1 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Rzeszów 18/5/2006
1.Marma Polskie Folie Rzeszów 37
(1)Paweł Miesiąc - 3 3 2 8
(2)Dawid Stachyra 2 3 3 - 8
(3)Andrey Karpov d3 3 d2 3 6
(4)Marcin Leś 3 2 - 3 8
(17)Krzysztof Szyszka 3 2 2 7
2.Unia Tarnów 31
(9)Paweł Hlib 3 3 3 3 12
(10)Kamil Zieliński d2 2 3 3 8
(11)Maciej Ciesielski 3 2 2 2 9
(12)Mateusz Trytko u3 t t 2 2
3.KSŻ Krosno 18
(5)Przemysław Dądela 2 1 1 1 5
(6)Daniel Bienia 2 1 2 1 6
(7)Krzysztof Bęben 2 2 2 1 7
4.TŻ Sipma Lublin 2
(14)Maciej Michaluk u4 wn wu ns 0
(15)Karol Polak 1 0 1 0 2
72:72 70:08 72:74 72:08
72:39 69:88 71:48 72:32
70:18 71:44 71:08 70:85
72:26 72:18 76:65 69:74
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Krosno 1/6/2006
1.Marma Polskie Folie Rzeszów 36
(13)Paweł Miesiąc - 3 3 2 8
(14)Dawid Stachyra 2 3 3 - 8
(15)Marcin Leś 3 2 - 3 8
(16)Andrey Karpov d3 3 d2 3 6
(20)Krzysztof Szyszka 3 2 2 7
2.Unia Tarnów 31
(5)Paweł Hlib 3 3 3 3 12
(6)Kamil Zieliński 1 2 3 2 8
(7)Maciej Ciesielski 3 2 1 2 8
(8)Mateusz Trytko 1 1 ust 1 3
3.KSŻ Krosno 14
(1)Krzysztof Bęben 1 2 1 0 4
(2)Daniel Bienia 0 1 1 1 3
(3)Przemysław Dądela 3 2 0 2 7
4.TŻ Sipma Lublin 12
(10)Karol Polak 0 0 3 t 3
(19)Rafał Klimek 3 3 2 1 9
71:90 74:10 89:20 74:10
74:40 72:90 73:90 76:90
75:20 74:00 72:90 73:30
76:10 75:50 74:10 72:90
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Tarnów 25/7/2006
1.Marma Polskie Folie Rzeszów 38
(9)Dawid Stachyra 2 3 3 2 10
(10)Krzysztof Szyszka 2 2 - 1 5
(11)Grzegorz Szyszka - 2 2 - 4
(12)Marcin Leś 3 - 2 3 8
(19)Paweł Miesiąc 3 2 3 3 11
2.Unia Tarnów 31
(1)Paweł Hlib 3 3 3 3 12
(2)Kamil Zieliński 3 3 3 3 12
(3)Maciej Ciesielski u3 3 d u2 3
(4)Mateusz Trytko 2 2 t t 4
3.TŻ Sipma Lublin 10
(5)Maciej Michaluk 1 1 1 0 3
(6)Karol Polak 1 1 1 d3 3
(7)brak zawodnika ns - ns -
(8)brak zawodnika - ns - ns
(18)Rafał Klimek 1 0 1 2 4
4.KSŻ Krosno 6
(13)Przemysław Dądela 2 1 2 1 6
(RT-14)Piotr Jędrzejkiewicz d4 1 2 2
71:88 72:44 70:34 73:50
71:10 73:42 71:18 72:59
71:25 71:72 72:43 73:57
72:35 73:19 73:70 71:15
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Lublin 20/7/2006
1.Marma Polskie Folie Rzeszów 44
(5)Krzysztof Szyszka 2 3 3 - 8
(6)Andrey Karpov 2 3 3 3 11
(7)Grzegorz Szyszka - - 3 3 6
(8)Marcin Leś 3 3 3 - 9
(18)Paweł Miesiąc 3 3 3 1 10
2.Unia Tarnów 22
(13)Kamil Zieliński 3 2 2 3 10
(14)Maciej Ciesielski 3 1 2 1 7
(15)Mateusz Trytko 2 t 1 2 5
3.TŻ Sipma Lublin 16
(1)Rafał Klimek 2 2 2 2 8
(2)Maciej Michaluk 1 t 2 2 5
(3)Karol Polak ust u3 1 2 3
Na zawody nie dojechała drużyna KSŻ Krosno.
69:34 69:23 68:96 76:89
68:21 72:50 71:47 73:65
71:69 68:33 72:28 69:95
68:00 68:80 69:27 69:07
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 4
1.Marma Polskie Folie Rzeszów 12 155
2.Unia Tarnów 8 115
3.TŻ Sipma Lublin 2 40
4.KSŻ Krosno 2 38