1 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Piła 15/5/2001
1.BGŻ S.A.-Polonia Piła 40
(1)Jarosław Hampel 3 3 3 3 12
(2)Robert Mi¶kowiak 3 3 2 3 11
(3)Łukasz Nowak 1 2 2 0 5
(4)Tomasz Gapiński 3 3 3 3 12
2-3.TŻ Kraków-Unia Tarnów 24
(9)Paweł Szczęch wu 0
(10)Tomasz Budzik 2 3 1 2 8
(11)Dawid Bendzera 2 2 d1 2 6
(12)Janusz Kołodziej 1 1 2 2 6
(19)Sławomir Baran 2 1 1 4
2-3.Pergo Gorzów Wlkp 24
(13)Rafał Okoniewski 3 2 2 2 9
(14)Michał Aszenberg 2 d2 3 d3 5
(15)Marcin D±browski 2 1 1 1 5
(16)Jakub ¦piewanek 1 u4 3 1 5
(20)Marcin Rybak ns
4.ŁTŻ ŁódĽ 8
(5)Łukasz Andrzejczak 0 d4 1 d4 1
(6)Wojciech Duda 0 1 d4 1 2
(7)Tomasz Zywertowski d4 d4 0 d4 0
(8)Łukasz Zwi±zko 1 1 0 3 5
64:68 68:25 66:12 67:07
65:06 68:40 69:14 66:90
67:23 65:70 71:45 68:38
66:10 66:09 67:60 68:77
Sędzia - Józef Komakowski tabela biegów
Sędzia przerwał zawody po 16 biegu z powodu złego stanu toru po opadach deszczu.
2 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Tarnów 12/6/2001
1.BGŻ S.A.-Polonia Piła 41
(9)Jarosław Hampel 3 3 3 3 3 15
(10)Tomasz Gapiński 2 3 2 2 3 12
(11)Robert Mi¶kowiak 3 3 0 2 2 10
(12)Łukasz Nowak 1 1 1 3
(19)Krystian Klecha 0 1 1
2.TŻ Kraków-Unia Tarnów 36
(1)Sławomir Baran 1 2 2 d3 3 8
(2)Janusz Kołodziej 2 3 2 3 1 11
(3)Dawid Bendzera 2 0 2 2 3 9
(4)Paweł Szczęch 2 2 3 0 1 8
(17)Tomasz Budzik ns
3.TŻ Noban Opole 29
(13)Marcin Sekula 1 1 1 2 1 6
(14)Marcin Klyk 0 1 0 1 2 4
(15)Adam Czechowicz d3 1 3 3 d3 7
(16)Krzysztof Mikuta 3 1 3 3 2 12
4.Pergo Gorzów Wlkp 13
(5)Michał Aszenberg 3 2 1 1 0 7
(6)Marcin D±browski d3 0
(7)Jakub ¦piewanek 0 2 1 1 2 6
Kolejno¶ć w wy¶cigach XVII..XX:
XVII - 1,14,12 XVIII - 3,11,13 XIX - 10,7,4,15 XX - 9,16,2,5
72:46 72:46 72:91 73:19 74:20
73:49 71:95 72:43 72:98 73:00
73:07 72:72 72:23 72:74 72:54
73:59 73:24 73:22 73:25 72:65
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Gorzów Wlkp 26/7/2001
1.Pergo Gorzów Wlkp 37
(1)Rafał Okoniewski 3 3 3 2 2 13
(2)Michał Aszenberg 2 2 3 3 2 12
(3)Marcin D±browski wu 1 d4 2 3
(4)Jakub ¦piewanek 1 2 3 2 d4 8
(17)Marcin Rybak 1 1
2.TŻ Noban Opole 31
(9)Krzysztof Mikuta 3 3 3 1 1 11
(10)Marcin Sekula 0 2 d3 0 1 3
(11)Marcin Klyk 3 2 0 0 3 8
(12)Adam Czechowicz 2 1 2 3 1 9
3.BGŻ S.A.-Polonia Piła 29
(5)Jarosław Hampel 3 3 1 3 3 13
(6)Krystian Klecha u2 0 0 2 1 3
(7)Robert Mi¶kowiak 2 3 2 3 3 13
(8)Łukasz Nowak 0 wu wu 0
