1 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Opole 12/5/2005
1.Unia Leszno 23
(16)Norbert Kościuch 2 3 3 1 9
(17)Robert Kasprzak 3 2 2 2 9
(18)Oskar Wolsztyński 1 1 2 1 5
2.Atlas Wrocław 21
(19)Ronnie Jamroży 1 3 3 2 9
(20)Mariusz Pacholak 3 3 2 1 9
(21)Andrzej Ruszkiewicz 0 0 3 0 3
3.Kolejarz Rawicz 18
(10)Marcin Jankowski 3 3 3 3 12
(11)Damian Grabski 1 d4 1 1 3
(12)Krzysztof Nowacki 2 1 0 u4 3
4-5.ZKŻ Kronopol Zielona Góra 17
(4)Grzegorz Zengota wu - 2 1 3
(5)Daniel Pytel 2 d4 0 0 2
(6)Adam Kulczyński u4 - - - 0
(R2)Alan Marcinkowski 3 3 3 3 12
4-5.KM Intar Ostrów Wlkp 17
(7)Marcin Liberski wu 2 2 1 5
(8)Sebastian Brucheiser 2 3 2 2 9
(9)Bartosz Kwiatkowski 1 1 0 1 3
(R3)Piotr Tajchert ns
6.Fular Gniezno 16
(13)Piotr Dziatkowiak - 1 3 0 4
(14)Dariusz Staniszewski 0 1 2 0 3
(15)Jacek Karmoliński d4 - - - 0
(R5)Adrian Gomólski 1 2 3 3 9
7.Kolejarz Opole 14
(1)Marcin Sekula 3 2 2 d3 7
(2)Tomasz Szmidt 1 1 2 2 6
(3)Szymon Kowolik 0 - t - 0
(R1)Piotr Jędrzejkiewicz 0 1 1
63:00 63:80 63:40 64:00 63:40 66:20
65:20 64:40 62:80 64:60 64:00
64:20 62:20 63:80 64:20 64:40
63:80 64:20 65:40 63:60 65:20
Sędzia - Maciej Spychała tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Zielona Góra 1/6/2005
1-2.Unia Leszno 18
(13)Norbert Kościuch 2 3 3 2 10
(14)Robert Kasprzak 3 0 1 4
(15)Oskar Wolsztyński 3 1 t 4
1-2.Kolejarz Rawicz 18
(7)Marcin Jankowski 3 3 1 w2 7
(8)Damian Grabski 1 1 3 5
(9)Marcin Bzdęga 2 2 2 6
(R3)Krzysztof Nowacki ns
3.ZKŻ Kronopol Zielona Góra 17
(1)Zbigniew Suchecki 3 1 2 - 6
(2)Alan Marcinkowski 2 3 3 8
(3)Daniel Pytel 2 0 - 2
(R1)Grzegorz Zengota 1 0 1
4.Atlas Wrocław 16
(16)Ronnie Jamroży 0 3 3 2 8
(17)Mariusz Pacholak 1 3 1 5
(18)Adrian Płuska 2 1 - 3
(R6)Andrzej Ruszkiewicz wu4 0
5.Fular Gniezno 12
(10)Adrian Gomólski 2 2 3 3 10
(11)Jacek Karmoliński 0 0 t 0
(12)Piotr Dziatkowiak 1 d4 1 2
6.KM Intar Ostrów Wlkp 9
(4)Piotr Tajchert 0 0 0 1 1
(5)Bartosz Kwiatkowski 1 0 2 3
(6)Sebastian Brucheiser 1 2 2 5
Zespół Kolejarza Opole nie wystąpił w zawodach.
