1 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Toruń 15/5/2001
1.Atlas Wrocław 45
(5)Krzysztof Słaboń 3 3 3 2 u4 11
(6)Piotr Świderski 3 2 1 0 2 8
(7)Artur Bogińczuk 3 2 3 2 2 12
(8)Andrzej Zieja 3 3 2 3 3 14
2.RKM Rybnik 39
(9)Łukasz Romanek 1 3 1 1 3 9
(10)Łukasz Szmid 2 2 3 1 1 9
(11)Rafał Szombierski 2 wzd 1 3 3 9
(12)Roman Chromik 2 3 2 2 3 12
(19)Konrad Ryszka ns
3.Apator-Adriana Toruń 20
(1)Tomasz Chrzanowski d1 d2 3 3 2 8
(2)Przemysław Kłos 2 1 2 3 1 9
(3)Marcin Głowacki t t 0 0
(4)Dawid Paszko 0 u3 t 0
(17)Arkadiusz Kalwasiński t 1 1 1 3
4.TŻ Lublin 14
(13)Daniel Jeleniewski 1 0 1 d4 0 2
(14)Sebastian Trumiński 1 2 2 2 2 9
(15)Daniel Lipniacki 0 1 0 1 0 2
(16)Konrad Kurtz 1 d4 0 u4 0 1
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 11,6,17,16 XVIII - 9,7,17,13 XIX - 8,1,10,15 XX - 12,14,2,5
65:77 64:67 65:03 65:22 65:07
64:83 63:78 64:92 64:22 65:36
64:33 65:06 64:69 64:54 64:40
65:09 64:89 64:99 64:42 64:99
Sędzia - Jerzy Mądrzak tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Wrocław 12/6/2001
1.RKM Rybnik 50
(5)Łukasz Romanek 3 3 3 2 2 13
(6)Łukasz Szmid 3 2 2 2 3 12
(7)Rafał Szombierski 2 3 1 2 3 11
(8)Roman Chromik 3 3 3 3 2 14
(19)Konrad Ryszka ns
2.Atlas Wrocław 41
(1)Krzysztof Słaboń 3 2 3 3 1 12
(2)Piotr Świderski 2 1 2 1 2 8
(3)Artur Bogińczuk t 2 2 2 2 8
(4)Andrzej Zieja 2 3 2 3 3 13
3.Apator-Adriana Toruń 21
(13)Przemysław Kłos 2 2 1 0 1 6
(14)Tomasz Chrzanowski 1 1 3 3 3 11
(15)Arkadiusz Kalwasiński 0 0 0 1 1
(16)Dawid Paszko 0 1 0 1 2
(20)Marcin Głowacki 0 1 1
4.Stal Rzeszów 7
(9)Karol Baran 1 1 0 1 0 3
(10)Łukasz Golonka 1 1 0 0 t 2
(11)Andrzej Rybka w 0 d4 ns ns 0
(12)Marian Micał 0 0 1 1 0 2
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 7,2,15,11 XVIII - 6,3,16,12 XIX - 4,5,13,10 XX - 14,8,1,9
66:80 66:00 67:50 68:00 68:40
66:50 67:00 67:30 67:80 68:90
67:20 66:60 67:50 67:50 68:50
66:50 66:90 68:00 67:90 68:20
Sędzia - Jerzy Kaczmarek tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Rybnik 26/7/2001
1.RKM Rybnik 33
(1)Rafał Szombierski 3 2 2 7
(2)Roman Chromik 3 3 3 9
(3)Łukasz Szmid 3 3 2 8
(4)Łukasz Romanek 3 3 3 9
(17)Konrad Ryszka ns
2.Atlas Wrocław 25
(13)Piotr Świderski 2 2 2 6
(14)Andrzej Zieja 2 3 3 8
(15)Krzysztof Słaboń 2 2 3 7
(16)Artur Bogińczuk 2 t 2 4
3.Stal Rzeszów 6
(5)Łukasz Golonka 1 1 d4 2
(6)Marian Micał 1 2 1 4
(RT-7)Marek Szczyrba 1 1
(8)Marcin Rempała 0 w d4 0
(RT-18)Dawid Kubica t
4.TŻ Lublin 4
(RT-9)Janusz Rożek 1 1 0
(10)Daniel Jeleniewski 0 0 1 1
(11)Daniel Lipniacki 0 1 1 2
(12)Konrad Kurtz 0 1 1
67:08 66:30 67:16
67:22 65:35 66:80
66:63 66:17 66:88
67:16 67:04 69:33
Sędzia - Jerzy Mądrzak tabela biegów
Sędzia przerwał zawody po 12. biegu z powodu opadów deszczu.
