1 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Rzeszów 18/8/2005
1.Unia Tarnów 24
(13)Marcin Rempała 2 2 3 3 10
(14)Grzegorz Dzik - - 1 1
(15)Kamil Zieliński 2 - - 2
(R5)Janusz Kołodziej 3 3 3 2 11
2.Marma Polskie Folie Rzeszów 18
(1)Dawid Stachyra 3 3 0 3 9
(2)Marcin Leś - 3 - 3
(3)Krzysztof Szyszka 2 - - 2
(R1)Paweł Miesiąc 1 0 1 2 4
3.RKM Rybnik 16
(7)Patryk Pawlaszczyk 3 1 t 3 7
(8)Marek Szczyrba 1 0 - 1
(9)Michał Mitko - - - ns
(R3)Wojciech Druchniak 1 2 3 2 8
4.KSŻ Krosno 12
(10)Jakub Śpiewanek 2 3 3 2 10
(11)Piotr Prucnal 0 1 0 1
(12)Krzysztof Bęben 0 1 t 1
5.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 11
(16)Marcin Piekarski d3 2 2 1 5
(17)Przemysław Dądela 1 3 wu 4
(18)Michał Ciura 0 w2 1 1
(R6)Damian Romańczuk ns
6.TŻ Sipma Lublin - nie klasyfikowana - niepełny skład
(4)Adrian Śmieja 0 0 d2 w2
(5)Kamil Łyko 2 2 1
70:06 69:50 68:95 70:65
70:61 72:15 71:28 70:15
68:09 69:82 68:69 71:46
72:01 71:85 71:82
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Lublin 1/6/2005
1-2.Marma Polskie Folie Rzeszów 19
(16)Dawid Stachyra 3 2 3 3 11
(17)Marcin Leś 0 1 - 1
(18)Paweł Miesiąc 1 3 1 2 7
1-2.RKM Rybnik 19
(4)Wojciech Druchniak 3 1 2 2 8
(5)Marek Szczyrba 2 2 - 4
(6)Artur Maciończyk - - - ns
(R2)Patryk Pawlaszczyk 1 2 1 3 7
3-4.Unia Tarnów 17
(10)Marcin Rempała 3 3 3 3 12
(11)Maciej Ciesielski 1 1 0 2
(12)Grzegorz Dzik 3 0 0 3
3-4.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 17
(13)Mateusz Szczepaniak 2 3 3 2 10
(14)Sebastian Pydzik 0 2 1 3
(15)Michał Ciura 3 t 1 4
5.TŻ Sipma Lublin - nie klasyfikowana - niepełny skład
(1)Krzysztof Dominiczak 1 2 2 1
(2)Krzysztof Wrona 0 2 3 0 -
(3)brak zawodnika
6.KSŻ Krosno - nie klasyfikowana - niepełny skład
(7)Piotr Prucnal 2 1 2 1
(8)Jakub Trygar t 1 t
(9)brak zawodnika
71:95 73:61 71:30 72:27
72:52 72:36 74:41 71:01
71:76 74:43 71:62 72:08
72:38 71:41 71:16
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Rybnik 23/6/2005
1.Unia Tarnów 23
(7)Marcin Rempała 2 2 3 3 10
(8)Maciej Ciesielski - - 2 2
(9)Grzegorz Dzik 1 - - 1
(R3)Janusz Kołodziej 3 2 3 2 10
2.RKM Rybnik 21
(1)Patryk Pawlaszczyk 2 1 3 3 9
(2)Marek Szczyrba 3 2 - 5
(3)Michał Mitko - - - ns
(R1)Wojciech Druchniak 3 0 2 2 7
3.Marma Polskie Folie Rzeszów 15
(13)Dawid Stachyra 2 3 0 1 6
(14)Krzysztof Szyszka - 0 - 0
(15)Marcin Leś - 1 - 1
(R5)Paweł Miesiąc 1 3 1 3 8
4.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 12
(10)Mateusz Szczepaniak 1 3 3 2 9
(11)Przemysław Dądela 0 1 d4 1
(12)Damian Romańczuk 0 1 1 2
5.KSŻ Krosno 10
(4)Jakub Trygar wu - - - 0
(5)Krzysztof Bęben 1 1 1 3
(6)Jakub Śpiewanek 3 2 2 w2 7
6.TŻ Sipma Lublin 9
(16)Krzysztof Dominiczak 3 2 1 1 7
(17)Krzysztof Wrona 0 2 - 2
(18)Adrian Śmieja d2 w2 0 0 0
68:87 67:06 68:59 68:20
66:27 69:93 67:25 68:50
67:72 67:06 68:70 69:73
67:52 67:73 68:78
Sędzia - Marek Wojaczek tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Krosno 27/7/2005
1.Unia Tarnów 21
(4)Janusz Kołodziej 3 3 3 3 12
(5)Kamil Zieliński - 0 - 0
