1 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Gorzów Wlkp 8/6/2011
1.WTS Nice Warszawa 29
(10)Przemysław Pawlicki 3 2 3 2 10
(11)Patryk Braun 2 1 2 2 7
(12)Piotr Pawlicki jr. 3 3 3 3 12
2.Falubaz Zielona Góra 23
(13)Patryk Dudek 3 1 2 2 8
(14)Adam Strzelec 0 2 3 3 8
(15)Kacper Rogowski 0 3 1 3 7
(26)Adrian Wojewoda ns
3.Cembrit-Start Gniezno 22
(16)Kacper Gomólski 1 2 3 - 6
(17)Oskar Fajfer 2 3 1 - 6
(18)Wojciech Lisiecki 2 - 3 1 6
(27)Marcin Wawrzyniak 2 2 0 4
4.Caelum-Stal Gorzów Wlkp 21
(1)Paweł Parys 2 2 - 1 5
(2)Bartosz Zmarzlik 3 3 2 - 8
(3)Łukasz Cyran 3 3 0 wu 6
(22)Adrian Cyfer 2 d2 2
5.Kolejarz-Rawag Rawicz 11
(19)Adrian Ojczenasz 1 1 2 3 7
(20)Mikołaj Drożdżowski 0 1 1 2 4
(21)Marek Łozowicki d4 ns ns ns 0
6.Kolejarz Opole 10
(7)Łukasz Bojarski u 3 3 1 7
(8)Piotr Czerwiński wu ns ns ns 0
(9)Kamil Lisoń t 1 1 1 3
7.PSŻ Lechma Poznań 6
(4)Maciej Fajfer 1 2 2 1 6
(5)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(6)brak zawodnika ns ns ns ns ns
61:38 63:87 63:91 65:81 65:97 64:94
63:41 63:66 63:71 63:88 64:16
62:47 63:40 63:25 65:03 66:57
64:68 64:87 64:38 65:72 65:75
Sędzia - Piotr Jąder tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Poznań 21/6/2011
1-2.Falubaz Zielona Góra 23
(10)Patryk Dudek 2 3 3 - 8
(11)Adam Strzelec 1 3 3 - 7
(12)Kacper Rogowski 2 - wsu 3 5
(25)Adrian Wojewoda 1 0 2 3
1-2.Caelum-Stal Gorzów Wlkp 23
(19)Paweł Parys 1 - 1 - 2
(20)Bartosz Zmarzlik 3 3 2 3 11
(21)Łukasz Cyran 3 0 1 2 6
(28)Adrian Cyfer 2 2 4
3.Cembrit-Start Gniezno 22
(13)Kacper Gomólski 2 wu - - 2
(14)Oskar Fajfer 3 2 3 3 11
(15)Wojciech Lisiecki 1 1 2 2 6
(27)Marcin Wawrzyniak 2 1 3
4.WTS Nice Warszawa 21
(7)Piotr Pawlicki jr. 3 3 3 3 12
(8)Patryk Braun 0 1 3 0 4
(9)Adrian Gała 1 2 2 0 5
5.PSŻ Lechma Poznań 19
(1)Maciej Fajfer 3 2 3 2 10
(2)Marcel Kajzer 2 3 1 1 7
(3)Bartosz Przybylski 0 u2 2 t 2
6.Kolejarz Opole 6
(4)Łukasz Bojarski 1 2 2 1 6
(5)Piotr Czerwiński 0 0 d2 ns 0
(6)Kamil Lisoń t wzd u1 wzd 0
NS.Kolejarz-Rawag Rawicz NS
68:70 68:74 69:66 71:56 68:42 72:32
68:41 69:16 68:41 68:51 68:87
69:04 72:15 72:76 69:14 69:68
68:17 70:29 70:14 --:-- 68:27
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Opole 20/7/2011
1.Falubaz Zielona Góra 26
(7)Adrian Wojewoda 2 2 2 2 8
(8)Adam Strzelec 3 t 1 3 7
(9)Kacper Rogowski 3 3 2 3 11
2.Caelum-Stal Gorzów Wlkp 24
(16)Bartosz Zmarzlik 3 3 3 3 12
