1 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Bydgoszcz 10/6/1999
1.Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz 36
(1)Przemysław Tajchert 3 1 3 1 8
(2)Michał Robacki 2 2 2 2 8
(3)Krzysztof Słaboń 2 2 2 2 8
(4)Dariusz Patynek 3 3 3 3 12
(21)Piotr Galczewski ns
2.Ludwik-Polonia Piła 27
(13)Mariusz Franków 3 3 1 3 10
(14)Tomasz Gapiński t u3 2 2 4
(15)Jarosław Hampel 2 3 0 3 8
(16)Mirosław Giżycki 1 2 1 1 5
3.Iskra Ostrów Wlkp 22
(9)Tomasz Jędrzejak 3 3 3 3 12
(10)Sławomir Mendera wu3 0
(11)Karol Malecha 3 1 3 3 10
4.ZKŻ Polmos Zielona Góra 19
(17)Maciej Bornecki 1 t 2 0 3
(18)Sebastian Smoter 2 2 1 1 6
(19)Dawid Kujawa 1 2 wu3 3
(20)Rafał Kurmański u4 3 2 1 6
(25)Arkadiusz Kędzior 1 1
5.Śląsk Świętochłowice 10
(5)Marcin Łysowski 1 d2 3 2 6
(7)Jacek Folkert d 1 1 2 4
64:90 64:40 63:60 64:41 63:72
65:50 62:87 68:50 64:50 66:53
63:53 67:31 63:56 66:10 65:56
63:91 63:78 66:87 68:34 64:83
Sędzia - Jerzy Mądrzak tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Zielona Góra 6/7/1999
1.Ludwik-Polonia Piła 32
(17)Mariusz Franków 2 3 3 3 11
(18)Tomasz Gapiński 1 2 1 2 6
(19)Jarosław Hampel wsu 3 3 3 9
(20)Mirosław Giżycki 1 2 2 1 6
(25)Michał Łozicki ns
2.ZKŻ Polmos Zielona Góra 26
(1)Sebastian Smoter 1 2 1 3 7
(2)Dawid Kujawa 0 1 2 3
(3)Rafał Kurmański 2 3 1 3 9
(4)Maciej Bornecki 3 2 2 d2 7
(21)Bartłomiej Lisiewicz 0 0
3.Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz 24
(5)Przemysław Tajchert 2 3 2 1 8
(6)Michał Robacki 3 2 0 2 7
(7)Piotr Galczewski 1 1 d4 2 4
(8)Robert Umiński 2 0 2 1 5
4.Iskra Ostrów Wlkp 23
(13)Tomasz Jędrzejak 3 3 3 3 12
(15)Karol Malecha 3 3 3 2 11
(RT-16)Robert Duma 1 0 d4 0
5.Śląsk Świętochłowice 13
(9)Rafał Bagiński 0 u4 1 1 2
(10)Jacek Folkert 1 1 2 d3 4
(11)Marcin Łysowski 2 1 1 3 7
67:41 67:98 68:87 68:52 69:79
68:60 68:69 69:91 71:29 71:01
70:36 67:32 69:04 69:42 67:91
67:91 69:16 67:54 67:16 71:57
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Piła 28/7/1999
1-2.Ludwik-Polonia Piła 30
(1)Mariusz Franków 3 3 2 3 11
(2)Tomasz Gapiński 1 2 1 0 4
(3)Jarosław Hampel 3 2 2 3 10
(4)Mirosław Giżycki 1 0 3 1 5
(21)Łukasz Andrzejczak ns
1-2.Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz 30
(9)Dariusz Patynek 1 1 2 1 5
(10)Krzysztof Słaboń 2 2 3 2 9
(11)Michał Robacki 3 3 1 3 10
(12)Robert Umiński 2 1 3 0 6
(23)Piotr Galczewski ns
3.ZKŻ Polmos Zielona Góra 26
(5)Grzegorz Kłopot 2 3 1 3 9
(6)Rafał Kurmański 0 0 2 2 4
(7)Sebastian Smoter 2 1 2 1 6
(8)Maciej Bornecki 3 2 0 2 7
