5
12.(14)Mariusz Szmanda - Rawicz 0 1 3 d 4
13.(15)Piotr Dym - Rawicz 2 1 0 1 0 4
14.(6)Jacek Pionke - Piła 1 0 0 2 0 3
15.(7)Mariusz Franków - Piła 0 0 0 1 2 3
16.(9)Przemysław Tajchert - Ostrów Wlkp 1 u 0 1
(17)Daniel Tęgi - Rawicz 1
(18)Krzysztof Japiński - Ostrów Wlkp 0 0
(19)Daniel Strzelbicki - Rawicz u
64:00 64:20 63:70 66:60 65:90
63:80 65:20 64:10 64:70 65:20
63:50 64:30 64:60 65:20 62:80
64:70 64:50 65:10 66:40 64:80
Sędzia - Benon Dembiński tabela biegów
Zmiany: 17 w 11 biegu za 8, 18 w biegach 16,18 za 9, 19 w 20 biegu za 14.Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski - Rawicz 27/6/1996
1. Andrzej Szymański Unia Leszno - 13 pkt.
2. Paweł Łęcki Iskra Ostrów Wlkp - 12 pkt.
3. Tomasz Cieślewicz Start Gniezno - 10 pkt.
4. Piotr Dym Kolejarz Rawicz - 10 pkt.
5. Krzysztof Jabłoński Start Gniezno - 9 pkt.
6. Rafał Sosna Start Gniezno - 8 pkt.
7. Przemysław Fajfer Kolejarz Rawicz - 7 pkt.
8. Maciej Jąder Unia Leszno - 7 pkt.
Sędzia - tabela biegów
Zmiany: .(źródło informacji - Andrzej Korzybski)
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski - Ostrów Wlkp 16/7/1996
1. (1)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp 3 3 3 2 3 14
2. (15)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 3 3 3 3 2 14
3. (4)Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp 1 3 3 2 3 12
4. (10)Rafał Okoniewski - Piła 3 3 2 3 1 12
5. (14)Tomasz Cieślewicz - Gniezno 0 2 3 3 2 10
6. (11)Mariusz Franków - Piła 2 2 0 3 1 8
7. (3)Konrad Szymura - Ostrów Wlkp 2 0 2 1 3 8
8. (16)Rafał Sosna - Gniezno 2 w 2 2 2 8
9. (7)Przemysław Fajfer - Rawicz 3 1 1 1 1 7
10.(13)Leszek Sikorski - Gniezno 1 2 d4 1 2 6
11.(6)Piotr Dym - Rawicz 2 1 1 1 1 6
12.(2)Przemysław Tajchert - Ostrów Wlkp 0 u2 2 3 5
13.(12)Jacek Pionke - Piła 1 2 1 0 0 4
14.(5)Tomasz Wolsztyński - Rawicz 1 1 wu d4 0 2
15.(8)Daniel Tęgi - Rawicz 0 1 1 0 0 2
16.(9)Karol Malecha - Ostrów Wlkp wsu 0 0 0
(R1)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp 2
(R2)Krzysztof Japiński - Ostrów Wlkp d d
(R3)Paweł Duszyński - Gniezno ns
68:59 68:03 69:29 69:64 67:27
70:55 68:87 69:61 72:39 71:33
68:25 72:38 70:18 68:74 69:28
68:07 69:61 70:11 68:29 73:61
Sędzia - Krzysztof Woźniak tabela biegów
Zmiany: R1 w 10 biegu za 2, R2 w biegach 11,18 za 9.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MŁODZIEŻOWYCH INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 1996
1. Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp 11 12 14 . . . 37
2. Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp 9 . 12 . . . 21
3. Rafał Okoniewski - Piła 8 . 12 . . . 20
4. Konrad Szymura - Ostrów Wlkp 8 . 8 . . . 16
5. Przemysław Fajfer - Rawicz 8 7 7 . . . 22
6. Krzysztof Jabłoński - Gniezno - 9 14 . . . 23
7. Maciej Jąder - Leszno 13 7 - . . . 20
8. Adam Skórnicki - Leszno 12 . - . . . 12
9. Robert Mikołajczak - Leszno 11 . - . . . 11
10. Rafał Kowalski - Piła 11 . - . . . 11
11. Mariusz Franków - Piła 3 . 8 . . . 11
12. Tomasz Cieślewicz - Gniezno - 10 10 . . . 20
13. Piotr Dym - Rawicz 4 10 6 . . . 20
14. Andrzej Szymański - Leszno 8 13 - . . . 21
15. Rafał Sosna - Gniezno - 8 8 . . . 16
16. Jacek Pionke - Piła 3 . 4 . . . 7
17. Leszek Sikorski - Gniezno - . 6 . . . 6
18. Przemysław Tajchert - Ostrów Wlkp 1 . 5 . . . 6
19. Marek Rypień - Rawicz 5 . - . . . 5
20. Mariusz Szmanda - Rawicz 4 . - . . . 4
21. Daniel Tęgi - Rawicz 1 . 2 . . . 3
22. Tomasz Wolsztyński - Rawicz - . 2 . . . 2
23. Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp - . 2 . . . 2
24. Krzysztof Japiński - Ostrów Wlkp 0 . 0 . . . 0
25. Karol Malecha - Ostrów Wlkp - . 0 . . . 0
26. Daniel Strzelbicki - Rawicz 0 . - . . . 0
27. Paweł Duszyński - Gniezno - . - . . . -