1 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Rybnik 11/8/2011
1.KMŻ Lubelski Węgiel Lublin 27
(7)Mateusz Łukaszewski 0 3 3 2 8
(8)Dawid Lampart 3 3 3 3 12
(9)Łukasz Kret 1 2 2 2 7
2-3.Tauron Azoty Tarnów 21
(4)Tadeusz Kostro 3 0 2 1 6
(5)Łukasz Lesiak t 2 2 3 7
(6)Edward Mazur 2 1 3 2 8
2-3.CKM Włókniarz Częstochowa 21
(10)Marcin Bubel 1 3 1 - 5
(11)Artur Czaja 2 3 - 2 7
(12)Rafał Malczewski 0 - 3 3 6
(25)Damian Synowiec 0 2 1 3
4.ROW RKM Rybnik 19
(1)Kamil Fleger 1 3 1 3 8
(2)Mateusz Domański 2 2 3 0 7
(3)Łukasz Piecha 2 0 1 1 4
5.Orzeł ŁódĽ 15
(13)Adrian Osmólski 3 2 3 1 9
(14)Damian Michalski w2 ns ns ns 0
(15)Mateusz Borowicz 1 3 2 0 6
6.KSM Krosno 14
(16)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(17)Mateusz Wieczorek 2 3 3 0 8
(18)Dawid B±k 2 1 1 2 6
Zespół Speedway Wandy Kraków nie dojechał na zawody.
69:24 68:12 68:77 69:30 71:26 70:54
68:31 68:76 71:36 69:50 69:49
69:70 70:14 70:06 69:51 71:47
70:10 68:58 69:60 71:21 69:25
Sędzia - Maciej Spychała tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Tarnów 21/6/2011
1-2.CKM Włókniarz Częstochowa 26
(7)Marcin Bubel d1 3 2 1 6
(8)Rafał Malczewski 3 3 1 3 10
(9)Artur Czaja 2 2 3 3 10
(24)Damian Synowiec ns
1-2.ROW RKM Rybnik 26
(19)Mateusz Domański 2 3 1 2 8
(20)Kamil Fleger 3 3 3 3 12
(21)Łukasz Piecha 2 2 2 0 6
3-4.KSM Krosno 16
(13)Mateusz Wieczorek 3 2 3 2 10
(14)Kamil Pulczyński 1 1 2 2 6
(15)Piotr Machnik ns ns ns ns ns
3-4.Orzeł ŁódĽ 16
(10)Damian Michalski 2 3 2 2 9
(11)Adrian Osmólski ns ns ns ns ns
(12)Mateusz Borowicz 1 2 1 3 7
5.Tauron Azoty Tarnów 12
(1)Łukasz Lesiak wu ns ns ns 0
(2)Tadeusz Kostro 3 3 3 3 12
(3)Edward Mazur ns ns ns ns ns
6.KMŻ Lubelski Węgiel Lublin 11
(4)Kamil Prokop 2 wu 1 1 4
(5)Łukasz Kret w2 ns ns ns 0
(6)Mateusz Łukaszewski 1 3 2 1 7
NS.Speedway Wanda Kraków 9
(16)Mariusz Konsek 2 2 2 3 9
(17)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(18)brak zawodnika ns ns ns ns ns
71:24 71:61 72:28 72:68 72:67 72:84
70:82 71:44 72:17 71:87 72:83
71:53 72:28 71:52 73:60 71:56
70:82 72:50 74:21 73:73 72:68
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Lublin 20/7/2011
1.ROW RKM Rybnik 24
(16)Kamil Fleger 2 2 3 3 10
(17)Łukasz Piecha 1 2 1 u 4
(18)Mateusz Domański 3 2 2 3 10
2-3.KMŻ Lubelski Węgiel Lublin 22
(1)Mateusz Łukaszewski 1 2 0 3 6
(2)Łukasz Kret 0 wu 2 2 4
(3)Dawid Lampart 3 3 3 3 12
2-3.Orzeł ŁódĽ 22
(7)Damian Michalski 3 3 2 wu 8
(8)Mateusz Borowicz 2 1 1 3 7
(9)Adrian Osmólski 2 2 u 3 7
4.CKM Włókniarz Częstochowa 20
(4)Artur Czaja 2 1 3 2 8
(5)Marcin Bubel 3 3 1 wu 7
(6)Rafał Malczewski 0 2 0 3 5
5.Tauron Azoty Tarnów 13
(19)Jakub Jamróg ns ns ns ns ns
(20)Łukasz Lesiak 1 3 2 2 8
(21)Arkadiusz Madej 1 2 1 1 5
6.KSM Krosno 9
(10)Mateusz Wieczorek 1 2 1 2 6
(11)Dawid B±k wu wu 3 d 3
(12)Piotr Machnik ns ns ns ns ns
NS.Speedway Wanda Kraków 9
(13)Mariusz Konsek 3 3 1 2 9
(14)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(15)brak zawodnika ns ns ns ns ns
69:03 68:53 75:20 70:18 69:86 74:44
68:65 71:74 75:24 73:82 71:69
71:61 70:38 70:56 73:22 77:73
68:33 70:04 69:11 71:82 74:84
Sędzia - Paweł Słupski tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Częstochowa 4/8/2011
1.CKM Włókniarz Częstochowa 28
(1)Artur Czaja 3 3 3 3 12
(2)Marcin Bubel 1 3 3 2 9
(3)Rafał Malczewski 2 2 1 2 7
(19)Damian Synowiec ns
2.Orzeł ŁódĽ 24
(4)Damian Michalski 0 3 3 3 9
(5)Adrian Osmólski 2 2 3 2 10
(6)Mateusz Borowicz 2 2 2 u2 6
3.ROW RKM Rybnik 20
(13)Łukasz Piecha 2 2 0 2 6
(14)Kamil Fleger 1 2 1 1 5
(15)Mateusz Domański 3 3 ust 3 9
4.Tauron Azoty Tarnów 13
(16)Tadeusz Kostro 3 2 3 w2 8
(17)Łukasz Lesiak w2 ns ns ns 0
(18)Edward Mazur 2 wu w2 3 5
5.KSM Krosno 12
(7)Mateusz Wieczorek 3 1 2 u4 6
(8)Dawid B±k 2 1 2 1 6
(9)Piotr Machnik ns ns ns ns ns
NS.KMŻ Lubelski Węgiel Lublin 10
(19)Mateusz Łukaszewski 1 3 3 3 10
(20)Kamil Prokop w2 w2 ns ns 0
(21)brak zawodnika ns ns ns ns ns
Zespół Speedway Wandy Kraków nie dojechał na zawody.
Biegu 14-tego nie rozgrywano.
68:68 68:88 68:81 68:11 69:87 69:68
71:58 69:25 68:53 --:-- 67:98
69:31 67:41 66:31 67:16 68:02
67:88 66:68 67:52 68:74 69:35
Sędzia - Paweł Słupski tabela biegówOstateczna kolejno¶ć w GRUPIE 3
1.CKM Włókniarz Częstochowa 19 95
2.ROW RKM Rybnik 18.5 89
3.Orzeł ŁódĽ 15 77
4.Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 11.5 60
5.Tauron Azoty Tarnów 11.5 59
6.KSM Krosno 7.5 51
7.Speedway Wanda Kraków 0 0