1 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Grudziądz 7/7/2015
1.Wybrzeże Gdańsk 46
(13)Dominik Kossakowski 3 3 2 3 1 12
(14)Patryk Beśko 2 3 3 3 1 12
(15)Aureliusz Bieliński 2 3 1 u2 3 9
(16)Marcel Szymko 2 3 2 3 3 13
(20)brak zawodnika ns
2.MrGarden GKM Grudziądz 39
(1)Mikołaj Curyło 3 3 2 3 3 1 2 17
(2)Hubert Łęgowik 3 1 2 wu 3 2 2 13
(3)Mateusz Danielewicz 1 2 2 2 2 9
(4)brak zawodnika ns ns
(17)brak zawodnika ns
3.KS Toruń 29
(5)Patryk Sikora u3 1 2 3
(6)Igor Kopeć-Sobczyński 2 2 1 5
(7)Dawid Krzyżanowski 1 1 d2 2 3 7
(8)Tomasz Przywieczerski 1 1 1 u3 3
(18)Oskar Fajfer 2 3 1 2 3 11
NS.Orzeł Łódź ns
(9)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(10)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(11)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(12)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(19)brak zawodnika ns
XVII - 15,5,4,9 XVIII - 16,3,8,10 XIX - 7,2,14,11 XX - 18,1,13,12
67:64 68:47 67:95 69:13 71:84
68:36 69:69 69:03 68:44 69:77
68:07 67:61 67:88 68:61 69:07
67:84 68:53 69:18 68:08 68:04
Sędzia - Tomasz Fiałkowski tabela biegów
Zmiany: 1-I,XIV 2-V,IX 18-V,IX,XI,XVI,XX2 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Częstochowa 29/7/2015
1.KS Toruń 39+3
(9)Paweł Przedpełski 3 3 d4 3 1 10+3(A)
(10)Łukasz Przedpełski 1 3 3 7
(11)Dawid Krzyżanowski 0 3 2 1 6
(12)Marcin Kościelski 2 1 2 5
(19)Oskar Fajfer 2 d1 3 3 3 11
2.MrGarden GKM Grudziądz 39+t
(5)Hubert Łęgowik 3 3 3 2 3 14+t(B)
(6)Mikołaj Curyło 3 2 2 2 2 11
(7)Mike Trzensiok 3 3 2 3 1 12
(8)Mateusz Danielewicz 1 0 0 u/ns 1 2
(17)brak zawodnika ns
3.Orzeł Łódź 31
(13)Szymon Grobelski 1 2 1 1 1 3 1 10
(14)Sebastian Niedźwiedź 1 0 2 3 1 1 2 10
(15)Ernest Koza (gość) 2 1 1 3 2 2 11
(16)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(20)brak zawodnika ns
4.Włókniarz Częstochowa 11
(1)brak zawodnika ns 0
(2)Oskar Polis wsu wkz wkz wkz wkz 0
(3)Przemysław Portas 2 2 0 1 1 2 d4 8
(4)Adrian Woźniak w2x 0 1 2 0 0 0 3
(16)brak zawodnika ns
XVII - 13,12,8,1 XVIII - 10,6,13,2 XIX - 19,14,7,4 XX - 5,15,9,3
67:52 66:23 68:47 67:26 68:45 ??:??
