Eliminacje MIMP - Poznań 9/7/2019
1. (11)Michał Gruchalski - Częstochowa 3 3 3 3 3 15
2. (2)Norbert Krakowiak - Zielona Góra 3 3 3 1 3 13
3. (4)Damian Pawliczak - Zielona Góra 2 2 3 3 2 12
4. (8)Patryk Wojdyło - Wrocław 2 1 3 2 3 11+3()
5. (12)Szymon Szlauderbach - Leszno 2 3 2 3 1 11+2()
6. (6)Robert Chmiel - Rybnik 3 1 2 2 3 11+d3()
7. (3)Michał Curzytek - Poznań u3 2 2 3 2 9
8. (14)Kamil Nowacki - Ostrów Wlkp 3 2 1 2 1 9
9. (10)Krzysztof Sadurski - Leszno 1 0 1 2 2 6
10.(5)Przemysław Konieczny - Tarnów 1 3 1 wu 0 5
11.(7)Dawid Rempała - Tarnów 0 1 2 1 1 5
12.(13)Filip Nizgorski - Toruń 1 2 0 0 0 3
13.(9)Kacper Łobodziński - Grudziądz 0 0 0 1 2 3
14.(16)Maciej Kuromonow - Lublin 2 0 1 t 0 3
15.(1)Bartosz Curzytek - Poznań 1 1 0 d4 ns 2
16.(15)Kamil Kiełbasa - Łódź 0 wu 0 ns ns 0
70:76 70:98 70:51 70:70 71:45 70:48
70:66 69:52 70:39 69:73 70:89
70:45 70:45 69:54 70:66 69:76
70:68 69:98 70:51 70:85 70:48
Sędzia - Kacper Bryła tabela biegów
Awans: trzech najlepszych zawodników.Eliminacje MIMP - Łódź 12/7/2019
1. (6)Viktor Trofimov jr. - Lublin 3 3 3 3 3 15
2. (2)Jakub Miśkowiak - Częstochowa 3 2 3 3 3 14
3. (3)Mateusz Cierniak - Tarnów 0 3 3 3 2 11
4. (1)Piotr Pióro - Łódź 2 3 1 3 2 11
5. (16)Mateusz Tonder - Zielona Góra 3 3 2 2 wu 10
6. (7)Alan Szczotka - Gorzów Wlkp 2 0 3 2 1 8
7. (11)Tomasz Orwat - Bydgoszcz 3 1 wu 2 2 8
8. (4)Damian Lotarski - Grudziądz 1 0 2 1 3 7
9. (15)Nikodem Bartoch - Zielona Góra 1 2 1 0 3 7
10.(8)Przemysław Liszka - Wrocław 1 2 2 0 1 6
11.(9)Maksymilian Bogdanowicz - Toruń wsu wu 1 2 2 5
12.(13)Jakub Osyczka - Zielona Góra 0 2 1 1 0 5
13.(5)Kamil Pytlewski - Gorzów Wlkp 0 1 2 0 1 4
14.(12)Mateusz Tudzież - Rybnik 2 1 0 0 1 4
15.(14)Kacper Pludra - Leszno 2 1 0 1 w2o 4
16.(17)Eryk Borczuch - Łódź 1 0 0 1 d 2
17.(10)Przemysław Giera - Rybnik u/- -
18.(18)Mateusz Błażykowski - Gniezno t 0
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów
Zmiany: 17 w biegach 3,6,12,15,17 za 10, 18 w 20 biegu za 14.
Awans: czterech najlepszych zawodników.Eliminacje MIMP - Gdańsk 29/7/2019
1. (11)Marcin Turowski - Grudziądz 2 3 3 3 3 14
2. (9)Kamil Wieczorek - Grudziądz 3 3 3 d2 3 12
3. (2)Mateusz Bartkowiak - Gorzów Wlkp 2 3 3 2 2 12<
4. (6)Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń 2 2 2 2 3 11+3(B)/tt>
5. (3)Karol Żupiński - Gdańsk 3 2 1 3 2 11+2(A)
6. (15)Damian Stalkowski - Gniezno 1 1 2 3 3 10
7. (13)Kevin Fajfer - Gniezno 3 2 3 0 1 9
8. (8)Bartłomiej Kowalski - Częstochowa 3 w2o 2 1 2 8
9. (1)Denis Zieliński - Gdańsk 1 1 1 3 1 7
10.(5)Mateusz Świdnicki - Częstochowa 1 0 1 2 2 6
11.(4)Aleksander Grygolec - Łódź u4 2 2 1 1 6
12.(16)Oskar Rowecki - Gdańsk 0 3 t 1 wu 4
13.(7)Jarosław Krzywosz - Opole 0 0 1 2 1 4
14.(14)Marcin Kościelski - Ostrów Wlkp 2 1 u wu ns 3
15.(10)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
16.(12)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
67:03 66:69 67:72 69:25 68:34 67:78
66:94 66:69 67:00 67:35 67:81
66:56 66:41 67:91 67:85 67:50
66:81 68:31 68:13 66:75 68:31
Sędzia - Michał Sasień tabela biegów
Zmiany: .
Awans: czterech najlepszych zawodników.
Finaliści IMŚ Juniorów 2019: Bartosz Smektała, Maksym Drabik, Dominik Kubera,
Wiktor Lampart i Rafał Karczmarz mieli zapewniony start w finale MIMP'19.
53. Finał MIMP - Tarnów 15/8/2019
1. (3)Jakub Miśkowiak - Częstochowa 3 2 2 3 3 13+3(C)
2. (15)Dominik Kubera - Leszno 3 3 2 3 2 13+2(A)
3. (6)Wiktor Lampart - Lublin 3 3 3 2 2 13+1(B)
4. (9)Kamil Wieczorek - Grudziądz 2 3 3 1 1 10
5. (5)Bartosz Smektała - Leszno 1 1 3 2 3 10
6. (2)Maksym Drabik - Wrocław 2 2 1 2 3 10
7. (1)Norbert Krakowiak - Zielona Góra 0 2 2 3 1 8
8. (4)Viktor Trofimov jr. - Lublin 1 3 3 wsu wsu 7
9. (14)Michał Gruchalski - Częstochowa 1 1 1 2 2 7
10.(11)Rafał Karczmarz - Gorzów Wlkp 1 0 1 3 1 6
11.(16)Mateusz Cierniak - Tarnów 2 2 0 0 2 6
12.(10)Piotr Pióro - Łódź 0 0 0 1 3 4
13.(12)Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń 3 1 0 0 d4 4
14.(13)Damian Pawliczak - Zielona Góra 0 0 2 1 1 4
15.(7)Marcin Turowski - Grudziądz 0 1 1 1 0 3
16.(8)Karol Żupiński - Gdańsk 2 0 0 u 0 2
17.(17)Patryk Wojdyło - Wrocław ns
18.(18)Mateusz Tonder - Zielona Góra ns
Mateusz Bartkowiak - Gorzów Wlkp qns
70:29 70:31 71:20 70:85 71:23
70:00 70:20 69:36 70:02 70:74
69:59 69:50 70:33 70:67 71:56
69:78 70:00 70:22 71:63 71:15
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów