1 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Gdańsk 8/6/2011
1-2.Lotos-Wybrzeże Gdańsk 16
(1)Marcel Szymko 1 - 3 - 4
(2)Damian Sperz 2 3 - - 5
(3)Krystian Pieszczek 2 - 0 - 2
(22)Cyprian Szymko 3 2 5
1-2.Unia Leszno 16
(4)Tobiasz Musielak 3 3 3 3 12
(5)Marcin Nowak wu wsu - - 0
(6)Kamil Adamczewski 2 2 - - 4
3.Polonia Bydgoszcz 15
(16)Damian Adamczak 1 1 3 - 5
(17)Szymon Woźniak 3 2 2 - 7
(18)Mikołaj Curyło 1 2 - - 3
(27)Karol Jóźwik ns
4.Unibax Toruń 10
(13)Emil Pulczyński 2 3 t - 5
(14)Kamil Pulczyński 0 3 u/- - 3
(15)Bartosz Pietrykowski 2 wu - - 2
(26)Łukasz Przedpełski t 0
5.Stokłosa Polonia Piła 6
(7)Patryk Dolny 2 1 - - 3
(8)Radosław Małuch 1 1 u4 - 2
(9)Dawid Wiwatowski d4 d 1 - 1
NS.GTŻ Grudziądz 7
(10)brak zawodnika ns ns - - ns
(11)Mateusz Rujner 3 1 3 - 7
(12)brak zawodnika ns ns ns - ns
NS.Lubawa Litex Ostrów Wlkp 4
(19)Łukasz Sówka 1 3 - - 4
(20)brak zawodnika ns ns ns - ns
(21)Filip Marach wu4 w2 - - 0
63:97 64:56 65:65 67:06
66:25 66:35 66:40 75:87
64:68 64:79 65:91
64:85 66:53 70:96
Sędzia przerwał zawody po 14-tym biegu z powodu opadów deszczu.
Sędzia - Andrzej Terlecki tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Leszno 21/6/2011
1.Polonia Bydgoszcz 27
(13)Mikołaj Curyło 2 3 2 3 10
(14)Damian Adamczak 3 2 3 0 8
(15)Szymon Woźniak 2 3 3 1 9
2.Unia Leszno 26
(1)Tobiasz Musielak 2 2 3 2 9
(2)Marcin Nowak 3 3 1 1 8
(3)Kamil Adamczewski 3 2 2 2 9
3.Lotos-Wybrzeże Gdańsk 20
(19)Marcel Szymko 0 3 3 2 8
(20)Damian Sperz 1 0 3 3 7
(21)Krystian Pieszczek 2 1 1 1 5
4.Unibax Toruń 19
(10)Bartosz Pietrykowski 1 1 0 3 5
(11)Emil Pulczyński 3 3 2 3 11
(12)Łukasz Przedpełski 0 2 0 1 3
5.Lubawa Litex Ostrów Wlkp 13
(16)Łukasz Sówka 1 1 3 3 8
(17)Hubert Łęgowik d4 1 0 0 1
(18)Paweł Urbański t d3 2 2 4
NS.GTŻ Grudziądz 13
(7)Mateusz Lampkowski 2 3 2 3 10
(8)Mateusz Rujner d4 1 2 0 3
(9)Karol Szychowski ns ns ns ns ns
NS.Stokłosa Polonia Piła 4
(4)Dawid Wiwatowski 1 2 1 wu 4
(5)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(6)brak zawodnika ns ns ns ns ns
63:09 63:41 63:37 64:22 64:51 65:35
63:96 62:31 63:03 63:56 63:25
62:16 63:06 63:82 63:56 64:78
63:22 62:62 62:23 64:53 64:09
Sędzia - Grzegorz Sokołowski tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Piła 27/7/2011
1.Lotos-Wybrzeże Gdańsk 18
(16)Krystian Pieszczek 3 3 3 - 9
(17)Marcel Szymko 2 1 - - 3