(6)Maciej Ciesielski - u3 - 0
(R2)Marcin Rempała 2 3 2 2 9
2.Marma Polskie Folie Rzeszów 19
(10)Dawid Stachyra 2 2 1 2 7
(11)Marcin Leś - 3 3 1
(12)Krzysztof Szyszka - - - ns
(R4)Paweł Miesiąc 3 2 1 0 6
3.RKM Rybnik 18
(16)Patryk Pawlaszczyk 3 0 2 2 7
(17)Marek Szczyrba 1 - - 1
(18)Michał Mitko 1 - - 1
(R6)Wojciech Druchniak 2 3 3 1 9
4.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 11
(7)Michał Ciura 1 1 0 ns 2
(8)Damian Romańczuk 0 1 1 2
(9)Przemysław Dądela 3 3 1 7
5.KSŻ Krosno 8
(1)Jakub Śpiewanek 1 2 d1 3 6
(2)Piotr Prucnal 0 d3 ns 0
(3)Krzysztof Bęben wu 0 2 2
6.TŻ Sipma Lublin - nie klasyfikowana - niepełny skład
(13)Krzysztof Dominiczak 2 2 3 t
(14)Krzysztof Wrona 2 1 1 1
71:60 76:10 72:70 74:00
73:00 73:10 75:20 80:10
73:50 75:50 77:50 73:40
77:00 73:20 72:00
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Tarnów 2/8/2005
1.Unia Tarnów 24
(1)Janusz Kołodziej 2 3 3 - 8
(2)Grzegorz Dzik - 2 2 4
(3)Maciej Ciesielski 3 1 - 4
(R1)Marcin Rempała 3 2 3 8
2-3.Marma Polskie Folie Rzeszów 18
(7)Dawid Stachyra 3 2 3 3 11
(8)Marcin Leś - 1 - 1
(9)Krzysztof Szyszka - 0 - 0
(R3)Paweł Miesiąc 1 3 wu 2 6
2-3.RKM Rybnik 18
(13)Wojciech Druchniak 2 3 1 2 8
(14)Marek Szczyrba 3 2 3 8
(15)Michał Mitko - - - ns
(R5)Patryk Pawlaszczyk 0 2 0 2
4.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 10
(4)Michał Ciura 1 0 3 d3 4
(5)Damian Romańczuk d4 dst 1 1
(6)Przemysław Dądela 3 1 1 5
5.KSŻ Krosno - nie klasyfikowana - niepełny skład
(17)Krzysztof Bęben 1 1 1
(18)Piotr Prucnal 2 2 2
6.TŻ Sipma Lublin - nie klasyfikowana - niepełny skład
(10)Krzysztof Dominiczak 2 3 2 1
69:28 72:35 72:96 72:75
70:43 73:69 74:31 74:90
71:34 69:90 71:56 74:21
72:57 75:42 75:60
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegów6 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Częstochowa 8/9/2005
1.Unia Tarnów 24
(16)Marcin Rempała 2 2 3 - 7
(17)Kamil Zieliński 3 - 2 5
(18)Grzegorz Dzik 1 - 2 3
(R6)Janusz Kołodziej 3 3 3 9
2.Marma Polskie Folie Rzeszów 17
(4)Dawid Stachyra 3 2 1 3 9
(5)Marcin Leś - 0 - 0
(6)Krzysztof Szyszka - 1 - 1
(R2)Paweł Miesiąc 0 2 3 2 7
3.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 15
(1)Marcin Piekarski 1 1 - 0 2
(2)Sebastian Pydzik 2 1 1 4
(3)Mateusz Szczepaniak 3 2 3 8
(R1)Michał Ciura 1 1
4.RKM Rybnik 12
(10)Patryk Pawlaszczyk 2 1 2 3 8
(11)Marek Szczyrba - 0 1 1
(12)Michał Mitko 2 0 - 2
(R4)Wojciech Druchniak 1 0 1
5.TŻ Sipma Lublin - nie klasyfikowana - niepełny skład
(7)Kamil Łyko 3 3 1 1
6.KSŻ Krosno - nie klasyfikowana - niepełny skład
(13)Jakub Śpiewanek 1 3 2 2
68:91 --:-- 68:81 67:98
68:24 66:93 66:72 69:09
68:06 67:99 68:68 68:19
68:19 66:97 69:00
Uwaga! Bieg 5 nie był rozgrywany.
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 2
1.Unia Tarnów 27,5 133
2.Marma Polskie Folie Rzeszów 23 106
3.RKM Rybnik 20 104
4.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 12,5 76
5.KSŻ Krosno 4 30
6.TŻ Sipma Lublin 0 9
7.Wanda Kraków - wycofała się z rozgrywek