1 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Gdańsk 12/5/2005
1.Budlex-Polonia Bydgoszcz 26
(4)Krystian Klecha 2 3 2 3 10
(5)Krzysztof Buczkowski 3 2 3 2 10
(6)Marcin Jędrzejewski w 1 2 3 6
2.Mars RTV AGD Gorzów Wlkp 23
(10)Paweł Hlib 3 3 3 3 12
(11)Michał Rajkowski 1 0 2 1 4
(12)Kamil Brzozowski 2 3 0 2 7
3.Apator-Adriana Toruń 22
(19)Karol Ząbik 3 3 wu 0 6
(20)Adrian Miedziński 1 3 3 1 8
(21)Marcin Jaguś 2 2 1 3 8
(R7)Tomasz Michnicki ns
4.Kunter GTŻ Grudziądz 20
(7)Krystian Barański 0 1 1 2 4
(8)Grzegorz Czechowski 2 0 3 3 8
(9)Łukasz Chmielewski - - - - ns
(R3)Andrzej Głuchy 2 2 2 2 8
5.Lotos Gdańsk 19
(1)Mirosław Jabłoński 1 2 3 2 8
(2)Sławomir Dąbrowski 0 3 3 0 6
(3)Grzegorz Musiał 0 1 2 2 5
(R1)Tomasz Olechwierowicz ns
6.Polonia Piła 6
(13)Paweł Kowalewski d2 d2 - - 0
(14)Łukasz Nowak 3 1 1 dst 5
(15)Rafał Krygiel d4 d4 1 d3 1
7.TŻ Łódź - nie klasyfikowana - niepełny skład
(16)Piotr Domagała 2 1 1 1
(17)Jacek Pokorski 1 0 w2 w2
66:53 67:84 67:15 67:75 68:96 68:12
66:15 70:10 66:12 67:25 67:78
65:83 67:18 70:56 67:53 66:72
66:56 68:09 67:38 69:81 67:62
Sędzia - Andrzej Terlecki tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Bydgoszcz 1/6/2005
1.Budlex-Polonia Bydgoszcz 23
(1)Krzysztof Buczkowski 2 3 2 3 10
(2)Marcin Jędrzejewski 3 2 1 6
(3)Krystian Klecha 3 1 3 7
(R1)Marcin Mazur ns
2.Apator-Adriana Toruń 17
(13)Adrian Miedziński 1 3 d4 2 6
(14)Karol Ząbik 2 3 3 8
(15)Marcin Jaguś 2 t 1 3
(R5)Tomasz Michnicki ns
3.Mars RTV AGD Gorzów Wlkp 16
(7)Paweł Hlib 2 2 d1 3 7
(8)Kamil Brzozowski 3 d1 2 5
(9)Michał Rajkowski 1 0 3 4
4.Lotos Gdańsk 19
(16)Mirosław Jabłoński 3 3 2 2 10
(17)Sławomir Dąbrowski 0 2 0 2
(18)Tomasz Olechwierowicz 0 2 1 3
5.Kunter GTŻ Grudziądz 14
(4)Krystian Barański 1 2 - 0 3
(5)Andrzej Głuchy wsu 1 1 2
(6)Łukasz Chmielewski - 1 2 3
(R2)Marek Cieślewicz 3 3 6
6.Polonia Piła - nie klasyfikowana - niepełny skład
(10)Łukasz Nowak 1 ns ns ns
(12)Rafał Krygiel d3 1 dst
66:05 65:59 67:25 64:90
65:75 65:60 66:21 66:37
64:96 64:69 65:18 66:40
64:46 66:13 67:40
Sędzia - Józef Komakowski tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Grudziądz 23/6/2005
1.Budlex-Polonia Bydgoszcz 22
(16)Krzysztof Buczkowski 2 3 2 2 9
(17)Krystian Klecha 3 3 3 9
(18)Marcin Jędrzejewski 1 0 3 4
2.Mars RTV AGD Gorzów Wlkp 21
(4)Paweł Hlib 3 3 3 3 12
(5)Michał Rajkowski 1 2 2 5
(6)Kamil Brzozowski 0 2 2 4
3.Kunter GTŻ Grudziądz 16
(1)Krystian Barański 2 2 1 1 6
(2)Łukasz Chmielewski d4 1 0 1
(3)Marek Cieślewicz 3 3 3 9
4.Apator-Adriana Toruń 14
(10)Adrian Miedziński 3 2 d4 3 8
(11)Damian Stachowiak 2 0 - 2
(12)Marcin Jaguś 2 1 1 4
(R4)Tomasz Michnicki 0 0
5.Lotos Gdańsk 11
(13)Mirosław Jabłoński 1 d3 2 1 4
(14)Sławomir Dąbrowski 0 3 2 5
(15)Tomasz Olechwierowicz 1 1 0 2
(R5)Łukasz Kryszewski ns
6.Polonia Piła - nie klasyfikowana - niepełny skład
(7)Łukasz Nowak 1 1 1 1
(8)Rafał Krygiel 0 2 d4
67:20 70:54 67:31 66:90
68:35 66:77 68:21 67:61
66:60 67:82 67:02 67:71