4 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Lublin 2/8/2001
1.Atlas Wrocław 53
(9)Piotr Świderski 2 2 3 2 3 12
(10)Krzysztof Słaboń 3 t 3 3 3 12
(11)Andrzej Zieja 3 3 3 3 3 15
(12)Artur Bogińczuk 2 3 3 3 3 14
2.Apator-Adriana Toruń 33
(5)Tomasz Chrzanowski 3 3 2 3 2 13
(6)Przemysław Kłos 2 3 2 d1 1 8
(7)Marcin Głowacki 0 0 0 2 2 4
(8)Marcin Jaguś 1 1 2 2 2 8
3.TŻ Lublin 21
(1)Sebastian Trumiński 2 2 1 1 2 8
(2)Daniel Jeleniewski 3 1 1 1 1 7
(3)Daniel Lipniacki 0 2 1 1 u4 4
(4)Konrad Kurtz 1 u4 0 1 wu 2
4.Stal Rzeszów 11
(13)Łukasz Golonka 1 2 1 0 d4 4
(14)Marian Micał 0 0 2 2 d3 4
(15)Marcin Rempała 1 1 0 wu 1 3
(RT-16)Mirosław Stolarz t w2 1
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 9,7,16,4 XVIII - 10,8,15,3 XIX - 12,1,6,14 XX - 11,5,2,13
70:74 71:34 70:87 70:34 70:81
71:56 72:72 71:85 70:56 70:46
70:47 70:86 70:98 70:23 70:00
70:25 71:26 70:90 71:93 71:81
Sędzia - Maciej Spychała tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Rzeszów 21/8/2001
1.RKM Rybnik 54
(13)Konrad Ryszka 3 3 3 2 2 13
(14)Łukasz Romanek 3 3 3 3 3 15
(15)Łukasz Szmid 2 3 2 2 3 12
(16)Roman Chromik 3 2 3 3 3 14
(21)Rafał Szombierski ns
2.Apator-Adriana Toruń 27
(9)Tomasz Chrzanowski 3 3 2 3 2 13
(11)Marcin Jaguś 2 2 2 3 2 11
(12)Marcin Głowacki 1 u 1 d 1 3
3.Stal Rzeszów 23
(1)Karol Baran 2 d2 3 1 1 7
(2)Marian Micał 1 u 1
(3)Łukasz Golonka 1 2 1 2 t 6
(4)Marcin Rempała 2 1 2 1 3 9
4.TŻ Lublin 6
(7)Konrad Kurtz 2 w 0 1 3
(8)Mirosław Stolarz 1 1 1 0 3
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 15 XVIII - 4,13,11 XIX - 16,10,5,3 XX - 14,9,1,6
70:32 70:37 71:14 70:97 77:35
70:34 71:38 71:49 71:07 72:67
70:31 71:93 71:82 79:14 72:71
70:12 70:57 70:09 72:64 72:06
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 2
1.RKM Rybnik 11 176
2.Atlas Wrocław 10 164
3.Apator-Adriana Toruń 6 101
4.Stal Rzeszów 2 47
5.TŻ Lublin 1 45