Eliminacje MIMP - Krosno 20/7/2022
1. (6)Bartłomiej Kowalski - Wrocław 3 3 3 3 3 15
2. (8)Michał Curzytek - Wrocław 2 3 3 3 2 13
3. (9)Nikodem Bartoch - Łódź 2 3 2 2 3 12
4. (7)Piotr Świercz - Tarnów 1 3 2 3 2 11
5. (11)Franciszek Karczewski - Częstochowa 3 2 2 0 3 10
6. (1)Kacper Szopa - Krosno 3 2 1 1 3 10
7. (14)Przemysław Konieczny - Bydgoszcz 3 2 0 2 2 9
8. (13)Bartosz Curzytek - Rawicz 2 0 3 2 1 8
9. (3)Krzysztof Sadurski - Krosno 2 0 1 2 2 7
10.(2)Kamil Marciniec - Toruń 1 0 3 1 1 6
11.(10)Jakub Stojanowski - Gorzów Wlkp d4 1 1 3 wu4 5
12.(15)Kacper Kłosok - Rawicz 1 1 2 0 1 5
13.(12)Jakub Martyniak - Częstochowa 1 2 d4 wu4 3
14.(5)Mateusz Gzyl - Tarnów 0 1 1 d3 1 3
15.(17)Kacper Klimek - Rawicz 0 1 0 w2 1
16.(18)Oskar Stępień - Opole 0 1 0 1
17.(4)Marcel Krzykowski - Gdańsk 0 wu4 0
18.(16)Kamil Król - Częstochowa wu4 w2 0
73:50 72:72 71:85 73:37 72:84
71:93 71:50 72:08 71:69 71:50
72:06 73:63 72:81 72:66 70:65
71:84 71:87 72:38 71:75 71:31
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów
Zmiany: 17 w biegach 9,15,18 za 16, 18 w biegach 12,16 za 4, 17 w 20 biegu za 4, 18 w 19 biegu za 12.
Awans: czterech najlepszych zawodników.Eliminacje MIMP - Piła 28/7/2022
1. (13)Kacper Pludra - Grudziądz 3 3 2 3 2 13
2. (6)Oskar Paluch - Gorzów Wlkp 3 3 3 dst 3 12
3. (7)Wiktor Rafalski - Grudziądz 2 1 3 3 3 12
4. (12)Krzysztof Lewandowski - Toruń 3 2 3 2 1 11
5. (5)Kacper Łobodziński - Grudziądz 1 1 2 3 3 10+3(B)
6. (3)Mateusz Dul - Łódź 2 3 3 2 u3 10+u2(A)
7. (9)Jakub Poczta - Ostrów Wlkp 0 2 2 3 2 9
8. (2)Fabian Ragus - Zielona Góra 3 2 1 2 t 8
9. (10)Mateusz Affelt - Toruń 2 1 1 1 3 8
10.(11)Kacper Grzelak - Ostrów Wlkp 1 2 2 1 2 8
11.(16)Kacper Teska - Poznań 1 3 1 0 1 6
12.(15)Hubert Ścibak - Leszno 0 0 0 2 2 4
13.(14)Maksym Borowiak - Leszno 2 0 1 u3 1 4
14.(17)Marcin Ogrodnik - Piła 1 wu u4 t u4 1
15.(4)Tobiasz Jakub Musielak - Leszno w2 u3 0 wust 0 0
16.(1)Kacper Makowski - Piła 0 0 u4 ns 0
17.(8)Oskar Hurysz - Gorzów Wlkp 0 ns 0
65:80 63:09 63:58 65:83 66:74 77:09
64:34 62:74 64:55 64:77 65:96
63:99 65:77 66:05 65:89 64:64
63:99 66:24 65:64 70:21 66:65
Sędzia - Andrzej Kraskiewicz tabela biegów
Zmiany: 17 w 1 biegu za 4, w biegach 8,11,14 za 8, w 13 biegu za 1.
