1 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Częstochowa 15/5/2001
1.Radson-Malma Włókniarz Częstochowa 54
(1)Artur Tomczyk 2 2 3 2 3 12
(2)Adam Pietraszko 3 3 2 3 3 14
(3)Karol Malecha 3 2 3 3 3 14
(4)Zbigniew Czerwiński 2 3 3 3 3 14
2.Bractwo-Polonia Bydgoszcz 35
(5)Michał Robacki 3 3 3 3 2 14
(6)Jakub Gabrych 1 2 1 1 2 7
(7)Robert Umiński 3 1 d3 2 1 7
(8)Grzegorz Musiał 2 1 1 1 2 7
3.Kolejarz Rawicz 18
(13)Krzysztof Świder 2 2 2 1 2 9
(14)Łukasz Loman 0 3 2 2 d1 7
(15)Karol Pludra ust t 0 1 1 2
4.Kuntersztyn-Quick Mix Grudziądz 7
(9)Łukasz Dados d ns ns ns ns 0
(11)Arkadiusz Tkaczyk 0 0 1 0 0 1
(12)Maciej Kierzkowski 1 0 2 2 1 6
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 1,8 XVIII - 2,6,15,9 XIX - 4,13,7,11 XX - 3,5,12,14
66:19 67:28 65:47 67:59 67:47
67:10 65:88 66:84 67:24 68:83
67:24 66:73 65:98 67:34 67:32
68:05 67:36 67:95 66:51 66:91
Sędzia - Sławomir Jędraś tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Bydgoszcz 4/7/2001
1.Bractwo-Polonia Bydgoszcz 48
(1)Łukasz Stanisławski 3 wnj 3 3 3 12
(2)Robert Umiński 3 3 3 3 1 13
(3)Grzegorz Musiał 1 3 2 2 2 10
(4)Jakub Gabrych 2 2 4
(17)Michał Robacki 3 3 3 9
2.Radson-Malma Włókniarz Częstochowa 42
(13)Adam Pietraszko 3 2 3 2 3 13
(14)Karol Malecha wsu 3 3 wsu 2 8
(15)Artur Tomczyk 2 2 1 2 3 10
(16)Zbigniew Czerwiński 2 2 2 3 2 11
(20)Daniel Skupień ns
3.WTŻ Warszawa 9
(6)Marek Ochal 2 1 2 2 2 9
4.Kolejarz Rawicz 0
(RT-12)Jordan Jurczyński 3 1 0 1 t
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 17,14 XVIII - 15,3 XIX - 1,16 XX - 13,6,2,12
66:82 65:18 68:17 68:33 66:90
66:78 66:15 65:85 65:55 67:47
65:54 65:10 65:77 64:45 65:44
65:47 69:94 65:75 65:16 67:28
Sędzia - Sławomir Jędraś tabela biegów
Drużyna Kolejarza Rawicz nie dojechała na zawody.