66:42 65:98 66:99 65:91 68:12
67:10 66:93 65:05 66:97 67:56
67:80 67:33 66:92 65:92 66:60
Sędzia - Maciej Spychała tabela biegów
Zmiany: 3-IV,XII 4-VIII,XVI 13-XI 14-IV,XIII 15-V 19-VI,XII,XIII,XV,XIX3 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Toruń 21/7/2015
1.Wybrzeże Gdańsk 45
(9)Dominik Kossakowski 2 3 1 2 1 1 3 13
(10)Patryk Beśko 2 2 3 1 2 2 12
(11)Łukasz Sówka 3 2 3 3 3 3 3 20
(12)brak zawodnika ns
(19)brak zawodnika ns
2.KS Toruń 40
(1)Marcin Kościelski 1 2 2 5
(2)Dawid Krzyżanowski 3 2 2 3 1 11
(3)Patryk Sikora 1 2 1 4
(4)Tomasz Przywieczerski 1 2 1 2 6
(17)Oskar Fajfer 2 3 3 3 3 14
3.Włókniarz Częstochowa 33
(13)Oskar Polis 2 1 3 3 u3 2 1 12
(14)Przemysław Portas 3 3 1 3 2 wu 2 14
(15)Adrian Woźniak 1 1 1 2 1 1 7
(16)brak zawodnika ns
(20)brak zawodnika ns
NS.Orzeł Łódź ns
(5)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(6)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(7)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(8)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(18)brak zawodnika ns
XVII - 11,1,15,5 XVIII - 9,4,15,6 XIX - 17,10,13,7 XX - 11,14,2,8
6:1 57 61:54 62:88 62:34 64:02
60:54 63:12 62:52 61:99 63:25
61:57 61:33 61:89 62:97 61:99
61:66 61:24 61:45 61:88 62:38
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Zmiany: 9-VII,XIII 10-I 11-XII,XVII 13-V,XI 14-IV,XIII 15-XVII 17-V,VIII,XIII,XVI,XIX4 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Łódź 5/8/2015
1.Wybrzeże Gdańsk 43
(5)Dominik Kossakowski 3 3 3 1 3 3 3 19
(6)Aureliusz Bieliński 0 0 0 2 2 2 6
(7)Łukasz Sówka 3 3 3 1 2 3 3 18
(8)brak zawodnika ns
(18)brak zawodnika ns
2.MrGarden GKM Grudziądz 33
(13)Mikołaj Curyło 3 2 2 1 0 8
(14)Hubert Łęgowik 1 3 2 3 2 11
(15)Mike Trzensiok 2 2 3 wsu 3 10
(16)Mateusz Danielewicz 1 1 1 0 1 4
(20)brak zawodnika ns
3.Orzeł Łódź 24
(1)Sebastian Niedźwiedź 0 2 d4 1 2 2 2 9
(2)Szymon Grobelski wu ns ns ns ns 0
(3)Adrian Gała (gość) 2 3 1 3 3 3 w2 15
(4)brak zawodnika ns ns
(17)brak zawodnika ns
4.Włókniarz Częstochowa 18
(9)Michał Gruchalski 1 2 0 0 1 4
(10)Adrian Bialk wu 0 1 1 d4 2
(11)Adrian Woźniak 1 2 2 wu 1 6
(12)Przemysław Portas 2 1 2 1 d3 6
(19)brak zawodnika ns
XVII - 3,6,16,10 XVIII - 15,6,9,2 XIX - 7,1,11,13 XX - 5,14,12,3
68:12 68:41 68:81 68:60 69:57
67:38 68:38 68:44 69:94 70:00
67:90 68:47 69:66 70:12 70:31
68:94 67:97 69:79 69:47 69:53
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów
Zmiany: 1-I,XIV 3-V,XVII 5-III,VIII 6-XVII 7-IX,XIII5 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Gdańsk 11/8/2015
1.Wybrzeże Gdańsk 40
(1)Dominik Kossakowski 1 2 3 3 3 3 2 17
(2)Aureliusz Bieliński 2 0 1 0 1 2 0 6
(3)Łukasz Sówka 3 3 3 3 3 2 17
(4)brak zawodnika ns
(17)brak zawodnika ns
2.MrGarden GKM Grudziądz 30
(9)brak zawodnika ns
(10)Hubert Łęgowik 3 3 2 2 2 2 3 17
(11)Mike Trzensiok 2 3 1 d4 3 d4 3 12
(12)Mateusz Danielewicz 0 w2 0 u4 0 1 1
(19)brak zawodnika ns
3.KS Toruń 26
(13)Marcin Kościelski 0 2 0 0 3 5
(14)brak zawodnika ns
(15)Patryk Sikora 1 0 1 2 1 5
(16)Tomasz Przywieczerski d4 1 1 2 0 4
(20)Oskar Fajfer 2 2 2 3 3 12
4.Włókniarz Częstochowa 24
(5)Przemysław Portas 3 1 2 1 1 8
(6)Rafał Malczewski 1 2 2 0 2 7
(9)Michał Gruchalski 1 3 1 1 wu 6
(11)Adrian Woźniak 0 0 1 1 1 3
(18)brak zawodnika ns
XVII - 20,2,11,12 XVIII - 13,6,12,2 XIX - 11,1,15,9 XX - 10,3,5,16
66:75 67:25 67:15 67:46 68:18
65:91 66:87 66:66 67:59 68:25
66:45 66:93 67:06 67:88 67:81
66:60 66:59 66:03 66:53 67:25
Sędzia - Michał Sasień tabela biegów
Zmiany: 1-I,XIV 2-V,XVII 3-IX 10-III,XVI 11-V,X 12-XVIIIOstateczna kolejność w GRUPIE 3
1.Wybrzeże Gdańsk 12 174
2.MrGarden GKM Grudziądz 8 141
3.KS Toruń 7 134
4.Orzeł Łódź 2 55
5.Włókniarz Częstochowa 1 86