67:46 66:52 67:11
Sędzia - Andrzej Terlecki tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Gorzów Wlkp 27/7/2005
1.Mars RTV AGD Gorzów Wlkp 22
(1)Michał Rajkowski 3 3 1 3 10
(2)Adrian Szewczykowski 2 1 2 5
(3)Kamil Brzozowski 3 2 2 7
2-3.Apator-Adriana Toruń 19
(7)Marcin Jaguś 2 1 - 2 5
(8)Damian Stachowiak - - - ns
(9)Adrian Miedziński 0 0 2 2
(R3)Karol Ząbik 3 3 3 3 12
2-3.Budlex-Polonia Bydgoszcz 19
(13)Krystian Klecha 3 3 3 3 12
(14)Krzysztof Buczkowski 2 1 wu 3
(15)Marcin Jędrzejewski 2 2 0 4
4.Lotos Gdańsk - nie klasyfikowana - niepełny skład
(11)Sławomir Dąbrowski 1 2 2
(12)Tomasz Olechwierowicz 0 2 3
5.Kunter GTŻ Grudziądz - nie klasyfikowana - niepełny skład
(16)Krystian Barański d4 3 1 1
(18)Łukasz Chmielewski w2 3 0
6.Polonia Piła - nie klasyfikowana - niepełny skład
(4)Łukasz Nowak w2 1 ns ns
(6)Rafał Krygiel 2 d4 w2
64:50 63:67 66:88 65:98
63:97 67:66 64:88 65:75
64:93 64:33 64:03 65:40
63:66 68:38 72:06
Sędzia - Jerzy Mądrzak tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Piła 2/8/2005
1.Apator-Adriana Toruń 24
(4)Adrian Miedziński 3 3 1 3 10
(5)Damian Stachowiak - - - ns
(6)Marcin Jaguś 2 2 - 4
(R2)Karol Ząbik 2 3 3 2 10
2.Budlex-Polonia Bydgoszcz 18
(10)Krystian Klecha 3 3 2 3 11
(11)Marcin Jędrzejewski 2 3 2 7
(12)Marcin Mazur t t t 0
3.Mars RTV AGD Gorzów Wlkp 16
(16)Michał Rajkowski 3 2 1 3 9
(17)Adrian Szewczykowski 2 1 1 4
(18)Kamil Brzozowski d3 1 2 3
4.Polonia Piła 11
(1)Łukasz Nowak 1 2 3 2 8
(2)Paweł Kowalewski w2 ns ns 0
(3)Rafał Krygiel 2 1 dst 3
5.Kunter GTŻ Grudziądz 9
(13)Krystian Barański 1 1 2 1 5
(14)Łukasz Chmielewski d4 1 0 1
(15)Marek Cieślewicz 3 d2 ns 3
6.Lotos Gdańsk - nie klasyfikowana - niepełny skład
(7)Sławomir Dąbrowski 1 3 3 1
(8)Tomasz Olechwierowicz d4 2 0
67:79 71:47 66:87 69:75
67:46 66:68 68:63 69:02
68:83 68:52 69:08 67:38
69:09 68:23 67:20
Sędzia - Henryk Kowalski tabela biegów7 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Toruń 8/9/2005
1.Apator-Adriana Toruń 23
(1)Adrian Miedziński 3 3 1 3 10
(2)Damian Stachowiak - - 2 2
(3)Marcin Jaguś 2 - - 4
(R1)Karol Ząbik 2 3 1 3 9
2.Mars RTV AGD Gorzów Wlkp 17
(13)Kamil Brzozowski 3 3 0 3 9
(14)Adrian Szewczykowski wu - - 0
(15)Marcin Kozdraś 0 - - 0
(R5)Paweł Hlib 2 2 2 2 8
3.Budlex-Polonia Bydgoszcz 15
(7)Krystian Klecha 1 2 3 d3 6
(8)Marcin Jędrzejewski 3 1 t 4
(9)Krzysztof Buczkowski 3 0 2 5
4.Lotos Gdańsk - nie klasyfikowana - niepełny skład
(4)Sławomir Dąbrowski 1 1 3 3
(5)Tomasz Olechwierowicz 0 3 2
5.Kunter GTŻ Grudziądz - nie klasyfikowana - niepełny skład
(10)Łukasz Chmielewski 2 3 2 1
Drużyna Polonii Piła nie wystartowała w zawodach.
62:57 62:54 62:44 63:47
63:34 67:03 61:90 62:81
62:38 61:28 62:18 64:66
62:10 65:34 63:66
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 3
1.Budlex-Polonia Bydgoszcz 31,5 123
2.Mars RTV AGD Gorzów Wlkp 29 115
3.Apator-Adriana Toruń 28,5 119
4.Kunter GTŻ Grudziądz 11 59
5.Lotos Gdańsk 7 45
6.Polonia Piła 4 17
7.TŻ Łódź 0 0