(22)Arkadiusz Kędzior ns
4.Iskra Ostrów Wlkp 22
(17)Tomasz Jędrzejak 3 3 3 3 12
(19)Karol Malecha 2 3 2 3 10
5.Śląsk Świętochłowice 10
(13)Marcin Łysowski 1 1 0 w2 2
(14)Rafał Bagiński 2 u4 1 d3 3
(15)Jacek Folkert 1 1 1 2 5
63:81 64:95 66:67 66:11 65:26
67:16 65:42 66:84 67:09 67:02
65:53 67:94 67:20 66:70 67:77
65:20 66:24 65:26 67:13 66:78
Sędzia - Jerzy Mądrzak tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Ostrów Wlkp 28/8/1999
1-2.Ludwik-Polonia Piła 27
(5)Mariusz Franków 3 3 3 3 12
(6)Łukasz Andrzejczak 1 0 2 d4 3
(7)Jarosław Hampel 2 2 1 3 8
(8)Mirosław Giżycki 1 3 0 0 4
1-2.ZKŻ Polmos Zielona Góra 27
(9)Rafał Kurmański 2 2 1 1 6
(10)Sebastian Smoter 1 3 2 2 8
(11)Maciej Bornecki 2 0 2 1 5
(12)Grzegorz Kłopot 1 2 3 2 8
(23)Dawid Kujawa ns
3.Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz 24
(13)Michał Robacki 3 2 3 2 10
(14)Robert Umiński 2 1 0 1 4
(15)Krzysztof Słaboń 3 3 2 wsu 8
(16)Piotr Galczewski 0 0 0 2 2
4.Iskra Ostrów Wlkp 21
(1)Tomasz Jędrzejak 2 3 3 3 11
(3)Karol Malecha 3 3 1 3 10
(RT)Andrzej Zieja 2 1 3 2
5.Śląsk Świętochłowice 6
(RT-17)Robert Duma 1 t 1 2
(19)Marcin Łysowski 1 1 1 3 6
68:12 71:64 68:72 69:06 72:30
67:76 68:60 71:03 69:36 67:63
67:14 67:35 68:41 69:33 73:67
66:87 69:59 71:03 67:75 69:74
Sędzia - Krzysztof Woźniak tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Świętochłowice 15/9/1999
1.Ludwik-Polonia Piła 36
(9)Mariusz Franków 2 3 2 2 11
(10)Tomasz Gapiński 1 2 1 3 7
(11)Jarosław Hampel 3 3 3 3 12
(12)Mirosław Giżycki 1 2 1 2 6
2.ZKŻ Polmos Zielona Góra 30
(13)Rafał Kurmański 2 3 3 2 10
(14)Maciej Bornecki 3 d3 0 1 4
(15)Grzegorz Kłopot 2 3 3 3 11
(16)Sebastian Smoter 0 2 1 3
(24)Dawid Kujawa 2 2
3.Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz 20
(17)Michał Robacki 1 1 2 3 7
(18)Robert Umiński 0 0 1 1 2
(19)Krzysztof Słaboń 3 3 2 2 10
(20)Piotr Galczewski 1 d 1
4.Iskra Ostrów Wlkp 18
(5)Tomasz Jędrzejak 3 3 3 3 12
(8)Michał Szczepaniak 1 2 2 1 6
5.Śląsk Świętochłowice 15
(1)Jacek Folkert 2 2 2 1 7
(2)Rafał Bagiński 1 wu 0 0 1
(3)Marcin Łysowski 2 1 1 3 7
(4)Tomasz Krzykowski u4 u4 0 wsu 0
72:44 75:28 74:16 71:81 74:06
72:08 75:08 73:77 79:37 73:34
74:00 74:25 73:88 73:34 73:41
71:80 73:88 72:95 73:38 75:48
Sędzia - Maciej Spychała / Piotr Lis tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 2
1.Ludwik-Polonia Piła 18 152
2.Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz 13,5 134
3.ZKŻ Polmos Zielona Góra 12,5 128
4.Iskra Ostrów Wlkp 6 106
5.Śląsk Świętochłowice 0 54