Półfinał MIMP - Grudziądz 11/8/2005
1. (12)Krystian Klecha - Bydgoszcz 3 3 2 3 3 14
2. (10)Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp 1 3 2 2 3 11
3. (2)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 2 2 1 3 3 11
4. (5)Marek Cieślewicz - Grudziądz 1 2 3 1 3 10+3
5. (4)Ronnie Jamroży - Wrocław d3 2 3 3 2 10+2
6. (9)Karol Ząbik - Toruń 2 3 3 wsu 2 10+1
7. (1)Krystian Barański - Grudziądz 3 1 3 1 2 10+0
8. (14)Mirosław Jabłoński - Gdańsk 3 1 2 2 1 9
9. (3)Wojciech Druchniak - Rybnik 1 3 1 3 0 8
10.(6)Sławomir Dąbrowski - Gdańsk 3 0 wsu 2 1 6
11.(13)Daniel Pytel - Zielona Góra 2 0 1 1 2 6
12.(8)Marek Szczyrba - Rybnik 2 0 0 2 1 5
13.(16)Alan Marcinkowski - Zielona Góra 1 1 2 0 1 5
14.(7)Łukasz Chmielewski - Grudziądz t 2 wu ns ns 2
15.(11)Adrian Gomólski - Gniezno 0 d1 1 ns ns 1
16.(15)Michał Ciura - Częstochowa 0 t 0 ns ns 0
67:78 66:87 69:65 68:60 69:66 68:62
69:16 67:57 68:38 69:70 69:64
66:93 69:40 67:81 69:13 68:35
67:84 67:97 69:21 70:24 69:38
Sędzia - Sławomir Jędraś tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + Janusz Kołodziej i Adrian Miedziński.Półfinał MIMP - Opole 2/9/2005
1. (16)Marcin Rempała - Tarnów 3 3 3 3 3 15
2. (15)Dawid Stachyra - Rzeszów 2 2 3 2 3 12
3. (14)Marcin Sekula - Opole 1 3 2 3 3 12
4. (6)Marcin Jankowski - Rawicz 2 2 2 3 2 11
5. (11)Mariusz Pacholak - Wrocław 3 3 1 2 2 11
6. (3)Paweł Miesiąc - Rzeszów 2 1 3 wu 3 9+3
7. (5)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 3 1 2 2 1 9+2
8. (1)Marcin Nowaczyk - Zielona Góra 3 3 0 2 d1 8
9. (9)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 2 2 1 1 2 8
10.(2)Tomasz Schmidt - Opole 1 1 1 3 u2 6
11.(8)Mateusz Jurga - Leszno 0 2 3 0 0 5
12.(13)Marcin Jaguś - Toruń 0 0 2 1 1 4
13.(10)Maciej Piaszczyński - Ostrów Wlkp wu 0 1 1 1 3
14.(R1)Łukasz Kasperek - Opole 2 2
15.(8)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik 1 1 0 0 2
16.(7)Bartosz Kwiatkowski - Ostrów Wlkp 0 0 0 1 1 2
17.(12)Przemysław Dądela - Częstochowa 1 0 0 0 0 1
61:20 62:20 61:10 62:80 62:80 63:00
61:30 63:00 61:80 62:70 61:60
62:90 62:80 61:40 61:40 62:20
61:20 64:20 65:20 62:10 62:20
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + Krzysztof Kasprzak, Paweł Hlib i Zbigniew Suchecki.
Zmiany: R1 w 17 biegu za 8.
39. Finał MIMP - Toruń 2/10/2005
1. (13)Adrian Miedziński - Toruń 3 3 3 3 3 15
2. (16)Janusz Kołodziej - Tarnów 2 2 3 3 3 13
3. (10)Karol Ząbik - Toruń 2 2 2 2 2 10+3
4. (R1)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 3 1 3 1 2 10+2
5. (14)Krystian Klecha - Bydgoszcz u4 3 3 3 t 9
6. (5)Marcin Rempała - Tarnów 1 1 3 1 3 9
7. (7)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 2 3 0 2 2 9
8. (1)Mirosław Jabłoński - Gdańsk 2 2 2 1 1 8
9. (4)Ronnie Jamroży - Wrocław 3 wu3 1 3 d3 7
10.(8)Krzysztof Kasprzak - Leszno 3 3 wu1 6
11.(3)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 1 1 2 0 2 6
12.(15)Paweł Miesiąc - Rzeszów 1 2 2 wu ns 5
13.(9)Marcin Sekula - Opole 0 u4 1 2 1 4
14.(2)Mariusz Pacholak - Wrocław 0 1 0 2 0 3
15.(12)Krystian Barański - Grudziądz 1 1 1 0 0 3
16.(11)Dawid Stachyra - Rzeszów w2 0 1 u3 1
17.(6)Marcin Jankowski - Rawicz 0 d4 0 ns 0
Paweł Hlib - Gorzów Wlkp qns
Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp qns
Marek Cieślewicz - Grudziądz qns
Wyścig dodatkowy "Memoriał Kazimierza Araszewicza":
(62:75) Miedziński, Kołodziej, Jędrzejewski, Ząbik
62:50 61:88 62:15 62:40 62:71 62:90
61:16 61:95 62:53 62:78 62:21
62:12 62:02 62:25 62:16 63:25
61:59 61:43 61:94 64:59 63:13
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 3,20 za 11, w biegach 14,17 za 8, w 19 biegu za 6.