4.ŁTŻ ŁódĽ 21
(13)Tomasz Zywertowski 2 0 2 0 0 4
(14)Wojciech Duda 0 1 1 1 3 6
(15)Łukasz Andrzejczak 1 t 1 1 2 5
(16)Łukasz Zwi±zko 1 1 2 2 0 6
Kolejno¶ć w wy¶cigach XVII..XX:
XVII - 14,3,10,8 XVIII - 11,15,6,4 XIX - 7,2,12,16 XX - 5,1,9,16
66:60 65:98 67:04 67:53 69:15
67:25 66:19 66:50 66:41 67:75
65:78 66:06 66:41 66:78 66:25
65:57 64:68 64:25 65:60 65:28
Sędzia - Józef Komakowski tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - ŁódĽ 2/8/2001
1.TŻ Kraków-Unia Tarnów 47
(13)Dawid Bendzera 3 3 2 2 2 12
(14)Tomasz Budzik 3 2 3 1 3 12
(15)Janusz Kołodziej 2 1 2 3 3 11
(16)Paweł Szczęch 3 3 2 2 2 12
2.TŻ Noban Opole 38
(5)Krzysztof Mikuta 2 3 3 d3 3 11
(6)Marcin Sekula 2 1 1 2 2 8
(7)Marcin Klyk 0 2 1 1 4
(8)Adam Czechowicz 3 3 3 3 3 15
(18)Sł±womir Gross wu 0
3.ŁTŻ ŁódĽ 20
(1)Tomasz Zywertowski 2 1 3 3 0 9
(2)Łukasz Andrzejczak 1 d2 0 d4 2 3
(3)Wojciech Duda 0 0 2 1 1 4
(4)Łukasz Zwi±zko d4 2 0 2 0 4
4.Pergo Gorzów Wlkp 13
(10)Marcin D±browski 1 2 1 3 1 8
(11)Jakub ¦piewanek 1 d4 1 d1 1 3
(12)Marcin Rybak 1 1 0 0 0 2
Kolejno¶ć w wy¶cigach XVII..XX:
XVII - 15,2,18 XVIII - 14,6,3,12 XIX - 5,16,11,4 XX - 8,13,10,1
71:60 72:00 72:00 72:00 72:20
72:20 71:40 72:20 72:60 75:00
71:00 72:20 71:60 73:00 73:20
71:00 72:00 72:20 72:40 73:00
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Opole 21/8/2001
1.BGŻ S.A.-Polonia Piła 43
(13)Jarosław Hampel 2 1 3 3 ns 9
(14)Krystian Klecha 3 t 0 0 3 6
(15)Robert Mi¶kowiak 3 3 3 3 3 15
(16)Tomasz Gapiński 2 2 3 3 3 13
2.TŻ Noban Opole 33
(1)Adam Czechowicz 3 3 2 2 1 11
(2)Krzysztof Mikuta 2 3 1 3 2 11
(3)Marcin Sekula 1 1 2 1 u 5
(4)Marcin Klyk 1 1 1 2 1 6
(17)Sławomir Gross ns
3.TŻ Kraków-Unia Tarnów 28
(5)Dawid Bendzera 0 2 2 1 3 8
(6)Tomasz Budzik 3 0 1 2 1 7
(7)Janusz Kołodziej 1 2 3 2 2 10
(8)Paweł Szczęch 1 2 w w 3
4.ŁTŻ ŁódĽ 10
(9)Tomasz Zywertowski 0 3 2 0 0 5
(RT-10)Grzegorz Blaut d d 1 1 2
(11)Wojciech Duda t 1 t 0 2 3
(12)Łukasz Andrzejczak 2 0 w u 2
Kolejno¶ć w wy¶cigach XVII..XX:
XVII - 14,10,3,8 XVIII - 5,11,4,13 XIX - 16,2,6,12 XX - 15,7,1,9
64:00 64:40 65:20 66:00 66:00
63:60 64:20 65:00 65:00 65:00
63:20 64:00 64:80 65:20 64:00
64:20 64:80 65:20 65:40 65:00
Sędzia - Leszek Demski tabela biegówOstateczna kolejno¶ć w GRUPIE 4
1.BGŻ S.A.-Polonia Piła 10 153
2.TŻ Kraków-Unia Tarnów 7,5 135
3.TŻ Noban Opole 7 131
4.Pergo Gorzów Wlkp 4,5 87
5.ŁTŻ ŁódĽ 1 59