(17)Paweł Parys 2 2 2 0 6
(18)Łukasz Cyran 3 0 1 2 6
(27)Adrian Cyfer ns
3.Cembrit-Start Gniezno 22
(10)Oskar Fajfer d3 3 3 3 9
(11)Wojciech Lisiecki d4 3 2 2 7
(12)Marcin Wawrzyniak 2 2 1 1 6
4.PSŻ Lechma Poznań 17
(19)Maciej Fajfer 3 1 t 2 6
(20)Marcel Kajzer 1 3 3 3 10
(21)Adrian Kozłowski 0 u3 0 1 1
5-6.Kolejarz Opole 12
(1)Łukasz Bojarski 2 2 2 wu 6
(2)Piotr Czerwiński 1 0 2 1 4
(3)Kamil Lisoń 0 wu 1 1 2
5-6.WTS Nice Warszawa 12
(4)Adrian Gała t wu d4 1 1
(5)Patryk Braun 3 3 2 0 8
(6)Piotr Pawlicki jr. - - - - ns
(23)Remigiusz Perzyński 1 1 0 1 3
7.Kolejarz-Rawag Rawicz 9
(13)Adrian Ojczenasz u 1 u u 1
(14)Mikołaj Drożdżowski 1 2 2 3 8
(15)Marek Łozowicki ns ns ns ns ns
63:00 64:40 65:00 63:10 65:60 64:10
62:90 62:00 64:80 64:60 63:60
61:60 64:10 62:40 65:70 65:20
62:80 63:80 65:20 63:00 64:90
Sędzia - Maciej Spychała tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Piła 4/8/2011 (organizator WTS Nice Warszawa)
1.Cembrit-Start Gniezno 28
(7)Oskar Fajfer 3 - 3 3 9
(8)Wojciech Lisiecki 2 2 - 2 6
(9)Marcin Wawrzyniak 2 1 2 - 5
(24)Kacper Gomólski 3 3 2 8
2.WTS Nice Warszawa 21
(1)Piotr Pawlicki jr. 2 - 3 3 8
(2)Przemysław Pawlicki 3 3 3 - 9
(3)Patryk Braun 1 0 - 0 1
(22)Adrian Gała 2 0 1 3
3.Caelum-Stal Gorzów Wlkp 19
(13)brak zawodnika - - - - ns
(14)Łukasz Kaczmarek 0 2 1 1 4
(15)Adrian Cyfer 3 3 2 1 9
(26)Paweł Parys 1 2 3 0 6
4.PSŻ Lechma Poznań 18
(16)Maciej Fajfer 2 2 1 3 8
(17)Marcel Kajzer 3 3 1 3 10
(18)Adrian Kozłowski ns ns ns ns ns
5.Kolejarz Opole 13
(19)Łukasz Bojarski 3 2 1 2 8
(20)Piotr Czerwiński wu ns ns ns 0
(21)Kamil Lisoń 1 1 3 d4 5
6.Kolejarz-Rawag Rawicz 6
(10)Mikołaj Drożdżowski 1 1 2 2 6
(11)Adrian Ojczenasz ns ns ns ns ns
(12)Marek Łozowicki ns ns ns ns ns
NS.Falubaz Zielona Góra 12
(4)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(5)Adrian Wojewoda 1 2 2 3 8
(6)Maksymilian Ristok 1 3 wu wd 4Po zawodach rozegrano bieg Memoriał Władysława Pietrzaka:
(65:88)Pi.Pawlicki jr., Gomólski, Cyfer, M.Fajfer
64:82 66:46 73:31 67:43 66:24 68:63
64:94 67:99 69:06 79:00 65:45
66:37 67:49 64:43 65:52 71:50
67:16 64:34 68:09 67:46 66:94
Sędzia - Krzysztof Meyze tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 1
1.Cembrit-Start Gniezno 18 94
2.Caelum-Stal Gorzów Wlkp 17.5 87
3.Falubaz Zielona Góra 16.5 72
4.WTS Nice Warszawa 15.5 83
5.PSŻ Lechma Poznań 8 60
6.Kolejarz Opole 5.5 41
7.Kolejarz Rawicz 3 26