Półfinał MIMP - Piła 6/7/2006
1. (12)Adrian Miedziński - Toruń 2 3 3 3 2 13
2-4.(3)Adam Kulczyński - Zielona Góra 3 3 2 2 1 11
(7)Paweł Hlib - Tarnów 1 2 3 2 3 11
(13)Wojciech Druchniak - Rybnik 3 2 1 2 3 11
5. (10)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 1 3 0 3 3 10
6. (14)Paweł Miesiąc - Rzeszów 2 2 3 0 3 10
7. (1)Andrzej Głuchy - Gorzów Wlkp 1 3 3 1 2 10
8. (2)Adrian Gomólski - Gniezno 2 1 2 3 2 10
9. (8)Mateusz Jurga - Leszno 3 2 1 1 u1 7
10.(4)Michał Łopaczewski - Bydgoszcz d4 1 2 3 0 6
11.(9)Adrian Płuska - Rawicz 3 1 0 0 1 5
12.(11)Daniel Pytel - Poznań t 1 2 0 2 5
13.(6)Marcin Piekarski - Częstochowa 2 0 0 1 3
14.(16)Sebastian Brucheiser - Ostrów Wlkp 1 0 1 1 0 3
15.(15)Krystian Barański - Grudziądz 0 0 0 2 wu 2
16.(5)Michał Mitko - Częstochowa 0 0 1 0 1 2
17.(R1)Adrian Szewczykowski - Gorzów Wlkp 0 0
18.(R2)Damian Baliński jr. - Leszno dst 0
66:25 65:54 67:28 66:35 67:43
66:56 65:56 65:69 67:57 66:08
66:21 66:96 66:31 66:41 66:70
66:50 66:09 65:78 66:94 69:80
Sędzia - Marek Czernecki tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał MIMP - Wrocław 6/7/2006
1. (1)Karol Ząbik - Toruń 1 3 3 3 3 13
2. (11)Dawid Stachyra - Rzeszów 2 3 2 3 3 13
3. (4)Ronnie Jamroży - Wrocław 2 3 2 3 2 12
4. (10)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik 3 3 1 2 2 11
5. (7)Mirosław Jabłoński - Gniezno 2 1 3 2 2 10
6. (15)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 2 2 3 2 0 9
7. (9)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz d2 2 3 d2 3 8+3
8. (6)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 3 2 0 1 2 8+2
9. (13)Alan Marcinkowski - Zielona Góra 3 1 0 1 3 8+1
10.(8)Marcin Liberski - Ostrów Wlkp 1 2 2 2 1 8+0
11.(5)Kamil Zieliński - Tarnów 0 0 2 3 1 6
12.(3)Maciej Piaszczyński - Poznań 3 0 0 1 1 5
13.(16)Adam Kajoch - Leszno 1 0 1 0 0 2
14.(2)Maciej Ciesielski - Tarnów 0 1 u3 0 1 2
15.(12)Sławomir Dąbrowski - Gorzów Wlkp 1 1 d4 w2 0 2
16.(14)Tomasz Schmidt - Opole 0 d4 1 wu 0 1
17.(R1)Rafał Fleger - Rybnik 1 1
18.(R2)Bartosz Kwiatkowski - Łódź ns
68:90 66:80 66:30 67:90 67:80 68:20
67:20 67:10 67:10 67:30 68:00
67:00 67:20 67:40 67:00 68:50
67:80 66:90 67:90 67:30 68:00
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 13 biegu za 12.
40. Finał MIMP - Toruń 5/8/2006
1. (5)Karol Ząbik - Toruń 3 2 3 3 3 14
2. (14)Adrian Miedziński - Toruń 3 3 3 3 1 13
3. (12)Paweł Hlib - Tarnów 2 3 2 2 3 12
4. (9)Dawid Stachyra - Rzeszów t 3 2 3 3 11
5. (15)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 2 3 1 2 3 11
6. (1)Wojciech Druchniak - Rybnik 3 1 3 1 w 8
7. (7)Andrzej Głuchy - Gorzów Wlkp 2 2 2 0 2 8
8. (16)Adrian Gomólski - Gniezno 1 2 1 2 1 7
9. (6)Alan Marcinkowski - Zielona Góra 0 1 2 1 2 6
10.(4)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz wsu 1 3 0 2 6
11.(13)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 0 0 1 3 1 5
12.(8)Marcin Liberski - Ostrów Wlkp 1 0 1 1 2 5
13.(10)Paweł Miesiąc - Rzeszów 3 2 w u w 5
14.(11)Ronnie Jamroży - Wrocław 1 1 0 2 wsu 4
15.(2)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik 2 0 0 0 0 2
16.(R1)Mateusz Jurga - Leszno 1 0 0 1 0 2
17.(3)Adam Kulczyński - Zielona Góra u/- 0
18.(R2)Maciej Piaszczyński - Poznań d 0
Mateusz Szczepaniak - Częstochowa qns
Mirosław Jabłoński - Gniezno qns
Wyścig dodatkowy "Memoriał Kazimierza Araszewicza":
(63:95) Ząbik(B), Hlib(D), Buczkowski(A), Głuchy(C)
63:64 63:52 63:37 63:99 64:24
63:32 62:52 63:64 64:86 63:96
62:70 63:24 63:61 64:14 63:88
63:39 63:05 66:86 64:77 64:02
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 1,7,11,15,19 za 3, R2 w 3 biegu za 9.