Awans: czterech najlepszych zawodników.Eliminacje MIMP - Rybnik 28/7/2022
1. (16)Denis Zieliński - Toruń 3 3 3 2 3 14
2. (1)Paweł Trześniewski - Rybnik 3 2 2 3 2 12
3. (2)Mateusz Bartkowiak - Gorzów Wlkp 2 3 2 3 2 12
4. (10)Damian Ratajczak - Leszno 3 2 0 3 3 11
5. (13)Mikołaj Czapla - Gniezno 2 3 2 0 3 10
6. (5)Jakub Krawczyk - Ostrów Wlkp 3 1 3 0 2 9
7. (9)Seweryn Orgacki - Grudziądz 2 0 3 3 0 8
8. (11)Marcel Studziński - Gniezno 1 3 0 1 3 8
9. (7)Mateusz Panicz - Wrocław 0 1 3 2 1 7
10.(8)Aleksander Grygolec - Łódź 2 2 wu 2 t 6
11.(15)Olivier Buszkiewicz - Poznań wu 2 1 2 0 5
12.(6)Jakub Sroka - Łódź 1 1 1 1 1 5
13.(14)Karol Żupiński - Toruń 1 t 2 0 1 4
14.(12)Antoni Mencel - Leszno 0 0 0 1 2 3
15.(4)Kajetan Kupiec - Częstochowa 1 1 1 0 0 3
16.(3)Kacper Tkocz - Rybnik 0 wu 1 1 0 2
17.(17)Lech Chlebowski - Rybnik 0 1 1
18.(18)Błażej Wypior - Rybnik ns
67:49 68:64 68:81 68:59 66:75
67:55 68:08 67:88 67:75 67:02
66:49 68:81 69:09 67:28 68:89
68:30 68:24 68:58 68:41 68:66
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów
Zmiany: 17 w 6 biegu za 14, w 17 biegu za 8.
Awans: czterech najlepszych zawodników.
56. Finał MIMP - Częstochowa 7/9/2022
1. (3)Mateusz Świdnicki - Częstochowa 3 1 3 3 3 13+3(C)
2. (7)Jakub Miśkowiak - Częstochowa 2 3 2 3 3 13+2(B)
3. (13)Wiktor Lampart - Lublin 2 3 3 3 2 13+1(A)
4. (10)Bartłomiej Kowalski - Wrocław 3 3 1 2 3 12
5. (11)Mateusz Cierniak - Lublin 2 2 2 2 3 11
6. (5)Wiktor Przyjemski - Bydgoszcz 3 2 1 1 2 9
7. (6)Oskar Paluch - Gorzów Wlkp 1 1 3 3 0 8
8. (4)Paweł Trześniewski - Rybnik 2 3 0 2 1 8
9. (15)Krzysztof Lewandowski - Toruń 3 0 2 1 2 8
10.(12)Michał Curzytek - Wrocław 1 2 0 2 1 6
11.(9)Damian Ratajczak - Leszno d3 1 2 0 2 5
12.(2)Denis Zieliński - Toruń 0 0 3 0 1 4
13.(14)Kacper Pludra - Grudziądz 1 2 0 wsu 3
14.(8)Nikodem Bartoch - Łódź 0 0 1 1 1 3
15.(1)Wiktor Rafalski - Grudziądz 1 0 0 1 0 2
16.(16)Mateusz Bartkowiak - Gorzów Wlkp 0 1 1 d4 0 2
17.(17)Piotr Świercz - Tarnów 0 0
18.(18)Kacper Łobodziński - Grudziądz ns
63:94 62:69 63:10 62:19 62:72 63:18
63:09 62:19 63:46 63:09 62:32
62:66 61:69 61:87 62:22 62:92
63:22 63:18 62:53 62:63 63:12
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegów
Zmiany: 17 w 20 biegu za 14.