3 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Warszawa 12/8/2001
1.Radson-Malma Włókniarz Częstochowa 47
(9)Artur Tomczyk 3 1 3 2 9
(10)Jordan Jurczyński d3 d3 0
(11)Zbigniew Czerwiński 3 3 2 3 3 14
(12)Adam Pietraszko 1 2 3 3 9
(19)Karol Malecha 3 3 3 3 3 15
2.WTŻ Warszawa 35
(1)Marcin Rajkowski 3 1 1 1 2 8
(2)Przemysław Rajkowski 2 1 3 2 0 8
(3)Tomasz Kwiatkowski 2 2 3 2 2 11
(4)Marek Ochal 0 2 2 2 2 8
3.Kolejarz Rawicz 23
(5)Łukasz Loman 3 3 1 2 0 9
(6)Marcin Nowaczyk 1 1 2 1 1 6
(7)Krzysztof Garstka 2 3 2 d2 1 8
4.Kuntersztyn-Quick Mix Grudziądz 10
(13)Łukasz Dados 0 0 1 0 3 4
(14)Maciej Kierzkowski 2 2 d1 d3 1 5
(15)Marcin Kryśkiewicz 1 1
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 19,4 XVIII - 12,1,6 XIX - 13,9,7,2 XX - 11,3,14,5
70:50 72:10 73:90 73:90 72:70
70:80 71:40 73:40 73:60 73:40
71:60 72:30 72:40 73:90 72:40
73:40 71:20 73:80 72:90 73:50
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Grudziądz 2/8/2001
1.Bractwo-Polonia Bydgoszcz 50
(9)Jakub Gabrych 2 2 4
(10)Grzegorz Musiał 1 2 2 3 8
(11)Robert Umiński 3 2 1 2 8
(12)Łukasz Stanisławski 3 3 3 3 3 15
(19)Michał Robacki 3 3 3 3 3 15
2.Radson-Malma Włókniarz Częstochowa 39
(5)Adam Pietraszko 2 3 3 1 0 9
(6)Jordan Jurczynski wsu 0
(7)Artur Tomczyk 3 u2 3 1 7
(8)Karol Malecha 2 3 1 2 2 10
(18)Zbigniew Czerwiński 3 2 2 3 3 13
3-4.WTŻ Warszawa 13
(13)Marek Ochal 2 1 2 2 1 8
(14)Marcin Rajkowski u3 0 1 0 2 3
(15)Tomasz Kwiatkowski 1 1 0 w2 ns 2
3-4.Kuntersztyn-Quick Mix Grudziądz 13
(1)Łukasz Dados 2 1 1 u4 1 5
(2)Maciej Kierzkowski 0 2 2 1 2 7
(3)Krzysztof Kempiński 1 0 ns ns ns 1
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 18,9,15,3 XVIII - 10,14,7 XIX - 19,8,1 XX - 12,2,13,5
69:42 71:02 70:60 69:93 70:99
70:71 70:79 69:99 72:21 71:88
70:40 70:59 71:24 71:16 70:51
71:33 71:60 70:53 70:56 70:91
Sędzia - Stanisław Pieńkowski tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Rawicz 21/8/2001
1.Bractwo-Polonia Bydgoszcz 48
(13)Jakub Gabrych 1 2 3 6
(14)Grzegorz Musiał 1 3 1 2 7
(15)Robert Umiński 3 1 3 2 9
(16)Łukasz Stanisławski 3 3 3 2 3 14
(20)Michał Robacki 3 3 3 3 12
2.Kolejarz Rawicz 26
(1)Łukasz Loman 2 2 2 2 2 10
(2)Krzysztof Garstka 1 2 1 0 3 7
(3)Marcin Nowaczyk 2 3 d3 3 1 9
3.WTŻ Warszawa 20
(9)Tomasz Kwiatkowski 2 2 2 1 d3 7
(10)Przemysław Rajkowski 1 2 3 2 0 8
(12)Marcin Rajkowski 2 1 0 1 1 5
4.Kuntersztyn-Quick Mix Grudziądz 19
(5)Łukasz Dados 3 d2 2 0 3 8
(6)Maciej Kierzkowski 3 1 1 3 1 9
(7)Krzysztof Kempiński ust d4 u4 2 0 2
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 13 XVIII - 2,14,12,7 XIX - 5,15,3,9 XX - 16,1,6,10
65:27 63:67 66:65 66:59 68:98
63:90 65:82 66:42 66:21 68:00
64:82 64:38 65:11 65:91 65:66
63:89 64:02 64:90 65:16 65:86
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 1
1.Bractwo-Polonia Bydgoszcz 11 181
2.Radson-Malma Włókniarz Częstochowa 10 182
3.WTŻ Warszawa 4,5 77
4.Kolejarz Rawicz 4 67
5.Kuntersztyn-Quick Mix Grudziądz 0,5 49