65:43 66:34 66:83 64:29
65:87 64:97 66:52 66:44
65:47 66:34 65:17 68:47
63:87 65:31 66:50
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Ostrów Wlkp 23/6/2005
1.Kolejarz Rawicz 24
(4)Marcin Bzdęga 3 3 2 1 9
(5)Marcin Kędziora - - - - ns
(6)Krzysztof Nowacki 1 1 2 0 4
(R2)Marcin Jankowski 2 3 3 3 11
2.ZKŻ Kronopol Zielona Góra 22
(19)Marcin Nowaczyk 3 3 3 1 10
(20)Zbigniew Suchecki d4 1 3 2 6
(21)Daniel Pytel 0 2 2 2 6
(R7)Grzegorz Zengota ns
3.KM Intar Ostrów Wlkp 20
(1)Marcin Liberski 1 1 2 2 6
(2)Bartosz Kwiatkowski 0 1 1 1 3
(3)Sebastian Brucheiser 2 3 3 3 11
(R1)Piotr Tajchert ns
4-5.Unia Leszno 18
(10)Norbert Kościuch 3 2 3 d4 8
(11)Adam Kajoch t wnj - - 0
(12)Robert Kasprzak 3 3 1 3 10
(R4)Artur Wawrzynowicz 0 0 0
4-5.Atlas Wrocław 18
(13)Ronnie Jamroży 2 1 d4 3 6
(14)Mariusz Pacholak 3 3 2 2 10
(15)Adrian Płuska 0 0 - - 0
(R6)Andrzej Ruszkiewicz 0 2 2
6.Kolejarz Opole 13
(16)Marcin Sekula d4 2 3 1 6
(17)Łukasz Kasperek 1 2 0 2 5
(18)Tomasz Szmidt 1 d1 d2 1 2
7.Fular Gniezno - nie klasyfikowany - niepełny skład
(8)Piotr Dziatkowiak 2 0 1 1
(9)Dariusz Staniszewski 2 1 2 1
66:63 68:44 68:38 69:81 68:97 68:75
66:78 67:97 68:19 68:97 69:31
67:72 68:41 68:38 68:06 70:09
67:32 67:91 69:12 69:16 69:10
Sędzia - Henryk Kowalski tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Rawicz 27/7/2005
1.ZKŻ Kronopol Zielona Góra 29
(16)Zbigniew Suchecki 3 2 3 - 8
(17)Marcin Nowaczyk 2 2 3 3 10
(18)Alan Marcinkowski 3 2 3 - 8
(R6)Grzegorz Zengota 2 1 3
2-3.KM Intar Ostrów Wlkp 21
(19)Marcin Liberski 3 1 3 3 10
(20)Maciej Piaszczyński 0 - 1 - 1
(21)Sebastian Brucheiser 0 3 2 2 7
(R7)Bartosz Kwiatkowski 1 2 3
2-3.Atlas Wrocław 21
(10)Ronnie Jamroży 3 3 3 2 11
(11)Mariusz Pacholak 2 3 3 2 10
(12)Andrzej Ruszkiewicz t t wu3 ns 0
4.Kolejarz Rawicz 16
(1)Marcin Bzdęga 3 1 3 1 8
(2)Krzysztof Nowacki u2 0 dst 0 0
(3)Paweł Sikora - - - - ns
(R1)Marcin Jankowski 2 2 1 3 8
5.Kolejarz Opole 14
(13)Marcin Sekula 1 u2 ns ns 1
(14)Tomasz Szmidt d4 2 3 1 6
(15)Łukasz Kasperek 2 u4 2 3 7
6.Fular Gniezno 12
(4)Jacek Karmoliński 1 0 1 1 3
(5)Piotr Dziatkowiak 2 2 1 1 6
(6)Dariusz Staniszewski 1 2 0 0 3
7.Unia Leszno 11
(7)Mateusz Jurga 1 3 1 2 7
(8)Artur Wawrzynowicz d4 1 0 t 1
(9)Adam Kajoch 2 0 1 t 3
63:32 64:88 65:40 64:19 ??:?? 65:47
63:92 64:16 65:62 65:75 65:22
63:56 64:06 64:46 65:97 65:50
63:94 64:82 66:78 64:95 68:38
Sędzia - Leszek Demski tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Gniezno 2/8/2005
1.ZKŻ Kronopol Zielona Góra 27
(13)Zbigniew Suchecki 3 3 3 3 12
(14)Marcin Nowaczyk 2 3 d4 - 5
(15)Daniel Pytel 2 - 3 1 6
(R5)Grzegorz Zengota 2 2 4
2.Atlas Wrocław 22
(7)Ronnie Jamroży 3 2 3 2 10
(8)Mariusz Pacholak 2 2 3 0 7
(9)Andrzej Ruszkiewicz 3 d4 1 1 5
3-4.KM Intar Ostrów Wlkp 18
(16)Sebastian Brucheiser 0 - 2 3 5
(17)Maciej Piaszczyński 1 - 3 1 5
(18)Marcin Liberski 3 0 dst - 3
(R6)Bartosz Kwiatkowski d3 2 3 5
3-4.Fular Gniezno 18
(1)Adrian Gomólski 3 3 3 3 12
(2)Dariusz Staniszewski 1 1 1 2 5
(3)Piotr Dziatkowiak 0 1 - 0 1
(R1)Jacek Karmoliński 0 0
5.Kolejarz Rawicz 15
(19)Marcin Bzdęga 2 1 2 3 8
(20)Krzysztof Nowacki - wu - 1 1
(21)Damian Grabski - - t t 0
(R7)Marcin Jankowski 1 2 wu 3 6
6.Unia Leszno 13