(18)Damian Sperz 3 1 - - 4
(27)Cyprian Szymko 2 2
2-3.Unibax Toruń 13
(7)Emil Pulczyński 3 3 - - 6
(8)Kamil Pulczyński 0 3 2 - 5
(9)Bartosz Pietrykowski 1 1 0 - 2
2-3.Polonia Bydgoszcz 13
(10)Szymon Woźniak 2 3 - - 5
(11)Mikołaj Curyło 1 wu 2 - 3
(12)Damian Adamczak 2 wu 3 - 5
4.Unia Leszno 12
(19)Tobiasz Musielak 3 t - - 3
(20)Kamil Adamczewski 1 3 1 - 5
(21)Marcin Nowak 2 2 0 - 4
(28)Filip Marach 0 0
5.GTŻ Grudziądz 10
(4)Mateusz Lampkowski 2 2 3 3 10
(5)Mateusz Rujner wsu ns - - 0
(6)Karol Szychowski ns ns - - ns
6.Stokłosa Polonia Piła 8
(1)Patryk Dolny 3 2 2 - 7
(2)Dawid Wiwatowski u/ns ns - - 0
(3)Sajmon Paczewski w2 0 1 - 1
7.Lubawa Litex Ostrów Wlkp 5
(13)Łukasz Sówka ns ns ns - 0
(14)Hubert Łęgowik 1 d4 2 - 3
(15)Paweł Urbański 1 1 - - 2
Sędzia przerwał zawody po 14-tym biegu z powodu opadów deszczu.
67:09 66:01 72:49 68:48
65:75 66:69 69:09
66:03 67:56 69:09
67:75 66:22 70:25
Sędzia - Remigiusz Substyk tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Grudziądz 4/8/2011
1.Polonia Bydgoszcz 26
(7)Damian Adamczak 3 2 1 1 7
(8)Szymon Woźniak 2 3 2 3 10
(9)Mikołaj Curyło 3 wu 3 3 9
(24)Karol Jóźwik ns
2.Lotos-Wybrzeże Gdańsk 24
(13)Krystian Pieszczek 3 3 u1 0 6
(14)Cyprian Szymko - 3 - 3 6
(15)Marcel Szymko 2 2 2 - 6
(26)Damian Sperz 1 3 2 6
3.Unibax Toruń 21
(4)Emil Pulczyński 3 1 3 1 8
(5)Kamil Pulczyński 1 2 3 3 9
(6)Bartosz Pietrykowski 0 - 1 - 1
(23)Łukasz Przedpełski 2 1 3
4.Unia Leszno 17
(16)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(17)Tobiasz Musielak 2 3 3 3 11
(18)Marcin Nowak 1 1 2 2 6
5.GTŻ Grudziądz 14
(1)Mateusz Lampkowski 0 3 2 3 8
(2)Mateusz Rujner 2 2 1 1 6
(3)brak zawodnika ns ns ns ns ns
6-7.Lubawa Litex Ostrów Wlkp 8
(10)Łukasz Sówka 1 1 2 1 5
(11)Hubert Łęgowik 0 d 3 0 3
(12)Paweł Urbański u4 wu w2 w2 0
6-7.Stokłosa Polonia Piła 8
(19)Patryk Dolny 2 2 2 2 8
(20)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(21)brak zawodnika ns ns ns ns ns
65:81 66:23 68:34 67:75 68:48 68:69
66:39 66:20 69:64 70:22 68:80
66:00 66:69 67:03 69:37 67:67
66:23 67:43 68:97 67:63 68:36
Sędzia - Remigiusz Substyk tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 2
1.Polonia Bydgoszcz 20.5 81
2.Lotos-Wybrzeże Gdańsk 20.5 78
3.Unia Leszno 16.5 71
4.Unibax Toruń 14.5 63
5.GTŻ Grudziądz 4 24
6.Stokłosa Polonia Piła 3.5 22
7.Lubawa Litex Ostrów Wlkp 2.5 26