(4)Mateusz Jurga u 1 3 1 5
(5)Adam Kajoch 2 2 2 2 8
(6)Artur Wawrzynowicz dst ns ns ns 0
7.Kolejarz Opole 11
(10)Piotr Jędrzejkiewicz 0 0 u - 0
(11)Łukasz Kasperek 1 1 1 1 4
(12)Tomasz Szmidt 1 2 2 2 7
27. Memoriał Marcina Rożaka i Grzegorza Smolińskiego
Półfinały:
(65:22) Suchecki(B), Bzdęga(C), S.Brucheiser(D), Staniszewski-d4(A)
(65:82) Gomólski(B), Jamroży(A), Schmidt(C), Kajoch(D)
Finał:
(65:64) Jamroży(A), Suchecki(C), Bzdęga(B), Gomólski-wu(D)
64:56 65:93 65:29 67:42 65:48 67:25
64:46 65:22 65:95 66:70 66:20
64:80 66:30 67:10 66:72 66:87
65:62 66:19 65:08 66:39 66:20
Sędzia - Jerzy Mądrzak tabela biegów6 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Leszno 18/8/2005
1-2.ZKŻ Kronopol Zielona Góra 23
(10)Grzegorz Zengota d1 2 1 3 6
(11)Zbigniew Suchecki - 3 3 2 8
(12)Marcin Nowaczyk 3 1 - 1 5
(R4)Daniel Pytel 2 2 4
1-2.Kolejarz Rawicz 23
(16)Marcin Bzdęga 3 3 3 d2 9
(17)Krzysztof Nowacki 1 2 1 0 4
(18)Marcin Kędziora - - - - ns
(R6)Marcin Jankowski 3 2 3 2 10
3.Unia Leszno 22
(1)Mateusz Jurga 3 3 2 0 8
(2)Robert Kasprzak 1 2 - 3 6
(3)Adam Kajoch 2 3 - 3 8
(R1)Damian Baliński jr. d1 d3 0
4.Atlas Wrocław 19
(4)Ronnie Jamroży 2 3 2 3 10
(5)Mariusz Pacholak 0 1 2 3 6
(6)Andrzej Ruszkiewicz 0 d4 1 2 3
5.KM Intar Ostrów Wlkp 18
(13)Marcin Liberski 0 - 2 3 5
(14)Bartosz Kwiatkowski 2 - 0 1 3
(15)Sebastian Brucheiser 1 3 2 - 6
(R5)Maciej Piaszczyński 0 2 2 4
6.Kolejarz Opole 13
(7)Tomasz Szmidt 3 1 2 1 7
(8)Łukasz Kasperek 1 0 0 ns 1
(9)Marcin Sekula 2 1 1 1 5
7.Fular Gniezno 8
(19)Dariusz Staniszewski 1 1 3 1 6
(20)Jacek Karmoliński 0 1 1 0 2
(21)Piotr Dziatkowiak d4 ns ns ns 0
62:40 63:10 63:40 65:50 66:00 64:90
63:30 62:50 65:70 64:40 64:90
63:40 63:70 65:20 64:70 64:80
62:40 62:90 64:10 64:60 65:40
Sędzia - Marek Czernecki tabela biegów7 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Wrocław 8/9/2005
1.Unia Leszno 23
(19)Norbert Kościuch 3 3 3 3 12
(20)Damian Baliński jr. 1 2 - 0 3
(21)Mateusz Jurga d2 - 1 - 1
(R7)Adam Kajoch 3 2 2 7
2.Kolejarz Rawicz 22
(13)Marcin Bzdęga 3 2 2 0 7
(14)Krzysztof Nowacki 2 1 - 0 3
(15)Marcin Kędziora - d4 - - 0
(R5)Marcin Jankowski 3 3 3 3 12
3.ZKŻ Kronopol Zielona Góra 20
(7)Zbigniew Suchecki 3 3 1 - 7
(8)Marcin Nowaczyk 2 3 - 2 7
(9)Grzegorz Zengota 1 1 2 0 4
(R3)Daniel Pytel 1 1 2
4.Atlas Wrocław 17
(1)Andrzej Ruszkiewicz u4 d4 d4 wu 0
(2)Mariusz Pacholak 2 2 2 3 9
(3)Ronnie Jamroży 2 2 3 1 8
5-6.Kolejarz Opole 16
(4)Piotr Jędrzejkiewicz 1 d4 0 0 1
(5)Marcin Sekula 3 1 2 1 7
(6)Łukasz Kasperek 2 1 3 2 8
5-6.KM Intar Ostrów Wlkp 16
(10)Bartosz Kwiatkowski 0 - 2 2 4
(11)Marcin Liberski 1 3 - 1 5
(12)Maciej Piaszczyński 0 - 0 1 1
(R4)Sebastian Brucheiser 1 2 3 6
7.Fular Gniezno 12
(16)Dariusz Staniszewski 1 1 - 1 3
(17)Jacek Karmoliński 0 - 0 0 0
(18)Piotr Dziatkowiak 1 0 0 - 1
(R6)Adrian Gomólski 2 3 3 8
69:30 67:50 68:90 69:40 68:70 71:10
68:30 68:90 70:50 69:20 69:10
68:50 68:10 69:20 68:70 68:90
67:80 68:60 69:30 69:30 69:20
Sędzia - Marek Smyła tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 1
1.ZKŻ Kronopol Zielona Góra 33 155
2.Kolejarz Rawicz 31 136
3.Atlas Wrocław 26 134
4.Unia Leszno 25 128
5.KM Intar Ostrów Wlkp 19 119
6.Fular Gniezno 7,5 78
7.Kolejarz Opole 5,5 81